Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Futbolas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė 99 Rodyti pranešimą
    /\
    Vaizdo aplamai nebus, nes kiek supratau, niekas šių rungtynių nerodys.
    Nu blin... Bilietų jau tikriausiai nebėr, per netą ir TV niekas netransliuos. Tiesiog fantastika!
    You might surprise yourself.

    Miestai.net FB

    Comment


      Kaip supratau, angų televizijos irgi nesusidomėjo šituo maču.

      Comment


        http://www.sport1.lt/news_item/:860

        Vėtra-Fulham, Fulham-Vėtra ir kita Čempionų lygos atranka
        2009-07-30

        Pastarosiomis dienomis sulaukiame daug laiškų ir skambučių dėl Vėtros ir Londono „Fulham“ rungtynių transliacijų. Deja, SPORT1 skaudama širdimi šių rungtynių nerodys dėl elementarios priežasties – dabartinėje ekonominėje padėtyje vieniems dengti visus tiesioginės transliacijos ir filmavimo kaštus mums yra per brangu.Tai galbūt galėtų sau leisti televizijos, kurios turi nuosavas kilnojamąsias televizijos stotis, bet mes, deja, to neturime. Pastarosiomis dienomis dar buvo šansas, kad šias rungtynes rodys kuri nors Anglijos televizija ir tuomet kaštus bus galima dalintis, bet Anglijoje šios rungtynės televizijų dėmesio irgi nesusilaukė, nesusidomėjo galimybe pasireklamuoti ir Lietuvos verslininkai.
        Išlieka nedidelė tikimybė, kad pavyks susitarti su atsakomųjų rungtynių TV teisių turėtojais dėl tos transliacijos. Tai būtų malonus siurprizas mūsų žiūrovams prieš pakylant naujojo SPORT1 sezono uždangai, bet kol kas tikimybė nedidelė.
        Klausiantiems dėl vakarykščių Šachtar rungtynių – apie galimybę jas įsigyti už simbolinį mokestį mes patys sužinojome likus trims valandoms iki rungtynių.
        You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

        Comment


          Aš tai kažką panašiai ir maniau, kad sport1 per brangu, savo įrangos neturi ir t.t., bet tai kam tada reklamuotis, kad A lygą rodys, jei jiems taip brangu jau, taurės finalą, šilutės rungtynes per tv rodyti nebuvo per brangu, jei tik įrangos turėjime esmė, kažkaip kvailai skambantys pasiteisinimai, lrt ir geri, nacionalinis transliuotojas, o sugeba tik parodyti per žinais apie anglijos fanus atvykusius

          Comment


            Iš to, kad valanda prieš rungtynes bilietų nebėr ir stadionas bus pilnas galima spręst, kad futbolas Lietuvoj populiarėja, su Blackburn sakyčiau buvo koks tūkstantis laisvų vietų. Kad ir kiek būtų anglų atvažiavę, manau vistiek bilietus lietuviai būtų išpirkę.
            Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

            Comment


              Parašė vizas Rodyti pranešimą
              Iš to, kad valanda prieš rungtynes bilietų nebėr ir stadionas bus pilnas galima spręst, kad futbolas Lietuvoj populiarėja, su Blackburn sakyčiau buvo koks tūkstantis laisvų vietų. Kad ir kiek būtų anglų atvažiavę, manau vistiek bilietus lietuviai būtų išpirkę.
              Na su Blackburnu žaidė labai karštą sekmadienį vidury dienos ir bilietai brangesni buvo. 30 ar 40 LT padarę irgi silpniau būtų, man tai atrodo Vėtra iš vis paaukojo sumelę kad galų gale galima būtų pilną stadika nufotkint ir kaip fona puslapyje savo uždėt
              You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

              Comment


                Parašė zanaz Rodyti pranešimą
                Na su Blackburnu žaidė labai karštą sekmadienį vidury dienos ir bilietai brangesni buvo. 30 ar 40 LT padarę irgi silpniau būtų, man tai atrodo Vėtra iš vis paaukojo sumelę kad galų gale galima būtų pilną stadika nufotkint ir kaip fona puslapyje savo uždėt


