Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Futbolas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    berods Ekranas jau savo varzovus Europoj zino
    You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

    Comment


      Parašė zanaz Rodyti pranešimą
      berods Ekranas jau savo varzovus Europoj zino
      A ko toks laimingas? Žino, žino. Ir nelabai džiaugiasi.. - Azerbaidžano čempionai "Baku".

      Tuoj ir "Wiatra" sužinos savo

      Comment


        O taigi juk šiandien yra garbingas 12-asis Vilniaus "Vėtros" gimtadienis! Valio Valio! Ta proga keliu bokalą į Vėtros sveikatą ir ilgą ir šlovingą komandos ateitį! labai džiugu, kad kažkas klube, atrodo, pagaliau pradėjo dirbti su marketingu - atnaujintas saitas, panašu, jog padidėjo rėmėjų gretos, vyksta internetinė reklamos kampanija. Taip ir toliau!
        Istorijos nesuklastosi! P. B. Prūdas

        Comment


          /\ švenčiam švenčiam ta proga keletas kadrų iš mano penktosios euroišvykos už Vėtra

          atvykom prie stadiono


          po poros min. atvyko ir komandos, Liuksemburgiečiai ir Vėtros autobuso kamputis






          tautiečiai




          Liuksemburgas nuo tribūnos viršaus




          Dūmai įsigudrino palyst po kėde





          Fotkė pasiskolinta iš http://lietuva.lu/drp/node/2835



          Atsakomosios jau šiandien:

          You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

          Comment


            Visiems nesigaudantiems situacijoje primenu, kad rytoj (antradienį, liepos 14 d.) 21 valandą (9 val. vakaro) įsijungtumėt Lietuvos ryto TV arba, jei neturit galimybės žiūrėti šios televizijos - FKE LIVE "Ekrano" tinklalapyje ir žiūrėtumėt Lietuvos čempionų, Panevėžio "Ekrano" pirmasias antrojo Čempionų lygos kvalifikacinio etapo rungtynes su Azerbaidžano čempionais Baku "Baki" klubu tiesiogiai iš Panevėžio "Aukštaitijos" stadiono.
            O dar geriau būtų jei visi ateitumėt/atvažiuotumėt į stadioną

            Comment


              Na kol kas labai gražus futbolas, smagi atmosfera, ir tikrai džiugu, kad tokios svarbios ir įdomios rungtynės yra transliuojamos!!!
              Tikėkimės pavyks likt sausiem ir įmušt bent vieną įvartį antroj dalį! Gražaus futbolo, retai tokį turim!
              Jau norėjau nueiti nuo tv po antro Baku įvarčio, bet gerai, kad likau iki galo. Ačiū Trakiui už išgelbėtą vakarą. Nors 2 - 2 tikrai ne stebuklas, bet mano nuomone mums pasisekė dėl pinalkės...
              Paskutinis taisė adebisi; 2009.07.14, 21:58.
              No one really knows
              Which way the wind blows

              Comment


                Šiandien visi vilniečiai ir marijampoliečiai pasiimat lietsargius ir aštuntą valandą pirmyn į stadioną žiūrėt kaip mūsiškiai lupa skandinavus beigi ugrofinus.
                Got sun in my face, sleeping rough on the road

                Comment


                  Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
                  Šiandien visi vilniečiai ir marijampoliečiai pasiimat lietsargius ir aštuntą valandą pirmyn į stadioną žiūrėt kaip mūsiškiai lupa skandinavus beigi ugrofinus.
                  Ja ja, planavau (ir vis dar planuoju) į "Vėtros" mačą nulėkt, bet tas lietus labai nemaloniai nuteikia.. gal dar baigsis iki 20 val...

                  Comment


                    Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                    Ja ja, planavau (ir vis dar planuoju) į "Vėtros" mačą nulėkt, bet tas lietus labai nemaloniai nuteikia.. gal dar baigsis iki 20 val...
                    T pati problema ir pas mane na bet teks ir lieuj lyjant mėgint apsilankyt stadione
                    No one really knows
                    Which way the wind blows

                    Comment


                      Manykit, kad neliko aikštės po tokios liūties.

                      Comment


                        Parašė rat Rodyti pranešimą
                        Manykit, kad neliko aikštės po tokios liūties.
                        Lietus lyg ir liovėsi, o iki rungtynių dar 3 valandos. Aišku, aikštė bus gerokai šlapia, tad gražaus ir techniško futbolo tikėtis neverta. Bet iš kitos pusės, galim šiandien pamatyt neįprastų įvarčių, juk šlapią kamuolį suvaldyti ar vartininkui sugauti yra kur kas sunkiau nei normaliom sąlygom. "Vėtra" turėtų pasinaudot tuo ir bandyt kuo dažniau smūgiuot iš toli. Matysim.

                        Comment


                          /\ o tai varžovai tuo nesinaudos?.. ar čia tik mes tokie gudrūs?

