Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Futbolas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė oranger
    Jei nematyciau rungtyniu, rezultatas nestebintu. Bet kai maciau, tai galiu pasakyti viena - tai nebuvo vis delto Barcos triumfas, greiciau Arsenalo nesekme...
    Mano World Cup favoritai - Ukraina ir Cekija (taip pat visos kitos Rytu Europos komandos)
    Kad ten daugiau beveik kaip ir nėra rytų Europos komandų, tik SCG ir nebent dar Kroatija iš bėdos rytų Europos.

    ps. ai dar Lenkija pamiršau.
    Paskutinis taisė kaunaz; 2006.05.18, 13:21.

    Comment


      Parašė kaunaz
      Kad ten daugiau beveik kaip ir nėra rytų Europos komandų, tik SCG ir nebent dar Kroatija iš bėdos rytų Europos.

      ps. ai dar Lenkija pamiršau.
      taigi is viso penkios, ar cia mazai? tiek pat turi Afrika, net tiek neturi Pietu Amerika ir Azija

      Comment


        Parašė oranger
        taigi is viso penkios, ar cia mazai? tiek pat turi Afrika, net tiek neturi Pietu Amerika ir Azija
        Tai Azijai ir tos 4 jų vietos yra tikrai per daug... O dėl Amerikos, tai geriau skaityt ne Pietų, o bendrai Lotynų Amerika, tada bus jų net 7.

        Comment


          Parašė blitz
          Quack, būdamas Spursų gerbėjas, turbūt labai džiaugeisi, kai Sol'ius įmušė.

          Beje WC aš irgi už anglus Manau Anglija turi neblogų šansų, komanda tikrai stipri, o Roonio nebuvimo siūlyčiau neversti į kažkokią tragediją. Nėra jis jau toks stebuklingai nerealus ir nepakeičiamas.
          Anglija turi neblogu sansu?Anglija kaip ir ispanija 2 super rinktines kurioms arba nesiseka pastaraji desimtmeti arba jie niekaip nesugeba nieko laimet,garantuoju kad ir simet bus tas pats kaip visad !O jei dar susitiks su Argentina ,tai prakeiksmas kartosis...

          Comment


            Praeitam cempionate anglai 1:0 laimejo pries argentina ir argentina net i kita atapa neisejo is grupes Isejo Anglija ir Svedija

            Comment


              Parašė kaunaz
              Tai Azijai ir tos 4 jų vietos yra tikrai per daug... O dėl Amerikos, tai geriau skaityt ne Pietų, o bendrai Lotynų Amerika, tada bus jų net 7.
              nesigincysiu...
              galiu tik pastebeti, kad palaikyti pvz. Brazilija, tai tas pats, kaip palaikyti USA Dream team krepsinio cempionate
              man zymiai idomiau buna, kai ivyksta netiketumai, kai silpnesne pagal visus reitingus komanda parodo charakteri, kovoja is visu jegu ir laimi pries ispuikusius favoritus...

              Comment


                Kad ta brazilu dream team nekart nera laimejusi cempionato, vykusio Europoj. Tikiuosi grazi tradicija issilaikys

                Comment


                  Parašė oranger
                  nesigincysiu...
                  galiu tik pastebeti, kad palaikyti pvz. Brazilija, tai tas pats, kaip palaikyti USA Dream team krepsinio cempionate
                  man zymiai idomiau buna, kai ivyksta netiketumai, kai silpnesne pagal visus reitingus komanda parodo charakteri, kovoja is visu jegu ir laimi pries ispuikusius favoritus...
                  Pritariu, bet visgi tai nėra lygiai tas pats. USA dream team - Jav krepšinis, JAV krepšininkai visada buvo ir bus geriausi ir jų daug daugiau nei bet kurių kitų pasaulyje. O Brazilija toli gražu nevisada yra geriausi, būna laikai kai vidutiniokais velkasi, kaip kad po 1970 metų titulo iki sekančio 1994 metų.
                  Tik šiemet bus nerealus jų puolimo penketas: Ronaldo, Ronaldinho, Robinho, Adriano, Kaka.
                  O dėl įdomumo, tai aš kaip tik nemėgstu fuksų išsišokimų, nebent palaikau tą silpnesnę komandą ir nuo seno nemėgstu jos varžovo.

