Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Gyvenimas užsienyje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Gyvenimas užsienyje

    Parašė fredis Rodyti pranešimą
    Nenorom prisimenu filmą: "Topa De Elite", vienas geriausių filmų mano matytų. Tai tikėkimės pradės valyti šį miestą netrukus, nes teks ilgai kaip suprantu jį valyti.

    Į Rio ir aš norėčiau nukeliauti, bet jis taip ir liks tik noru, dėl saugumo. O futbolo huliganams ten gal visai patiks, galės į valias muštis

    John taip Londono nereikėtų suvarinėti. Susisiekimas dar neviskas
    Tikrai ne vien del susisiekimo ant Londono "varau" (t.y. konstruktyviai kritikuoju). Gal prie to prisideda ir tai, kad esu cia nuolat ir kasdien matau daug dalyku, kuriu galbut nepastebetum cia pabuves tik diena ar dvi.

    Dar viena didele Londono (ir apskritai, Visos Anglijos) problema - maistas. Maisto kultura tiesiog apgailetina. Vakar uzejes i McDonald'a maciau seimyna su pora mazu vaiku, kuriu veinam buvo maziau, nei 1 metas... ir visi jie valge aliejuje keptas bulvytes, coca-cola (ar kitoki limonada) ir burgerius. Ir tai laaabai tipiskas vaizdelis UK. Net nuvaziaves i Vokietija (t.y. sali, kuri lyg ir negarseja ypac sofistiska virtuve ir valgymo kultura), pasijuntu lyg buciau patekes i gurmanu krasta. Jei Londone neturi galimybes kasdien pats ruostis normalu maista - didelis vargas tau.

    Apie sveikatos apsauga kazkada irgi rasiau. Jei nesinaudoji privacia medicina ir turi sveikatos problemu - taip pat didelis vargas tau. Tuo isitikinau pats ir ne viena karta.

    Galiu rasyti toliau ir labai daug.

    #2
    Parašė John Rodyti pranešimą
    Tikrai ne vien del susisiekimo ant Londono "varau" (t.y. konstruktyviai kritikuoju). Gal prie to prisideda ir tai, kad esu cia nuolat ir kasdien matau daug dalyku, kuriu galbut nepastebetum cia pabuves tik diena ar dvi.

    Dar viena didele Londono (ir apskritai, Visos Anglijos) problema - maistas. Maisto kultura tiesiog apgailetina. Vakar uzejes i McDonald'a maciau seimyna su pora mazu vaiku, kuriu veinam buvo maziau, nei 1 metas... ir visi jie valge aliejuje keptas bulvytes, coca-cola (ar kitoki limonada) ir burgerius. Ir tai laaabai tipiskas vaizdelis UK. Net nuvaziaves i Vokietija (t.y. sali, kuri lyg ir negarseja ypac sofistiska virtuve ir valgymo kultura), pasijuntu lyg buciau patekes i gurmanu krasta. Jei Londone neturi galimybes kasdien pats ruostis normalu maista - didelis vargas tau.

    Apie sveikatos apsauga kazkada irgi rasiau. Jei nesinaudoji privacia medicina ir turi sveikatos problemu - taip pat didelis vargas tau. Tuo isitikinau pats ir ne viena karta.

    Galiu rasyti toliau ir labai daug.
    O Rio de Ženeire geresnė virtuvė ir sveikatos apsauga? Privati medicina yra gerai, nes moki ir žinai, kad gausi gerą medicininį aptarnavimą. Bet grįžtant prie Rio, abejoju, ar ten gerenės sanitarinės salygos restoranuose, griežtesnė higienos kontrolė negu Londone, taip pat sveikatos apsauga paprastiems turistams.
    Flickr

    Comment


      #3
      Parašė Lettered Rodyti pranešimą
      O Rio de Ženeire geresnė virtuvė ir sveikatos apsauga? Privati medicina yra gerai, nes moki ir žinai, kad gausi gerą medicininį aptarnavimą. Bet grįžtant prie Rio, abejoju, ar ten gerenės sanitarinės salygos restoranuose, griežtesnė higienos kontrolė negu Londone, taip pat sveikatos apsauga paprastiems turistams.
      apie sanitarines salygas negalima diskutuot, nesamone. Auksto lygio restoranu tokiuose miestuose pilna. O "skylese" pazaidimu visada galima rast. tas pats su medicina, GB medicina ne pacio auskciausio lygio, bet tokio lygio renginiui bus pasistengta abiejuose miestuose ir dalyviam ir sveciam nebus problemu. Neisi juk i priemescio poliklinika konsultacijos. I ta pati Rio vaziuoja tukstanciai turistu , turtingu zmoniu, vyksta Brazilijoj daug pasaulinio masto renginiu , pvz F1 etapas ir problemu nekyla, nekils ir si karta. Jei kas bus negerai tai technines ar iorganizacines smulkmenos. Juk vistiek pries isrenkant buvo apsidometa viskuo,kas gali sutrukdyt.

