Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip įdomu

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts


    prieš gerą pusvalandį mano kieme
    Blogas apie mano gyvenimą bei įspūdžius Kinijoje - kiniskai.blogspot.hk

    Comment


      Klaipėdoje vėtra?

      Comment


        Parašė Al1 Rodyti pranešimą
        Žinom, yra tokie Naujosios Lietuvos Tvarkos sąrašai, į kurius įtraukiami visi Lietuvos priešai. Tolerastai į juos patenka irgi.
        O psichiniai ligoniai?
        Nepatinka dirbti už mažai? Dirbk už daug.

        Comment


          Tolerastai dažnai tokiais ir yra.

          Comment


            Parašė Al1 Rodyti pranešimą
            Tolerastai dažnai tokiais ir yra.
            Tai vadovaujantis logika: tu esi tolerastas neblogai, nežinojau.
            Nepatinka dirbti už mažai? Dirbk už daug.

            Comment


              Į veidrodį pasižiūrėk.

              Comment


                Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                Į veidrodį pasižiūrėk.
                Oho, pamenu būdamas pradinuku taip atsikirsdavau, bet po to greit išaugau iš tokio amžiaus.

                Tai apie ką nori pašnekėti? Žydomasonus, gėjus krikščionis, JAV šnipus, Rusijos didybę? Liaudyje sakoma "kovok su trolinimu trolindamas"
                Nepatinka dirbti už mažai? Dirbk už daug.

                Comment


                  Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                  Klaipėdoje vėtra?
                  tai jau daugiau nei vėtra buvo.. kaimynams iš 7 aukšto visą lango rėmą išpūtė, pas mus grindys kilnojos, vandens pribėgo, kieme pusė medžių kaip kaladėlės nugriuvo.. ir šiaip visas miestas patvinęs buvo




                  gerai, kad jūros šventė vakar baigės
                  Blogas apie mano gyvenimą bei įspūdžius Kinijoje - kiniskai.blogspot.hk

                  Comment


                    Užklupo mane ant dviračio pusiaukelėj tarp Palangos ir Klaipėdos. Gerai, kad toj poilsio aikštelėj pavėsinė buvo. Dangus su žeme maišėsi, visas kiaurai šlapias. Jausmas tikriausiai toks, kaip į automobilio plovyklą įėjus...
                    N N N

                    Comment


                      Parašė bebop Rodyti pranešimą
                      Oho, pamenu būdamas pradinuku taip atsikirsdavau, bet po to greit išaugau iš tokio amžiaus.

                      Tai apie ką nori pašnekėti? Žydomasonus, gėjus krikščionis, JAV šnipus, Rusijos didybę? Liaudyje sakoma "kovok su trolinimu trolindamas"
                      Atrodo aiškiai pasakiau, kad tu ir esi tolerastas. Saldžių sapnų.

                      Comment


                        Buto langai, kaip ir miesto gatvės, išplauti. Lietus buvo toks smarkus, kad kurį laiką nieko nesimatė pro langus.

                        Comment


                          Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                          Atrodo aiškiai pasakiau, kad tu ir esi tolerastas. Saldžių sapnų.
                          Saldžių sapnų ir tau. Te sušildo tavo šaltas naktis švelnūs ir supratingi gėjai
                          Paskutinis taisė bebop; 2012.08.31, 21:37.
                          Nepatinka dirbti už mažai? Dirbk už daug.

                          Comment


                            Juk taip juos proteguoji, matyt pats ir sapnuoji?

                            Comment


                              Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                              Juk taip juos proteguoji, matyt pats ir sapnuoji?
                              Gerai, nebeteršiame temos, nes matosi, kad tavo minčių raiška nukrito iki mokyklos lygio. Net ir sovietmečio proppppesoriaus diplomas nebepadeda. Nors, man jau seniau kilo mintis, kad tu joks švietime dirbantis individas. Tuo ir nuostabus internetas, gali apsimesti bet kuo
                              Nepatinka dirbti už mažai? Dirbk už daug.

                              Comment


                                Viskas, ką parašei yra netiesa. Bet aš tau neįrodinėsiu, kas aš esu.

                                Kinijoje sunaudojama maistui daugiausiai kiaušinių pasaulyje, skaičiuojant kiek tenka vienam žmogui.

                                Tai kitaicai jau ėmė gaminti dirbtinius kiaušinius. Kietai virto kiaušinio surogatas.

                                Comment


                                  Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                  Viskas, ką parašei yra netiesa. Bet aš tau neįrodinėsiu, kas aš esu.

                                  Kinijoje sunaudojama maistui daugiausiai kiaušinių pasaulyje, skaičiuojant kiek tenka vienam žmogui.

                                  Tai kitaicai jau ėmė gaminti dirbtinius kiaušinius. Kietai virto kiaušinio surogatas.

                                  Atvaizdas
                                  Tai kad tai japoniškas produktas.....

                                  Comment


                                    Lol, Al1 vėl apsifailino... kitaicai, japonai... koks skirtumas.

                                    Comment


                                      Aišku, visi siauraakiai. Tiek vieni, tiek kiti viską ryja, nes maisto trūksta.

                                      Comment


                                        Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                        Aišku, visi siauraakiai. Tiek vieni, tiek kiti viską ryja, nes maisto trūksta.
                                        Kaip tai trūksta. O tai kas pusę pasaulio ryžiais maitina?
                                        Net šventyklose maisto prikrauna visokiems aštuonrankiams stabukams, kad tie nebadautų.

                                        Comment


                                          Aišku, kad trūksta, nes ryja sintetiką ir visokius padarus, kurių mes nevalgome. Ta prasme, su maistu pas juos įtempa, nors bado nėra. Užtat ir gimsta idėjos iš šūdo gaminti mėsą. Apie ką dar pernai buvau patalpinęs žinutę.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X