Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip įdomu

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

    Tai tu taip ir nepaaiškini, kodėl aš turėčiau sielotis. Dėl Kauno? Tai kad jau rašiau, kad džiaugiuosi jog pas jus prasidėjo šioks toks proveržis, apsilopėt šunkelius ir panašiai. Kodėl turėčiau sielotis?
    Už teksto suvokimą - kuolas.

    Comment


      O šiaip liūdniausia kad kompleksuoti kauniečiai užfoodino temą, ir mano įkeltas šių metų Atherstone Ball Game video liko kažkur toli.
      If a lion could speak, we could not understand him.

      Comment


        Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
        O šiaip liūdniausia kad kompleksuoti kauniečiai užfoodino temą, ir mano įkeltas šių metų Atherstone Ball Game video liko kažkur toli.
        Toks ir buvo mano tikslas, šachas ir matas.

        Comment


          Parašė RokasLT Rodyti pranešimą
          Toks ir buvo mano tikslas, šachas ir matas.
          Ohhh myyy, kaimietis, mokantis žaisti šachmatais? Nu nu...
          If a lion could speak, we could not understand him.

          Comment


            Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

            Ohhh myyy, kaimietis, mokantis žaisti šachmatais? Nu nu...
            Turi būti labiau šokiruotas, užmiršai šauktuką padėti.

            Comment


              Galėtų Kaune labiau pasijust išsilavinę uždirbantys žmonės ir su Kaunu bus gerai. Atsibodo būt apsuptam aukų, kuriems gyvenimas neteisingas ir mažai moka, etc. Gali būti, kad rimtai daugiabučių sprogdinimas ir perstatymas naujai duotų kultūrinį proveržį Kaunui, nebereiktų jaustis Rusijos glubinkos aukomis Šengeno erdvėje.

              Comment


                Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
                Atherstone Ball Game 2019.
                Nobody should ever wonder why these intelligent, profoundly smart people have decided to leave the EU.
                https://www.facebook.com/tomas.sinic...8284745245873?
                Flickr

                Comment


                  Parašė RokasLT Rodyti pranešimą
                  O ką VIL nėra rusiškų urodų?
                  Jei matuoji pagal tai ar reik vakščiot susigūžus prabilus lietuviškai - ne nėra.

                  Comment


                    Parašė RokasLT Rodyti pranešimą
                    Patikėk, ką aš mačiau Fabijoniškėse ar kt. išvardintose rajonuose, to nemačiau nei Šilainiuose, nei Dainavoje, nei Kalniečiuose. Vatynas kaip reikiant.
                    Tai kad vien šiame forume matosi, kaip nemažai kauniečių elgiasi kaip gryni rusifikuoti vatoidai. Ir aš čia ne juokauju ar trolinu, ko turbūt dažnai iš manęs tikimasi. Kaunas rimtai yra rusiškaiusias Lietuvos miestas: gyvenantis pagal Rusijos stiliaus panetkes, susikaustęs, kompleksuotas ir bijantis neužsirauti ant 'vierchų', mylintis Kirkorovą, Gazmanovą, Ruki Versh ir visus kitus (nežinau daugiau pavadinimų). Meras, važinėjantis su Ferrariu.

                    Kalba nėra vienintelis ar svarbaiusias defining faktorius. Mentalitetas ir elgesys yra kur kas svarbesni dalykai. Ir Kaunas, deja, tebėra ten kažkur tarp Kazanės ir Nižni Novgorodo.
                    Paskutinis taisė John; 2019.05.07, 16:13.

                    Comment


                      Parašė John Rodyti pranešimą

                      Tai kad vien šiame forume matosi, kaip nemažai kauniečių elgiasi kaip gryni rusifikuoti vatoidai. Ir aš čia ne juokauju ar trolinu, ko turbūt dažnai iš manęs tikimasi. Kaunas rimtai yra rusiškaiusias Lietuvos miestas: gyvenantis pagal Rusijos stiliaus panetkes, susikaustęs, kompleksuotas ir bijantis neužsirauti ant 'vierchų', mylintis Kirkorovą, Gazmanovą, Ruki Versh ir visus kitus (nežinau daugiau pavadinimų). Meras, važinėjantis su Ferrariu.

                      Kalba nėra vienintelis ar svarbaiusias defining faktorius. Mentalitetas ir elgesys yra kur kas svarbesni dalykai. Ir Kaunas, deja, tebėra ten kažkur tarp Kazanės ir Nižni Novgorodo.
                      Matosi su kokiu kontingentu bendrauji.

                      Aš esu baigęs VDU, ir iš virš 60 pažįstamų (dauguma gyvena KAU) niekas tokių nesąmonių nedaro. Gyvenau bute, ir iš pažįstamų jaunų žmonių, kurie gyveno mano laiptinėje: vienas klausėsi metalo, kitas elektroninės muzikos, o trečias panašių nesąmonių, kurias išvardinai. O dėl valdžios, žmonėms nusibodo griūvantis miestas, tai ką žmonės turėjo toliau kentėti tokį apgailėtiną vaizdą?! O personalija, čia jau kitas klausimas.
                      Paskutinis taisė RokasLT; 2019.05.07, 16:34.

                      Comment


                        Nebalsavau nei už Matijošaičio chebrą, nei už jį, bet žinojau, kad dauguma balsuos, nes "jie intensyviai tvarkė miestą".
                        ПТН ПНХ
                        «Русский военный корабль, иди нахуй!»