                  Comment


                    Parašė kaunaz
                    Ronaldo, Ronaldinho, Robinho, Adriano, Kaka.
                    Kas tada ginsis? ne vienas is ju neatlieka ne menkiausiu gynybiniu funkciju

                    Comment


                      Parašė oranger
                      nesigincysiu...
                      galiu tik pastebeti, kad palaikyti pvz. Brazilija, tai tas pats, kaip palaikyti USA Dream team krepsinio cempionate
                      man zymiai idomiau buna, kai ivyksta netiketumai, kai silpnesne pagal visus reitingus komanda parodo charakteri, kovoja is visu jegu ir laimi pries ispuikusius favoritus...
                      Nemanau kad reiktu lyginti brazilus su JAV kases komanda,Brazilija zaide triju paskutiniu WC finaluose-2 laimejo,viename buvo sutriuskinta,o pries 94 metus brazilai finale zaide tik 1970 metai jei neklystu,taip kad jie nera nenugalimi ir as juos palaikau,nes jie zaidzia labai grazu futbola...Nors pagaliau net ir tokios rinktines kaip Vokietija ir Italija pradejo zaisti ne vien ginybini,grubu ir neidomu futbola...

                      Comment


                        Parašė Quack
                        Kas tada ginsis? ne vienas is ju neatlieka ne menkiausiu gynybiniu funkciju
                        Perreira pasake kad visi penki jie aiksteleje vienu metu tikrai nebus...Jam net toks klausimas buvo uzduotas,jis sake kad 4 tokie jau per daug vienu metu aiksteje!

                        Comment


                          Parašė Quack
                          Kas tada ginsis? ne vienas is ju neatlieka ne menkiausiu gynybiniu funkciju
                          Tai, kad jų gynyba nėra labai stipri, dar nereiškia, kad kai reikia gintis visi jie 5 tik stovi ir žiūri nieko nedarydami. Arba, kad iš vis brazilams tektų gintis 5 prieš 10.

                          Comment


                            Parašė Road
                            Perreira pasake kad visi penki jie aiksteleje vienu metu tikrai nebus...Jam net toks klausimas buvo uzduotas,jis sake kad 4 tokie jau per daug vienu metu aiksteje!
                            Bet 4 bus. Atsarginis bus Robinho arba Adriano.

                            Comment


                              Parašė Quack
                              Praeitam cempionate anglai 1:0 laimejo pries argentina ir argentina net i kita atapa neisejo is grupes Isejo Anglija ir Svedija
                              Tikrai,buvau kaip ir pamirses,geda man...

                              Comment


                                Parašė kaunaz
                                Bet 4 bus. Atsarginis bus Robinho arba Adriano.
                                Greiciausiai kad sedes Robinho,bet as asmeniskai sodinciau kiauliuka ronaldo ir leisciau ji nuo kokios 60 minutes...Bet cia tik mano nuomone

                                Comment


                                  Parašė Road
                                  Greiciausiai kad sedes Robinho,bet as asmeniskai sodinciau kiauliuka ronaldo ir leisciau ji nuo kokios 60 minutes...Bet cia tik mano nuomone
                                  O ne geriau su juo padirbėt pagal specialią programą atgauti prarastai fizinei formai, kad vienas geriausių visų laikų pasaulio futbolininkų, vėl būtų geriausias iš dabartinių?

                                  Comment


                                    Man jis niekada nebuvo vienas geriausiu...Rivaldo man buvo daug geresnis uz ji,na aisku jie biski skirtingu poziciju bet ronaldo man niekada nepatiko ir jau neprades patikt

                                    Comment


                                      Parašė Road
                                      Man jis niekada nebuvo vienas geriausiu...Rivaldo man buvo daug geresnis uz ji,na aisku jie biski skirtingu poziciju bet ronaldo man niekada nepatiko ir jau neprades patikt
                                      Negali pasakyt, kad man jis mėgstamiausias, bet kad vienas geriausių visų laikų futbolininkų kartu su Maradona, Pele, Beckenbaueriu, Cruyfu ir dar keliais kitais, tai tikrai. Man irgi Rivaldo labiau patiko, bet Ronaldo geresnis ir geriausias.

                                      Comment


                                        Futbolas ne vien imusti ivarciai ir t.t. taip kad galiu tureti savo nuomone,jis yra vienas is daugelio pervertintu zaideju..

                                        Comment


                                          Parašė Road
                                          Futbolas ne vien imusti ivarciai ir t.t. taip kad galiu tureti savo nuomone,jis yra vienas is daugelio pervertintu zaideju..
                                          Labiau vienas labiausiai traumų užėstas ir traumų dėka praradęs ne vienierius metus, o ne labiausiai pervertintas.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X