Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Forumiečių automobiliai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Matai parazitai pramogą susirado. Pikta ant tokių atmatų. Susirask ir nugręžk normaliai, tik įtariu tie kas tokiom pramogom užsiima - nelabai ir tų litukų turės.

    Blogiausiu atveju įdarbini pas save prie ūkio ir tegu kapoja malkas visą žiemą, vasarą daržus sukasa. Per metus atidirbs, daugiau nagų nekiš...
    Autoturistai

    Comment


      Parašė Sefas210 Rodyti pranešimą
      Jau grasino man iškvies policija, kad negražinu telefono
      Jie gal pavartoję? Dieve, kokių kvailių atsiranda. Koks nuostolis?
      Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

      Comment


        Parašė Sefas210 Rodyti pranešimą
        Du dalyvius išsiaiškinau, nes radau vieno telefona palikta.
        Failas vertas straispnio laikraštyje

        Comment


          O tai jie ką, pasivažinėjo naktį ir ryte parvarė mašiną atgal į kiemą ar kaip?

          Comment


            Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
            Jie gal pavartoję? Dieve, kokių kvailių atsiranda. Koks nuostolis?
            Visai ne. Lietuvoje tai įmanoma. Ir nukentėjęs tampa nusikaltėliu... Dar ir kompensaciją sumoka...

            Comment


              Jau šiandien dalis nusipirkau, ryt vėl bus kaip naujas
              Liks tik sunkiausia dalis, pinigų išieškojimas.
              Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

              Comment


                Parašė Sefas210 Rodyti pranešimą
                Jau šiandien dalis nusipirkau, ryt vėl bus kaip naujas
                Liks tik sunkiausia dalis, pinigų išieškojimas.
                Dalys tokiam 15lt kainavo turbut Nepiktai

                Comment


                  Tuos 15 padaugink maždauk iš 12.
                  Atradau ir kur kas kaip, suko posukį ir matyt vairas pasipriešino, tai "dūrė grabėn"
                  Paskutinis taisė Sefas210; 2011.12.30, 14:30.
                  Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                  Comment


                    Saab 9-3, 2005 metu. 2.0t, 175 AG, Automatas
                    "Amerikoniskas", parsiveztas is JAV (nors gamintas Trollhatame

                    Masina esu patenkintas.
                    Is esmes nuo europiecio skiriasi spidometru

                    Paskutinis taisė yessuz; 2012.01.01, 11:55.
                    Mano blog'as persikėlė: http://yessuz.com
                    Voilà! In view, a humble vaudevillian veteran, cast vicariously as both victim and villian by the vicissitudes of Fate. This visage, no mere veneer of vanity, is a vestige of the vox populi, now vacant, vanished.

                    Comment


                      Parašė yessuz Rodyti pranešimą
                      Saab 9-3, 2005 metu. 2.0t, 175 AG, Automatas
                      "Amerikoniskas", parsiveztas is JAV (nors gamintas Trollhatame

                      Masina esu patenkintas.
                      Is esmes nuo europiecio skiriasi spidometru

                      Atvaizdas
                      O kaip su žibintais? Tokie patys kokių reikalauja Europos standartai?

                      Comment


                        Parašė WastedYears Rodyti pranešimą
                        O kaip su žibintais? Tokie patys kokių reikalauja Europos standartai?
                        visiskai tokie patys.
                        ir posukiai geltoni.

                        visi saabai (ne cabrio) renkami toje pacioje gamyklo is tu paciu daliu...
                        skiriasi tik komplektacijos.
                        pas amerikonus silpniausias skaitosi 2.0t 175 ag, kuriame jau is karto minimaliai eina odinis salonas, bet ne klima, o mechanines "rankeneles"...

                        europieciu entry level skaitosi 1.8t, 150AG, bet jis is tikro yra 2.0l tik su zemo slegio turba... ir pas ji maisas
                        Mano blog'as persikėlė: http://yessuz.com
                        Voilà! In view, a humble vaudevillian veteran, cast vicariously as both victim and villian by the vicissitudes of Fate. This visage, no mere veneer of vanity, is a vestige of the vox populi, now vacant, vanished.