      Kiekviena salis turi nacionali patiekala. Anglai irgi turi Chips and fish arba englis breakfast
      KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

      Comment


        #4
        Ne į temą: Skaitau Jono/Džiono/John'o pranešimus ir vis galvoju ar ne pats laikas būtu keist gyvenamąją vietą ? Nes skaitant konstruktyviąją kritiką pradeda keistą darytis kaip žmogus matantis beveik tik neigiamus dalykus aplinkoje, kurioje jis gyveną, vistiek jos nepalieka ?

        Dėl Londono olimpiados, aš asmeniškai manau, kad įspūdingumo ir pompastikos nebus. Tiesiog bus labai tvarkingos ir visiems dalyviams, žiūrovams ir t.t. patogios olimpinės žaidinės. Kartais reikia ir gero funkcionalumo, ne tik blyzgutiškos išvaizdos.

        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

        --------------------------------------------------

        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

        Comment


          #5
          Parašė Lettered Rodyti pranešimą
          O Rio de Ženeire geresnė virtuvė ir sveikatos apsauga? Privati medicina yra gerai, nes moki ir žinai, kad gausi gerą medicininį aptarnavimą. Bet grįžtant prie Rio, abejoju, ar ten gerenės sanitarinės salygos restoranuose, griežtesnė higienos kontrolė negu Londone, taip pat sveikatos apsauga paprastiems turistams.
          Net neabejoju, kad su virtuve Rio yra neeeeeeepalyginamai geresne situacija, nei Londone. Apskritai, ko gero, situacija su virtuvemis yra geresne BET KUR, nei Londone. Tieiog kraupu, kaip zmones masiskai kasdien maitinasi McD, Burger Kinguose, KFC ir panasiose skylese ir, kas baisiausia, ten maitina savo vaikus ir net nenutuokia, kad tai nera gerai. Sanitarines salygos cia, ko gero, neturetu kelti dideliu problemu, kaip ir nekelia Bankoke, Kuala Lumpure ar Kinijos miestuose, net valgant tiesiog nuo gatves prekystaliu. Kaip bebutu, maistas buna isvirtas ar keptas. Tiesiog praeik bet kokia gatve (kur nera daug uzsienieciu) ir pasidairyk i moteris... busi sokiruotas ir negalesi patiketi, kad TAIP buna (t.y., kad NEturinciu virsvorio ir patraukliu moteru cia yra gal 1 is 1000... tiesiog absoliutus siaubas)... ir tai ne ko kito, kaip maisto kulturos pasekme.

          Nors sveikatos apsauga lyginti butu nelabai korektiska. Tai daug pinigu reikalaujanti industrija, o Brazilija tebera skurdi salis. Nors lyginant, tarkim, valstybine Lietuvos (Vilniuje) ir UK NHS (Londone) sveikatos apsauga ir paslaugu kokybe, nei sekundes nedvejodamas rinkciausi Lietuva. Ne del kazkokiu patriotiniu sentimentu ar isitikinimu, bet tiesiog del didesniu sansu islikti gyvam ir sveikam.

          Comment


            #6
            Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
            Ne į temą: Skaitau Jono/Džiono/John'o pranešimus ir vis galvoju ar ne pats laikas būtu keist gyvenamąją vietą ? Nes skaitant konstruktyviąją kritiką pradeda keistą darytis kaip žmogus matantis beveik tik neigiamus dalykus aplinkoje, kurioje jis gyveną, vistiek jos nepalieka ?

            Dėl Londono olimpiados, aš asmeniškai manau, kad įspūdingumo ir pompastikos nebus. Tiesiog bus labai tvarkingos ir visiems dalyviams, žiūrovams ir t.t. patogios olimpinės žaidinės. Kartais reikia ir gero funkcionalumo, ne tik blyzgutiškos išvaizdos.
            Teisingai, ezy. Yra viena objektyvi priezastis, kuri mane cia dar laiko. Kai tik jos neliks (mazdaug kitu metu vidury ar ties pabaiga), manes cia turetu nelikti nei kvapo. Ar bent jau taip viliuosi. Kaip bebutu, dabartine ekonomine situacija Lietuvoje nera ideali grizimui, svelniai tariant.

