Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Futbolas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Aidzius Rodyti pranešimą
    o kam tau atributika? ji , tokioj situacijoj, tik trukdo. o be to didele negarbe yra kovos lauke prarasti ja .
    Nu kaip tai kam, kad kokiam civiliokui per klaidą neužtaikyt. Nors gal taip lengviau ištirpt tarp žmonių.
    Kaip suprantu dabar visi džiovina pirštinaites iki gegužės 24

    Comment


      Parašė rat Rodyti pranešimą
      Kaip suprantu dabar visi džiovina pirštinaites iki gegužės 24
      Visko gali buti, gal tik iki sio sekmadienio

      You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

      Comment


        Parašė rat Rodyti pranešimą
        Nu kaip tai kam, kad kokiam civiliokui per klaidą neužtaikyt. Nors gal taip lengviau ištirpt tarp žmonių.
        Kaip suprantu dabar visi džiovina pirštinaites iki gegužės 24
        tai taip ir turi but...pasimaise koks veidas nepazystamas tai ir pykstelk. Visi civiliai mina is ivykio vietos kuo greiciau, tai jeigu nepazystamas tai reiskia priesas tik nepatartina pykstelt zalias uniformas, su atsvaitais ant kelniu ir svarku rankoviu , vilkintiems
        KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

        Comment


          Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
          Tai todėl prieš tokias situacijas reikia atributiką saugiai padėti už 100 metrų? Kad paskui gėda nebūtų kai priešininkai atims?
          ne , tiesiog neuzsimeti aprastai ant kaklo saliko. yra budu kaip ji apsivyniot ,kad pats nepamestum , ar vos truktelejus,jis nenukristu.
          KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

          Comment


            Superine naujina, LFF ir LRT pasirase bendradarbiavimo sutarti ir transliuos rinkties draugiskas rungtynes bei taures finala si savaitgali. Tikimasi, kad ir atrankos cikla rodys LRT. placiau apie tai video is futbolas.lt
            Asmeniskai man nepatiko kaip praeita atranka transliavo LNK plius daug visokiu nesamoniu buvo su draugisku rngtyniu transliacijom.
            Mano blogas kaip aš pastačiau savo svajonių namą.

            Comment


              labai gerai net ir draugiskas varzybas stebet galesime

              Comment


                Puikios naujienos

                Comment


                  Sveiki, lietuviško futbolo gerbėjai. Tokią gerą dieną, kai išgirdau labai džiugią naujieną apie tai, kad futbolas grįžta į TV ekranus, noriu jus pradžiuginti dar labiau. Per laiką esu prikaupęs nemažai video medžiagos iš A lygos, UEFA taurių, rinktinės mačų.. Pasitaręs su savimi ir nusprendęs, kad yra negražu jos niekam nerodyti, pradėjau lietuviško futbolo įvarčių ciklą, kurį talpinsiu į internetą. Jūsų malonumui - šiandien trečia dalis. Kodėl trečia, o ne pirma ar antra? Tegul tai būna paslaptis kol kas.. Trečia dalis apžvelgs keletą 1993-1995 metų mūsų klubų ir rinktinės rungtynių. Romar, Sakalas, Sirijus, Inkaras, Gudaitis, Dančenka, Mikalajūnas, Ivanauskas, Skarbalius - kai kam tai bus geri prisiminimai, kai kam pirmą kartą išgirsti ir pamatyti klubai bei žmonės. Pamatysite, kaip per 15 metų pasikeitė Panevėžio, Kauno, Vilniaus, Klaipėdos, Šiaulių stadionai, futbolas, fanai ir šiaip mados Failas nemažas - apie 100 mb. ir 20 min. vaizdo. Iš kart atsiprašau už kai kur blogą kokybę, vaizdo ir garso asinchronizaciją - yra kaip yra.. Failą parsisiųsti galima čia: http://www.4shared.com/dir/2650524/a...7/sharing.html
                  Failas DGLiV_03.divx
                  DGLiV reiškia Daug Gražių Lietuviškų Įvarčių
                  Atsiprašau miestai.net forumo administracijos, jei įtarsite mane savireklama ar spamu - tikrai taip nėra. Tai tiesiog duoklė mūsų nuskriaustam futbolui ir jo gerbėjams Lietuvoje. Ketvirtą dalį pabandysiu sukurpti artimiausiu metu, bet tarp dalių gali būti ir didesnės pauzės - visa tai darau laisvu nuo darbo ir šeimos metu. Gero žiūrėjimo...

