Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Futbolas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    MU

    Comment


      Geros rungtynes, intriga O HO HO.
      Kieti zaidejai neimuse 11 metru baudiniu

      Comment


        red devil!

        Comment


          Mėlynus nuo šiol galit vadint štangistais Geros rungtynės, kadangi Chelsea nemėgstu, tai teko per baudinius pasinervint
          O tiek ardėsi mėlynų Makalele ir Drogba... žodžiu, super finalas.

          Comment


            LFF ataskaita uz 2007 metus - visai idomu paskaityt

            http://www.lff.lt/docs/LFF%20Bukletas%202007.pdf
            You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

            Comment


              kalbant apie finala tai super buvo MU fanus su pergale siuo metu irasa siunciu

              Comment


                Neįmanoma žiūrėt tų medinukų... nervai nelaiko. Nei vienos atakos, 2 pasai ir viskas... šiandien nuliai aikštėj laksto, nu-liai (išskyrus Karčemarską).

                Comment


                  /\ užtat legionieriai

                  Comment


                    Na manykim, kad šiandien taupėsi vyrai... bet jau taip nyku, kad nėra žodžių. O juk turėjo trys šansus šiokius tokius. Dar visa laimė, kad daugiau nepraleido.

                    Comment


                      Tik Karčemarską, Stankevičių ir galbūt Danilevičių (nors ir šis įjungęs "flegmos" rėžimą žaidė) galima dar išskirti. O, rat, lietuviai žaidė ne kaip medinukai, o kaip "bačkutės"
                      Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                      Dordrechtas/Haarlemas
                      Nesebaras/Plovdivas
                      Kiolnas

                      Comment


                        Stankevičiaus tolimi metimai iš užribio tampa pagrindine musu kombinacija puolime Kačemarskas vyras ...
                        ir tas grubumas draugiškose neveža ...
                        laukiam kitų mačų

                        Comment


                          Geriausią rungtynių žaidėją (Lietuvių gretose) rinkčiau Karčemarską. Jei ne jis, oi kaip liūdnai galėjo baigtis varžybos, nors ir dabar nėr ko džiūgaut.
                          P.

                          Comment


                            Susinervinau, Liubinska reik mest lauk, nematau jo indėlio visiškai, išeina žaidėjai be motyvacijos, atrodo visai nenori laimėt (išskyrus kelis žaidėjus). Po pertraukos atrodo vaizdas turi pasikeist po trenerio pokalbio su žaidėjais, tai ne - dar blogiau. O ką Poškus aikštėj veikė tai man išvis nesuprantama, žaidžia šitiek metų, o į vartus nepataiko, laksto kaip kirvis, bet ir čia visą kaltę reik verst Liubinskui, kad jis jį išleido. Vienu žodžiu

                            Comment


                              nereikia taip karsciuotis, cia juk tik draugiskos rungtynes...
                              nors antram keliny tai nusikeikiau ziuredamas tikrai nemezai kartu. Pikciausia, tai kad kai reikia pabegeti iki atriedancio kamuolio, o du lietuviai sustoje ziuri vienas i kita ir tikisi, kad tas anas nubegs iki jo, tuo tarpu atbeges cekas ji pasiima... arba kai ivyksta kokia nors prazanga, litovcas svajodamas kazko laukia, kai tuo tarpu cekas jau buna atlikes laisva smugi ir ataka tesiasi...
                              Aisku meistriskumas komandu skirtingas, cekai tikrai be kalbu aukstesnio lygio komanda. O tokias progas, kaip Poskus kad turejo, puolejas privalo isnaudot... nors jam aisku paskutiniai pora metu visai nekokie buvo, tai forma kritusi. Nori jis sugrizti i rinktine. O puoleju rinktinej ziauriai truksta, taip kad pilnai palaikau Liubinsko sprendima leisti ji i aikste... kada gi dar ji isbandyt ir duot pasipraktikuot zaidime jei ne draugiskose rungtynese?
                              Tikiuosi likusiose rungtynese vaizdas bus geresnis... Galetu rusus patvarkyt...
                              Mano blogas kaip aš pastačiau savo svajonių namą.