            O siaip, niekada neneigiau teigiamu Londono pusiu ir, ko gero, daugiau nei bet kas kitas siame forume esu apie tai rases ir, svarbiausia, rodes nuotraukose... ka darysiu ir toliau, jei tik pakaks laiko.

            Comment


              #7
              Parašė Aidzius Rodyti pranešimą

              Kiekviena salis turi nacionali patiekala. Anglai irgi turi Chips and fish arba englis breakfast
              Fish&Chips yra labiau tradicines angiskos "virtuves" patiekalas labiau megstamas patriotiskai nusiteikusiu ar vyresnio amziaus anglu.
              Visgi svarbiausias siuolaikinis nacionalinis, kasdieninis ir neatsiejamas Anglijos virtuves patiekalas yra "Big Mac Meal... with coke, large" ir "Whopper with cheese, coke, large".

              O siaip, ko gero, jokia kita Europos (ar apskritai, pasaulio) salis neturi tokios skurdzios ir prastos nacionalines virtuves ir maisto kulturos. Tiesa, nezinau, kaip yra Skandinavijoje. Nesu niekada nieko girdejes apie ju maista. Nors netikiu, kad ten sia prasme galetu buti dar blogesne situacija (sprendziant ir is moteru isvaizdos).

              Vienintelis issigelbejimas Londone yra nebrangus kiniski ir indiski restoranai, kur uz ~£10 gali kazka daugmaz padoraus suvalgyti. Visgi to nepakanka, nes visa kasdieninio valgymo "insfrastruktura" sukurta apie burgeriu ir sumustiniu valgyma. Labai dziaugiuosi, kad tai neprigijo Lietuvoje... duok dieve, kad to niekada ir nebutu, nes, kaip bebutu, saltibarsciai ar kopustu sriuba yra sveikiau ir skaniau, nei McDonaldas ar Burger Kingas.
              Paskutinis taisė John; 2009.10.05, 23:30.

              Comment


                #8
                Parašė John Rodyti pranešimą
                ... Tiesiog praeik bet kokia gatve (kur nera daug uzsienieciu) ir pasidairyk i moteris... busi sokiruotas ir negalesi patiketi, kad TAIP buna (t.y., kad NEturinciu virsvorio ir patraukliu moteru cia yra gal 1 is 1000... tiesiog absoliutus siaubas)... ir tai ne ko kito, kaip maisto kulturos pasekme.
                Vėl perdėdi John. Kas tau ? Tai nėra tiesa, arba tu vaikštai po miesto dalys kuriose aš dar nesu pabuvojęs. Viršsvorinių moterų kooficiantas čia net žemesnis nei tame pačiame Vilniuje.

                Dėl NHS tai žinoma sutinku 100% tau.

                Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                --------------------------------------------------

                Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                Comment


                  #9
                  Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                  Vėl perdėdi John. Kas tau ? Tai nėra tiesa, arba tu vaikštai po miesto dalys kuriose aš dar nesu pabuvojęs. Viršsvorinių moterų kooficiantas čia net žemesnis nei tame pačiame Vilniuje.

                  Dėl NHS tai žinoma sutinku 100% tau.
                  virssvoriniu nemazai ,bet tikrai nera taip daug. Pas mus stambiu nemazai irgi, be to nemazaiir nesveikai kudu. Be to man patinka ,kad ten pas juos maziua soliariumuose paskrudusiu, plaukus nusibalinusiu irDG is urmo bazes devinciu. Vidurki paemus tai pas mus grazesnes, bet ir tuose krastuose nemazai graziu. O va lazda perlenkianciu Lietuvoj tikrai daugiau . Be to ,kad ir kaip stengiausi, bet neradau britisko one.lt analogo. Yra kazkas panasaus ,bet iki one.lt "lygio" jiem dar toli
                  Paskutinis taisė Aidzius; 2009.10.06, 00:47.
                  KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                  Comment


