Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Susitikimas Vilniuje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
    O tai atvažiuosit iš Kauno kas nors?
    Kaip suprantu, tik as. Bet kokiu atveju man reikes vaziuot, tai jei ka as prisijungiu.

    Comment


      Tai tada matyt darysim meetą ir jo metu kaip beįmanydami stumsim ant Kauno.
      Got sun in my face, sleeping rough on the road

      Comment


        Parasykit kasnors savo nr. i PM, jei Godo nedalyvaus.

        Comment


          Kelintą valandą?

          Comment


            Ir kur?
            You might surprise yourself.

            Miestai.net FB

            Comment


              Greičiausiai ir aš būsiu.
              *******
              Miestai.net Fb

              Comment


                Nors ir nesu labai aktyvus forumo dalyvis, tačiau karts nuo karto paskaitinėju man aktualesnius pranešimus, ir kaip tyčia ketvirtadienis išpuola man laisvas, tai su mielu noru prisijungčiau prie meet'o. PM su detalesne informacija. Ačiū
                No one really knows
                Which way the wind blows

                Comment


                  Aš manau reiktų panašiam stiliuj kaip Kaune daryt - susitikt dienos metu, pavaikščiot kažkur mieste, atsigert, vėl pavaikščiot, vėl atsigert.
                  Got sun in my face, sleeping rough on the road

                  Comment


                    Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
                    Aš manau reiktų panašiam stiliuj kaip Kaune daryt - susitikt dienos metu, pavaikščiot kažkur mieste, atsigert, vėl pavaikščiot, vėl atsigert.
                    Man taip pat patiktų pasisėdėjimus derinti su pasivaikščiojimais. Kur būtume? Vilniaus centrinėje dalyje? O gal norėtumėt pasivaikščiojimų maršrutus ištęsti kur nors toliau, pvz. įtraukiant Karoliniškių kalvas, kaip kažkada esame kalbėję.
                    Paskutinis taisė Civis; 2013.08.14, 11:00.

                    Comment


                      Parašė andyour
                      O kas dar iš dalyvių būtų už koralų kalvas? Svabu, kad sausa būtų ir ne pats vakaras kai uodai puola

                      Dar ir čia būtų galima aplankyti http://www.tores.lt/lt.html , irgi šiokios tokios kalvos

                      Gal dar kas turite pasiūlymų?
                      Tai galime bandyti susirinkti popietę, pvz., nuo kokios 13 val. Siūlykit savo variantus. Lietaus sinoptikai šiek tiek žada, jeigu ką, vietoje matysim, kokia situacija, daugiau sėdėti ar vaikščioti.

                      Comment


                        Asmeniškai manau, kad aplink Vilnių yra ir įdomesnių gamtinių vietų už Karoliniškes (Markučiai, Verkiai, Pūčkoriai). Bet turbūt geriausia būtų susitikti kažkur centre ir tada jau pagal aplinkybes pasirinkt kokį variantą, nesvarbu, ar gamtinį, ar miestinį.
                        Got sun in my face, sleeping rough on the road

                        Comment


                          Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
                          Asmeniškai manau, kad aplink Vilnių yra ir įdomesnių gamtinių vietų už Karoliniškes (Markučiai, Verkiai, Pūčkoriai). Bet turbūt geriausia būtų susitikti kažkur centre ir tada jau pagal aplinkybes pasirinkt kokį variantą, nesvarbu, ar gamtinį, ar miestinį.
                          Karoliniškes pateikiau kaip pavyzdį, galima prigalvoti aibę kitų variantų. Į Karolinką labai lengva nusigauti pėsčiomis nuo centro. Jeigu norite, kur toliau, tai prašom, kodėl gi nepaklajojus po Pūčkorius ar Pavilnį, galėtume traukiniu pasivėžinti.

                          Comment


                            Godo dalyvaus? Jei nedalyvaus, tai kasnors iš dalyvausiančių parašykit man į PM savo tel. nr., nes turiu tik jo.
                            You might surprise yourself.

                            Miestai.net FB

                            Comment


                              Tai kur tiksliai renkames ir kelintą?
                              You might surprise yourself.

                              Miestai.net FB

                              Comment


                                Parašė spirit Rodyti pranešimą
                                Tai kur tiksliai renkames ir kelintą?
                                Kol kas niekas nieko konkrečiai nesiūlo, tai pamėginsiu toną užduoti aš. Siūlau rinktis vidury miesto, vidury dienos, pvz. 13 val., prie Kudirkos paminklo.

                                Comment


                                  Man tinka, kaip kitiems?
                                  You might surprise yourself.

                                  Miestai.net FB

                                  Comment


                                    Tiks.
                                    Got sun in my face, sleeping rough on the road

                                    Comment


                                      Kad ir kaip nemėgčiau kvailų sutapimų, bet jie kartais neišvengiami.. Rytoj išvažiuoju į Kauną dviem dienom, tai sudalyvauti man nesigaus, pasuoju..
                                      *******
                                      Miestai.net Fb

                                      Comment


                                        Parašė Irma Rodyti pranešimą
                                        Kad ir kaip nemėgčiau kvailų sutapimų, bet jie kartais neišvengiami.. Rytoj išvažiuoju į Kauną dviem dienom, tai sudalyvauti man nesigaus, pasuoju..
                                        Nieko, bus dar kitų kartų
                                        You might surprise yourself.

                                        Miestai.net FB

                                        Comment


                                          Parašė Irma Rodyti pranešimą
                                          Kad ir kaip nemėgčiau kvailų sutapimų, bet jie kartais neišvengiami.. Rytoj išvažiuoju į Kauną dviem dienom, tai sudalyvauti man nesigaus, pasuoju..
                                          Tada ir mes važiuojame iš paskos, dar gi ir Lettered minėjo, kad lyg Kaune bus Ai, tiesa, negalime, sutarėmė Vilniuje sutikti Garbanių.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X