Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip įdomu

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Parašė mantasm Rodyti pranešimą

  O kaip sprendžia atvejus kai yra keli žmonės su tuo pačiu vardu pavarde ar asmens kodu? Pamenu kažkada buvo spaudoj išlindę kai sutapo tiek asmens kodai, tiek vardai pavardės
  Asmens kodo to paties negali būt, nebent kokia klaida kur įsivelia. Dėl vardų tai matyt arba deda 2 ant galo arba leidžia pačiam žmogui pasirinkt emailą.

  Comment


   K. Marxo tėvynėje nulinio nominalo euro banknotai sulaukė netikėto susidomėjimo

   Nulinio nominalo euro banknotai, išleisti 200-ųjų Karlo Marxo (Karlo Markso) gimimo metinių proga jo gimtajame Tryro mieste, netikėtai sulaukė didelės paklausos.

   Iki šiol buvo parduota jau daugiau kaip 100 tūkst. suvenyrinių euro banknotų, ant kurių pavaizduotas vokiečių filosofo, sociologo ir ekonomisto portretas, praneša naujienų agentūra DPA.

   „Banknotai, kuriuos galima įsigyti už tris eurus, sulaukė didelės paklausos. Niekas nesitikėjo, kad jie bus tokie populiarūs“, – pareiškė suvenyrų platinimu Tryre besirūpinančios įmonės „Trier Tourismus und Marketing“ atstovas Hansas Albertas Beckeris (Hansas Albertas Bekeris).

   Banknotai jau buvo išsiųsti į daugiau kaip 40 pasaulio šalių. Ypač noriai juos perka Azijoje: vien į Kiniją buvo išsiųsta apie 25–30 tūkst. vienetų. Suvenyrinius eurus su K. Marxo atvaizdu, pavyzdžiui, užsako įmonės, juos dovanojančios savo darbuotojams...
   Skaityti daugiau: http://www.diena.lt/naujienos/laisva...omejimo-876530
   Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

   Comment


    O ar džiaugsmo aptemdo kapitalistų lupikavimai už tikrą komunistinį pinigą?
    Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

    Comment


     Paryžiečius supriešino atviri pisuarai istoriniame miesto centre

     Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/video/pramogos/....d?id=78821947

     liberalėjimo viršūnė. Bet aš ne prieš tai pamatyti, kas natūralu, tas normalu.

     Comment


      Moulin Rouge prieš kelis metus buvo tik šiek tiek uždaresni. Stato ne šiaip sau, nes einant šaligatviu iš dažno bromo dvokia. Parkuose dar ir įlipti gali.

      Comment


       Kaip jūs manote kiek čia realu, kad šitas Skyway ateityje bus labai plačiai naudojama?

       AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

       Comment


        Čia tas, kurį rusai prieš 4-is metus norėjo Šiauliuose prie Zoknių oro uosto statyt?

        Šiauliai nusprendė nutraukti sutartį su rusiško kapitalo bendrove „Rail Skyway Systems“
        Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

        Comment


         Tema mazai skaitoma, kas siek tiek gaila, bet vistiek pamesiu cia nenorint tersti pagrindines infrastrukturos projektu temas. Toks kiek rimtesnis postas, apie matematini modeliavima ir kelius:

         Vieno rusijos matematiko paskaita apie Games Theory, ziureti nuo 50 minutes. Bus 2 pavyzdziai susije su keliais ir masinu srautu pasiskirstymu
         https://youtu.be/zypuneus6b0?list=LL...v25t0Fg&t=3003         Pirmas pavyzdys is realaus pasaulio, antras grynai teorinis bet labai idomus ir isplaukiantis is pirmojo.
         Pirmasis parodo kaip papildomas kelias gali ne pagerint o pablogint susisiekima. O antras parodo kaip vienas draudziamasis zenklas gali sutrumpinti keliones laika.
         Paskutinis taisė SoulMulticast; 2018.08.29, 16:06.