                        Comment


                          Parašė manometras Rodyti pranešimą
                          Nebalsavau nei už Matijošaičio chebrą, nei už jį, bet žinojau, kad dauguma balsuos, nes "jie intensyviai tvarkė miestą".
                          Aš jau nuo Masiulio kyšio laikų, esu visiškai apolitiškas.

                          Comment


                            Ką jūs čia lojat ant to Kauno, kai Vilniuje tie patys ir tokie patys iš tų pačių Šiaulių, Telšių, Marijampolės ir Panevėžio suvažiavę žmonės gyvena? Plius dar rusų vatnikai ir aprusėję sovietiniai baltarusiai-lenkai.
                            ПТН ПНХ
                            «Русский военный корабль, иди нахуй!»

                            Comment


                              Parašė manometras Rodyti pranešimą
                              Ką jūs čia lojat ant to Kauno, kai Vilniuje tie patys ir tokie patys iš tų pačių Šiaulių, Telšių, Marijampolės ir Panevėžio suvažiavę žmonės gyvena? Plius dar rusų vatnikai ir aprusėję sovietiniai baltarusiai-lenkai.
                              Pagal Romos teisę, mes visi kaimiečiai, nes tik 9 karta tampa miestiečiais.

                              Comment


                                Parašė RokasLT Rodyti pranešimą

                                Aš jau nuo Masiulio kyšio laikų, esu visiškai apolitiškas.
                                Aš klijuoju Kaune Šimonytės lipdukus (Vilniaus g. štabe galima pasiimt), bet matau, kad Matijošaitukų įstaigos lipdo didelius Skverno plakatus. Gan beviltiškas yra Lietuvos žmonių polinkis pataikauti valdžiai ir įsivaizduoti savo renkamuosius kaip viršininkus.
                                ПТН ПНХ
                                «Русский военный корабль, иди нахуй!»

                                Comment


                                  Parašė RokasLT Rodyti pranešimą
                                  Pagal Romos teisę, mes visi kaimiečiai, nes tik 9 karta tampa miestiečiais.
                                  Tai tada įdomu, kiek pasaulyje yra miestiečių (ne, netgi ne Lietuvoje - apskritai pasaulyje). 9 kartos - tai geri 200 metų. Įdomu, kiek % žmonių buvo miestiečiai 1800 metais. Gal kokie 5%...
                                  Snowflakes will attack U <3

                                  Comment


                                    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                                    Tai tada įdomu, kiek pasaulyje yra miestiečių (ne, netgi ne Lietuvoje - apskritai pasaulyje). 9 kartos - tai geri 200 metų. Įdomu, kiek % žmonių buvo miestiečiai 1800 metais. Gal kokie 5%...
                                    O tai Vilnius nesitaiko į patį, patį pačiausią elitą? Amžinasis miestas geriausias to pvz.

                                    Comment


                                      Parašė RokasLT Rodyti pranešimą
                                      O tai Vilnius nesitaiko į patį, patį pačiausią elitą? Amžinasis miestas geriausias to pvz.
                                      Pats pačiausias elitas gyvena nebent Bagdade (netoli nuo buvusio Babilono), arba Mosule (buvusioje Ninevijoje). Vilnius turi taikytis į tokius miestus. Roma per jauna.
                                      Snowflakes will attack U <3

                                      Comment


                                        Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                                        Pats pačiausias elitas gyvena nebent Bagdade (netoli nuo buvusio Babilono), arba Mosule (buvusioje Ninevijoje). Vilnius turi taikytis į tokius miestus. Roma per jauna.
                                        Per daug žolytės patraukei, ir per daug rastamanų muzikos prisiklausei. Nuimk kaifą ir atsipūsk, Babilono jau senai nėra.
                                        Hokshila tik šiaip padainavo, pagal savo žanro tradiciją.

                                        Comment


                                          Labai geras video (nuo 1800 metų su prognozėmis iki 2040 metų), vaizdžiai parodantis kaip Vakarų civilizacija ekonomiškai iškilo į pirmas vietas ir kad dabartiniai procesai Azijoje - tai senojo balanso atsistatymas.

                                          Kinijai akivaizdžiai didžiulį smūgį sudavė WW2 ir visokių "didžiųjų šuolių" eksperimentai, bet pasižiūrėkit kokiais greičiais Kinija (iš dalies ir Indija) varo po 2000 metų! Stulpeliai kyla kaip termometras, vaikystėje pamerktas į arbatą (kad nereikėtų eiti į mokyklą kitą dieną)

                                          Rusijos didžiulis kritimas žemyn - po 1991 metų, vėliau pastebimas atsigavimas.

                                          Aišku, žiūrint į ateitį, iki 2040 metų - kol kas tai tik prognozės, bet panašu kad kažką gero turėtų parodyti dar ir Indonezija.

                                          Vokietija pagal savo pasauliniu mastu ne tokį ir didelį gyventojų skaičių, neįtikėtinai gerai laikosi. Gali būti pavyzdžiu daug kam.

                                          Ir JAV, ir Japonija savo laiku parodė tikrai rimtus augimo tempus, bet panašu kad jų geriausi laikai jau praeityje.

                                          Ukraina labai ilgą laiką buvo tarp pirmaujančių pasaulio ekonomikų, bet praėjusio amžiaus pabaigoje iškrito ir panašu, kad labai ilgam, jeigu ne visam laikui (buvęs "trečiasis pasaulis", net jei Ukraina ir atsigautų, vis tiek greičiau kils į top 20).

                                          Paskutinis taisė Tomizmas; 2019.05.15, 16:12.
                                          Snowflakes will attack U <3

                                          Comment

                                          Working...
                                          X