Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip įdomu

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą
    Diskriminacija iš moterų pusės labai apsireiškia... mokyklose.
    Jose pastoviai bet koks darbas ar panašiai atitenka mergaitėms ir jos viską sprendžia.
    Antra, jų vidurkiai visada geresni kosmiškai negu merniukų (mano, kaip geriausiai mokančiojo, siunčiamo į konkursus vidurkis toks pat, kaip vidutiniškas mergaičių, kurios už mane kvailesnės).
    Tiesa, dabar mane dar labiau „antrarūšina“ – vien dėl mano politinių pažiūrų (vaikams Kubilius kaži ko niekšas ir tironas), tikros krikščionybės (daugelis tik vaidina), patriotizmo, mano aukšto diskanto balso ir net kad gyvenu Vilijampolėje.
    Negaliu patikėti. Mano laikais to nebuvo. Iniciatyva visada priklausė berniukams, nebent klasėje jų buvo gerokai mažai (vienoje paralelinėje klasėje taip ir buvo). Ir berniukai geriau mokėsi.

    Comment


      Parašė Lettered Rodyti pranešimą
      Nori, kad tavo draugė griovius kastų, o pats sėdėtum išvertęs pilvą ir žiūrėtum?
      Jei lygios teisės, tai iki galo...

      Comment


        Matosi, kaip svenciat Sv. Valentino diena

        Comment


          Parašė Al1 Rodyti pranešimą
          Jei lygios teisės, tai iki galo...
          Nemaišyk teisių su pareigomis, beto nieko tame gero matau moterų vyriškėjime ir atvirkščiai.
          Flickr

          Comment


            Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą
            Diskriminacija iš moterų pusės labai apsireiškia... mokyklose.
            Jose pastoviai bet koks darbas ar panašiai atitenka mergaitėms ir jos viską sprendžia.
            Antra, jų vidurkiai visada geresni kosmiškai negu merniukų (mano, kaip geriausiai mokančiojo, siunčiamo į konkursus vidurkis toks pat, kaip vidutiniškas mergaičių, kurios už mane kvailesnės).
            Tiesa, dabar mane dar labiau „antrarūšina“ – vien dėl mano politinių pažiūrų (vaikams Kubilius kaži ko niekšas ir tironas), tikros krikščionybės (daugelis tik vaidina), patriotizmo, mano aukšto diskanto balso ir net kad gyvenu Vilijampolėje.
            Na su mokykla netinkamas pavyzdys. Pats prieš metus baigiau mokyklą ir galiu drąsiai teigt, kad vaikinai mokykloj yra tiesiog tinginiai, dėl ko ir jų vidurkiai ir įvertinimai yra ženkliai mažesni. Dėl to mokytojai ir patiki daugiau užduočių mergaitėms, nes dauguma jų atsakingesnės. Jei berniukai taip pat ruoštų namų darbus, ruoštųsi pamokoms, tiek įvertinimai tiek pasitikėjimas būtų vienodas, kadangi pats mokiausi ir stengiausi, turėjau tiek gerus įvertinimus tiek pasitikėjimą. Ir iš ko nusprendei, kurios mergaitės už tave kvailesnės? Tai kiekvieno subjektyvi nuomonė.
            http://www.efoto.lt/user/29794/nuotraukos

            Comment


              Tvarka turi būti. Prigimtinė ir natūrali.



              Suprasti galima tik tris žodžius - akauntas, indai ir ėsti...

              Comment


                O, taip, vyrai, paverkim... Ir tada nesistebėkim, kad:

                Comment


                  Parašė LC. Rodyti pranešimą
                  O, taip, vyrai, paverkim... Ir tada nesistebėkim, kad:

                  Atvaizdas
                  Still not as gay as "Twilight"

                  Comment


                    Po velniu, dar tik žydrų betrūko! Gėjai puola Baltarusiją. Naujas Vakarų ėjimas: naujos spalvosios - šį kartą žydrosios - revoliucijos rengimas Baltarusijoje.

                    Paskutinis taisė Al1; 2012.02.14, 21:42.

                    Comment


                      Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                      Po velniu, dar tik žydrų betrūko! Gėjai puola Baltarusiją. Naujas Vakarų ėjimas - naujos spalvosios - šį kartą žydrosios - revoliucijos rengimas Baltarusijoje.

                      Youtube video
                      Normaliai, čia lygis, prezidentiška kalba. Manau jis kaip žmogus užimantis aukščiausia valstybės vieta turėtų valdyti savo liežuvį. Toks jausmas, jog jis per savo netrumpą baltarusiui gyvenimą neperskaitė nei vienos klasikinės literatūros knygos, o ir A.Mickevičių vargu ar žino. Koks prezidentas tokia ir valstybė, priešiška visų atžvilgiu, neobjektyvi ir visų svarbiausia priklausoma.
                      Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                      Comment


                        Būtent kad neturėtų. Neturėtų gražbyliauti.
                        Žirinovskis gėjų klube.


                        Comment


                          Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                          Būtent kad neturėtų. Neturėtų gražbyliauti.
                          Žirinovskis gėjų klube.

                          Comment


                            Situacija gal ir reikalauja būtent tokios pozicijos, tačiau tikrai ne tokiais "kaimietiškais" metodais. A. Lukašenka man primena ne prezidentą, o kažkokį šeichą iš dykumos, kuris daug tauškia, kiša savo individualią nuomonę, o padaryt apart to, kad nuvažiuot paslidinėt ir pasidegint, nieko nedaro. Toks jo elgesys ir yra panašus į Napoleono sindromą ir nieko daugiau.
                            Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                            Comment


                              Teisingai ji pasakė. Artistų tarpe taip pat dauguma pederastai ir žydai.

