Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip įdomu

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Nieko čia per daug natūralaus. Kiek pastebėjau daugiausia dairosi tie, kurie nesugeba prisitaikyti prie dabartinių laikų ir pradeda svaigt kaip tada viskas buvo žymiai geriau.

    Comment


      Nežinau, man nepatinka toks nuolatinis verkšlenimas. Žmogus turi susitaikyti su faktu, kad kas praėjo daugiau nebepasikartos ir visada žiūrėti į dabartį ir ateitį, o jei to nesuvokia, tai nelabai orentuojas ir realybėje.

      Comment


        Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
        Nežinau, man nepatinka toks nuolatinis verkšlenimas. Žmogus turi susitaikyti su faktu, kad kas praėjo daugiau nebepasikartos ir visada žiūrėti į dabartį ir ateitį, o jei to nesuvokia, tai nelabai orentuojas ir realybėje.
        Tiesiog yra sentimentalūs ir nesentimentalūs žmonės + iš dalies ir tavo teisybė.
        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

        Comment


          Paprasciausiai sentimentai ne buvusiems laikams, a le buvo geri, bet bent jau man asmeniskai sito video daiktai susije su vaikyste ir su tuo susijusiu gyvenimo etapu, kas buvo labai svarbu tuomet Laikai pasikeite, bent jau man su metais viskas tik gereja

          Comment


            Parašė Recoiler Rodyti pranešimą
            Gal ir nieko idomaus, bet siaip neblogai pavaizduotas dabartinis jaunosios visuomenes portretas...

            Vienišių visuomenė: jauni, žavūs, gražūs, bet vieniši
            Straipsnis (tiksliau — nuomonė) žiauriai geras, tiesiai į dešimtuką. Aš ir pats savo aplinkoje pastebiu, kad žmonės, sulaukę ~28 metų, ima tarsi užsikonservuoti, t.y. ima keistis požiūris — neva galima puikiai gyventi ir vienišiaus/vienišės gyvenimą.
            I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
            Parama Siaurojo geležinkelio klubui

            Comment


              Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
              Žmonėms natūralu dairytis į praeitį ir ją netgi idealizuoti. Dėl 00's, turbūt praėjo dar per mažai laiko, nes pernai kai pasirodė šitas video apie 90's, sulaukė laaaabai didelio pasisekimo:

              Youtube video

              00's tikrai nebuvo kažkuo nuobodesni, gal net atvirkščiai. Gal žmonės dar nespėjo pasiilgti Nokios 3310 ir polifoninių melodijų atsisiuntimui už 2 lt

              idomu kur taip staigiai prapuole tas pilstomas mineralinis
              .

              Comment


                Parašė Tomizmas
                Ne tai kad nesugeba prisitaikyti, tiesiog yra toks dalykas, kaip nostalgija. Po kokių 10 metų, prisimindami 2012 metus, žmonės irgi sakys "kaip tada buvo faina" ir graudensis pamatę kokį Facebooką ar Youtube (kurie galbūt jau tada bus pamiršti, nes bus kažkas moderniau). Net neabejoju, kad 2025 metais sakys: "eik tu sau, Facebookas! Kiek laiko jame praleista..."
                Nežinau kaip jūs, bet aš iš 2000-2010 periodo gailiuosi vieno dalyko - kad tinkamai nepasinaudojau ekonomikos boom'inimu ir smarkiai nepasididinau kapitalo finansų rinkose

                Comment


                  Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                  Nežinau kaip jūs, bet aš iš 2000-2010 periodo gailiuosi vieno dalyko - kad tinkamai nepasinaudojau ekonomikos boom'inimu ir smarkiai nepasididinau kapitalo finansų rinkose
                  Tą patį galima pasakyti ir apie privatizacijos laikotarpį prieš 20 metų, tą patį manau bus galima pasakyti ateityje ir apie šį dešimtmetį
                  Flickr

                  Comment


                    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                    Tą patį galima pasakyti ir apie privatizacijos laikotarpį prieš 20 metų, tą patį manau bus galima pasakyti ateityje ir apie šį dešimtmetį
                    Aš irgi galvojau, jeigu man tada būtų buvę 25 kokie, tai gal vario daug pardavęs būčiau, gal kokioj gamykloj įsitrynęs metalą pardavę būtume ir panašiai
                    You've got one life! Live it!

                    Comment


                      Parašė fredis Rodyti pranešimą
                      Aš irgi galvojau, jeigu man tada būtų buvę 25 kokie, tai gal vario daug pardavęs būčiau, gal kokioj gamykloj įsitrynęs metalą pardavę būtume ir panašiai
                      Tai taip, jei būtų buvę 25 ar panašiai, tai galėtum graužtis nagus dėl to. Bet man tuo metu buvo 6-8 metai, kai nieko savarankiškai negalėjau daryti, todėl ir neskauda. O va prieš 6-7 metus jau galėjau naudotis situacija, turėjau tam visas galimybes, todėl ir gaila dabar

                      Comment


                        Kokie jūs egoistai-materialistai...

                        Comment


                          Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                          Kokie jūs egoistai-materialistai...
                          Dvasios ubagai.

                          Comment


                            Gerai, kad prisipažįstate. Dar ne viskas prarasta.
                            Atgailaukite viešai ir Dievas jums atleis. O dar geriau paaukokite turtą vargšams. Amen.

                            Comment


                              Rusai pribaltus vadina fašistais. Tam visgi buvo pagrindo.

                              1937 m. "Jaunoji karta".

                              Atkreipkite dėmesį, kaip jaunimas sveikina Tautos Vadą.



                              www.epaveldas.lt

                              Comment


                                Nugi Smetona buvo populiarus kaip Grybauskaitė dabar, o rankos tebuvo tik „vakarietiška mada“.

                                Comment


                                  Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                  Rusai pribaltus vadina fašistais. Tam visgi buvo pagrindo.

                                  1937 m. "Jaunoji karta".

                                  Atkreipkite dėmesį, kaip jaunimas sveikina Tautos Vadą.

                                  Atvaizdas


                                  www.epaveldas.lt

                                  考纳斯, 立陶宛

                                  Comment


                                    Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą
                                    Nugi Smetona buvo populiarus kaip Grybauskaitė dabar, o rankos tebuvo tik „vakarietiška mada“.
                                    O gal mums reikia naujo Tautos Vado, kurį galėtume taip sveikinti???

                                    Comment


                                      Ne tas laikotarpis.

                                      Comment


                                        Parašė rat
                                        F*** off

                                        Atvaizdas


                                        Aaaa aktyvios pigmentacijos fašistuojantys elementai, aaaa!!! Rasistai!!!

                                        Atvaizdas



                                        http://rexcurry.net/bookchapter1a1c.html

                                        http://en.wikipedia.org/wiki/Swastika
                                        Neskaitysiu viso pokalbio, bet ar žinot, kad šitas saliutas yra romėniškas ?
                                        Kairiarankių klubas - Left.lt

                                        Comment


                                          Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                          Tą patį galima pasakyti ir apie privatizacijos laikotarpį prieš 20 metų, tą patį manau bus galima pasakyti ateityje ir apie šį dešimtmetį
                                          Na pries 20 metu metalai, paskutiniai 10 - ekonominis bumas, o sis desimtmetis kas yra? Pasakyk ir begam visi naudotis

                                          Comment

                                          Working...
                                          X