                              Comment


                                na, rusų tikrai nepatvarkys, bet estus su latviais tai reiktų reiktų...

                                Comment


                                  nu bet kaip faina butu...
                                  Mano blogas kaip aš pastačiau savo svajonių namą.

                                  Comment


                                    Parašė Duff Rodyti pranešimą
                                    Susinervinau, Liubinska reik mest lauk, nematau jo indėlio visiškai, išeina žaidėjai be motyvacijos, atrodo visai nenori laimėt (išskyrus kelis žaidėjus). Po pertraukos atrodo vaizdas turi pasikeist po trenerio pokalbio su žaidėjais, tai ne - dar blogiau. O ką Poškus aikštėj veikė tai man išvis nesuprantama, žaidžia šitiek metų, o į vartus nepataiko, laksto kaip kirvis, bet ir čia visą kaltę reik verst Liubinskui, kad jis jį išleido. Vienu žodžiu
                                    Poškus ka veikė?vienintelis sugebejo bent smugiuot,pirma proga tai kitas net kamuolio nebutu susistabdes tokioj situacijoj,arba butu krites ir net pats netikejes kad bus 11m baudinys....o antroj irgi pramuse ar net pasavo Danileviciui,bet bent bande.

                                    Man baisiausia tai kad nesugeba komanda palaikyt kamuolio,lygioj vietoj prarandamas kamuolys,jokio pozicinio zaidimo...Jei perimamas kamuolys duodamas ilgas aukstas pasas i prieki kur musu 1-2 puolejai ar saugai imituoja kova del kamuolio o 4 cekijos gynejai jau rezga ataka link lietuviu vartu.
                                    Pozicinio zaidimo stoka baisiausias dalykas ir visiskas nemokejimas nieko isspaust is standartiniu padeciu.

                                    Comment


                                      Parašė Barabasas Rodyti pranešimą
                                      nu bet kaip faina butu...
                                      Faina man butu pamatyt zaidima, kad negeda butu,o rezultatas ne toks svarbus draugiskose varzybose nors jos ir lemia reitingo taskus...Kad bandytu jie zaisti,drasiau,su uzsidegimu manau tada ir rezultatas gal geresnis butu.

                                      O vienas is mazuju stebuklu butu jei ismoktu susistabdyti kamuoli musu vyrai,to jiems ir palinkeciau

                                      Comment


                                        Parašė Duff Rodyti pranešimą
                                        Susinervinau, Liubinska reik mest lauk, nematau jo indėlio visiškai, išeina žaidėjai be motyvacijos, atrodo visai nenori laimėt (išskyrus kelis žaidėjus). Po pertraukos atrodo vaizdas turi pasikeist po trenerio pokalbio su žaidėjais, tai ne - dar blogiau. O ką Poškus aikštėj veikė tai man išvis nesuprantama, žaidžia šitiek metų, o į vartus nepataiko, laksto kaip kirvis, bet ir čia visą kaltę reik verst Liubinskui, kad jis jį išleido. Vienu žodžiu
                                        O kai Lietuva aplošė Ukrainą bei du kartus gruzinus su jų žvaigždėm iš Italijos, Vokietijos ir Anglijos lygų bei vokiečiu treneriu matei Liubinsko indėlį ar ne?
                                        Got sun in my face, sleeping rough on the road

                                        Comment



                                          Nelabai, Gruzinai tai ne tokia ten ir galinga komanda, o kai žaidėm su Ukraina, na, nemanau, kad jie pratę buvo tokiuose arimuose žaist . Vistiek man Liubinskas nepatinka, pažiūrėkit, kaip puikiai geri treneriai pastatė rusų rinktinę ant kojų, arba Zenito pavyzdys irgi neblogas, tik vat iš lietuvių treneriu nelabai yra ką rinktis.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X