Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno "Žalgiris"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė PukiS Rodyti pranešimą
    chi chi, čia užvažiavo šlapiu skuduru žalgiris orangeriui per veidą

    Comment


      Susiklosčius tokioms aplinkybėms, tai Žalgiriui TOP16 teko išties palankūs varžovai. Kaip minėjo le bronius, geriau matyt ir negalėjo būti. Su visom galim žaisti. Bent jau namie tai yra nemažai šansų iškovoti visas pergales.

      Man tai įdomiai atrodo ši grupė:
      „Barcelona“, Atėnų „Panathinaikos“, Tel Avivo „Maccabi“, Stambulo „Efes Pilsen“

      Bus įdomių rungtynių
      Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

      Comment


        pasisekė suktas kauniečių planas:
        pirmiausia eliminuotas lietrytis, įdarbinus žalgirietį kurtį treneriu
        paskui normaliai sužaidus, žalgiris tarp 16 geriausių, sveikinu
        valio kaunui !!!
        pirtis tautybės neturi (lietuviui geriausia garinė pirtis!)

        Comment


          99 juk grupių variantų gali gautis daug, o ne tie kurie išvardinti basketnews.lt.... Aš tai norėčiau gauti visas komandas, kuriose lietuviai žaidžia
          You've got one life! Live it!

          Comment


            Parašė fredis Rodyti pranešimą
            99 juk grupių variantų gali gautis daug, o ne tie kurie išvardinti basketnews.lt.... Aš tai norėčiau gauti visas komandas, kuriose lietuviai žaidžia
            Fredi pasiskaityk ką ten rašo. Yra tokios EL taisyklės, pagal kurias tam tikros komandos negali būti vienoje grupėje su kitomis.

            Pagal „Top 16“ burtų taisykles, vienoje grupėje negali atsidurti komandos iš tos pačios šalies ir ekipos iš tos pačios reguliariojo sezono grupės.

            Tokie variantai susiformuoja dėl Eurolygos apribojimų. Pavyzdžiui pirmo krepšelio komanda „Barcelona“ antrajame krepšelyje negali susidurti nei su „Caja Laboral“, nei su „Unicaja“ (komandos iš Ispanijos), nei su „Montepaschi“ (ta pati grupė). Taigi jai lieka vienintelis galimas varžovas – „Panathinaikos“.

            Lygiai taip pat atkrenta kiti variantai ir paaiškėja tiksli „Žalgirio“ grupė.
            Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

            Comment


              Parašė 99 Rodyti pranešimą
              Man tai įdomiai atrodo ši grupė:
              „Barcelona“, Atėnų „Panathinaikos“, Tel Avivo „Maccabi“, Stambulo „Efes Pilsen“
              Ši grupė žiūriu kiekvienam užkliūva Aš irgi kai skaičiau pirmą kartą mintyse sau pasakiau "va čia tai nebesveika grupė" O jeigu Žalgiris iš tiesų gaus tą grupę kur ten rašo tai... 9 danguj būsiu Nejaugi atėjo tokia diena kai Žalgiriui pradėjo sektis? Ypač su burtais ))

              Comment


                Parašė fredis Rodyti pranešimą
                Nesąmonė. Gali būti komandos iš tos pačios grupės, bet ne daugiau kaip dvi. Negali tik iš tos pačios šalies. Nepamenu kuriam sezone, mes berods su MDP buvom ir grupėje ir TOP-16 kartu, todėl vienam sezone sugebėjom 4 varžybas su jais apturėti.
                taip iki dvieju, bet jei imanoma isvengti tai ir daroma, kad isvengti. beje tavo minimas atvejis dar buvo kai buvo trys grupes po 8 komandas, o ne 4 grupes po sesias

                Comment


                  Parašė 99 Rodyti pranešimą
                  Susiklosčius tokioms aplinkybėms, tai Žalgiriui TOP16 teko išties palankūs varžovai. Kaip minėjo le bronius, geriau matyt ir negalėjo būti. Su visom galim žaisti. Bent jau namie tai yra nemažai šansų iškovoti visas pergales.

