Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

2014 m. žiemos olimpinės žaidynės Sočyje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • kostasas
    replied
    Neskubėk ir būsi pirmas
    http://img.gawkerassets.com/img/19fk.../ku-xlarge.gif

    Komentuoti:


  • Aleksas666
    replied
    Parašė spirit Rodyti pranešimą
    Niekad nesuprasiu, kaip mažesnė tauta sugebėjo išsiųst šešis kartus daugiau sportininkų už mus, ir dar medalį laimėt
    Latviai turi sąlyginai geras treniruočių sąlygas: jie turi gerai išvystytas slidinėjimo trasas, turi bobslėjaus trasą, be to jie turi aukšto lygio ledo ritulio komandą(kuri ir sudaro didelę dalį rinktinės).
    Paskutinis taisė Aleksas666; 2014.02.13, 17:29.

    Komentuoti:


  • spirit
    replied
    Parašė oranger Rodyti pranešimą
    Latviai turi bronzą!
    Niekad nesuprasiu, kaip mažesnė tauta sugebėjo išsiųst šešis kartus daugiau sportininkų už mus, ir dar medalį laimėt

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Žiauriai gaila dėl T.Kaukėno, nedaug trūko iki sidabro
    Nemačiau varžybų, bet pagal live timing'ą po 3 šaudymų buvo tvirtai antras, o ketvirtame prašovė 3 šūvius.

    Komentuoti:


  • vlk
    replied
    Parašė rat
    Kam žiūrėt per tv, kai pilna transliacijų internete ir dar su angliškais komentarais, arba dar kokiais nors. Nebūkit runkeliai.
    Kam ziureti per kompa striginejancias transliacijas, jei NTV+ sat paketo beveik 10 kanalu vienu metu ivairiais pjuviais su auksto lygio profesionaliu komentaru rodo visa olimpiada nuo pradziu iki pabaigos su pakartojimais , apibendrinimais ir apzvalgomis bei istoriniais ekskursais.
    Nebuk labai mandras runkelis

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė oranger Rodyti pranešimą
    Latviai turi bronzą!
    Labai smagu už latvius, bet jie su estais ir prieš tai olimpiadose medalius laimėdavo Tik gaila, jog šiandien ledo ritulį labai apmaudžiai pralaimėjo, likus 8 sec. praleido įvartį šveicarams.

    Komentuoti:


  • oranger
    replied
    Latviai turi bronzą!

    Komentuoti:


  • oranger
    replied
    "Proto siaubūnas" Simas Stankus komentuoja slidininkių varžybas: "Pažiūrėkite, kokia ilgakojė stirna!"

    Komentuoti:


  • oranger
    replied
    Parašė k0fis Rodyti pranešimą
    Tai argi jie patys ten veržiasi? Pasiūlo, gal dar kažką sumoka, tai ir eina, kodėl gi ne? Noras save išbandyt kitur, savireklama ir t.t. Visgi čia ne aktorių kaltė, o kanalo.
    Na, bet savigarba kažkokia turi būti. Ar ne? Kokia čia "savireklama", kai apsijuoki prieš žmones?
    Paskutinis taisė oranger; 2014.02.11, 22:46.

    Komentuoti:


  • MikasRidikas
    replied
    Parašė oranger Rodyti pranešimą
    Pikčiausia, kad tie visi aktoriai ir šoumenai mielai eina komentuoti, daryti cirką iš olimpinės dvasios. Labai niekšiška, sakyčiau.
    Na, aš pavyzdžiui, nevaidinčiau teatre, nes to nemoku. Ir net recenzijų nemoku rašyti. Kodėl jie mano, kad tinka visur? Kaip tą paaiškinti?
    Gal kad jie dalyvauja ir nėra pats blogiausias dalykas. Blogiausia yra tai, kad bent jau pirmose transliacijose buvo pasirinktas komentavimo stilius maždaug toks: normalus komentatorius bando kažką pasakyti į temą, o "žvaigždė", ar ten net buvo dvi - skaldo bajerius, apsimeta debilais, klausinėja nesąmonių, daro cirką iš transliacijos. Apie tai, kaip išjuokė V. Strolią dar tik pradėjus šliuožti - net nekalbėsiu.