                    #10
                    Parašė John Rodyti pranešimą

                    Nors sveikatos apsauga lyginti butu nelabai korektiska. Tai daug pinigu reikalaujanti industrija, o Brazilija tebera skurdi salis. Nors lyginant, tarkim, valstybine Lietuvos (Vilniuje) ir UK NHS (Londone) sveikatos apsauga ir paslaugu kokybe, nei sekundes nedvejodamas rinkciausi Lietuva. Ne del kazkokiu patriotiniu sentimentu ar isitikinimu, bet tiesiog del didesniu sansu islikti gyvam ir sveikam.
                    be kysio gali nusivilt pas mus ras uz ka tau sumoket, o ten pats sakei atrodo , privacios paslaugos gero lygio,bet kainuoja. pas mus nemokama, bet realiai mokama, bet cekio negauni ir del kokybes niekam nepasiskusi
                    KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                    Comment


                      #11
                      Parašė Aidzius Rodyti pranešimą
                      be kysio gali nusivilt pas mus ras uz ka tau sumoket, o ten pats sakei atrodo , privacios paslaugos gero lygio,bet kainuoja. pas mus nemokama, bet realiai mokama, bet cekio negauni ir del kokybes niekam nepasiskusi
                      Nera viskas taip tiesmuka ir paprasta. Patirties naudojantis Lietuvos medicinos sistema (tiek savo artimuju, tiek savo paties atvejais) turiu labai daug, todel puikiai zinau, kas ir kaip veikia.

                      Comment


                        #12
                        Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                        Vėl perdėdi John. Kas tau ? Tai nėra tiesa, arba tu vaikštai po miesto dalys kuriose aš dar nesu pabuvojęs. Viršsvorinių moterų kooficiantas čia net žemesnis nei tame pačiame Vilniuje.
                        Eziuk, nepyk, bet tu arba megsti storas moteris arba turi problemu su regejimu... tai YRA tiesa.

                        ...ir jei tau atrodo, kad storu/plonu moteru santykis Vilniuje ir Londone yra "panasus", tai tikrai esi kazko uzgeres ar uzuostes!

                        Nepriimk to kaip asmeniskumo (as gi juokais ), bet moterys Anglijoje tikrai... na TIKRAI yra labai storos. Ir cia as tikrai neperdedu. Tai akivaizdu, kad ir kur beeitum. Atvaziaves i Vilniu pasijuntu lyg buciau kitoje planetoje, nes gatvese nebesimato tu nukarusiu pagurkliu ir issisovusiu pilvu. Nors gal dar nepakankamai ilgai cia gyveni. Pradzioje ir as kazkaip neatkreipiau demesio. Tik veliau emiau pastebeti, kad kazkodel absoliuti dauguma moteru cia turi pagurklius
                        Paskutinis taisė John; 2009.10.06, 01:11.

                        Comment


                          #13
                          Parašė John Rodyti pranešimą
                          Eziuk, nepyk, bet tu arba megsti storas moteris arba turi problemu su regejimu... tai YRA tiesa.

                          ...ir jei tau atrodo, kad storu/plonu moteru santykis Vilniuje ir Londone yra "panasus", tai tikrai esi kazko uzgeres ar uzuostes!

                          Nepriimk to kaip asmeniskumo (as gi juokais ), bet moterys Anglijoje tikrai... na TIKRAI yra labai storos. Ir cia as tikrai neperdedu. Tai akivaizdu, kad ir kur beeitum. Atvaziaves i Vilniu pasijuntu lyg buciau kitoje planetoje, nes gatvese nebesimato tu nukarusiu pagurkliu ir issisovusiu pilvu. Nors gal dar nepakankamai ilgai cia gyveni. Pradzioje ir as kazkaip neatkreipiau demesio. Tik veliau emiau pastebeti, kad kazkodel absoliuti dauguma moteru cia turi pagurklius
                          taip stambios, bet ne toke santykisu geru kaip sakei. tikrai ne 1:1000
                          KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                          Comment


                            #14
                            Parašė Aidzius Rodyti pranešimą
                            taip stambios, bet ne toke santykisu geru kaip sakei. tikrai ne 1:1000
                            Hmm, gal ir perdedu... gal 1:500

                            Nors tai nera esminis dalykas. Esme, kad tiek storu zmoniu (ypac moteru) nemaciau jokioje kitoje salyje. Tiesa, nebuvau JAV ir Airijoje. Zmones kalba, kad tose salyse situacija dar blogesne.