                  Man tai įdomiai atrodo ši grupė:
                  „Barcelona“, Atėnų „Panathinaikos“, Tel Avivo „Maccabi“, Stambulo „Efes Pilsen“

                  Bus įdomių rungtynių
                  cia uzrakintos pao ir barca. Maccabi ir Efes beveik jokiu sansu

                  Comment


                    Parašė Gator Rodyti pranešimą
                    cia uzrakintos pao ir barca. Maccabi ir Efes beveik jokiu sansu
                    Dėl Maccabi dar ginčytina, ji gali irgi pateikti siurprizu Šita grupė man irgi labiausiai įstrigo, dar kai tik naujiena išėjo per basketnews.lt rašiau komentarą kad žiauriausia grupė, Taip pat labai nepasisekė Cibonai jos grupė: Pirėjo „Olympiakos“, Vitorijos „Caja Laboral“, Maskvos srities „Chimki“ ir Zagrebo „Cibona“. ir Maroussi grupė: Madrido „Real“, Sienos „Montepaschi“, Belgrado „Partizan“, Atėnų „Maroussi“. man atrodo šios grupės apylygės argi ne taip ?
                    anyway Žalgiriui labiausiai pasisekė ir yra šansų pakovoti ir apie top8
                    Mes siekiame gyventi geriau- suriko valdžia ! Mes tai jau senai matome- atsiduso liaudis.

                    Comment


                      Kaip sakoma, visos komandos žaidžiančios EL yra stiprios.
                      Proud to be lithuanian.

                      Comment


                        Kuo grindi, kad jie turi sansu padoriu? Maciau keturias maccabi varzybas siam sezone ir nematau vilciu jiem aplenkti pao ar barca. Na tikrai kaip sakai siurprizas butu nemenkas. O siaip tai aisku, kad unicaja geriausias varinata zalgiriui is antro krepselio, prokomas si sezona geresnis nei pernai

                        Comment


                          Tai iš pirmo krepšelio CASK irgi geriausias variantas.

                          Comment


                            Aš palauksiu 13:00 CET, o tada galėsim ir padiskutuoti....
                            You've got one life! Live it!

                            Comment


                              Parašė fredis Rodyti pranešimą
                              Aš palauksiu 13:00 CET, o tada galėsim ir padiskutuoti....
                              Viskas su smulkmenomis apie procedūrą surašyta čia : http://www.euroleague.net/news/i/64862/180
                              Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                              Comment


                                Paskutinis taisė trilobitas; 2010.01.18, 13:47.

                                Comment


                                  Nu gavau aš patvirtinimą Tik buvo du klausimai (nežinomieji), kuriose grupėse atsidurs E ar F ir t.t. nes atkrintamosiose turės žaisti E prieš F, o G prieš H. Kitas nežinomasis buvo Marousi ir Maccabi, kurią grupę gaus. Keisti tokie burtai, kai beveik nėra ką traukti

                                  Įdomūs mačai laukia. Žalgiriui daug šansų užimti antrą vietą, tikrai daugiau, nei kitose grupėse būtų. Nors ir norėjau pamatyti Olympiacos ar Real Kaune, nes į CSKA jau atsiužiūrėjau, o Unicaja nėra tokia įdomi. Tikiuosi kovos halėj aštrios

                                  Beje brolis prieš brolį kaposis
                                  You've got one life! Live it!

                                  Comment


                                    Pagaliau ir mums su burtais sekas!!! )) F grupė neblogai atrodo

                                    Comment


                                      Parašė edvvis Rodyti pranešimą
                                      Pagaliau ir mums su burtais sekas!!! )) F grupė neblogai atrodo
                                      Išskyrus banguojantį Efes'ą
                                      http://www.efoto.lt/user/29794/nuotraukos

                                      Comment


                                        /\ nu kaip čia pasakius, jeigu ateis gera jų banga būtent į top16 piką, tai įneš visokių reikalų jie ten

                                        Comment


                                          Na, kokios viltys dėl finalo ketverto? Kaip manot kelintą vietą užimsim? Aš manau,kad jei žaisim savo žaidimą, o ne pjausim grybą tai tada realūs šansai laimėti turnyrą )

                                          Comment

                                          Working...
                                          X