Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Susitikimas Vilniuje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė spirit Rodyti pranešimą
    Galim ir šeštadienį. Tiesa, nesu garantuotas dėl futbolo (kelintą valandą jisai?), bet vakare turėčiau prisijungt kažkur.
    Futbolas anksti, 13.00.

    Tai renkamės kažkur ryt? Etatiniai (ir neetatiniai, for that matter) dalyviai, atsiliepkite.
    Got sun in my face, sleeping rough on the road

    Comment


      Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
      Futbolas anksti, 13.00.

      Tai renkamės kažkur ryt? Etatiniai (ir neetatiniai, for that matter) dalyviai, atsiliepkite.
      Galvoju dalyvauti.

      Comment


        Galbūt. 50/50
        *******
        Miestai.net Fb

        Comment


          Aš tai už susirinkimą Gal kokią 19 val., tik kur?

          Comment


            Parašė Godo Rodyti pranešimą
            Aš tai už susirinkimą Gal kokią 19 val., tik kur?
            Aš irgi pasikartosiu kad dėl futbolo aš nežinau kaip bus, bet vakare turėčiau prisijungt.
            You might surprise yourself.

            Miestai.net FB

            Comment


              Na panašu kad Petrozilijus į futbolą turės eit be mūsų (dėl savęs dar nežinau ir tik ryt ryte pasakysiu). Jei ką, tai kur ir kelintą ryt po futbolo(?)/vakare susitinkam?
              You might surprise yourself.

              Miestai.net FB

              Comment


                Derinsiuosi prie laiko Nuo 13val laisvas
                Kai kurie (išskyrus Godo ) gali būt pamiršę kaip atrodau
                Daugiau mano nuotraukų >>
                Mano rajonas ir apylinkės >>

                Comment


                  Man atrodo, kad geriausia rinktis apie 17-19 val. O dėl vietos, tai nežinau. Ar vėl ne kartą patikrintoje Šaunioje vietelėje, ar kur kitur? Būčiau siūlęs nueiti į TV bokštą, tiktų miestų forumo susirinkimui, bet kad dabar pernelyg anksti temsta

                  Comment


                    Na, manau būtų tikrai įdomi mintis pasižvalgyt į naktinį miestą iš telebokšto
                    You might surprise yourself.

                    Miestai.net FB

                    Comment


                      Parašė spirit Rodyti pranešimą
                      Na, manau būtų tikrai įdomi mintis pasižvalgyt į naktinį miestą iš telebokšto
                      Tai ką tuomet, garsiai siūlom visiems rinktis Karoliniškėse?

                      Comment


                        Parašė Civis Rodyti pranešimą
                        Tai ką tuomet, garsiai siūlom visiems rinktis Karoliniškėse?
                        Tai galim tada kokią 18 ar 18:30 rinktis prie atminimo kryžių ties administraciniu pastatu, pasisukiosim prie bokšto, pakilsim kokiai valandai ar pusantros į viršų, o po to važiuosim uliavot į "Šaunią vietelę" ar kur kitur
                        You might surprise yourself.

                        Miestai.net FB

                        Comment


                          Parašė spirit Rodyti pranešimą
                          Tai galim tada kokią 18 ar 18:30 rinktis prie atminimo kryžių ties administraciniu pastatu, pasisukiosim prie bokšto, pakilsim kokiai valandai ar pusantros į viršų, o po to važiuosim uliavot į "Šaunią vietelę" ar kur kitur
                          Man tiktų

                          Comment


                            Man irgi tinka. Naktinė panorama skamba visai cool.

                            Beje, "Šauni vietelė" visiškai atnaujinta ir pervadinta į "Seven Fridays" ar kažkaip panašiai. Buvau ten prieš porą savaičių užsukęs tai per žmones apsisukt nebuvo galima.
                            Got sun in my face, sleeping rough on the road

                            Comment


                              Na, tai renkamės 18 val.?

                              Comment


                                Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
                                Man irgi tinka. Naktinė panorama skamba visai cool.

                                Beje, "Šauni vietelė" visiškai atnaujinta ir pervadinta į "Seven Fridays" ar kažkaip panašiai. Buvau ten prieš porą savaičių užsukęs tai per žmones apsisukt nebuvo galima.
                                Jo, gera vieta.
                                Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

                                Comment


                                  Aš ant 18 nespėsiu, vėliau gal kiek atvarysiu. Kalbėjau dar su Godo, sakė, bokštą boikotuos, o vėliau kažkur turėtų pasijungt.

                                  Kita vertus, dėl bokšto ir aš nebesu tikras, oras murkanas.
                                  Got sun in my face, sleeping rough on the road

                                  Comment


                                    Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
                                    Aš ant 18 nespėsiu, vėliau gal kiek atvarysiu. Kalbėjau dar su Godo, sakė, bokštą boikotuos, o vėliau kažkur turėtų pasijungt.

                                    Kita vertus, dėl bokšto ir aš nebesu tikras, oras murkanas.
                                    Kiek pastebiu, oras lyg ir skaidrėja.

                                    Šiaip tai truputį juokinga: iš viso daugiausia keliese būtume, tai dar ne visi iš karto susirinksim.

                                    Comment


                                      Nu tikiuosi kažkur ant 18.30 būt. O dėl bokšto tada prie vietos nuspręsim, norim ar atidedam?
                                      Got sun in my face, sleeping rough on the road

                                      Comment


                                        Na ką, susitikimas praėjo gan sklandžiai, tik kad nepakilom į telebokštą dėl nekokio oro, o apsiribojom tik turu po senamiesčio kabokus
                                        You might surprise yourself.

                                        Miestai.net FB

                                        Comment


                                          Rastųsi norinčių susitikti metų pabaigos proga?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X