         Comment


          Miestelis ketina uždrausti kates
          Naujosios Zelandijos pietuose esantis miestelis Omaui rengiasi įgyvendinti radikalų planą vietos gyvūnijai apsaugoti – uždrausti laikyti kates. Šių plėšrių gyvūnų laikymas šalyje jau ne vienus metus kelia daug prieštaravimų.

          Sautlando regiono aplinkosaugos agentūros paviešintos gairės nurodo, kad visos katės bus suskaičiuotos, pažymėtos mikroschemomis ir iškastruotos. Kai augintinis nugaiš, asmuo negalės įsigyti kito.

          „Nejaučiame neapykantos katėms. Tiesiog norime, kad mūsų aplinkoje būtų įvairių gyvūnų. Naujoji Zelandija joms tikrai nėra tinkama vieta“, – teigė vienos organizacijos, palaikančios draudimą, atstovas.

          Tuo metu kačių savininkai pareiškė, kad nepaisys šio draudimo. Viena moteris džiaugėsi savo murkiančiais augintiniais, kurie padėjo išnaikinti graužikus. Kitas miestelio gyventojas lygino planą su tais, kokius taiko represinės valstybės.

          Kates į Naująją Zelandiją atgabeno europiečiai XIX amžiuje. Dabar jų šalyje priskaičiuojama per 1,4 milijono. Daugelis kates laiko mielais naminiais gyvūnėliais. Tačiau jos aktyviai medžioja driežus, neskraidančius paukščius, taip pat ir jų šalies simboliu laikomus kivius.
          Daugiau skaitykite: https://www.lzinios.lt/lzinios/Prie-...i-kates/271514
          © Lietuvos žinios
          Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

          Comment


           Kur jie ten miestelį surado? Keliolikos namų kaimelis.
           Omaui is a small coastal village.

           Paskutinis taisė Zorro; 2018.09.01, 20:28.

           Comment


            Rašyti apie kaimą būtų neįdomu. Miestelis skamba solidžiau.
            Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

            Comment


             Galėtų Lukiškių aikštėj kažką panašaus pastatyt, kol nevėlu.

             Aukščiausia pasaulyje statula kainuos beveik milijardą dolerių
             Atokiame Indijos kampelyje kyla didžiausia pasaulio statula, vaizduojanti vieną nepriklausomybės didvyrį, bet ją greitai gali pranokti paminklas istoriniam hinduistų karaliui prie Mumbajaus kranto.

             Kilus nacionalistiniam užsidegimui, dviem milžiniškiems atvaizdams – daugiau kaip dvigubai didesniems už Laisvės statulą – skiriama maždaug milijardas dolerių (0,858 mlrd. eurų).

             182 m aukščio statula Gudžarato valstijoje, vaizduojanti nepriklausomybės legendą sardarą (vadą) Vallabhbhai Patelį pirmoji pranoks 128 m aukščio Šaltinio šventyklos Budą Kinijoje, kuri šiuo metu yra aukščiausia statula pasaulyje.

             Taip pat kuriama čhatrapačio (monarcho) Shivaji 212 m aukščio statula, vaizduojanti XVII amžiaus marathų imperijos valdovą ant žirgo, su iškeltu kardu. Statula Mumbajaus krante turėtų dominuoti nuo 2021 metų...
             Daugiau skaitykite: https://www.lzinios.lt/lzinios/Prie-...doleriu/271619
             © Lietuvos žinios
             Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

             Comment


              Kažkaip netyčiomis googlindamas (norėjau pasižiūrėti, kaip atrodo David Guetta šeima ) užtikau šį forumą ir temą. Kaip atrodo žmonės, kurie turi 25% kitos rasės kraujo? Mano dideliam nustebimui - žmonės, kurių vienas iš senelių buvo kitos rasės atstovas/atstovė, dažniausiai atrodo kaip gryni atstovai tos rasės, kurių 75% kraujo turi. Kitaip sakant - jau antroje kartoje susimaišymas su kita rase pasidaro mažai pastebimas.

