Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip įdomu

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Monteq Rodyti pranešimą
    Čia gal labiau į Šiaip liūdna tiktų...
    Aš tokį patį žemėlapį buvau patalpinęs ekonomikos temoje. O šiaip, neliūdna su kai kuriomis Balkanų tautomis palyginus. Be to, neseniai sužinojau, jog Lietuvoje vidutinis atlyginimas yra apie 2000 Lt (tiesa, remiantis kelių metų senumo duomenims).

    Comment


      Parašė Silber418 Rodyti pranešimą
      Aš tokį patį žemėlapį buvau patalpinęs ekonomikos temoje. O šiaip, neliūdna su kai kuriomis Balkanų tautomis palyginus. Be to, neseniai sužinojau, jog Lietuvoje vidutinis atlyginimas yra apie 2000 Lt (tiesa, remiantis kelių metų senumo duomenims).
      Pernai po krizės atrodo buvo virš 1800. Einu patikrinsiu tiksliau.

      Pertvarkė statistikos departamento puslapį. Be reikalo. Sunkiau susiorientuot dabar.

      Vis dėlto klydau. Jis dar didesnis. Privačiame sektoriuje šiais metais 1 878, valstybiniame - 2 168, bendrai - 1 990 Lt.
      Paskutinis taisė index; 2011.03.03, 20:33.
      Post in English - fight censorship!

      Comment


        Parašė index Rodyti pranešimą
        Pernai po krizės atrodo buvo virš 1800. Einu patikrinsiu tiksliau.
        Apie 2000 Lt buvo 2009 metais, jeigu neklystu.

        Comment


          Tokie "žemėlapiai" yra didžiausia nesąmonė. Kodėl? Todėl, kad jie stipriai numuša žmonių pasitikėjimą savimi ir žmonės pamatę "o, kaip ten gerai", ima ir išvyksta airiškų tualetų valyt, užuot ėmęsi realios veiklos čia, Tėvynėje. Aišku, reikia ir viešumo, bet neeskaluojant "kokie mes ubagai - reikia bėgt iš čia".

          Comment


            O aš iki šiol nesuprantu, kodėl auguma tautiečių vyksta į Angliją ir Airiją?
            Mano manymu, ten išvykti skatina tokios trys priežastys: 1) geri universitetai (tačiau brangus mokslas), 2) lengva gauti pašalpas, 3) pakanka anglų kalbos žinių.

            Comment


              Parašė Silber418 Rodyti pranešimą
              O aš iki šiol nesuprantu, kodėl auguma tautiečių vyksta į Angliją ir Airiją?
              Mano manymu, ten išvykti skatina tokios trys priežastys: 1) geri universitetai (tačiau brangus mokslas), 2) lengva gauti pašalpas, 3) pakanka anglų kalbos žinių.
              Todėl, kad nenori tobulėt. Geriau jau šūdą (atsiprašau) valyt ir gauti "daug" pinigų. Kai, aišku, yra galimybė pasimokius, jų gauti trigubai tiek.

              Comment


                Parašė Silber418 Rodyti pranešimą
                O aš iki šiol nesuprantu, kodėl auguma tautiečių vyksta į Angliją ir Airiją?
                Mano manymu, ten išvykti skatina tokios trys priežastys: 1) geri universitetai (tačiau brangus mokslas), 2) lengva gauti pašalpas, 3) pakanka anglų kalbos žinių.
                Studijos universitete tikrai nėra pagrindinė priežastis, nes nelabai didelė dalis nuvykę studijuoja. Pašalpos tikriausiai irgi ne svarbiausiais dalykas, tačiau tikrai neatbaido. Veikiausiai kalba lemia tokį pasirinkimą, nes daug jaunesnių žmonių ją moka ir pakankamai gerai, taigi lengviau gyventi ir dirbti šalyje, kurioje gali nesunkiai susišnekėti.

                Comment


                  Parašė sleader Rodyti pranešimą
                  Studijos universitete tikrai nėra pagrindinė priežastis, nes nelabai didelė dalis nuvykę studijuoja. Pašalpos tikriausiai irgi ne svarbiausiais dalykas, tačiau tikrai neatbaido. Veikiausiai kalba lemia tokį pasirinkimą, nes daug jaunesnių žmonių ją moka ir pakankamai gerai, taigi lengviau gyventi ir dirbti šalyje, kurioje gali nesunkiai susišnekėti.
                  Bet kažkodėl ten važiuoja ir nemokantys kalbos kai sąlygos palyginus su kitomis šalimis visai nėra kažkuo stebuklingos.
                  Post in English - fight censorship!

