Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Formulė-1

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė rat Rodyti pranešimą
    Perkaito Fiatas
    kaiptik pries ta gedima operatoriai stambiu planu parode nosyte su uzrasu FIAT
    Neišmeskite spalvų

    Comment


      Neslėpsiu, kad esu labai patenkintas šiandienos lenktynių baigtimi. Ne maksimaliai gerai, bet tikrai labai skųstis negaliu .

      Comment


        Bet kas gi Bavariai atsitiko

        Comment


          Panašu, kad visiškai nebespėja paskui konkurentus. Visi progresuoja, o BMW kaip stovi vietoj taip stovi. Jeigu taip ir toliau tai dar kokia Toyota ar Renault suspės aplenkt per likusias 7-ias lentynes. Nors čia jau pats juodžiausias scenarijus būtų ir labai sunkiai tikėtinas . Kaip bebūtų, dar prieš keturias lenktynes Robertas pirmavo pilotų įskaitoje, o BMW komandų .

          Comment


            Turbut sis cempionatas vienas idomesniu nuo 1998-2000 sezono, na gal dar 2006 , bet tiek skirtingu laimetoju vienam sezone seniai buvo as uz grazias lenktynes. Ferrariu nepalaikiau niekada tik Schumacheri (dabar kazkas is manes issilazdavos uz tai ), nepatiko mclarenai (isskyrus laikus su Hakkinenu, pagarba siam lenktynininkui), patinka BMW bet per daug konservatyvus (mano nuomone aisku, balta spalva labai atspindi ju lenktynine filosofija). Pasiilgstu agresyviu varuotoju (beabejo pasikelusiu, nes tik tokie idomuma ir sukelia, o ne perdetai mandagus, beabejo tiek trasoje tiek uz jos ribu). Kiek "skambiu" fraziu yra prisnekejes Irvinas, Senna, Montoya ir tt , gal ir seniau tokiu buvo, bet dar per mazas buvau ziuret F1.

            Comment


              Tikrai, kad sezonas įdomus. Beveik neįmanoma atspėti nugalėtojo. Taip džiaugiausi, kad Hamiltonui padanga prakiuro, bet pabaigoje tas mano džiaugsmas atsirūgo nu bet tik dar įdomiau.

              Beje sveikinimai Glock (tikiuosi gerai parašiau )
              You've got one life! Live it!

              Comment


                Glock. Tikras vokietis. Varpas, išvertus į lietuvių kalbą
                N N N

                Comment


                  New_one, tai Fernando "Antakis" Alonso atitinka tavo kriterijus

                  Comment


                    rat gal ir taip, bet tik del "skambiu" fraziu taciau siuo metu Hamiltonas dar "skambiau" pasisako. Tik gal tie pasisakymai kvailoki, o ne provokuojantys. Tad tavo vadinamas "antakis" (lyg kiti lenktynininkai antakiu neturetu ) siek tiek atitinka

                    Comment


                      Na, deja ne aš sugalvojau tą "antakis" Bet man nepatinka tokie išsišokėliai. Bueeee šlykštūs.

                      Comment


                        Atrodo Kimis Finlandijos padaugino, nes su Fiat'u savo žmogų stuktelėjo

                        Comment


                          Aha, stuktelėjo, tiesa, po to jam už tai buvo labai greitai atlyginta .

                          Comment


                            Belgijos GP

                            Belgijos GP































                            Paskutinis taisė BrokenCloud; 2008.09.09, 00:39. Priežastis: papildymas

                            Comment


                              Lietus visagalis

                              keikiau durną Raikonen'ą už klaidą tokią. Bet dabar visai gerai išėjo Ferrari atžvilgiu. Gražus etapas, gaila, kad tik grožis taip neilgai truko tik kelis paskutinius ratus....
                              You've got one life! Live it!

                              Comment


                                Paskutiniai ratai visiškai nerealūs buvo. Gaila tik, kad teisėjai sugadino viską. Aš esu visiškai visiškai pasipiktinęs tokiu jų sprendimu ir dar turiu MAŽĄ viltį, kad bus patenkintas McLaren protestas.

                                Kaip bebūtų, pagarba Kimiui ir Lewisui, vien tas faktas, kad abiems visiškai pilnai būtų užtekę saugios antros vietos ir 8 taškų, o jie vistiek spaudė iki pat galo, rizikavo viskuo dėl pergalės tikrai verčia nukelti kepurę prieš juos abu. Tikri lenktyninkai ir ne kitaip. Apie Massą išvis net nenoriu galvot ir kalbėt, jis dar po lenktynių išdrįso kritikuoti Kimi su Lewisu, neva karštakošiai jie... Tikrai geriau nesakysiu ką aš apie jį kaip apie lenktynininką ir apie žmogų galvoju, nes po to administracija turės mane šalint iš čia.

                                Kaip bebūtų, puikios varžybos buvo, finalas nerealus, gaila, kad Kimiui nepasisekė ir kova netruko iki pat finišo linijos ir dar labiau gaila, kad laimėtoją apsprendė teisėjai, taip pergale atiduodami žmogui, kuris tikriausiai mažiausiai jos vertas iš visų 20-ies, bet ką jau padarysi...