                        Comment


                          Mano ketvirtasis automobilis, ir pirmasis kuris kuris už mane jaunesnis
                          paprastas 1,9 TD, atėjus šalčiams jau parodė savo dyzeliuko kaprizus, lauke vos vos įmanoma užkurti reik papildomo akumuliatoriaus, garažas nors nešildomas bet golf'iuko kaprizus apramima.

                          Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                          Comment


                            Na, kolegos, kaip sekasi užsikūrinėt rytais? Aš tai pasigirsiu, mano 21-erių metų Preliudas kaip bitutė, iš pusės "abaroto" Nors teisybės dėlei reikėtų pasakyt, kad pernai pavasarį naują akumuliatorių įsidėjau, o pernai metų gale naujas žvakes įsukau. Bet vis tiek smagu

                            Comment


                              Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                              Na, kolegos, kaip sekasi užsikūrinėt rytais? Aš tai pasigirsiu, mano 21-erių metų Preliudas kaip bitutė, iš pusės "abaroto" Nors teisybės dėlei reikėtų pasakyt, kad pernai pavasarį naują akumuliatorių įsidėjau, o pernai metų gale naujas žvakes įsukau. Bet vis tiek smagu
                              Tai, kad jis nedyzelis, jei akumuliatorius geras tai benzinam nera ideles problemos uzsikurti

                              Comment


                                Comment


                                  Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                  Tai, kad jis nedyzelis, jei akumuliatorius geras tai benzinam nera ideles problemos uzsikurti
                                  Pas mane dyzelis, bet užsiveda gerai
                                  Flickr

                                  Comment


                                    Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                                    Na, kolegos, kaip sekasi užsikūrinėt rytais? Aš tai pasigirsiu, mano 21-erių metų Preliudas kaip bitutė, iš pusės "abaroto" Nors teisybės dėlei reikėtų pasakyt, kad pernai pavasarį naują akumuliatorių įsidėjau, o pernai metų gale naujas žvakes įsukau. Bet vis tiek smagu
                                    Pas mane akumas kažkodėl buvo sugalvojęs tuoj po Naujų padvėst, kai dar šalta nebuvo. Ale po reanimacijos kol kas su šalčiais susitvarko. Tpfu tpfu tpfu taip tariant.
                                    Got sun in my face, sleeping rough on the road

                                    Comment


                                      Man prie nulio akumas linko tai teko naują įsigti, tai iš 4 sukinio dbr dyzelis užsikuria, o benzas be problemų. Galvojau su savo itališka ir dar dyzeline mašina savaitgalį į Šiaulius, bet per didelė rizika, tes benzu brangiu birbinti, baisu, kad autostradoje su vaiku nešalčiau... O kieme šian ryte smagu matyti visus kaimynus taip maloniai bendraujančius, kai vienas kitą "prikūrinėja"
                                      You've got one life! Live it!

                                      Comment


                                        /\ Gera proga susibičiuliauti

                                        Va, mano tai iš pirmo karto užsiveda, nors jau bando kosėti. Tačiau radija/grotuvas užsiraukė ir nė pro kur negroja. Ką tokiu atveju daryti? Išsilupti ir namo šildyti parnešti??
                                        *******
                                        Miestai.net Fb

                                        Comment


                                          Parašė Irma Rodyti pranešimą
                                          /\ Gera proga susibičiuliauti

                                          Va, mano tai iš pirmo karto užsiveda, nors jau bando kosėti. Tačiau radija/grotuvas užsiraukė ir nė pro kur negroja. Ką tokiu atveju daryti? Išsilupti ir namo šildyti parnešti??
                                          Jei visa kita elektroniką veikia puikiausiai, vadinas problema bus pačioje magnetoloje arba su laidais, kurie ją maitina Kreipkis pas elektriką, nes akumas čia ne prie ko ir šildymas vargu ar padės
                                          Paskutinis taisė spirit; 2012.02.03, 13:40.
                                          You might surprise yourself.

                                          Miestai.net FB

                                          Comment

                                          Working...
                                          X