Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip įdomu

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Pagal temos pavadinimą

    Metas pažvelgti tiesai į akis: testas, kuris parodys, ar esate priklausomas nuo alkoholio

    Ačiū dievui, nepatenku į paskutinę kategoriją. Alaus pomėgis stato John kažkur per vidurį tarp antros ir trečios kategorijos

    Comment


      Parašė John Rodyti pranešimą
      Pagal temos pavadinimą

      Metas pažvelgti tiesai į akis: testas, kuris parodys, ar esate priklausomas nuo alkoholio

      Ačiū dievui, nepatenku į paskutinę kategoriją. Alaus pomėgis stato John kažkur per vidurį tarp antros ir trečios kategorijos
      Jei 2-3 kategorija, reiktų susirūpinti.
      Aš vos 2 taškus surenku.
      Flickr

      Comment


        Parašė Lettered Rodyti pranešimą
        Jei 2-3 kategorija, reiktų susirūpinti.
        Aš vos 2 taškus surenku.
        Musulmonas?

        Comment


          Parašė John Rodyti pranešimą
          Musulmonas?
          1-2 taurelės kartą į mėnesį kaip tik ir bus 2 balai.
          Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

          Comment


            Pas mane 10 balu, jei skaičiuosime, kad alaus bokalas yra tie 2 alkoholio vienetai

            Comment


              6-7 balai.

              Comment


                Parašė balietis Rodyti pranešimą
                /\ Sveikinimai su Lenino metinėm iš Anglijos
                Atvaizdas
                Matyt labai tokio trokšti?

                Comment


                  Virtualus turas po Kanados modernų kalėjimą.

                  Taip pat bus audio su paaiškinimais kaip veikia.
                  Paskutinis taisė andyour; 2015.07.13, 18:56.

                  Comment


                    http://singlesatlas.com/

                    Kiek yra pasaulio valstybėse, kiekvienoje atskirai, moterų(arba vyrų ) pagal jūsų nustatytus kriterijus - amžių, vedybinį statusą, svorį, ūgį) .

                    Nyderlandai turi absoliučiai geriausią ratio pagal mano nustatytus kriterijus moterims

                    Comment


                      Parašė andyour Rodyti pranešimą
                      http://singlesatlas.com/

                      Kiek yra pasaulio valstybėse, kiekvienoje atskirai, moterų(arba vyrų ) pagal jūsų nustatytus kriterijus - amžių, vedybinį statusą, svorį, ūgį) .

                      Nyderlandai turi absoliučiai geriausią ratio pagal mano nustatytus kriterijus moterims
                      Haha, geras

                      Mano top'as pagal duotus kriterijus yra toks:

                      Japonija
                      Mianmaras
                      Šiaurės Korėja
                      Singapūras

                      Na ir su kai kuriomis išimtimis beveik visos Rytų ir Pietryčių Azijos valstybės. Įdomu, kad asmeninė patirtis tai visiškai patvirtina.

                      O vertinant tik Europą laimi Slovakija.

                      Comment


                        Puiku, jog Lietuva yra 10'uke.

                        Flickr

                        Comment


                          /\ Pagal mano kriterijus, pagal ratio, Lietuva daugiau nei dvigubai atslieka nuo Nyderlandų. Kiekybe 11 kartų, kuomet gyventojų skaičiaus skirtumas tarp Nyderlandų ir Lietuvos apie 6 karto.

                          Mergų daug, narkotikai legalūs. Tikriausiai ten linksma

                          Comment


                            Plastikas vandenynuose - trečdalis milijono tonų.

                            Comment


                              Moldovoje sutuoktinio (-ės) ištikimybę galima patikrinti melo detekoriumi. Labai gerai.

                              Comment


                                Tai Maury Show tuo melo detektorium tikrina jau seniai visokius neištikimus žmogėnus, jei jie tik to nori :-)

                                Comment


                                  Daugiau lingvistinių įdomybių:















                                  Comment


                                    Parašė dr-rox Rodyti pranešimą
                                    Tai Maury Show tuo melo detektorium tikrina jau seniai visokius neištikimus žmogėnus, jei jie tik to nori :-)
                                    Šou yra šou, į jiį dar papulti reikia. O čia turi maždaug 100 baksų (ar eurų) - eik ir tikrink, jei sutuoktinis (-ė) sutinka. O nesutinka - vadinasi kaltas (-a).
                                    Paskutinis taisė Al1; 2015.07.25, 06:10.

                                    Comment


                                      Balticscandia ir man keistai skamba man geografija nėra stipriausia sritis, bet nebuvau girdėjęs tokio termino

                                      Comment


                                        Dalinuosi su tais, kas galbūt remontą daro, duris keičia ar stato naujame bute. Skaitinėjau apie interjerą įvairius straipsnius, įdomių idėjų visada paieškau, ką gal galima pačiam pasidaryt, kad atnaujint kambarį. Tai šį kart radau nenuobodų straipsniuką apie tai kokios būna vidaus durys iiir čia toks visai nieko straipsniukas, kuriame a la durų istorija aprašyta.

                                        Comment


                                          TH1: Specialiai kaip A/1 neseku, bet ar tik man taip atrodo ar UK elitas pilnas pedofilu ir prievartautoju ? Kiek jau ten tu skandalu buta.
                                          John: Žmogus, mėgstantis leisti laiką su kekšėmis ir karts nuo karto sušniojantis kokso, toli gražu, nebūtinai yra "pedofilas" arba "prievartautojas". Greičiau, šiaip normalus žmogus. Tai galioja tiek UK elitui (ir netgi plebsui for that matter), tiek ir kitų šalių atitinkamiems sluoksniams.
                                          TH1 atrodo teisingai. Anglijoje jau kuris laikas vyksta tyrimas ir atsiranda vis įdomesnių įtariamųjų.

                                          Buvusiam britų premjerui metami kaltinimai dėl galimo vaikų išnaudojimo
                                          Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/news/daily/world....d?id=68646796
                                          Britanijos policija gegužę pranešė gavusi pareiškimus dėl praeityje buvusių vaikų seksualinio išnaudojimų atvejų, kuriais kaltinamas 261 valstybės ir visuomenės veikėjas, įskaitant 76 politikus.
                                          Turint galvoje įtariamųjų skaičių ir pareigas, išvados peršasi savaime.
                                          Paskutinis taisė senasnamas; 2015.08.03, 18:51.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X