    Komentuoti:


  • MikasRidikas
    replied
    Parašė rat
    Kam žiūrėt per tv, kai pilna transliacijų internete ir dar su angliškais komentarais, arba dar kokiais nors. Nebūkit runkeliai.
    rat, gal gali pasidalinti, kur internete gera kokybe transliacijos? Nes aš kazkaip randu tik nekokios kokybės, bent jau prastesnės nei SD, kurią rodo TV.

    Komentuoti:


  • k0fis
    replied
    Parašė oranger Rodyti pranešimą
    Pikčiausia, kad tie visi aktoriai ir šoumenai mielai eina komentuoti, daryti cirką iš olimpinės dvasios. Labai niekšiška, sakyčiau.
    Na, aš pavyzdžiui, nevaidinčiau teatre, nes to nemoku. Ir net recenzijų nemoku rašyti. Kodėl jie mano, kad tinka visur? Kaip tą paaiškinti?
    Tai argi jie patys ten veržiasi? Pasiūlo, gal dar kažką sumoka, tai ir eina, kodėl gi ne? Noras save išbandyt kitur, savireklama ir t.t. Visgi čia ne aktorių kaltė, o kanalo.

    Komentuoti:


  • oranger
    replied
    Parašė k0fis Rodyti pranešimą
    Aš sutinku, kad tokie komentatoriai yra visiška nesamonė, bet manau, kad skaičius tų, kurie išvis nesidomi žiemos sportais, o žiūri tik per Olimpiada yra ženkliai didesnis. Pvz ypač vyresnio amžiaus, moterys, vaikai ir t.t. Į tą auditoriją tikriausiai ir taiko Lrytas. Pamenu aną savaitė su mama kalbėjau ir sako man "Anonsavo kad greitą nusileidimą Giedrius Savickas komentuos, nu tas aktorius, įdomu ką jis ten prikomentuos hihihi" Tai žiūrėjo vien dėl to, kad paklausyti.
    Pikčiausia, kad tie visi aktoriai ir šoumenai mielai eina komentuoti, daryti cirką iš olimpinės dvasios. Labai niekšiška, sakyčiau.
    Na, aš pavyzdžiui, nevaidinčiau teatre, nes to nemoku. Ir net recenzijų nemoku rašyti. Kodėl jie mano, kad tinka visur? Kaip tą paaiškinti?
    Paskutinis taisė oranger; 2014.02.11, 21:33.

    Komentuoti:


  • Gnoss
    replied
    Tiesiog manau kad Lryto TV pozicija yra pristatyti žiemos sportą žmonėms panaudojant įvairių žinomų žmonių santykius su sportu, bet gavosi taip, kad komentuoti kviečia absoliučiai nieko neišmanančius žmones, pvz. sekmadienio rytą snieglentes komentavo tikras sporto komentatorius (kurio balsas itin panašus į Roberto Petrausko) bei RC laidų vedėjas. Na buvo absoliuti tragedija, pradedant nuo to, jog nei vienas nežinojo jokių triukų pavadinimų, minimaliai - apie čiuožėjas, o kadangi tai buvo moterų slope-style'as, tai viskas baigėsi tuom, kad jie tiesiog šnekėjo apie nieką, tiksliau, kaip radijo laidų vedėjas pateko į transliaciją pasakęs žmonai jog eina nupirkti kiaušinių.... Mano draugas netgi išsiuntė laišką televizijos redakcijai dėl komentatorių nekompetencijos, kas įdomiausia, į jį buvo atsakyta atsiprašymu ir pasižadėjimu vengti tokių atvejų. Man kaip žiemos sporto maniakui buvo tiesiog graudu klausytis sapaliojimų per Lrytą ir atvirkščiai nuostabu girdėti puikų komentavimą per Viasatą, kur komentatoriai žinojo pagrindinius atletus, niuansus ir t.t. (Net ir futbolo guru Kesminui neturiu priekaištų dėl šuolių su slidėmis komentavimo). Bet galiu pasakyti kad Lrytas pasikvietė šiek tiek ekspertų, kas yra gerai, bet Mia ir Valinskas, na, graudu...