                  Comment


                    Pagrindinė priežastis kad tenai užsidirbti pinigų ir lietuvoje būtų galima susikurti gerbuvį, aš pats dėl to buvau išvažiaves į danija.
                    Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                    Comment


                      Parašė index Rodyti pranešimą
                      Bet kažkodėl ten važiuoja ir nemokantys kalbos kai sąlygos palyginus su kitomis šalimis visai nėra kažkuo stebuklingos.
                      Na, sąlygos visur panašios. Taip jau yra - jeigu klimatas malonus, tai ekonominė ir/arba politinė padėtis geriausiu atveju pusėtina arba atvirkščiai.
                      O šiaip, žmogui niekada neįtiksi - visur ras prie ko prikibti.

                      Comment


                        Parašė Sefas20 Rodyti pranešimą
                        Pagrindinė priežastis kad tenai užsidirbti pinigų ir lietuvoje būtų galima susikurti gerbuvį, aš pats dėl to buvau išvažiaves į danija.
                        Tačiau nemažai žmonių lieka gyventi užsienio valstybėse.

                        Comment


                          Parašė Sefas20 Rodyti pranešimą
                          Pagrindinė priežastis kad tenai užsidirbti pinigų ir lietuvoje būtų galima susikurti gerbuvį, aš pats dėl to buvau išvažiaves į danija.
                          Yra kelios galimybės:

                          1. Planuoti gyvenimą Lietuvoje, išvažiuoti į Angliją (nebūtinai) vasarai ir sutaupyti pinigų ant teliko;
                          2. Planuoti gyvenimą Lietuvoje, baigus krimsti mokslus rimtame universitete;
                          3. Planuoti gyvenimą užsienyje, būnant eiliniu piliečiu;
                          4. Planuoti gyvenimą užsienyje, būnant specializuotu ir pageidaujamu piliečiu su išsilavinimu.

                          Dabar pasakykit - kas yra geriau? Būti aukštumoje, ar šliaužioti ir ieškoti tinkamesnės vietelės užpakaliui įtaisyti sofutėje? Danija, ne Danija, koks skirtumas? Svarbu tikslas/priežastis dėl ko tu ten važiuoji/kokios naudos tikiesi.

                          Comment


                            Būtų įdomu sužinoti statistika kiek žmonių pasirinko gyvenima užsienį.
                            Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                            Comment


                              Tipinis pasaulio gyventojas.. koks jis?

                              Dešiniarankis

                              Uždirba mažiau negu 12,000$ per metus

                              Turi mobilųjį telefoną, bet neturi sąskaitos banke

                              Yra vyriškos lyties

                              Yra 28 metų amžiaus kinas (tokių yra 9,000,000)



                              O 2030 metais tipinis planetos gyventojas(- a) bus iš Indijos.

                              Comment


                                Šitam kairiarankiui iš penkių tiko tik du. Visai nieko .

                                Comment


                                  Jei neturėčiau sąskaitos banke ir būčiau kinas, tai būčiau idealus tipinis pasaulio gyventojas

                                  p.s. įdomu ar 2030 būsių dar labiau tipinis ar mažiau tipinis...
                                  Paskutinis taisė qwe; 2011.03.04, 18:49.

                                  Comment


                                    Mano nuotraukos @Fotki.com

                                    Auto Show Millennium 2007
                                    Retromobile 2007
                                    "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                    "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                    Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                    BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                    Kauno Marių Regioninis Parkas

                                    Comment


                                      /\

                                      Na, kol kas dar neįrodyta, kad ten tikrai nežemiška gyvybė.

                                      “Given thе controversial nature οf hіѕ discovery, wе hаνе invited 100 experts аnԁ hаνе issued a general invitation tο over 5,000 scientists frοm thе scientific community tο review thе paper аnԁ tο offer thеіr critical analysis,”

                                      Va, kai savo nuomonę pasakys tie 100 ekspertų ir kiti mokslininkai, tada bus galima būti tikriems. Bet jei pasitvirtins, tai išties bus milžiniškas atradimas.

                                      Comment


                                        Abiturientams ir studentams neprošal peržiūrėti šį įrašą.


                                        Man asmeniškai toks metodas per daug vingiuotas, o kur dar skaitymo malonumas. Tačiau manau, jog reikės tokio metodo ateityje
                                        Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                                        Comment


                                          Kaip buvo įsivaizduojama, koks pasaulis bus 2000-aisiais: http://paleo-future.blogspot.com/200...irca-1900.html Įdomu, kad kai kurios prognozės daugiau ar mažiau išsipildė
                                          Paskutinis taisė inga.; 2011.03.07, 02:32.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X