Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Forumiečių automobiliai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Pas mane mieste kazkur 11-12

    Comment


      Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
      Pas mane mieste kazkur 11-12
      2 litrų dyzelis tiek ima?
      Kolegos A4 (ne A6) mieste ima 6L dyzelio.

      Comment


        Parašė Gator Rodyti pranešimą
        2 litrų dyzelis tiek ima?
        Kolegos A4 (ne A6) mieste ima 6L dyzelio.
        Triju, tiksliau 2.9

        Comment


          Parašė liutass Rodyti pranešimą
          a nepadazyta?
          Tikiuosi, kad ne Bet kažkada važiuosi pas dažytoją, kad įbrėžimą sutvarkytų, tai pranešiu

          Parašė Gator Rodyti pranešimą
          2 litrų dyzelis tiek ima?
          Kolegos A4 (ne A6) mieste ima 6L dyzelio.
          Matai kaip dar jis važiuoja ir ar mechaninė dėžė? Ir labai sunkiai įmanoma, nes draugo Passatas mechaninis 2L ima 7-8 ltr. ir dar jis važiuoja kaip pencas

          Aš pasmaugiu ją dbr truputį, pakol neatsibos, tai gal ir tas savo duoda. Dbr 4500 km yra bėgusi ant matavimo funkcijos, tai rodo vidurkį 8,5 Ltr kas manau yra vidurkis mišrus, kas pakankamai logiškai mašinai su 1,7 t svorio.
          You've got one life! Live it!

          Comment


            Parašė fredis Rodyti pranešimą
            Pagaliau aš įsigijau savo realių svajonių ratus. A6 2010 2ltr. D 125kw S-line

            Atvaizdas


            Tos lempos mane žavi...

            Atvaizdas


            Kaip ir užpakalis Čia jau ir langus užtamsinau.

            Atvaizdas


            Dbr beliko ratus pasiimti, bet gal pavasarį net nžn. Dbr 16-kiniai, bet noriu 18-kos, tik bijau sugadinti vairavimo komfortą.

            Sąnaudos mieste drąskant 10 ltr, vidutinės 8,5 ltr, trąsoj 6 ltr. Gal dar truputį mažiau būtų jei 100 km/h važiuočiau.
            Sveikinam, tik įdomu, kokios alternatyvos buvo, ir, ar nesinorėjo 3.0l quattro?
            Flickr

            Comment


              Parašė Lettered Rodyti pranešimą
              Sveikinam, tik įdomu, kokios alternatyvos buvo, ir, ar nesinorėjo 3.0l quattro?
              Nenorejau tavo minimo varianto, kadangi 2l variklis dbr giriamas, automato norejosi taip pat, o 4x4 malonu, bet vel galimos papildomos isslaidos. Man 2l smagiai startuoja, tai 3l raketa turetu but. Kur jos potianciala isnaudoti?

              Yra elektrinis kablys, truksta tik odos kvepuojancios ir kad masazas butu, nu dar kamera galine butu smagu, bet cia jau detales. Navigacija atnaujinta su LT zemelapiu, dar ir liukas yra, kas dbr visai nieko.
              You've got one life! Live it!

              Comment


                Parašė fredis Rodyti pranešimą
                Tikiuosi, kad ne Bet kažkada važiuosi pas dažytoją, kad įbrėžimą sutvarkytų, tai pranešiu



                Matai kaip dar jis važiuoja ir ar mechaninė dėžė? Ir labai sunkiai įmanoma, nes draugo Passatas mechaninis 2L ima 7-8 ltr. ir dar jis važiuoja kaip pencas

                Aš pasmaugiu ją dbr truputį, pakol neatsibos, tai gal ir tas savo duoda. Dbr 4500 km yra bėgusi ant matavimo funkcijos, tai rodo vidurkį 8,5 Ltr kas manau yra vidurkis mišrus, kas pakankamai logiškai mašinai su 1,7 t svorio.
                Na man vis tiek truputi keistos tokios sąnaudos, nes 8.5L yra jau daugmaž 2L benzininės mašinos norma iš mano ir pažįstamų patirties..
                Aišku nežinojau, kad pas tave automatinė dėžė.
                Paskutinis taisė Gator; 2014.06.21, 12:06.

                Comment


                  /\
                  Degalų sąnaudos visų pirma labiausiai nuo vairuotojo ir vairavimo sąlygų priklauso, o tik tada nuo viso kito.

