Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Pasaulio futbolo čempionatas WC 2010

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    F*** YEAAHHH! Vienas prieš kokius 50 draugų brazilfanių! Švenčiu! YEAAAAAAAAAAH! [Olandijos wallpaperis trim savaitėm]

    Comment


      Bet huntelaras tai loxas... pačiam gale nesugebėt atiduot paso kai tryse prieš vartininką liko??? karštos rungtynės buvo.. emocijos emocijos... žiauriai gera diena

      ir dar truputėlį įdomu kodėl teisėjas taip atlaidžiai žiūrėjo į robinho pasidraskymus ir putojimasį? geltona kaip minimum turėjo būti mano nuomone... o jei ne pasaulio čempas, o paprastos rungtynės vyktų, tai dar ir į snukį būtų gavęs jaučiu...
      Paskutinis taisė qwe; 2010.07.02, 18:09.

      Comment


        Vo čia tai rungtynės, keikiausi kai mūžikas koks kai olandai normaliai kamuolio perduot ar net įmušt nesugebėjo. Anyway, buvau aš viena prieš chebrą ir išsaugojau sau 0,5 vodkos bonką . Aleliuja olandams!

        Comment


          Nustebino antrame kėliny olandai. Brazilai po antro praleisto įvarčio nesusitvarkė su emocijom, atrodė beveik apgailėtinai. Nesuprantu kaip olandai pabaigoje neįmušė trečio įvarčio, antrodė lyg patys nenorėjo triuškinti brazilų... Nors tikriausiai pasireiškė nuovargis.

          Comment


            Nuo pradžių sergu už Olandiją tai mano namuose šiandien šventė Kaip to trečio įvarčio nesugebėjo jie įmušti tai aš irgi nesupratau. Ne tik, kad nesugebėjo įmušti, bet net nesugebėjo mušti. Kažkoks nesusipratimas. Gerai, kad gerai baigėsi
            You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

            Comment


              Parašė blitz Rodyti pranešimą
              Nuo pradžių sergu už Olandiją tai mano namuose šiandien šventė Kaip to trečio įvarčio nesugebėjo jie įmušti tai aš irgi nesupratau. Ne tik, kad nesugebėjo įmušti, bet net nesugebėjo mušti. Kažkoks nesusipratimas. Gerai, kad gerai baigėsi
              Ne tik pas tave namie . Mano visi giminės už olandus

              Comment


                Aš spėjau 2-1, todėl maniau, kad kam vargintis daužant tuos brazilus?

                Bet dievaži, tooooookios laimės neturėjau nuo to karto, kai likus 2 minutėm iki išvykimo iš namų dviem savaitėm, radau savo Obuolį ir ausines. Tik šįkart - dar labiau. O tai yra labai labai labai daug.

                Valio!

                Comment


                  Įtampa daro savo, todėl neįmušė. Gal dar dėl to, kad pirmavo ir jau rungtynės buvo į pabaigą visiškai
                  Flickr

                  Comment


                    ...arba čia, tipo, geresnis būdas laikui trinti? Jeigu būtų įmušę, arbitras būtų dar kiek patempęs .

                    Comment


                      Brazilai labai netvarkingai atakavo, bandydami lyginti rezultatą. Turbūt atsiliepė Elano nebuvimas. Gynybą tai visai apleido, gerai, kad olandai "gailestingi" pasirodė .

                      Comment


                        Žiūrėjau Kaune prie Rotušės, tai taip įdomiai daug žmonių visi serga už kažką Kokia 30% už olandus, tarp jų ir aš Kaip matau džiaugėsi mažuma šian Bet tam Melo nepavydžiu, geros varžybos Own Goal ir Raudona korta
                        You've got one life! Live it!

                        Comment


                          Comment


                            Comment


                              Tas žaidėjas, kuris su ranka atmušė skriejantį į vartus kamuolį, Urugvajuje yra tautos didvyris! Aš būčiau daręs lygiai tą patį

                              Comment


                                Kaip džiugu, kad olandai laimėjo.

                                Belieka, kad ryt laimėtų vokiečiai ir turėsim garantuotai Europietišką finalą.

                                Comment


                                  Jeigu Olandai sugebėjo įveikti Brazilus, kas, maniau, yra neįmanoma, tai Vokiečiai taip pat gali įveikti Argentiną! Pirmyn!

                                  Comment


                                    Parašė John Rodyti pranešimą
                                    Kaip džiugu, kad olandai laimėjo.

                                    Belieka, kad ryt laimėtų vokiečiai ir turėsim garantuotai Europietišką finalą.
                                    Smagiausia kaip brazilai pradėjo pabaigoje nervintis, kai reikėjo vytis. Nepratę prie tokių netikėtų situacijų ne pagal planą
                                    Flickr

                                    Comment


                                      Tikriausiai kad daugelis man pritarsit, kad vakar buvo turbūt įspūdingiausia diena šiame čempionate. Tikiuosi, kad šiandien bus kažkas panašaus
                                      You might surprise yourself.

                                      Miestai.net FB

                                      Comment


                                        Vakar Dievas panorėjo, kad laimėtų Urugvajus. Tikiuosi šiandien jis padės Argentinai .

                                        Comment


                                          Parašė Franas Rodyti pranešimą
                                          Vakar Dievas panorėjo, kad laimėtų Urugvajus. Tikiuosi šiandien jis padės Argentinai .
                                          Vokiečiai važiuos namo

                                          Comment

                                          Working...
                                          X