                          Comment


                            Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                            /\ o tai varžovai tuo nesinaudos?.. ar čia tik mes tokie gudrūs?
                            Varžovai, reikia manyt, bus įpratę žaist ant kokybiškesnės vejos, kuri net ir po lietaus nedaug skiriasi nuo sausos dėl visokių ten high-end'inių šildymo ir vandens nutekėjimo sistemų Kita vertus, jie jau turėjo progą susipažint su veja, tad siurprizų galima laukt tiek iš vienos tiek iš kitos pusės.

                            Comment


                              Na tai va, grįžau iš "Vėtros" - HJK mačo. Pradžia buvo daug žadanti, bet "Vėtra" gan greit prasileido kažkokį netyčiuką, kuris buvo konkreti "Vėtros" vartininko klaida ir subyrėjo. Pirmam kėliny suomiai galėjo dar bent porą įvyniot, pro vilniečius ėjo kaip pro mažus vaikus. Teisėjas irgi grybą pjovė konkretų, 3 kartus rankos nesušvilpė suomiam. Antro kėlinio pradžioj vėl "Vėtra" truputį atsigavo, bet nieko rimto taip ir nesugebėjo padaryt. Vėliau vėl suomiai užspaudė. Žodžiu, "Vėtros" gynyba - skylė konkreti. Aj, dar įleido naujoką iš "Tauro", nu tą juodą. Tai pradžioj visas stadionas iš jo žvengė, atrodė, kad žmogus nesuprato kur pakliuvo Vaikštinėjo jis ten sau, visai nepajudantis, bet vėliau truputį įsižaidė, kelis neblogus pasus atidavė.
                              Atsakomosiose prognozuoju liūdną vaizdą "Vėtrai".. bet visko būna, gal ir pasiseks.

                              Comment


                                Kam kam, bet Vėtrai su "milžinu" Grigalevičium priekyje šlapia aikštė mažiausiai naudos atnešė. Techniškas futbolas gavosi sunkiai, o iš aukštų kamuolių jokios naudos. Nors kraštuose žaidimas momentais labai gražiai žiūrėjosi, dešinėj Borovskis keletą gražių reidų padarė (nors gynyboj kliurkų irgi buvo, kaip visada ).
                                Got sun in my face, sleeping rough on the road

                                Comment


                                  Tikiuosi Vetra paneigs prognozes ir pateks i kita etapa kur galesiu pamatyti ja Fulham stadione
                                  Great is Ok, but Amazing would be Great

                                  Comment


                                    Valiuk, būtų įdomu išgirsti pačio nuomonę apie Ekrano galimybes. Mane gali vadinti kokiu gandonešiu, bet jau ne kartą praeityje teko sužinoti apie nešvarius Ekrano žaidimus tarptautinėse varžybose. Šįkart bičiuliškai išskėstomis rankomis Baku vadovai po rungtynių Panevėžyje Ekraną pakvietė atvažiuoti į Baku kuo anksčiau, maloniai pasisvečiuoti, o išskristi namo tik ketvirtadienio ryte arba vakare. Ne keista? Man keista, rungtynės antradienį vakare, išskrendama sekmadienį ryte, grįžtama ketvirtadienį ir neva klubo vadovai nori atsidėkoti Ekranui už šiltą priėmimą Panevėžyje

                                    Vadinkim tai tik mano perkaitusios galvos mintimis
                                    Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                                    Comment


                                      Parašė vizas Rodyti pranešimą
                                      Valiuk, būtų įdomu išgirsti pačio nuomonę apie Ekrano galimybes. Mane gali vadinti kokiu gandonešiu, bet jau ne kartą praeityje teko sužinoti apie nešvarius Ekrano žaidimus tarptautinėse varžybose. Šįkart bičiuliškai išskėstomis rankomis Baku vadovai po rungtynių Panevėžyje Ekraną pakvietė atvažiuoti į Baku kuo anksčiau, maloniai pasisvečiuoti, o išskristi namo tik ketvirtadienio ryte arba vakare. Ne keista? Man keista, rungtynės antradienį vakare, išskrendama sekmadienį ryte, grįžtama ketvirtadienį ir neva klubo vadovai nori atsidėkoti Ekranui už šiltą priėmimą Panevėžyje

                                      Vadinkim tai tik mano perkaitusios galvos mintimis
                                      nieko keisto, manai labai lengva ivaldyt ta judesi ,kai reikia pasilenkt,kad nesutrukdytum kamuoliui i vartus iskrist. nuo sekmadienio atidirbines sita judesi, o toliua duos pamokas azerams.
                                      KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                                      Comment


                                        Panašiai kaip užpernai po pirmo kėlinio Osle, arba pernai Trondheime atidirbinėjo
                                        Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                                        Comment


                                          Na ka istraukti burtai, jei pavyks iveikt serbus tai Kaune Lille isvysim, siokia tokia paguoda Kauno gerbejams del zaidimo megeju lygoje - bent karta per metus padorus macas butu

                                          Comment

                                          Working...
                                          X