Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Futbolas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    nu laukiam treciadienio rungtyniu su FBK bus linksma man atrodo

    Comment



      O dar siandien gavau siuntiny is Lietuos - nauja sviezia Vetros maike tiesiai is CitySport
      You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

      Comment


        Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
        Nu bet "Žalgirį" tai prakeikė kažkas 5 varžybos - 5 lygiosios! O "Kaune", jaučiu, tuoj galvos lėks, per 3 varžybas neiškovoti pergalės.. čia jau Romanovas neatleis. Ir panašu, kad kitą savaitę laukia labai įdomus mačas Vilniuje tarp "Vėtros" ir "Ekrano"
        buvau runktynese, tas pindelis pradzioj tai tokia kvaila klaida, o ir Atlantui ziauriai nesiseke, jei butu visas progas isnaudoje, tai butu kokie 3-1 kaip minimum, bet grazios varzybos buvo
        visur grazu, bet vis skirtingu kampu :)

        Comment


          Parašė balabanas Rodyti pranešimą
          nu laukiam treciadienio rungtyniu su FBK bus linksma man atrodo
          O, ja ja Nepamirškit trečiadienį "5 kanalo" įsijungt

          Comment


            nerodo pas mane to "5 kanalo" bet kam jo reikia kai stadionas uz poros gatviu

            Comment


              http://www.youtube.com/watch?v=ORRm0U3g-S8

              Comment


                Interviu pristatymas labai dramatiskas.

                Comment


                  Ekranas toliau stebina http://www.fkekranas.lt/index.php?la...d=255&tid=1033

                  balandžio 30 dieną, 17:25 val. LFF taurės pusfinalio atsakomąsias rungtynes „Ekranas“ – „Kaunas“ tiesiogiai transliuos 5 KANALAS.
                  Prieš rungtynes įvyks FK „Ekrano“ ir rūbų dizainerio A. Pogrebnojaus inicijuota akcija stabdant rasizmą Lietuvoje: abi komandos išsirikiuos apsivilkusios antirasistiniais marškinėliais, kuriuos vėliau atiduos tribūnose sėdintiems žiūrovams, fanams, žiniasklaidos atstovams
                  cia is vis super ideja, gaila tu marskineliu foto nera ju puslapy. Pries pora metu Europoj vyko panasi akcija, kelios rinktines (ir klubai?) zaide juodais baltais marskineliais http://shop.ebay.co.uk/__Football-Sh...kw=anti+racism
                  You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                  Comment


                    Gaila Barcelona komandos... Vakar visą mačą valdė, bet progos taip ir nesugebėjo sukurti įvarčiui. Gynyba Man utd. pagirtina buvo, bet be gynybos kaip ir daugiau jie nesukurė. Ši pora finale turėjo žaisti, turėjo....
                    You've got one life! Live it!

                    Comment


                      Parašė zanaz Rodyti pranešimą
                      Ekranas toliau stebina
                      "Ekranas" šiais metais ypatingai daug dėmesio skiria rinkodarai. Užtenka pažiūrėti į www.fkekranas.lt, kuris yra neabejotinai kokybiškiausias tinklalapis iš visų Lietuvos futbolo klubų. Taip pat toks dalykas kaip LIVE transliacijos "Ekrano" tinklalapyje, su visa statistika - kitiems klubams apie tai tik pasvajoti. Pasakojo, kai "Ekrano" žmonės nuvyko su dviem laptopais į Marijampolę, sūduviams akys ant kaktos išlipo, nesuprato ką jie ten daro Be to, kiek žinau, ties tuo tikrai nebus sustota, "Ekrano" ateities planai labai gražūs piešiami. Kaip pavyzdį galiu paminėti - varžybų, kartojimų transliacija per švieslentę stadione ir panašiai O ir rezultatai džiugina

                      P.S. Gaila Barcelonos, bet ManU buvo labiau verti pergalės. Gražios varžybos buvo.

                      Comment


                        siandien rode pakartojimus per svieslente bet kad ten nieko beveik nesimate
                        Paskutinis taisė balabanas; 2008.04.30, 23:15.

                        Comment


                          Rodė, panevėžiečiams skaudžius pakartojimus.
                          Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                          Comment


                            Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                            "Ekranas" šiais metais ypatingai daug dėmesio skiria rinkodarai. Užtenka pažiūrėti į www.fkekranas.lt, kuris yra neabejotinai kokybiškiausias tinklalapis iš visų Lietuvos futbolo klubų. Taip pat toks dalykas kaip LIVE transliacijos "Ekrano" tinklalapyje, su visa statistika - kitiems klubams apie tai tik pasvajoti. Pasakojo, kai "Ekrano" žmonės nuvyko su dviem laptopais į Marijampolę, sūduviams akys ant kaktos išlipo, nesuprato ką jie ten daro Be to, kiek žinau, ties tuo tikrai nebus sustota, "Ekrano" ateities planai labai gražūs piešiami. Kaip pavyzdį galiu paminėti - varžybų, kartojimų transliacija per švieslentę stadione ir panašiai O ir rezultatai džiugina

                            P.S. Gaila Barcelonos, bet ManU buvo labiau verti pergalės. Gražios varžybos buvo.
                            Marijampolės tv visas "Sūduvos" rungtynes gyvai rodo, o ir pačiam puslapyje www.fksuduva.lt galima isvysti live transliacijas su aprašymas, tad neskleiskim erezijų. Beje, neseniai nusipirkau tą neregėta daikta, kaip jie ten vadina ta velnio daiktą, laptopas beroc
                            P.S. dėl klubų puslapių kokybės tai pilnai sutinku

                            Comment


                              siandien rode pakartojimus per svieslente bet kad ten nieko beveik nesimate
                              - Aha, man irgi per teliką šmėstelėjo, kad pakartojimus suka. Labai pagirtina, tik viena bėda, kurią jau minėjau - ta švieslentė per maža pasirodė net Vėtros stadionui, ką jau kalbėti apie Panevėžio..

                              Comment


                                Velnias Liverpool nepateko į finalą...
                                Life is a game that no one wins

                                Comment


                                  o man finale dar graziau atrodys MU su Chelsea aisku sirgsiu uz MU

                                  Comment


                                    Liverpool teks būt dabar už MU
                                    O Kaunas - Ekranas 5:1

                                    Comment


                                      Skaičiau, kad neužtenka viešbučių anglams Maskvoje. Sakė, kad nemažai jų turėtų per Baltijos šalis varyt, tad gal ir pas mus užsuks pinigėlių išleist ir ambasadų paženklint.
                                      Vilnius yra nuostabus!

                                      Comment


                                        Parašė zanaz Rodyti pranešimą
                                        cia is vis super ideja, gaila tu marskineliu foto nera ju puslapy.
                                        Bishki matosi cia tie marskineliai

                                        Mano blogas kaip aš pastačiau savo svajonių namą.

                                        Comment


                                          Parašė zanaz Rodyti pranešimą
                                          cia is vis super ideja, gaila tu marskineliu foto nera ju puslapy
                                          yra http://www.fkekranas.lt/index.php?la...d=255&tid=1039

                                          Comment

                                          Working...
                                          X