Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Futbolas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Quack Rodyti pranešimą
    Liverpoolio istorija didesne uz United?? Turbut juokauji?
    Gerai persiprašau, kad neaiškiai išsireiškiau... Turėjau omenyje, iškovotų titulų skaičių svarbiausiuose Europos turnyruose. Ko tikrai iš Liv'pool'io neatimsi O tu žiūriu į mano postą pažiūrėjai kaip į kažkokį ManU stovyklos atvirą puolimą ar pažeminimą ne tas tikslas mano posto buvo, tik išreiškiau mintį, na tiksliau savo nuomonę ir džiaugsmą apie šių komandų akistatą finale po 2 metų pertraukos Take it easy, Quack
    Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
    Dordrechtas/Haarlemas
    Nesebaras/Plovdivas
    Kiolnas

    Comment


      Parašė tivoli Rodyti pranešimą
      Gerai persiprašau, kad neaiškiai išsireiškiau... Turėjau omenyje, iškovotų titulų skaičių svarbiausiuose Europos turnyruose. Ko tikrai iš Liv'pool'io neatimsi O tu žiūriu į mano postą pažiūrėjai kaip į kažkokį ManU stovyklos atvirą puolimą ar pažeminimą ne tas tikslas mano posto buvo, tik išreiškiau mintį, na tiksliau savo nuomonę ir džiaugsmą apie šių komandų akistatą finale po 2 metų pertraukos Take it easy, Quack
      Forza Milan!

      Comment


        Parašė Quack Rodyti pranešimą
        Forza Milan!
        You'll never walk alone!
        Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
        Dordrechtas/Haarlemas
        Nesebaras/Plovdivas
        Kiolnas

        Comment


          Minjey, siandien vel tikimes saunaus foto reportazo

          Ytariu PietuIV derbiui bus kanors ypatingo paruose

          Beje gal kas susigundys, rungtynes del 1 vietos ir kt:
          "Žalgiris" - "Vilnius"
          Žalgirio stadione, 16:30
          "Vėtra" - "Šiauliai"
          Vėtros stadione, 19:00
          "Sūduva" - "Atlantas"
          Marijampolė, 18:00
          "Ekranas" - "Interas"
          Panevėžys, 18:00
          Trečiadienis
          "Kaunas" - "Šilutė"
          Kaunas, 18:30
          You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

          Comment


            Parašė tivoli Rodyti pranešimą
            You'll never walk alone!
            You'll never win the league!
            Scouse murderers

            Comment


              Parašė Quack Rodyti pranešimą
              Scouse murderers
              O cia apie ka? Bene apie Hillsborough?
              You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

              Comment


                Parašė zanaz Rodyti pranešimą
                O cia apie ka? Bene apie Hillsborough?
                Apie Hayseli Hillsborough irgi nieks nepamirso, bet del pirmojo visi anglu klubai buvo pasalinti is Europos 5 metam

                Paskutinis taisė Quack; 2007.05.08, 21:38.

                Comment


                  Parašė zanaz Rodyti pranešimą
                  Minjey, siandien vel tikimes saunaus foto reportazo

                  Ytariu PietuIV derbiui bus kanors ypatingo paruose

                  Beje gal kas susigundys, rungtynes del 1 vietos ir kt:
                  "Žalgiris" - "Vilnius"
                  Žalgirio stadione, 16:30
                  "Vėtra" - "Šiauliai"
                  Vėtros stadione, 19:00
                  "Sūduva" - "Atlantas"
                  Marijampolė, 18:00
                  "Ekranas" - "Interas"
                  Panevėžys, 18:00
                  Trečiadienis
                  "Kaunas" - "Šilutė"
                  Kaunas, 18:30
                  Bliamba, nusidėjau... šiandien gavau kvietimą į VIP tribūną Siemens arenoj žiūrėt LRyto - Žalgirio varžybų ir, kadangi nepavyko važiuot į Panevėžį, ėjau tenais... nesmerkit labai, vistik nemokamas alus ir užkandžiai... Anyway, šeštadienį prižadu reportažą iš Panevėžio, Ekrano mačo su Šiauliais (jei neiškils nenumatytų kliūčių), nors Vilniuj dėsis įdomesni dalykai - FBK žais su Interu Vilniuje, o po to FC Vilnius žais su Vėtra, taip pat Vilniuje Matysim, kokius santykius išlaikys FBK ir Vilniaus fanai...

