Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Futbolas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė rat Rodyti pranešimą
    Jei suomius padarė, tai reik manyt ir kažkokį niekam nežinomą vidutinį Anglijos klubelį aploš.
    Tai be abejo aploš tą niekam nežinomą Anglijos Premier lygos septintos vietos laimėtoją, skaičiuojantį 130-uosius savo gyvavimo metus ir norintį įsigyti David'ą Backham'ą Kur jau čia neaploši tokių vidutiniokų

    Comment


      Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
      Tai be abejo aploš tą niekam nežinomą Anglijos Premier lygos septintos vietos laimėtoją, skaičiuojantį 130-uosius savo gyvavimo metus ir norintį įsigyti David'ą Backham'ą Kur jau čia neaploši tokių vidutiniokų
      Bet patirties Europos turnyruose Vėtra už Fulhamą turi tikrai daugiau. B)
      Got sun in my face, sleeping rough on the road

      Comment


        "Vėtros" ir HJK įvarčiai. Paskutinis "Vėtos" žiauriai geras:

        Comment


          Malonu matyt lietuvių klubo džiaugsmo šokį ir pergalės riksmus Jaksi Kaksi šalyje
          Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

          Comment


            Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
            Gal ne visai tiksliai išsireiškiau - ne tikėjausi, bet norėjau, kad praeitų.

            O Zanaz jau girtas ko gero po stalu voliojasi iš to džiaugsmo
            netoli to, šampanas, viskis ir alus

            o ugrofinai nebloga piniga Azijoj pajamė, 7 prieš 1 kofai buvo
            You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

            Comment


              Beje, vakar vakare kur rašiau, kad Fulham'as siūlo "Travel packages". Šiandien jau SOLD OUT. Įdomu, kiek buvo iš viso bilietų skirta anglam..?

              Comment


                Pamenu Blackburno tada gal buvo apie 30 tik, tai ir čia manau maximum iki 100 O išpirkt, kur neišpirks, kada paskutinį kart Fulhamas Europoj žaidė?
                Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                Comment


                  Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                  Beje, vakar vakare kur rašiau, kad Fulham'as siūlo "Travel packages". Šiandien jau SOLD OUT. Įdomu, kiek buvo iš viso bilietų skirta anglam..?

                  Tai rase apie 250 vietu 767 Boeingas, speju koks 100 vietu klubui o likusius visi norintys galejo uzsisakinet.
                  You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                  Comment


                    Parašė vizas Rodyti pranešimą
                    Pamenu Blackburno tada gal buvo apie 30 tik, tai ir čia manau maximum iki 100 O išpirkt, kur neišpirks, kada paskutinį kart Fulhamas Europoj žaidė?
                    jie savo forume raso kad apie 400-500 tikisi
                    You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                    Comment


                      Koks jaudinantis filmukas apie Fulham'ą. Verta pažiūrėti:

                      Comment


                        Parašė zanaz Rodyti pranešimą
                        jie savo forume raso kad apie 400-500 tikisi
                        Prie stadiono esantiems kabakams metinę apyvartą per vieną dieną padarys
                        Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                        Comment


                          Parašė vizas Rodyti pranešimą
                          Prie stadiono esantiems kabakams metinę apyvartą per vieną dieną padarys
                          Iškart prisiminiau šitą nuotrauką Čia kai ta pati "Vėtra" su Blackburn Rovers žaidė

                          Comment


                            Aš būtent apie šitą kabaką ir kalbėjau, pamenu tada būtent ten juos pirmą kartą pamačiau Bet kiek mačiau, lyg ir ta landynė nebelabai dirba?
                            Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                            Comment


                              Atsidarys vienai dienai

                              Comment


                                Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                                Koks jaudinantis filmukas apie Fulham'ą. Verta pažiūrėti:

                                Youtube video
                                Cha! Fulhamas kalba apie pinigus. Jeigu ne Al Fayedo milijonai jie ir dabar trintųsi kur nors League One.
                                Got sun in my face, sleeping rough on the road

                                Comment


                                  Va kokia įdomi sistema anglams gauti bilietus į rungtynes Vilniuje:
                                  http://www.fulhamfc.com/Club/News/Ne...raTickets.aspx

                                  Kitavertus įdomu kas būtų jei koks Fulhamo gerbėjas pasirodytų bent pora valandų prieš varžybas ir bandytų įsigyt bilietą stadione
                                  You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                                  Comment


                                    FK "Klaipėda" kūrėjai imasi realių veiksmų
                                    o, kad ką nors realaus jie padarytų..bet kaip kažkas parašė komentare - reikia pinigų, iškarto ir daug
                                    Blogas apie mano gyvenimą bei įspūdžius Kinijoje - kiniskai.blogspot.hk

                                    Comment


                                      Belieka palinkėt sėkmės
                                      Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                                      Comment


                                        Gal kas žino, kur internete bus galima stebėt futbolą???
                                        You might surprise yourself.

                                        Miestai.net FB

                                        Comment


                                          /\
                                          Vaizdo aplamai nebus, nes kiek supratau, niekas šių rungtynių nerodys.
                                          Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                          Comment

                                          Working...
                                          X