Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Krepšinis (2005-2010 m. archyvas)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Aiwa
    Nu to tak , o ir apskritai, mum Siauliai labai neparanki komanda. Juk pernai patyrem sutriuskinima, nors buvom ir su stipresne sudetimi... Kagi bijau zinoma del finalu, bijau, ne to, kad neiskovosim LKL aukso ziedu, bet del to, kad negautumem 4-0 , vat tada tai butu geda. Bet ka cia, nereikia but pesimistu, Zalgiris juk gal bent del garbes sukande dantis halej iskovos visas pergales, juk ten jau ne 5, o 6 zaidejai uz Zalius los , tad tikiuosi nesauso rezultato...
    Gėda... Kalbi kaip bailys.
    Dabar galima nebent garantuot už rytą tai, kad jie tikrai nesausai gaus, va kur naujiena. O jei netyčia laimėtų, tai tik per 7 rungtynes.

    Comment


      Esu realistas ,
      Bet tikiuosi, kad tavo zodziai Dievui i ausi nueis

      Comment


        Kažkas prieš sezoną apie Žalgirio pergalę 4:0 kalbėjo, o dabar ir pralaimėt bijo Tad kaip visada, neperšokęs griovio nesakyk OP
        P.

        Comment


          Pradzioi sezono kita komanda buvo...
          Bet patarle tai tinkamoi vietoi

          Comment


            Komanda buvo pavadinimu Žalgiris Ir TĄ komandą palaikantys taip teigė, NEATSIŽVELGDAMI, kad gali komandos sudėtis keistis

            Bet šeip Lietuvos Telekomas geriausias 174 iš eilės nepralaimėtos LMKL rungtynės
            P.

            Comment


              Parašė kaunaz
              Gėda... Kalbi kaip bailys.
              Dabar galima nebent garantuot už rytą tai, kad jie tikrai nesausai gaus, va kur naujiena. O jei netyčia laimėtų, tai tik per 7 rungtynes.
              Kiek ryžtumeisi pastatyti už Žalgirio pergalę visoje finalų serijoje?

              Comment


                Parašė Meier
                Kiek ryžtumeisi pastatyti už Žalgirio pergalę visoje finalų serijoje?
                Retai statau, bet galėčiau statyt.

                Comment


                  pritariu kaunaz, aš taip pat pastatyčiau
                  Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                  Comment


                    naivuoliai

                    Comment


                      Parašė vap
                      Komanda buvo pavadinimu Žalgiris Ir TĄ komandą palaikantys taip teigė, NEATSIŽVELGDAMI, kad gali komandos sudėtis keistis

                      Bet šeip Lietuvos Telekomas geriausias 174 iš eilės nepralaimėtos LMKL rungtynės
                      Tai kad nebeliko to telekomo - dabar kažkoks TEO. Ne krepšinio klubas, o dar vienas reklaminis projektas

                      Comment


                        Parašė pablonis
                        naivuoliai
                        Gaila čia nėra "f******" šypsenėlės...
                        Paskutinis taisė 99; 2006.05.01, 17:04. Priežastis: ;)

                        Comment


                          Nevėžis

                          Comment


                            o Nevėžis kala į tarpkojį
                            Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                            Comment


                              Patiko Kėdainiuose skanduotė - žalia balta kaip sakoma, kas daugiausiai ant kito rėkė, pats krito nu jūsų eilė rytfaniai atsišaudyti........

                              Comment


                                Joo, būna kartais stebuklų krepšinyje.

                                Comment


                                  Ką dabar "nenenaivuolis" pasakys?
                                  Jozikai, sveikinu su didžiausia visų laikų Kėdainių krepšinio pergale.
                                  Paskutinis taisė kaunaz; 2006.05.01, 17:17.

                                  Comment


                                    Va kodėl Nevėžis taip stengėsi Oficialiam nevėžio interneto puslapyje įdėta tokia info:
                                    2006m. gegužės 1d. Kėdainiuse vyksiančiose rungtynėse tarp Kėdainių „Nevėžio“ ir Vilniaus „Lietuvos ryto“, „Nevėžio“ pagrindinis rėmėjas „Pirmasis technikos salonas“ skelbia intrigą!!!

                                    Jeigu „Lietuvos rytas“ laimės prieš „Nevėžį“ mažesniu nei 20 taškų skirtumu, kiekvienas Aikštelėje buvęs Kėdainių ekipos žaidėjas gaus po palydovinę lėkštę, kuri rodo iki 700 programų ir nereikia mokėti jokio abonentinio mokesčio.

                                    O kas sakė, kad žaidžiant su lyderiais intrigos nebūna?

                                    Comment


                                      kauniečiai viens po kito "nuleidinėja" iš tos laimės

                                      tiesa pasakius man ir pačiam rezultatas juokingas , nors koks skirtumas, kėdainiečiai "užsidirbo" sau rezultatą minus 30-50 Vilniuje, o dėl Žalgirio situacija vistiek nesikeičia - 4:0 Ryto naudai, na jei labai pasistengs gal dvi pergales sukrapštys

                                      kaunaz: tu netgi naivesnis nei aš maniau, jei galvoji, kad ši pergalė kažką reiškia

                                      Comment


                                        Parašė pablonis
                                        kauniečiai viens po kito "nuleidinėja" iš tos laimės

                                        tiesa pasakius man ir pačiam rezultatas juokingas , nors koks skirtumas, kėdainiečiai "užsidirbo" sau rezultatą minus 30-50 Vilniuje, o dėl Žalgirio situacija vistiek nesikeičia - 4:0 Ryto naudai, na jei labai pasistengs gal dvi pergales sukrapštys

                                        kaunaz: tu netgi naivesnis nei aš maniau, jei galvoji, kad ši pergalė kažką reiškia
                                        Va čia va viskas viename rytfanio komentare: ir arogancija, ir jo taip man klijuojmas naivumas...

                                        Comment


                                          Parašė kaunaz
                                          Va čia va viskas viename rytfanio komentare: ir arogancija, ir jo taip man klijuojmas naivumas...
                                          tai ne arogancija, o realybė

                                          finalai ne už kalnų, po jų ir pakalbėsim...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X