              people 75 % of one race and 25 % other race

              http://s1.zetaboards.com/anthroscape/topic/5860527/1/

              Šiais laikais daug kalbama apie tai, kad atseit rasės dėl migracijos susimaišys ir išnyks... Bet panašu, kad bent jau artimiausiu laiku to nebus. Pasižiūrėkit nuotraukas, pamatysit.
              Gimtoji Nalšia: Švenčionėliai | Švenčionys
              Mielosios Grigiškės

              Comment


               „Sumaišties laikai“ – didieji lenkų ir lietuvių nuotykiai Moskovijoje
               Rugpjūčio 27 dieną sukako 408 metų nuo tada, kai Maskvos bojarinų taryba paskelbė išrinkusi Abiejų Tautų Respublikos karalaitį Vladislovą į Maskvos valstybės sostą. ATR niekada nebuvo taip arti galimybės įtvirtinti savo įtaką Maskvoje, tačiau proga pasinaudoti nesugebėjo. O gal iš tiesų ir neketino to daryti?

               „Sumaišties laikais“ („Smutnoje vremia“) vadinamas vienas sunkiausių laikotarpių Maskvos valstybės istorijoje. 1598 metais nutrūko Riurikovičių dinastija ir prasidėjo 15 metų trukęs politinio chaoso laikotarpis, kai Maskvos soste vienas kitą nuolat keitė į valdžią prasimušę „carai“ ir apsišaukėliai. Nenuostabu, kad pasinaudoti sumaištimi mėgino ir kaimyninės valstybės, ir ištisos kariaunos pasipelnyti troškusių avantiūristų.

               Apie tai, kaip į „sumaišties“ chaosą įsivėlė ir Lenkijos – Lietuvos valstybė, LŽ kalbėjosi su Lietuvos istorijos instituto vyresniuoju mokslo darbuotoju humanitarinių mokslų daktaru Gintautu Sliesoriūnu...
               Daugiau skaitykite: https://www.lzinios.lt/lzinios/Istor...ovijoje/271569
               © Lietuvos žinios
               Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

               Comment


                Comment


                 Parašė rat
                 Joe Rogan Experience #1169 - Elon Musk

                 Comment


                  Comment


                   Šiek tiek istorinio konteksto

                   Comment


                    CERN pasmerkė „įžeidžiamą“ paskaitą apie moteris ir mokslą ir nušalino jos autorių

                    Europos branduolinių tyrimų organizacija (CERN) pirmadienį laikinai nutraukė bendradarbiavimą su vienu kviestiniu mokslininku, kuris savo paskaitoje pareiškė, jog fiziką „sukūrė vyrai“, o moterys esą reikalauja specializuoto darbo neturėdamos tinkamos kvalifikacijos.
                    CERN nuo 2016-ųjų pirmą kartą vadovauja moteris – dalelių eksperimentinės fizikos ekspertė iš Italijos Fabiola Gianotti.
                    Anot laboratorijos, nepaisant jos mėginimų panaikinti lyčių nelygybę organizacijos viduje, moterys vis dar užima mažiau kaip penktadalį darbo vietų.
                    Kam ta kvalifikacija, svarbiausia turėti tinkamą lytį, ir galima dirbti.
                    https://www.lrt.lt/naujienos/mokslas...no-jos-autoriu

                    Comment


                     Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                     CERN pasmerkė „įžeidžiamą“ paskaitą apie moteris ir mokslą ir nušalino jos autorių
                     Kam ta kvalifikacija, svarbiausia turėti tinkamą lytį, ir galima dirbti.
                     https://www.lrt.lt/naujienos/mokslas...no-jos-autoriu
                     Nušalino todėl, kad yra moralinis debilas, o ne dėl lyties.

                     Comment

                     Unconfigured Ad Widget

                     Collapse
                     Working...
                     X