                  Comment


                    kodel FBK Vilniuj??? o as sakiau gal i stadiona nueit reiks

                    Comment


                      Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                      Bliamba, nusidėjau... šiandien gavau kvietimą į VIP tribūną Siemens arenoj žiūrėt LRyto - Žalgirio varžybų ir, kadangi nepavyko važiuot į Panevėžį, ėjau tenais... nesmerkit labai, vistik nemokamas alus ir užkandžiai... Anyway, šeštadienį prižadu reportažą iš Panevėžio, Ekrano mačo su Šiauliais (jei neiškils nenumatytų kliūčių), nors Vilniuj dėsis įdomesni dalykai - FBK žais su Interu Vilniuje, o po to FC Vilnius žais su Vėtra, taip pat Vilniuje Matysim, kokius santykius išlaikys FBK ir Vilniaus fanai...
                      Degsi pragare

                      Comment


                        Ekranas - Interas 6-1. Smagus rezultatas, nors ir ne prieš labai stiprų priešininką žaidėm

                        Comment


                          Parašė Quack Rodyti pranešimą
                          You'll never win the league!
                          Scouse murderers
                          Žiūriu nelabai mėgsti Liv'pool'į. Tai finale už AC Milan sirgsi?
                          Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                          Dordrechtas/Haarlemas
                          Nesebaras/Plovdivas
                          Kiolnas

                          Comment


                            Parašė tivoli Rodyti pranešimą
                            Žiūriu nelabai mėgsti Liv'pool'į. Tai finale už AC Milan sirgsi?

                            Parašė Quack Rodyti pranešimą
                            Forza Milan!

                            Comment


                              Minjey ismainyt FUTBOLA i nemokama alu ir pan.
                              krito tavo reputacija



                              P.S. linksmas skaitalas apie anglu fules fanu nuotykius Lietuvoj
                              http://www.barrowfc.com/viewtopic.php?id=15766
                              You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                              Comment


                                2007.05.12 Ekranas - Šiauliai (2-1)

                                Bandau išpirkti savo kaltę... Šioks toks reportažėlis iš šeštadieninio mačo Panevėžio "Aukštaitijos" stadione tarp Panevėžio "Ekrano" ir Šiaulių "Šiaulių".

                                1. Iki pat mačo nebuvo aišku lis ar nelis, galbūt todėl ir žmonių susirinko nedaug. Beje, atkreipkit dėmesį - išasfaltuoti bėgimo takai ir visas tas plotas už vartų. Tvarkosi po truputį ir mūsų stadionas.


                                2. Šiaulių palaikyti atvyko apie 20 geltonai juodųjų.


                                3. Tuo tarpu "Pirmosios armados" narių susirinko maždaug 3 kartus daugiau


                                4. Turėjom progos pasifilmuoti Matyt, mėgėjiškas filmas bus


                                5. Pozavom kaip tik įmanydami


                                6. Deja, pirmasis kėlinys mums baigėsi liūdnai - po itin nesėkmingo vartininko žaidimo į Ekrano vartus krito, sakyčiau, kuriozinis įvartis.


                                7. Šiaulių fanai švenčia. Tik nesupratau, kodėl jie raudonus fajerius degino?


                                8. Na, palaikymo prasme, tiek vaizdinio, tiek garsinio, Šiauliai galėjo tik pavydėti Ekranui.
                                \

                                9.


                                10.
                                Antrojo kėlinio pradžioje Ekranas išlygino rezultatą ir tik pačioje pabaigoje, kai jau daugmaž pusė susirinkusių žmonių buvo pajudėję link išėjimo, išplėšė pergalę rezultatu 2-1. "Pirmoji Armada" švenčia


                                11. Šiaulių fanai degina dar vieną fajerį ir dūmšaškę


                                12. Komanda padėkoja už palaikymą, o mes, savo ruožtu, dėkojam komandai už pergalę. AČIŪ!


                                Tiek džiugių nuotaikų iš šeštadieninio Panevėžio.

                                Comment


                                  Ir aš ten buvau, iš Šiaulių į Panevėžy keliavau, kad tik pamatyt mylimą komandą - Šiaulius
                                  Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                                  Comment


                                    Šįkart mano muilinės nuotraukų kokybė ypač prasta, prie to prisidėjo ir šviesos stygius, ir rankos šalančios...






























                                    Turiu nufilmavęs ir įvartį, nužudžiusį Šiaulius 92 minutę... Gal vėliau įdėsiu...
                                    Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                                    Comment


                                      krauk ivarti i Youtube. Taip pat pora svieziausiu perliuku is ten:
                                      http://www.youtube.com/watch?v=pfwdxRfve5Q
                                      http://www.youtube.com/watch?v=F2csqk-BBw8
                                      You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                                      Comment


                                        Parašė zanaz Rodyti pranešimą
                                        krauk ivarti i Youtube. Taip pat pora svieziausiu perliuku is ten:
                                        http://www.youtube.com/watch?v=pfwdxRfve5Q
                                        http://www.youtube.com/watch?v=F2csqk-BBw8
                                        Čia po šeštadienio rungtynių?
                                        Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                                        Comment


                                          O čia ne geltona dumšaškė? Daug tenais nenusimanau, bet ma rodos raudonos truputį raudonesnės turi būti

                                          Comment

                                          Working...
                                          X