                                Comment


                                  Na, nelabai kur Hamiltonas turėjo dėtis. Nebūtų kampo nukirtęs galėjo abiems lenktynės baigtis. O Massa žvaigžde pasijuto, su Sauber ir toliau už dešimtuko trintųsi ir išvis nesimatytų jo TV ekrane.

                                  Comment


                                    /\ bet nesitrina IR ŽMONĖS, NEDĖKIT TIEK NERVŲ Į TĄ MAŠINŲ SPORTĄ, GYVENIMAS JUK Ilgas ir gražus (sorry už caps, nepastebėjau )

                                    Comment


                                      Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
                                      Paskutiniai ratai visiškai nerealūs buvo. Gaila tik, kad teisėjai sugadino viską. Aš esu visiškai visiškai pasipiktinęs tokiu jų sprendimu ir dar turiu MAŽĄ viltį, kad bus patenkintas McLaren protestas.

                                      Kaip bebūtų, pagarba Kimiui ir Lewisui, vien tas faktas, kad abiems visiškai pilnai būtų užtekę saugios antros vietos ir 8 taškų, o jie vistiek spaudė iki pat galo, rizikavo viskuo dėl pergalės tikrai verčia nukelti kepurę prieš juos abu. Tikri lenktyninkai ir ne kitaip. Apie Massą išvis net nenoriu galvot ir kalbėt, jis dar po lenktynių išdrįso kritikuoti Kimi su Lewisu, neva karštakošiai jie... Tikrai geriau nesakysiu ką aš apie jį kaip apie lenktynininką ir apie žmogų galvoju, nes po to administracija turės mane šalint iš čia.

                                      Kaip bebūtų, puikios varžybos buvo, finalas nerealus, gaila, kad Kimiui nepasisekė ir kova netruko iki pat finišo linijos ir dar labiau gaila, kad laimėtoją apsprendė teisėjai, taip pergale atiduodami žmogui, kuris tikriausiai mažiausiai jos vertas iš visų 20-ies, bet ką jau padarysi...
                                      Teisėjų sprendimas visiškai teisingas - dėl posūkio nukirtimo Hamiltonas įgijo pranašumą ir juo pasinaudojęs lengvai aplenkė varžovą. McLaren tai supranta, todėl net nepateikė protesto.

                                      Comment


                                        Parašė joker Rodyti pranešimą
                                        Teisėjų sprendimas visiškai teisingas - dėl posūkio nukirtimo Hamiltonas įgijo pranašumą ir juo pasinaudojęs lengvai aplenkė varžovą. McLaren tai supranta, todėl net nepateikė protesto.
                                        Kaip nepateike? O sitas:
                                        McLaren lodge Belgian Grand Prix appeal

                                        Hamiltonas kaip to reikalauja taisykles igyta pranasuma vel grazino, t.y. varzova vel praleido i prieki. Todel dvigubas nubaudimas mano nuomone yra neteisingas.

                                        Seip, jei tai butu padarius Ferarri, tai tokios baudos tikrai nebutu.

                                        Beje, citata:

                                        Martin Whitmarsh added: "From the pit wall, we then asked Race Control to confirm that they were comfortable that Lewis had allowed Kimi to repass, and they confirmed twice that they believed that the position had been given back in a manner that was 'okay'.

                                        "If Race Control had instead expressed any concern regarding Lewis’s actions at that time, we would have instructed Lewis to allow Kimi to repass for a second time."
                                        Paskutinis taisė a_p; 2008.09.09, 18:37.

                                        Comment


                                          Parašė a_p Rodyti pranešimą
                                          Kaip nepateike? O sitas:
                                          McLaren lodge Belgian Grand Prix appeal

                                          Hamiltonas kaip to reikalauja taisykles igyta pranasuma vel grazino, t.y. varzova vel praleido i prieki. Todel dvigubas nubaudimas mano nuomone yra neteisingas.

                                          Seip, jei tai butu padarius Ferarri, tai tokios baudos tikrai nebutu.
                                          Kai rašiau pranešimą, skundo dar nebuvo.

                                          Pranašumo jis negražino. Ar normaliai įveikęs posūkį, Hamiltonas būtų važiavęs per porą metrų nuo varžovo? Ne, nes iš posūkio taip arti išvažiuoti neįmanoma, o tiesioji buvo per trumpa, kad pasivyti.

                                          Įsivaizduok situaciją. Iki lenktynių pabaigos liko du ratai, lyderis turi 4 sekundžių persvarą prieš artimiausią varžovą. Normaliomis sąlygomis pasivyti ir pabandyti lenkti praktiškai neįmanoma. Tada antroje vietoje važiuojantis nusprendžia beveik nestabdydamas įveikti kurį nors S'ą, ko pasekoje aplenkia lyderį. Šiek tiek atleidžia akseleratorių, gražina poziciją ir toliau tęsia lenktynes, tačiau nuo varžovo jį skiria nebe 4, o 0,2 sekundės. Viskas pagal taisykles?

                                          Gražinus poziciją, Hamiltonui reikėjo už Kimio įveikti bent vieną posūkį ir tada bandyti lenkti.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X