Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Krepšinis (2005-2010 m. archyvas)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    tokie kaip mantaz tokius kaip papblonis galetu uzbaninti(pvz sioje temoje jei tai imanoma)

    SVEIKINU VISUS KEDAINIECIUS

    edit: sumaisiau miestus na ir kas
    Paskutinis taisė Vilius; 2006.05.01, 19:02.
    I love INNUENDO!

    Comment


      Man atrodo tada reiktų "užbaninti" gana daug veikėjų (ypač paskaičius šios temos pradžią). Ir ką tu ten sveikini?

      Comment


        Aš apšalęs

        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

        --------------------------------------------------

        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

        Comment


          Parašė Vilius
          .....

          SVEIKINU VISUS PANEVEZIECIUS
          Dar turi laiko pasitaisyti

          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

          --------------------------------------------------

          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

          Comment


            Parašė pablonis
            tai ne arogancija, o realybė

            finalai ne už kalnų, po jų ir pakalbėsim...
            Kad tu jau senokai neužsikišdamas tauški "4:0". Visų pirma pats būk santūresnis iki finalų.

            Comment


              Koks skirtumas . Kam rūpi tie finalai Nevėžis - L . rytas = 1 : 1


              Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

              --------------------------------------------------

              Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

              Comment


                Parašė Ežiukas
                Koks skirtumas . Kam rūpi tie finalai Nevėžis - L . rytas = 1 : 1

                Tikrai. Dar žinomas tik vienas finalininkas, o kitas paaiškės trečiadienį Vilniuj. Sėkmės Nevėžiui...

                Comment


                  O galima būtų pasakyti ir: kam rūpi tie finalai Lietuvos rytas - Žalgiris = 98:68

                  Comment


                    Parašė Edd
                    O galima būtų pasakyti ir: kam rūpi tie finalai Lietuvos rytas - Žalgiris = 98:68
                    TRUE TRUE

                    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                    --------------------------------------------------

                    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                    Comment


                      Parašė Edd
                      O galima būtų pasakyti ir: kam rūpi tie finalai Lietuvos rytas - Žalgiris = 98:68
                      Čia jau kažkoks beviltiškumas... Užuojauta...

                      Comment


                        Parašė kaunaz
                        Čia jau kažkoks beviltiškumas... Užuojauta...
                        98:68 - išties beviltiškas rezultatas. Ir išties užuojauta čia reikalinga.

                        Comment


                          Anksčiau maniau tu šiaip juokauji, bet darbar neveltui save laikei kaunofobu. Matyt įsiteigei tą mintį. Belieka prisiminti tą posakį: durnių ir bažnyčioj muša... Matyt todėl tu toks pasidarei.

                          Comment


                            Parašė kaunaz
                            Anksčiau maniau tu šiaip juokauji, bet darbar neveltui save laikei kaunofobu. Matyt įsiteigei tą mintį. Belieka prisiminti tą posakį: durnių ir bažnyčioj muša... Matyt todėl tu toks pasidarei.
                            Prie ko čia asmeniškumai ir krepšinis? Aš apie tave lyg nieko ir nekalbėjau, patarčiau ir tau nusiraminti, bei nenukrypti nuo krepšinio temos.

                            Comment


                              panašios diskusijos veda į niekur, o dėl šių metų stipriausio, tai gal palaukiam finalų paskutinių rungtynių pabaigos, va tada ir galėsim nustatyti kas yra kas šį sezoną
                              Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                              Comment


                                Parašė Edd
                                Prie ko čia asmeniškumai ir krepšinis? Aš apie tave lyg nieko ir nekalbėjau, patarčiau ir tau nusiraminti, bei nenukrypti nuo krepšinio temos.
                                Ne asmeniškumai, bet miestiškumai. Užsirašyk "antiKaunininkas", bus tiesa.

                                Comment


                                  Vos ne antivalstybininkas. Ir tai tik todėl, kad labiau patinka viena krepšinio komanda nei kita. Čia mano paskutinis pranešimas šioje diskusijoje, jei nori pratęsti rašyk PM.

                                  Comment


                                    Viskas būtų ok, jei ne šis tavo komentaras:
                                    http://tinkle.miestai.net/showpost.p...postcount=1928
                                    Ne vietoj ir nelaiku. Arba gal čia toks tavo savotiškas huroras, atleisk tada nesupratau.

                                    Comment


                                      Parašė kaunaz
                                      Arba gal čia toks tavo savotiškas humoras
                                      Būtent

                                      Edd yra Edd taip pat kaip Kaunas yra Kaunas

                                      Comment


                                        ---
                                        Paskutinis taisė 99; 2006.05.01, 20:36. Priežastis: nieks niekur nešika ;)

                                        Comment


                                          Laikas viską parodys
                                          Bejej visko būna, kažkada ir Latvijos rinktinė laimejo prieš Lietuvos, kap sakant ant FUKSO tai taip ir Kedainiečiai
                                          :geria: Už Lietuvą!!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X