Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kelio navigatoriai (GPS)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #81
    Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
    Ačiū, pabandysiu rytoj.
    Šiaip GPS`o nuolat laikyti įjungto nelabai mėgstu, nes ir bateriją greit senka, ir dar bala žino kas glai tais GPS duomenimis pasinaudoti
    Teisingai, aš irgi įjungiu tik tuomet kai naudojuosi. Bet pastebėjau vieną tokį efektą: Kai su išjungtu GPS pakeiti savo buvimo vietą dideliu atstumu (>100 km). Tai ilgiau užtrunka kol aparatas pagauna signalą. Nežinau ar toks efektas yra visuose GPS ar tik mano, be abiejuose įrenginiuose jį pastebiu.
    Dear Sir,

    Comment


      #82
      o jus tikri, kad jusu turimi gps'ai telefonuose nesinaudoja interneto rysiu zemelapiu atnaujinimams ir t.t.? nes tokiu atveju, pasibuvus uzsienyje tai...
      Mano blog'as persikėlė: http://yessuz.com
      Voilà! In view, a humble vaudevillian veteran, cast vicariously as both victim and villian by the vicissitudes of Fate. This visage, no mere veneer of vanity, is a vestige of the vox populi, now vacant, vanished.

      Comment


        #83
        Nokia Maps nenaudoja išjungus nustatymuose, o Google Maps naudoja visada. Dėl kitų nežinau.

        Comment


          #84
          Parašė yessuz Rodyti pranešimą
          o jus tikri, kad jusu turimi gps'ai telefonuose nesinaudoja interneto rysiu zemelapiu atnaujinimams ir t.t.? nes tokiu atveju, pasibuvus uzsienyje tai...
          Žiūrint kokią programą naudoji. Sygic ir Igo internetas kaip ir nereikalingas, nes žemėlapius, kaip failą, parsisiunti į telefoną instaliavus programą arba papildomai. Daugelis kitų programų žemėlapius palaiko tik internetu.
          You might surprise yourself.

          Miestai.net FB

          Comment


            #85
            Parašė Martlarkis
            Nokia Maps nenaudoja išjungus nustatymuose, o Google Maps naudoja visada. Dėl kitų nežinau.
            O kaip Nokia Maps gauna žemėlapio duomenis? Ar jie išsaugomi telefono/SD kortelės atmintyje?
            Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
            Marsrutai.lt tinklaraštis!
            SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

            Comment


              #86
              Galima siųstis realiu laiku "vaikštant" po žemėlapį arba įsidiegti visos valstybės žemėlapį iš interneto. Paprastai duomenys saugomi SD kortelėje, bet manau gali naudoti ir vidinę atmintį.

              Comment


                #87
                Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                O kaip Nokia Maps gauna žemėlapio duomenis? Ar jie išsaugomi telefono/SD kortelės atmintyje?
                Internetu. Vienas kolega, neturėdamas paprasto GPS, o Nokia Maps sugebėjo Švedijoje žemėlapiams išleist virš 100lt. Aišku, to nežinodamas. Tik sąskaitą po to gavo
                You might surprise yourself.

                Miestai.net FB

                Comment


                  #88
                  Parašė yessuz Rodyti pranešimą
                  o jus tikri, kad jusu turimi gps'ai telefonuose nesinaudoja interneto rysiu zemelapiu atnaujinimams ir t.t.? nes tokiu atveju, pasibuvus uzsienyje tai...
                  Paantrinsiu. Dauguma Navigacijos programų išskyrus Nokia Maps ir Omnitel navigaciją (Visiškas Š). Net neturi galimybės žemėlapių siųsti realiu laiku, o tik prisijungus atsisiųsti visus iš karto. Net Google navigacijoj galima atsisiųsti norimą žemėlapį į talpyklą, bet ten pats maršrutas ieškomas per internetą, todėl pilnai offline padaryti neišeina. O aš pats neturiu jokio interneto plano ir naudoju tik WIFI.
                  Dear Sir,