                  Comment


                    Parašė bronius Rodyti pranešimą
                    Sveiki, lietuviško futbolo gerbėjai. Tokią gerą dieną, kai išgirdau labai džiugią naujieną apie tai, kad futbolas grįžta į TV ekranus, noriu jus pradžiuginti dar labiau. Per laiką esu prikaupęs nemažai video medžiagos iš A lygos, UEFA taurių, rinktinės mačų.. Pasitaręs su savimi ir nusprendęs, kad yra negražu jos niekam nerodyti, pradėjau lietuviško futbolo įvarčių ciklą, kurį talpinsiu į internetą. Jūsų malonumui - šiandien trečia dalis. Kodėl trečia, o ne pirma ar antra? Tegul tai būna paslaptis kol kas.. Trečia dalis apžvelgs keletą 1993-1995 metų mūsų klubų ir rinktinės rungtynių. Romar, Sakalas, Sirijus, Inkaras, Gudaitis, Dančenka, Mikalajūnas, Ivanauskas, Skarbalius - kai kam tai bus geri prisiminimai, kai kam pirmą kartą išgirsti ir pamatyti klubai bei žmonės. Pamatysite, kaip per 15 metų pasikeitė Panevėžio, Kauno, Vilniaus, Klaipėdos, Šiaulių stadionai, futbolas, fanai ir šiaip mados Failas nemažas - apie 100 mb. ir 20 min. vaizdo. Iš kart atsiprašau už kai kur blogą kokybę, vaizdo ir garso asinchronizaciją - yra kaip yra.. Failą parsisiųsti galima čia: http://www.4shared.com/dir/2650524/a...7/sharing.html
                    Failas DGLiV_03.divx
                    DGLiV reiškia Daug Gražių Lietuviškų Įvarčių
                    Atsiprašau miestai.net forumo administracijos, jei įtarsite mane savireklama ar spamu - tikrai taip nėra. Tai tiesiog duoklė mūsų nuskriaustam futbolui ir jo gerbėjams Lietuvoje. Ketvirtą dalį pabandysiu sukurpti artimiausiu metu, bet tarp dalių gali būti ir didesnės pauzės - visa tai darau laisvu nuo darbo ir šeimos metu. Gero žiūrėjimo...

                    saunuolis

                    Comment


                      Parašė bronius Rodyti pranešimą
                      Kodėl trečia, o ne pirma ar antra? Tegul tai būna paslaptis kol kas..
                      Ar tik nebusi isisukes i kokius i LRT archyvus ir atkapstes "legendinio" Zalgirio rungtyniu video pries 1989
                      You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                      Comment


                        Įsisukęs nebūsiu, bet šiaip tu teisus - tai bus apie Žalgirį

                        Comment


                          Atsiprašau miestai.net forumo administracijos, jei įtarsite mane savireklama ar spamu - tikrai taip nėra. Tai tiesiog duoklė mūsų nuskriaustam futbolui ir jo gerbėjams Lietuvoje.
                          Unikali vaizdinė medžiaga, net minčių nėra apie savireklamą ar pan. Šaunuolis
                          Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                          Comment


                            Pridėjau serijas DGLiV 04 - DGLiV 09.

                            Comment


                              Ir sitie atsinaujino, zymiai geriau atrodo nei buvo iki siol.
                              www.ivartis.lt/

                              Broniau, aciu uz video!
                              Mano blogas kaip aš pastačiau savo svajonių namą.

                              Comment


                                http://www.lt-ultras.net/news.php

                                Comment


                                  http://www.youtube.com/watch?v=1G3CiaFTtUI dar truputeli...

                                  Comment


                                    zanas jau įdėjo šitą

                                    Comment


                                      Beje, labai svarbu paminėti tai, kad abi tribūnos ladsiškais terminais laikėsi "fair play".
                                      "svečiuose, turint mažesnį skaičių..."
                                      "gana nenuskilusi situacija išlikusiems pirmųjų linijų "kariams" - jie buvo malami - penki ir daugiau damušinėjo vieną nukritusį ir panašiai"
                                      Tai kame cia fair play?

                                      Comment


                                        ten i "egzperto" Pashkos pamastymus maziausiai demesio reik kreipt
                                        You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                                        Comment


                                          Kuom tai susiję su futbolu?
                                          Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                          Comment

                                          Working...
                                          X