                              Comment


                                Ir dar pirštais bado į TSRS. Tai Vakaruose dabar visi jau meistriškai įvaldė tą orvelišką naujakalbę...

                                Comment


                                  Parašė Tomizmas
                                  Reikia kalbėti tolerantiškai ir aptakiai, kad tik kas nors neįsižeistų Visada maniau, kad pagarbos verti yra tie žmonės, kurie nefalšyvi ir atvirai išsako savo poziciją, bet ne, pasirodo, reikia muilinti, trinti lazankes, tada bus lygis. Per daug gal įpratom prie panašių "politikų", kad normali žmogiška kalba atrodo nenormalu. O šneka tikrai teisinigai, ir garantuoju, kad knygų perskaitė daugiau už daugelį mūsų. Jau aš apšalęs buvau, kaip viename valandos trukmės interviu (buvo video įdėtas šiame forume) jis konkrečiais faktais užvartė jav žurnalistę. Knygų neskaitantis taip nesugebėtų. Va kas tikrai knygų neskaito, tai koks Berlusconis, parašyta ant veido.
                                  Jo kalbėjimo pobūdis rodo tik tai, kad jis yra geriausiu atveju statybininkas arba velniškas populistas. Kad Lukašenka populistas, tai čia net klausimų neturi kilti, nes jis ima plačiausiai visuomenės daliai priimtiną kalbėjimo toną ir išreiškia konservatyviai post-sovietinei visuomenei jau nuo seno suformuotą požiūrį, kaip sakoma duoda žinduką kūdikiui, kad neverktų. Žinoma, negalime užmiršti ir reformų, kurios turėjo būti priimtos gerokai ankščiau, tačiau nebuvo priimtos dėl vieno žmogaus kaprizų. Išvada tokia, jog žmogus turi suprasti kur yra jo asmeninės ambicijos ir valstybės išlikimas.
                                  Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                                  Comment


                                    Parašė Tomizmas
                                    Na, jis ne tik naudoja liaudziai priimtiną kalbėjimo toną, bet ir pats yra iš liaudies, ir dirba tai pačiai liaudžiai, o ne visokiems neaiškiems turtingųjų klanams. Čia yra pavyzdys politiko, kuris tikrai dirba dėl valstybės, ne dėl savęs, ar kokių lobistų marionetė. O kaip vadovas šalies, kuri nuolat turi atlaikyti visokias provokacijas, sankcijas ir t. t. tai jis vairą laiko pakankamai neblogai. Kitas jo vietoje senai būtų išvertęs skūrą ir pasidavęs, leidęs plėšti tautą.

                                    Sunku šiais laikais valstybei turėti savo kelią. Jei Lietuva būtų nesijungusi prie ES ir NATO, tiesiog nuspręstų eiti savo keliu, tai mes garantuotai pasaulyje būtume juodinami taip pat, kaip ir Baltarusija.
                                    Tam, kad galėtum vykdyti visiškai nepriklausomą politiką, nepakanka būti Baltarusiško stiliaus Lukašenka. Pažiūrėk, kas jiems pasidarė... infliacija ir BYR nuvertėjimas "suvalgė" pusę BVP... Baltarusija vėl smuko į 1994 lygį. Ar tai gera politika? Be abejo, ne. Tai nevykėlio nevykėliškai vykdoma politika, kuri nusukurdino šalį ir užkirto kelią tapti normalia Europietiška šalimi. Negana to, užuot bandęs gerinti situaciją, režima toliau laikosi savo ir toliau kankina visą šalį.

                                    Visiškai nepriklausomų valstybių yra labai mažai. Viena jų - Singapūras. Bet mes tokiais nebūsime, nes neužtenka politinės ir visuomeninės kultūros. Dėl to geriausias variantas Lietuvai yra dabartinis - proatlantiška orientacija ir NATO bei ES narystė. Singapūro stiliaus nepriklausomybė, kur valdo ypač stipri ir be galo kompetentinga valdžia, mums tėra utopija. O Baltarusijos stiliaus nepriklausombe tegul mėgaujasi patys Baltarusiai. Lietuva nėra mazochistų kraštas, kuriems patinka būti "uždūchintiems" visos Europos ir gyventi su 3000USD BVP vienam žmogui. Ačiū ne.
                                    Paskutinis taisė John; 2012.02.15, 00:49.

                                    Comment


                                      Parašė John Rodyti pranešimą
                                      Lietuva nėra mazochistų kraštas, kuriems patinka būti "uždūchintiems" visos Europos ir gyventi su 3000USD BVP vienam žmogui. Ačiū ne.
                                      Pasakė žmogus gyvenantis Londone

                                      Comment


                                        Parašė qwe Rodyti pranešimą
                                        Pasakė žmogus gyvenantis Londone
                                        Būtent todėl jis ir gyvena lygiai tokios pačios "priklausomos" ir "nelaisvos" šalies sostinėje, o ne Minske, Teherane ar Pchenjane.
                                        Post in English - fight censorship!

                                        Comment


                                          Parašė index Rodyti pranešimą
                                          Būtent todėl jis ir gyvena lygiai tokios pačios "priklausomos" ir "nelaisvos" šalies sostinėje, o ne Minske, Teherane ar Pchenjane.
                                          Minskas čia nelabai tinka, nes dabar jis visiškai (jei dar pilnai 100% to nebuvo iki 2011 metų) valdomas ir priklausomas nuo vienos kitos šalies
                                          Flickr

                                          Comment

                                          Working...
                                          X