                  Visada labai įdomu palyginti kai keli žmonės tą patį automobilį naudoja. Tarkim duok žmonai/draugei savaitei mašiną ir pamatysi skirtumą iškart. Duok tik ką išsilaikiusiam teises sūnui/dukrai vėl kitaip bus. Nesvarbu kad automobilis vienas ir tas pats ir maršrutas lygiai tas pats gali būti .

                  Comment


                    Teisybe. As ir vienas is giminiu turim identiskas auto, 2l dyzelis, pas mane vidurkis kiek maziau nei 5l, pas ji 6 su trupuciu jis netaupo, o as kaip pensininkas, nebent kartais nuo sviesoforo nuraunu trasos abieju daugmaz vienodos.

                    Comment


                      Parašė liutass Rodyti pranešimą
                      a nepadazyta?
                      Duodu 99 procentus, kad padažyta Nesu matęs dar nei vienos nemuštu galu, pas kurią dešinėj pusėj nebūtų parašytas variklio litražas. Bet daužtas galas vis geriau nei priekis

                      Comment


                        Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
                        Duodu 99 procentus, kad padažyta Nesu matęs dar nei vienos nemuštu galu, pas kurią dešinėj pusėj nebūtų parašytas variklio litražas. Bet daužtas galas vis geriau nei priekis
                        Suintrigavot. Pirmadienį arba trečiadienį varysiu pas dažytoją
                        You've got one life! Live it!

                        Comment


                          sudauze vakar Baltarusis (be draudimo) su LanRoveriu Discoveri mano bmw'a (ir dar Transporteri tuo paciu). Ieskau greitai pigaus varianto (iki 17.000). VW Passat? Kokie komentarai?

                          Comment


                            Parašė liutass Rodyti pranešimą
                            sudauze vakar Baltarusis (be draudimo) su LanRoveriu Discoveri mano bmw'a (ir dar Transporteri tuo paciu). Ieskau greitai pigaus varianto (iki 17.000). VW Passat? Kokie komentarai?
                            Siūlyčiau mondeiką, tik reiktų dasimest kokius 3 - 4 k, pats važinėju jau 3 metus ir tikrai nesigailiu, problemų 0, patogi, smagiai rieda, išbandyta ir ant ilgesnių kelionių po Europą, nei kart nepavedė.
                            No one really knows
                            Which way the wind blows

                            Comment


                              Siulau savo senaji mb s210 jei domina uz pigiau

                              Comment


                                Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
                                Duodu 99 procentus, kad padažyta Nesu matęs dar nei vienos nemuštu galu, pas kurią dešinėj pusėj nebūtų parašytas variklio litražas. Bet daužtas galas vis geriau nei priekis
                                Nebutinai. Bent BMW ir Mercedes turi savo parduodamu modeliu sarasuose opcija -

                                Modelio užrašo nuėmimas nuo bagažinės dangčio


                                Paprastai kainuoja 0 litu. Abejoju, ar Audi tokios opcijos neturi/neturejo.
                                Show must go von!

                                Comment


                                  Parašė VNS Rodyti pranešimą
                                  Nebutinai. Bent BMW ir Mercedes turi savo parduodamu modeliu sarasuose opcija -

                                  Modelio užrašo nuėmimas nuo bagažinės dangčio


                                  Paprastai kainuoja 0 litu. Abejoju, ar Audi tokios opcijos neturi/neturejo.
                                  Audi klube pagal VIN galima pasitikrinti kokios komplektacijos išvažiavo iš gamyklos.

                                  Comment


                                    Parašė AnD Rodyti pranešimą
                                    Audi klube pagal VIN galima pasitikrinti kokios komplektacijos išvažiavo iš gamyklos.
                                    Netgi tokį dalyką kaip litražas ar buvo ar nebuvo ant bagažinės uždėtas pasakys?
                                    You've got one life! Live it!

                                    Comment


                                      Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                      sudauze vakar Baltarusis (be draudimo) su LanRoveriu Discoveri mano bmw'a (ir dar Transporteri tuo paciu). Ieskau greitai pigaus varianto (iki 17.000). VW Passat? Kokie komentarai?
                                      tai ko ne BMW troika?
                                      You've got one life! Live it!

                                      Comment


                                        Parašė fredis Rodyti pranešimą
                                        Netgi tokį dalyką kaip litražas ar buvo ar nebuvo ant bagažinės uždėtas pasakys?
                                        Tai cia kaip opcija, bent pas mersa. Turi savo koda ir pan. nes suns papas, Tikrai matysis israse. Del audi nezinau
                                        Show must go von!

                                        Comment


                                          Parašė fredis Rodyti pranešimą
                                          tai ko ne BMW troika?
                                          permaza. Ieskosiu 5er laikinam vazinejimui.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X