    Komentuoti:


  • Romas
    replied
    Pratrintas diskusijos nukrypimas apie vieną gimnastę - su šiokiais tokiais nuostoliais.
    Jei yra poreikis, Kabajevai galima bus sukurti atskirą temą. Ne dabar, vasarą
    Paskutinis taisė Romas; 2014.02.11, 21:25.

    Komentuoti:


  • k0fis
    replied
    Parašė oranger Rodyti pranešimą
    Palauk, palauk, tu rimtai manai, kad kažkas žiūrės rogučių ar greitojo čiuožimo sportą vien dėl to, kad ten komentuoja Mia ar Valinskas? O gal priešingai, tie, kurie mėgsta žiemos sportą, nežiūrės būtent dėl to?
    Ir kur čia matyta, kad dėl populiarumo kanalas diskredituoja ne tik komentatoriaus profesiją, bet ir save iš principo?

    Sport baltic yra neblogų komentatorių, išskyrus tik tą, kuris turi didelį dikcijos defektą ir nesuvokiamu būdu tapo komentatoriumi. Tikriausiai be jokio atrankos ir kastingo, tiesiog per pažintį.
    Aš sutinku, kad tokie komentatoriai yra visiška nesamonė, bet manau, kad skaičius tų, kurie išvis nesidomi žiemos sportais, o žiūri tik per Olimpiada yra ženkliai didesnis. Pvz ypač vyresnio amžiaus, moterys, vaikai ir t.t. Į tą auditoriją tikriausiai ir taiko Lrytas. Pamenu aną savaitė su mama kalbėjau ir sako man "Anonsavo kad greitą nusileidimą Giedrius Savickas komentuos, nu tas aktorius, įdomu ką jis ten prikomentuos hihihi" Tai žiūrėjo vien dėl to, kad paklausyti.

    Komentuoti:


  • oranger
    replied
    Parašė Lettered
    Pramoginiui kanalui svarbu populiarumas, viskas logiška, jei norit profesionalų klausyti, tuomet žiūrėkit Viasat'ą
    Palauk, palauk, tu rimtai manai, kad kažkas žiūrės rogučių ar greitojo čiuožimo sportą vien dėl to, kad ten komentuoja Mia ar Valinskas? O gal priešingai, tie, kurie mėgsta žiemos sportą, nežiūrės būtent dėl to?
    Ir kur čia matyta, kad dėl populiarumo kanalas diskredituoja ne tik komentatoriaus profesiją, bet ir save iš principo? Šiaip, Lryto TV daro vis daugiau žingsnių link marginalumo. TV3 ir LNK popso ir "černūchos" lygio jie niekada nepasieks, bet Jakilaičio uždirbtą solidumą jau žaibiškai praranda.

    Sport baltic yra neblogų komentatorių, išskyrus tik tą, kuris turi didelį dikcijos defektą ir nesuvokiamu būdu tapo komentatoriumi. Tikriausiai be jokio atrankos ir kastingo, tiesiog per pažintį.
    Paskutinis taisė oranger; 2014.02.11, 21:15.

    Komentuoti:


  • bunantis
    replied
    soci

    Attached Files

    Komentuoti:


  • oranger
    replied
    Jau rytoj! Prie olimpiados komentatorių prisijungs Arūnas Valinskas!
    Laukiam Radžio, Šilanskio ir Jurijaus Smorigino

    Apie kokius sportinius pasiekimus galima kalbėti, jei olimpiados transliuotojas toleruoja ir netgi skatina viešą pasityčiojimą iš olimpinių varžybų ir sporto megėjų?
    Paskutinis taisė oranger; 2014.02.11, 15:51.

    Komentuoti:


  • index
    replied

    Komentuoti:

Working...
X