Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip įdomu

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Išvados neteisingos.

    Comment


      3. Nors ir pateiksi faktus, Al1 vistiek nesutiks.

      Comment


        Ar aš kažko apie save nežinau?

        Comment


          Nedarykit vėl iš šitos temos vaikų darželio, ok?
          You might surprise yourself.

          Miestai.net FB

          Comment


            Parašė spirit Rodyti pranešimą
            Nedarykit vėl iš šitos temos vaikų darželio, ok?
            Ši tema yra šiaip įdomu

            Comment


              Parašė andyour Rodyti pranešimą
              Ši tema yra šiaip įdomu
              Si tema yra siaip idomu

              Comment


                /\ Na, žiūrėkit chebra, neperženkite ribų. Įdomu tol, kol dar nėra kraujo.
                I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                Comment


                  O kam nepatinka nei šiaip, nei įdomu, gali apsilankyti temos "Šiaip" arba "siaip bilekas" (žr. "Panašios temos" skyrelį).

                  Comment


                    Parašė Gator Rodyti pranešimą
                    Si tema yra siaip idomu
                    Man pvz. ir gal net daugumai, tikriausiai įdomu, kaip A|1 už(si)programavo taip elgtis, viskas turi savą priežastį. Tuo labiau, kad kone visose temose tas persiduoda ir net su agresijos prieskoniu.

                    Comment


                      Mirė Daktaras Mirtis
                      You might surprise yourself.

                      Miestai.net FB

                      Comment


                        Parašė Tomizmas
                        Ir kaip pastebėjau, šneka argumentuotai, neįžeidinėdamas oponentų ir nelįsdamas į asmeniškumus kaip kai kurie sau leidžia.
                        O kaip ten su tokiais kaip "sušaudyti"? Man ir įdomu, kodėl žmogus taip galvoja. Padariau keletą išvadų, žinoma, jos gal ir nėra teisingos, nes tai yra mano asmeninės išvados.
                        Paskutinis taisė andyour; 2011.06.03, 21:59.

                        Comment


                          O ką, tau nepatinka sušaudymas? Kaip bausmės priemonė įteisinta įstatymais? Geriau pažiūrėk ką išdarinėja JAV ir jos sąjungininkės (tame tarpe ir Lietuva), nešdamos "demokratiją". Kiek jos išžudo nekaltų žmonių dėl sušiktos demokratijos. Tai viskas gerai, taip ir turi būti? O parazitą pedofilą, stambų vagį, žudiką, prievartautoją, prekiautoją narkotikais, recidyvistą sušaudyti oi kaip blogai?..

                          Comment


                            Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                            O parazitą pedofilą, stambų vagį, žudiką, prievartautoją, prekiautoją narkotikais, recidyvistą sušaudyti oi kaip blogai?..
                            Tikrai neblogai, aš visom keturiom už, tik dar į šį sąrašą būtų pravartu įtraukti ir visokio plauko nemąslius komunistus

                            Comment


                              Parašė Justin Rodyti pranešimą
                              Tikrai neblogai, aš visom keturiom už, tik dar į šį sąrašą būtų pravartu įtraukti ir visokio plauko nemąslius komunistus
                              Ką tu apskritai čia vadini komunistais?
                              Flickr

                              Comment


                                Silpnų nervų žmonėms nerekomenduoju, nes gali sustot širdis. Būtinos ausinės. Dar berods galiam ir web camą su mikrafu įjungti, kad filmuotų reakciją sėkmės vaikštant viešbutuke

                                http://www.hotel626.com/hotel.html

                                Comment


                                  /\ Beja tai filmuota Lietuvoje vienas pažįstamas dirbo prie to projekte filmavimo.
                                  Paskutinis taisė Kartmen; 2011.06.03, 22:52.
                                  Life is a game that no one wins

                                  Comment


                                    Didžiulis ir įspūdingas spalvotos filmuotos medžiagos archyvas iš tarpukario ir II p.k.

                                    http://www.youtube.com/user/UnknownWW2InColor

                                    Lietuviškas elementas:

                                    „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

                                    Comment


                                      įdomios nuotraukos iš Berlyno praėjus 2 savaitėms po WW2 pabaigos
                                      Blogas apie mano gyvenimą bei įspūdžius Kinijoje - kiniskai.blogspot.hk

                                      Comment


                                        Įdomu prisiminti: galėjome gyventi Lietuvos ir Latvijos federacinėje valstybėje

                                        Sveikatos duomenys bus tvarkomi elektroniniu būdu
                                        Paskutinis taisė bebop; 2011.06.08, 10:52.
                                        Nepatinka dirbti už mažai? Dirbk už daug.

                                        Comment


                                          Žmogus, kurio vokalas apima 6 oktavas.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X