                  Comment


                    #89
                    Parašė yessuz Rodyti pranešimą
                    hmm, o vietoje savo Canon'u telefono nenaudoji? Juk irgi - fotkina, irgi nereikia bereikalingo chlamo tampytis, nebijosi kad pavogs... nu ir visi kiti panasus argumentai.
                    Jei mobiliakas pasižymėtų geresnėmis charakteristikomis, nei mano Canon'ai, tai, be abejo, kad nebenaudočiau Canon'ų ir fotografuočiau tik mobiliaku. Kadangi taip nėra, kol kas naudoju Canon'us fotografavimui.

                    Navigatoriaus atveju, pavyzdžiui Sygic Maps, instaliuotas į bet kurį padoresnį smartphoną, savo funkcionalumu nenusileidžia arba LENKIA "tikrus" navigatorius (TomTom, Garmin) su jų "atskirais" devaisais. Dėl to racionaliau naudoti būtent telefoną su jame instaliuotu navigatoriumi, nes funkcionalumas toks pats arba geresnis, bet užima mažiau vietos. Tai tik paprasčiausia racionali logika, o ne koks nors "ai man šiaip patinka".

                    Comment


                      #90
                      /\ Vaziavau is Groningeno i Amsterdama, atstumas nedidelis pas mane buvo ijungtas TomTom'as, vienas mano keleivis turejo mobiliaka su navigacine programele, isijunge. Kelyje jo programele buvo pakibus du kartus, viena karta taip kad teko saltai restartuoti mobiliaka. Mano TomTom'as per 4 metus kiek as ji turiu nepakibo ne karto... o kilometru su juo pravaziuota virs 100k. Stai ir visas atsakymas. Kam patinka mazochizmas gali naudotis ir kombainais, man reikalingas patikimumas.
                      Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                      Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                      Comment


                        #91
                        Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
                        /\ Vaziavau is Groningeno i Amsterdama, atstumas nedidelis pas mane buvo ijungtas TomTom'as, vienas mano keleivis turejo mobiliaka su navigacine programele, isijunge. Kelyje jo programele buvo pakibus du kartus, viena karta taip kad teko saltai restartuoti mobiliaka. Mano TomTom'as per 4 metus kiek as ji turiu nepakibo ne karto... o kilometru su juo pravaziuota virs 100k. Stai ir visas atsakymas. Kam patinka mazochizmas gali naudotis ir kombainais, man reikalingas patikimumas.
                        Koks mobiliakas? Kokia programėlė?

                        Šiaip mano SygicMaps (Sygic 9 ir Sygic Aura) taip pat nei karto nepakibo (HTC Desire) ir atidirbo sąžiningai.

                        Beje, paskutinės kelionės Alpėse metu viena mano bendrakeleivė buvo pasiėmusi Garmin aparatą (vieną iš naujesnių modelių). Pradėjo ji kažką nustatinėti. Nesigavo. Aš pagalvojęs, kad "kvaila boba nesupranta", paėmiau pats ir pabandžiau nustatyti maršrutą... nepavyko. Pasėdėję pusvalandį ir pamaigę tą devaisą, nusprendėm, kad naudosim mano mobiliaką, kas ir buvo padaryta. Nebuvo jokių pakibimų, naujausi žemėlapiai (kuriuos gali atsinaujinti arba pasipildyti, jei yra reikalas, bet kuriame McDonalde su wi-fi), siunčiami tiesiai iš didelio greičio serverių, visa live eismo, oro ir kita informacija (jei turi mobile data), greičio kameros ir t.t. Kam prasidėti su atgyvenomis? Juk dabar nebe 1999. Nebent neturi normalaus smartphono.
                        Paskutinis taisė John; 2012.01.07, 00:24.

                        Comment

                        Working...
                        X