                Turbūt man smegenys paseno, nes su Blackburn kiek pamenu irgi 20 mokėjau, na max 25 Lt, be to Blackburn'e tuo metu buvo daug garsesnių žvaigždžių nei dabartiniame Fulham'e, o ir pats Blackburn'o klubas mano nuomone yra labiau žinomas pasaulyje nei Fulham, o dar ir krizė šiuo metu, viskas susideda į tai, kad lyg ir turėtų būt priešingai, mažiau, bet taip nėra Ir negalėjo Vėtra žaist sekmadienį, nes Europos taurės, kad ir kokia ji bebūtų visada yra žaidžiamos darbo dienomis Ir tuomet žaidė vakare, nes namo tuomet grįžau tik apie 2 nakties.
                Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                Comment


                  Parašė mag Rodyti pranešimą
                  Aš tai kažką panašiai ir maniau, kad sport1 per brangu, savo įrangos neturi ir t.t., bet tai kam tada reklamuotis, kad A lygą rodys, jei jiems taip brangu jau, taurės finalą, šilutės rungtynes per tv rodyti nebuvo per brangu, jei tik įrangos turėjime esmė, kažkaip kvailai skambantys pasiteisinimai, lrt ir geri, nacionalinis transliuotojas, o sugeba tik parodyti per žinais apie anglijos fanus atvykusius
                  Na, esmė tikrai ne vien įrangos stokoje. Galima paskaičiuoti: transliacijos licenzija, įrangos nuoma, transliacijos kaštai, o kaip, kad buvo minėta - reklamos niekas nenorėjo pirkti. Tad visa transliacija - vien išlaidos. Su tokiu požiūriu galima kanalą greit į duobę įstumti.
                  Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                  Comment


                    Na aš manau, jei jau būtų LT kokia televizija prisiėmusi transliuoti, tai Setanta transliaciją tikrai būtų nupirkusi ir visos lėšos transliacijai iškart būtų atsipirkusios, nes šiuo metu Anglijos klubas joks nedalyvauja Europos turnyre ir susidomėjimo sulauktų, bėda, kad pačios LT televizijos nerodė iniciatyvos.
                    Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                    Comment


                      http://www.fulhamfc.com/Club/News/Ne...LiveVetra.aspx

                      Tiesiogiai komentuoja, reikia realplayer

                      arba radijo stotis bbc london 94.9 sport

                      Comment


                        Ir dar, svarbiausias mačas sezone, o svarbiausias žaidėjas puolime - Grigalevičius - net neregistruotas rungtynėms. Tiesa slypi kažkur anapus? Negirdėjau, kad traumą būtų gavęs.
                        Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                        Comment


                          Kaip sirgaliai nustelbia anglų komentatorius... VĖTRA! VĖTRA!VĖTRA!VĖTRA! garsiai rėkia

                          Comment


                            Neveikia man transliacija komentatorių, turiu Real Playerį, bet metą Error kažkokį...
                            Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                            Comment


                              http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/front_page/7870424.stm

                              arba

                              http://www.bbc.co.uk/mediaselector/c...&nbwm=1&bbwm=1

                              Comment


                                Bandžiau, nė per vieną neina. Kaip ten iš komentavimo, koks vaizdas susidaro? Daugmaž
                                Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                                Comment


                                  Žaidimas gan apylygis, kol kas tik viena tikrai rimta galimybė, kai net komentatoriai sušuko, bet vartininkui į rankas

                                  Na ką, vėtra apie 3 min užspaudus laiko

                                  Comment


                                    Jau 3 progų vėtra neišnaudojo, pagal komentatorius...

                                    Comment


                                      Parašė vizas Rodyti pranešimą
                                      Ir dar, svarbiausias mačas sezone, o svarbiausias žaidėjas puolime - Grigalevičius - net neregistruotas rungtynėms. Tiesa slypi kažkur anapus? Negirdėjau, kad traumą būtų gavęs.
                                      Tai, kad prieš silpną anglų klubelį žaidžiant ir pailsėt galima.

                                      Comment


                                        Parašė rat Rodyti pranešimą
                                        Tai, kad prieš silpną anglų klubelį žaidžiant ir pailsėt galima.
                                        Juokelis, ne laiku ir ne vietoje.
                                        Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                                        Comment


                                          Parašė rat Rodyti pranešimą
                                          Tai, kad prieš silpną anglų klubelį žaidžiant ir pailsėt galima.
                                          tie tavo ironiski postai nevisada tinka (kartais net gan kvailokai atrodo) bei labai atsibode

                                          Comment

                                          Working...
                                          X