Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kairiarankis ar dešiniarankis

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kairiarankis ar dešiniarankis

    Tiesiog įdomų pasidarė ar daug Miestai.net kairiarankių lankosi
    Taigi gerbiamieji, kuri ranka Jums mielesnė, kairė ar dešinė?
    56
    Kairiarankis
    14,29%
    8
    Dešiniarankis
    78,57%
    44
    Jokio skirtumo, kuria ranką daryti darbus
    7,14%
    4
    Kairiarankių klubas - Left.lt

    #2
    Nuo gimimo - kairiarankis.
    „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

    Comment


      #3
      He he, tai kad visi gimsta arba kairiarankiais arba dešiniarankiais, čia nepasirenkamas dalykas Oi, kiek vargo mano pirmoji auklėtoja bandydama mane išmokinti rašyti su dešinia ranka, bet taip jai ir nepavyko
      Paskutinis taisė Andrewass; 2008.08.13, 22:07.
      Kairiarankių klubas - Left.lt

      Comment


        #4
        Gerai, kad šiais laikais nėra jokių apribojimų.
        Keistas dalykas, kad metu į krepšį su dešinę, o rašau ir valgau su kaire.
        „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

        Comment


          #5
          Galiu beveik viską daryt abiem, iki kokios ketvirtos klasės galėjau ir rašyti abiem, bet ale aplinkybės privertė atprasti.
          „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

          Comment


            #6
            Aš kairiarankis, tačiau šaukštą laikau dešinęje

            Comment


              #7
              Parašė Himleris Rodyti pranešimą
              Galiu beveik viską daryt abiem, iki kokios ketvirtos klasės galėjau ir rašyti abiem, bet ale aplinkybės privertė atprasti.
              Aš irgi panašiai, nors kai dešinę ranką pasitempus žiauriai buvau tai ir su kaire normaliai rašau, tik raštas labai pakrypęs . Ir šaukštą kairėj laikau .

              Comment


                #8
                Aš visiškas kairiarankis. Su dešine nebent nosį pakrapštau ir pasisveikinu

                Comment


                  #9
                  Pastebėjot kad postina tik kairiarankiai?

                  Comment


                    #10
                    Dešiniarankis, nors šiaip prieš porą metų mokykloje per visokias nuobodžias pamokas buvau pradėjęs mokytis su kaire ranka rašyti ir visai jau padoriai rašiau, bet apleidau reikalą po to. Reikia vėl kada pritaikyt progą savo kairiarankiškumą tobulint

                    Comment


                      #11
                      Desiniarankis, bet del kazkokiu priezasciu yra keletas dalyku, kuriuose esu kairiarankis. Tarkime vairuoti viena ranka dvirati arba automobili normaliai jausdamasis galiu tik kaire. O pvz saukstu valgyti kaire nelabai iseitu. Idomu butu suzinoti del ko taip yra, kad kai kuriuos dalykus atlieku lyg kairiarankis

                      Comment


                        #12
                        Galbūt ir taip žinote, tad tiesiog priminsiu: klaviatūra yra vienintelė rašymo priemonė priemonė, vienodai patogiai pritaikyta ir dešiniarankiams, ir kairiarankiams. Juk superkairiarankiai ant popieriaus rašo iš dešinės į kairę (čia kairiarankiai galėtų plačiau pakomentuoti, nes aš esu dešiniarankis).
                        I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                        Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                        Comment


                          #13
                          Parašė Gator Rodyti pranešimą
                          Desiniarankis, bet del kazkokiu priezasciu yra keletas dalyku, kuriuose esu kairiarankis. Tarkime vairuoti viena ranka dvirati arba automobili normaliai jausdamasis galiu tik kaire. O pvz saukstu valgyti kaire nelabai iseitu. Idomu butu suzinoti del ko taip yra, kad kai kuriuos dalykus atlieku lyg kairiarankis
                          Man lygiai tas pats, nors esu visiškas dešiniarankis, bet vairuot dešine nesugebu

                          Comment


                            #14
                            Parašė Gator Rodyti pranešimą
                            Desiniarankis, bet del kazkokiu priezasciu yra keletas dalyku, kuriuose esu kairiarankis. Tarkime vairuoti viena ranka dvirati arba automobili normaliai jausdamasis galiu tik kaire. O pvz saukstu valgyti kaire nelabai iseitu. Idomu butu suzinoti del ko taip yra, kad kai kuriuos dalykus atlieku lyg kairiarankis
                            Dėl automobilio tai labai paprasta paaiškinti: dešine yra perjunginėjamos pavaros, valdomas prietaisų skydelis ir pan., o kairė lieka vairavimui, todėl ir išsiugdo toks įgūdis
                            Paskutinis taisė Lettered; 2008.08.14, 22:04.
                            Flickr

                            Comment


                              #15
                              Na logiska, bet kaip tada paasikinti dviracio vairavima, kuri pradejau vairuot pries automobili ?

                              Comment


                                #16
                                Paprasčiausiai įpratimas, manau, kad lygiai tas pats ir su rašymu, į kurią ranka pirma paimi rašiklį ta ir tampa rašomąja . Šiaip kalbant apie dviratį yra dar vienas, geresnis, pavyzdys. Važiuojant atsistojus pamatysit, kad visą laiką viena ir ta pati koja bus priekyje, o jeigu sukeist pabandysi bus keista. Važiuot dar nieko, jeigu moki šiek tiek pašokti arba bent jau kilstelint priekį užsiropšt ant bortelio pamatysi, kad su ne 'pagrindine' koja to nepavyks padaryti arba bus labai sunku . Lygiai tą patį vakar girdėjau ir apie irklavimą per olimpijados transliaciją. Neva į kurią ranką pasiemą irklą per pirmą treniruotę, su ta jau ir lieka visam laikui. Neabejoju, kad dar daug daug panašių pavyzdžių yra, rašomoji ranka tik pats akivaizdžiausias iš jų ir nėra ko stebėtis, kad kažką kitą geriau darom kita ranka .

                                Comment


                                  #17
                                  How do you do - all right
                                  Pazodinis vertimas:
                                  Kaip tu tai darai? Visada desine

                                  Siaip tai, esu desiniarankis, kaire beveik nieko nemoku. Kazkada irgi bandziau mokytis rasyti kaire ranka, bet gaunasi visiskos keverzones.
                                  Snowflakes will attack U <3

                                  Comment

                                  Working...
                                  X