Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip liūdna

Collapse
X
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

Parašė Evier Rodyti pranešimą

Aš tai turiu pažįstamą pavarde Sankauskas ir jis dažnai nusišneka. Sutapimas? Nemanau.
    Kaip tu manai, čia man galėtų būti nuo skiepų?
    If a lion could speak, we could not understand him.

Comment

Apie tai aš tau jau prieš tai rašiau. Deja, komplikacijos dėl skiepų dabar apskritai nėra oficialiai pripažinamos, tai nėra iš ko ir statistikos vesti.
      Ir pripažįstamos, ir statistika yra. Masonų pataisyta, aišku.

Comment

O kad būtų skiepų nuo vatnikizmo. Gal Senasnamas pasveiktų?
        Flickr || 2014 in retrospect: Minsk|Wien|Bangkok|Hong Kong|Shenzhen|Shanghai|Beijing|Guangzhou

Comment

O kad būtų skikepų nuo vatnikizmo. Gal Senasnamas pasveiktų?
          Faktai rodo, kad garsiausiai rėkiantys patys tokie yra .

Comment

Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

Kaip tu manai, čia man galėtų būti nuo skiepų?
            Dėl nepageidaujamos energijos iš kostmoso.

Comment

Parašė Sula Rodyti pranešimą
              Mano mama dirbo pokaryje epideminėje stotyje Vilniau apskrityje. Jūs neįsivaizduojate, koks buvo kūdikių ir vaikų mirtingumas (apie 50%), baisūs neįgalumai, t.t. ir dėl užkrečiamų ligų. Pradėti skiepai išgelbėjo dešimtis ar net šimtus tūkstančių gyvybių, gal net ir jūsų tėvų.
              Ne, jeigu mes už eugeniką ir natūralią atranką (išgyvena stipriausi) , tai tuomet suprantama.
              Šitas komentaras iš esmės pasako viską, ką antivaxeriams reikėtų žinoti. Nemaža dalis jų patys šiandien yra gyvi tik todėl, kad skiepyti, ir nemirė kaip viduramžiais užsikrėtę kokia bjaurybe. Mėgstami natūralistų melai: "žmonės seniau nesiskiepijo ir buvo sveiki, gimdė namuose ir buvo sveiki..." NEBUVO. Jeigu vidutinė gyvenimo trukmė buvo tik 40 metų, tai faktas kad nebuvo žmonės sveiki.

Oficialiai - aišku ne, niekas to ir nedarytų. Bet atlikti visi įmanomi tyrimai ir vienintelė galima priežastis - skiepai. Neoficialiai keli gydytojai tai pripažino. Galų gale vaikas susirgo tiesiog per naktį, praėjus dabar neatsimenu tiksliai kiek, gal 2 savaitėm.
              PO TO - nereiškia, kad DĖL TO.
              Paskutinis taisė Tomizmas; 2019.08.22, 23:46.
              Gimtoji Nalšia: Švenčionėliai | Švenčionys
              Mielosios Grigiškės

Comment

O už paskiepyto vaiko susirgimą 2 tipo diabetu kam nors yra kokia atsakomybė? Ne. Tai tegul tėvai patys sprendžia rizikuoti ar ne.
                Skiepai gali turėti šalutinių poveikių, o gimdymas namuose neturi jokių pliusų, tik rizika numurti kūdikiui ir mamai, keista, kad nėra dar baudžiamosios atsakomybės, juk čia tas pats, kas elementari vaiko nepriežiūra. Plius čia mama jau 40 metų, tai automatiškai labai rizikingas gimdymas. Beje, vaikai ir be skiepų suserga 1 tipo diabetu. Tokios ligos kaip autizmas kaip tik pasireiškia tokiu metu, kai vaikai skiepijami, todėl tėvai tas ligas nurašo ant skiepų, o kad tokiomis pat ligomis serga ir neskiepyti, pamiršta.
                Paskutinis taisė Lettered; 2019.08.23, 09:03.
                Flickr

Comment

Fun fact - neskiepytiems vaikams dažniau diagnozuojamas autizmas.

If a lion could speak, we could not understand him.

Comment

Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
                    Fun fact - neskiepytiems vaikams dažniau diagnozuojamas autizmas.
                    Fake news. Neskieptų didesnė dalis užsilenkia nespėjus diagnozuoti.

Comment

Mano vaiką paskiepijo prieš pora savaičių, tai pradėjo dantys dygti. Sutapimas? Nemanau. Reikės kitą kartą kažkaip kitaip skiepyti.
                      AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

Comment

Pagal interneto greitį neseniai lyg ir buvom vieni pirmaujančių. O dabar jau tik 21?
                        16 Latvia EUR 32.74 00h 20m -3
                        17 New Zealand APAC 32.72 00h 20m 9
                        18 Estonia EUR 31.55 00h 21m -3
                        19 Hong Kong APAC 31.37 00h 21m 0
                        20 Hungary EUR 31.10 00h 21m -11
                        21 Lithuania EUR 30.66 00h 22m -4
                        22 France EUR 30.44 00h 22m 1
                        23 Slovakia EUR 29.45 00h 23m -2
                        24 Finland EUR 29.34 00h 23m 0
                        25 Canada NAM 28.76 00h 23m 8
                        26 Slovenia EUR 27.83 00h 24m 2
                        27 Germany EUR 24.64 00h 27m -2
                        28 Poland EUR 24.38 00h 28m 4
                        The countries with the fastest internet in the world of 2018 have been ranked. Read our insights from the study and browse the rankings below.

Comment

Pataisykit mane, bet su 5G, jau principe tas greitis bus ir visokiuose pasaulio užkampiuose?

Comment

Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                            Pataisykit mane, bet su 5G, jau principe tas greitis bus ir visokiuose pasaulio užkampiuose?
                            Lol
                            Flickr || 2014 in retrospect: Minsk|Wien|Bangkok|Hong Kong|Shenzhen|Shanghai|Beijing|Guangzhou

Comment

Parašė rat
                              Pavertus į litus - 450 000. Visai nebloga šventė.

Vis geriau nei mokėti dividendus į biudžetą.
                              Absoliuti žodžio laisvė - demokratinės valstybės pagrindas.

Comment

Working...
                              X