Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Pasaulio futbolo čempionatas WC 2010

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kur gauti greitai Vokietijos marskinelius?
    When a man lies, he murders some part of the world

    Comment


      Nusipirk juodą maikę ir su baltu korektorium ar tiesiog kreida išbrėžk tris adidaso dryžius. Dar galima apsiauti aulinius batus ir užsiauginti ūsus.
      It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

      Comment


        Parašė Tomas Rodyti pranešimą
        Nusipirk juodą maikę ir su baltu korektorium ar tiesiog kreida išbrėžk tris adidaso dryžius. Dar galima apsiauti aulinius batus ir užsiauginti ūsus.
        Tai tokia turiu, bet šį kartą noriu originalios (ar bent replikos). Gal kas bazėse lankotės ir matėt kažką panašaus?
        When a man lies, he murders some part of the world

        Comment


          Parašė liutass Rodyti pranešimą
          Tai tokia turiu, bet šį kartą noriu originalios (ar bent replikos). Gal kas bazėse lankotės ir matėt kažką panašaus?
          O Laisvės al. Adidas parduotuvėje nėra?

          Comment


            Parašė Dzipas Rodyti pranešimą
            O Laisvės al. Adidas parduotuvėje nėra?
            nėr
            When a man lies, he murders some part of the world

            Comment


              Parašė liutass Rodyti pranešimą
              Kur gauti greitai Vokietijos marskinelius?
              Buvo Rimi parduotuvėse geros maikės po 10 litų, bet jau išpirko ir vokiečių ir brazilų, ir Argentinos. Liko tik su Prancūzija ir Italija

              Comment


                Parašė liutass Rodyti pranešimą
                Kur gauti greitai Vokietijos marskinelius?
                siuskis is DX, uztruks iki 2 savaiciu ar is ebay, amazon.co.uk

                http://www.dealextreme.com/search.dx/search.germany

                Comment


                  Kažkaip iš anglų nieko ir nesitikėjau. Amžini nevykėliai pasaulio čempionatuose. Išpūstas bulvarinės spaudos muilo burbulas.

                  Comment


                    Parašė oranger Rodyti pranešimą
                    Kažkaip iš anglų nieko ir nesitikėjau. Amžini nevykėliai pasaulio čempionatuose. Išpūstas bulvarinės spaudos muilo burbulas.
                    Bet tai kiek jie trenerių išbandė... Ir savus ir svetimšalius, tai galės daryti išvadą, kad ne treneris kaltas, o žaidėjai arba spauda Mano galva, jiems trūksta juodadarbių žaidėjų, o ne super-mega žvaigždžių. Aš iš jų visada laukiu aukšto lygio žaidimo, nes juk viena stipriausių lygų pasaulyje turi. Iki praeito EČ ir ispanai tokie pat "draugeliai" buvo. Man kol kas didžiausia staigmena Italų iškritimas. Prancūzams tai galima buvo prognozuoti, bet ne italams. Man žiauriai netikėta buva... Šian tikiuosi nebus staigmenų
                    You've got one life! Live it!

                    Comment


                      Parašė liutass Rodyti pranešimą
                      Tai tokia turiu, bet šį kartą noriu originalios (ar bent replikos). Gal kas bazėse lankotės ir matėt kažką panašaus?
                      Nesilankiau, bet didelė tikimybė, kad ten ir rasi. Aš tai Argentinos maikę Turkijoje pirkau už 20 lt. tik, kad jau baigia Messi pavardė nusitrinti
                      You've got one life! Live it!

                      Comment


                        Parašė fredis Rodyti pranešimą
                        Šian tikiuosi nebus staigmenų
                        O aš labai tikiuosi staigmenos iš Slovakijos rinktinės

                        Comment


                          Parašė oranger Rodyti pranešimą
                          O aš labai tikiuosi staigmenos iš Slovakijos rinktinės
                          Olandai tai ne italai - su jais gali ir nepasisekti. Nors, kitąvertus, olandai kažkokio super duper žaidimo irgi nedemonstruoja
                          You might surprise yourself.

                          Miestai.net FB

                          Comment


                            Parašė spirit Rodyti pranešimą
                            Olandai tai ne italai - su jais gali ir nepasisekti. Nors, kitąvertus, olandai kažkokio super duper žaidimo irgi nedemonstruoja
                            Jei spaus olandus taip, kaip padarė rusai prieš 2 metus Europos čempionate, kad net kvėpuoti neturėtų kuo, tai šansas yra.

                            Comment


                              Parašė e2ards Rodyti pranešimą
                              siuskis is DX, uztruks iki 2 savaiciu ar is ebay, amazon.co.uk

                              http://www.dealextreme.com/search.dx/search.germany
                              jau gavau. Megoje, Winner sport.
                              When a man lies, he murders some part of the world

                              Comment


                                Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                jau gavau. Megoje, Winner sport.
                                kiek kainavo? ir kokių šalių dar yra?

                                Comment


                                  Aš irgi norėčiau nusipirkti, bet bijau gauti į galvą.

                                  Comment


                                    Rungtynių su Anglija stebėjimas Berlyne...

                                    Comment


                                      Labai geras straipsnis, kurį turėtų perskaityti kiekvienas rimtas Anglijos futbolo sirgalius

                                      World Cup shows England team overrated
                                      http://www.google.com/hostednews/ap/...8W3hQD9GKFH3O0

                                      For England, it has been 44 years — far too long to still believe that it's anything more than a mediocre soccer nation.
                                      So true...

                                      Comment


                                        Parašė oranger Rodyti pranešimą
                                        kiek kainavo? ir kokių šalių dar yra?
                                        Dar yra Argentinos ir Ispanijos. O kainavo (atsisėskite pirmiausia..) 219 Lt
                                        When a man lies, he murders some part of the world

                                        Comment


                                          Parašė John Rodyti pranešimą
                                          Labai geras straipsnis, kurį turėtų perskaityti kiekvienas rimtas Anglijos futbolo sirgalius
                                          Nesuprantu, kaip galima "rimtai sirgti" už kažkokią užsienio komandą
                                          Simpatizuoti - taip. Man pvz. tradiciškai patinka Argentinos, Olandijos, Vokietijos, truputį tos pačios Anglijos ir net Prancūzijos komandos. Nesupykčiau jei čempionatą laimėtų viena iš pirmų 3 išvardintų komandų , bet labai nepergyvensiu jei to nebus.
                                          It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                          Comment

                                          Working...
                                          X