                            Comment


                              #15
                              Parašė John Rodyti pranešimą
                              Hmm, gal ir perdedu... gal 1:500

                              Nors tai nera esminis dalykas. Esme, kad tiek storu zmoniu (ypac moteru) nemaciau jokioje kitoje salyje. Tiesa, nebuvau JAV ir Airijoje. Zmones kalba, kad tose salyse situacija dar blogesne.
                              Apie Airija galiu tiksliai pasakyt. Praleidau ten 6 metus. Storu daug, bet nera situacija tragiska. Sakykim kudu nedaug, dauguma tiesiog vidutinio sudejimo. Yra storu, bet situacija tikrai ne tragiska.
                              o tavo ta suoli nuo 1:1000 iki1:500 galima paprastai paaiskint. atvaziuoji ,tai normaliu buna 1:1000, po savaites 1:900, po menesio 1:700, po puses metu 1:500, o po metu jau kas antra grazi
                              KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                              Comment


                                #16
                                Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                                Vėl perdėdi John. Kas tau ? Tai nėra tiesa, arba tu vaikštai po miesto dalys kuriose aš dar nesu pabuvojęs. Viršsvorinių moterų kooficiantas čia net žemesnis nei tame pačiame Vilniuje.



                                Aš noriu užsukti į tą Londono dalį, kurioje tu gyveni
                                You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė blitz Rodyti pranešimą


                                  Aš noriu užsukti į tą Londono dalį, kurioje tu gyveni
                                  Tiesą sakant aš ir nustebau, kai Londone (bent jau) sutikau labai mažai "tašių" arba aš tiesiog prisitaikęs ju nematyt, arba jų tikrai mažai. Va tokiam kaip Bostone, kur teko būt, tai apart latvių, lietuvių ir lenkių, visos padaugina maisto

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė John Rodyti pranešimą
                                    Hmm, gal ir perdedu... gal 1:500

                                    Nors tai nera esminis dalykas. Esme, kad tiek storu zmoniu (ypac moteru) nemaciau jokioje kitoje salyje. Tiesa, nebuvau JAV ir Airijoje. Zmones kalba, kad tose salyse situacija dar blogesne.
                                    net ir sita "sumazinta" skaiciu perdejai nei daug nei mazai, tik koki 100 kartu (100 KARTU, ne procentu!!)

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                      net ir sita "sumazinta" skaiciu perdejai nei daug nei mazai, tik koki 100 kartu (100 KARTU, ne procentu!!)
                                      Ne, Gator... ko gero, neperdedu. Gal tiesiog esu pernelyg isrankus? Nors i viska ziuriu reliatyviai ir lyginu su kitais miestais/salimis, taigi toks mano situacijos vertinimas bet kokiu atveju turetu buti pakankamai objektyvus. Pastebejau toki "fenomena", kad po keliu savaiciu atostogavimo Azijoje ar Lietuvoje, grizes i Londona iskart pastebiu, kad dauguma moteru labai storos... na o nuvaziaves i Vilniu ar Singapura pastebiu, kad moterys kazkaip tiesiog atrodo normaliai (t.y. lieknos ). Nezinau, ar ta skaiciu sumazinau 100 ar tik 10 kartu (o gal ir isvis nesumazinau?), bet tai galima pastebeti plika akimi ir iskart. Pamatyti NEstora ir grazia baltos odos spalvos angle moteri Londone yra praktiskai NEIMANOMA. Tai ne kazkoks is pirto lauztas issigalvojimas, o realybe. O jei tokia ir pamatau, ziuriu issprogusiomis akimis, lyg pamates ufonauta, nes tai tikrai nera kazkas, ka pamatysi daznai...

                                      Aisku, kaip minejau, viska galima suversti skoniui... kai kam viskas, kas turi sviesius plaukus ir sveria maziau, nei 120kg, yra "grazu" ir "nestora". Tai ypac budinga Artimuju Rytu ir Pietu Azijos skoniams
                                      Paskutinis taisė John; 2009.10.06, 04:51.

                                      Comment


                                        #20
                                        na nezinau nezinau gal aisku grozis subjektyvu, bet kiek apsilankau anglijoj, ne tik Londone, tai bet kur tarkim prekybos centre vaikstant nu puse gal storu, tarkim 1:2 santykis, na gerai bunant isrankiu 20% is tu nestoru simpatiskos, na labai isrankiu bunant 10% is tu nestoru simpatiskos, tai santykis 1:10, 1:20... Na 1:500 tai man nelabai suvokiamas...

                                        Comment

                                        Working...
                                        X