Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip įdomu

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė spirit Rodyti pranešimą
    Koks John idealas, tai, tikriausiai, niekam abejonių nekyla

    Kas nežino tai bus antroj eilėj nuo viršaus, pirma iš kairės
    Vat ir neatspėjai

    Pirmoje eilėje, ketvirta iš kairės. Tai, beje, ir gana plačiai paplitusi nuomonė tarp tų, kurie išmano šią sritį, ir tikriausiai ne be pagrindo.

    Comment


      kodėl vyrų nėra pateikta? Šiaip yra tam puslapy, tik aš tokio plataus asortimento nesugebėjau ten rast nei moterų, nei vyrų...

      Comment


        Parašė Raptor Rodyti pranešimą
        Nustebau pamates, jog Europieciai keliauja daugiau negu Amerikieciai
        As kaip suprantu cia ne intensyvumas pavaizduotas, o tiesiog visos skrydziu kryptys.

        Comment


          Parašė Gator Rodyti pranešimą
          As kaip suprantu cia ne intensyvumas pavaizduotas, o tiesiog visos skrydziu kryptys.
          Na kad civilinės aviacijos prasme Europa visada (t.y. bent jau paskutinius porą dešimtmečių) stipriau stovėjo už JAV. Čia ir didžiausias tarptautinis oro uostas (Heathrow), ir daugiausiai krypčių (ko gero, net matuojant iš individualių oro uostų), didžiausi tarptautiniai hub'ai, geriausi oro uostai, geriausios oro linijų kompanijos, naujausi lėktuvai ir t.t. JAV su savo aviacija gyvena kažkur 1980.

          Comment


            Parašė John Rodyti pranešimą
            Na kad civilinės aviacijos prasme Europa visada (t.y. bent jau paskutinius porą dešimtmečių) stipriau stovėjo už JAV. Čia ir didžiausias tarptautinis oro uostas (Heathrow), ir daugiausiai krypčių (ko gero, net matuojant iš individualių oro uostų), didžiausi tarptautiniai hub'ai, geriausi oro uostai, geriausios oro linijų kompanijos, naujausi lėktuvai ir t.t. JAV su savo aviacija gyvena kažkur 1980.
            http://en.wikipedia.org/wiki/World%2...senger_traffic

            Tai, kad JAV oro uostai dominuoja 30-tuke, Europos tik vienas kitas. O pažiūrėjus žemiau į topą, pvz. 2000 metų iš vis viskas į vienus vartus, dabar Azijos uostai iškilę į topą. Taip pat reikia atsižvelgti, kad JAV gyvena dvigubai mažiau žmonių nei Europoje.
            Paskutinis taisė Lettered; 2011.02.17, 00:06.
            Flickr

            Comment


              Šiek tiek apie populiariausias greitojo maisto kavines:

              'McDonalds' restoranų įkūrimo istorija ir paplitimas Pasaulyje:



              'Burger king' paplitimas:



              'KFC':



              'Starbucks':

              Comment


                Nesupratau BK paplitimo.
                MCD - pagal metus
                KFC ir starbucks - tiesiog kur yra restoranai
                BK - ? (ar tie patys zymenys kaip mcd ir teiginys, kad po 1979m nei vienoj valstybeje natsidare)

                Comment


                  Parašė John Rodyti pranešimą
                  Na kad civilinės aviacijos prasme Europa visada (t.y. bent jau paskutinius porą dešimtmečių) stipriau stovėjo už JAV. Čia ir didžiausias tarptautinis oro uostas (Heathrow), ir daugiausiai krypčių (ko gero, net matuojant iš individualių oro uostų), didžiausi tarptautiniai hub'ai, geriausi oro uostai, geriausios oro linijų kompanijos, naujausi lėktuvai ir t.t. JAV su savo aviacija gyvena kažkur 1980.
                  Nu reikia, kad ikeles zmogus pakomentuotu kaip jis sudarytas, bet esu isitikines, kad ten kiekviena kryptis po karta uzbrezta. Pvz tiek Kaunas-Bergamo, tiek NY-LA uzbrezta po karta.

                  Comment


                    Parašė Gator Rodyti pranešimą
                    Nesupratau BK paplitimo.
                    MCD - pagal metus
                    KFC ir starbucks - tiesiog kur yra restoranai
                    BK - ? (ar tie patys zymenys kaip mcd ir teiginys, kad po 1979m nei vienoj valstybeje natsidare)
                    'Burger king' paplitimas, kitų žymenų nerandu.

                    Comment


                      Parašė Silber418 Rodyti pranešimą
                      'Burger king' paplitimas, kitų žymenų nerandu.
                      Tai va idomu ka tos spalvos reiskia, nes jei imti pagal mcd spalvas tai reikstu, kad per pastraruosius daugiau nei 30 metu nei vienoje naujoje salyje neatsirado BK, kas butu gan sunkiai tiketina (nors gal)

                      Comment


                        Parašė Tomizmas
                        Pamenu, kaip penktoje klasėje važiavome su klase į Vilnių, ir vienas svarbiausių kelionės tikslų buvo nesenai atsidaręs McDonaldas Dabar net gėda prisiminti - nuodingo konservantų prifarširuoto ir nežinia iš ko gaminamo "maisto" lariokas pasirodė kaip didžiausias civilizacijos stebuklas... O dar balionus dalino - eina sau, kokia didi pasirodė vakarų kultūra (žodyje kultūra, L tarti minkštai).
                        Prisimenu, jog Klaipėdoje atidarytas McDonaldas buvo ne ką mažesnė sensacija ir vaikams buvo rengiamos ekskursijos.

                        Comment


                          keistumas, kad Burger King dar neatejo i Lietuvos junk foodo rinka. mielai double whooper'i ikalciau kada prie progos

                          Comment


                            Kuo mažiau tuo geriau...
                            Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                            Comment


                              Baisesnės vietos už Burger King'ą nėra... Čia mano ir mano draugų daugumos nuomonė
                              Mano nuotraukos @Fotki.com

                              Auto Show Millennium 2007
                              Retromobile 2007
                              "Kova 1". Driftingo čempionatas
                              "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                              Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                              BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                              Kauno Marių Regioninis Parkas

                              Comment


                                Viena karta buvau "Hesburger", kai nusipirkau sumuštinį išvaizda, skonis neblogas juk pilna juose skonio stipriklių,du kasniai ir suvalgiau, jau po valandos vėl valgyti norėjau, McD buvau pora kartų, ir abu nusivyliau. Jau geriau nueiti į valgykla.
                                Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                                Comment


                                  Galite pasitikrinti savo IQ lygį nemokamai:

                                  http://www.free-iqtest.net/

                                  Mano - 131 IQ balas.
                                  Tiesa, kai kur paspaudžiau bet ką, nes nesupratau angliško klausimo.

                                  Comment


                                    Parašė LC. Rodyti pranešimą
                                    Galite pasitikrinti savo IQ lygį nemokamai:

                                    http://www.free-iqtest.net/

                                    Mano - 131 IQ balas.
                                    Tiesa, kai kur paspaudžiau bet ką, nes nesupratau angliško klausimo.
                                    net neskaitęs o "random'u" atsakymus sumetęs 97 surinkau...
                                    No one really knows
                                    Which way the wind blows

                                    Comment


                                      Aklai spėjau 87
                                      Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                                      Comment


                                        Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                                        Baisesnės vietos už Burger King'ą nėra... Čia mano ir mano draugų daugumos nuomonė
                                        Man tai: Burger Kind>>>>>Hesburger>Mcd.

                                        Comment


                                          127

                                          Comment

                                          Working...
                                          X