Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Eurovizija

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Parašė Evier Rodyti pranešimą

  Man jie irgi number 1.
  O šiaip čia akmenukas į politkorektiškumo temą haha. Nes jie būtent ir kviečia atmerkt akis į tai kas dedasi pasaulyje, net dainos tekste yra žodžiai "Europa žlugs"
  Dainos tekste yra žodžiai "Evrópa hrynja". Kas turbūt reiškia collapses ale jau dabar žlunga Reiktų pridėti "mun hrynja", kad gautųsi "will collapse", kas jau reiškia "žlugs" Google Translate ir mano galimomis germanų kalbų giminystės žiniomis

  Comment


   Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
   Lietuva nuolat vaikosi kažkokio eurovizinio formato (kelių metų senumo) ir bando pataikyti į madą, bet su vidutiniais atlikėjais ir vidutiniais biudžetais be šansų svajoti apie aukštas vietas. Todėl reikėtų kasmet eksperimentuoti ir siųsti ką nors nestandartiško, pradedant nuo liaudies ansamblių, baigiant folkroko grupėmis ar operos solistais. Tai žiūrovai bent jau įsidėmėtų. Atrankose paprastai dalyvauja jauni (žali) atlikėjai, kurių pagrindinis tikslas pasireklamuoti, bet jie nėra tokio lygio, kad platesniu mastu kažką nustebintų. Tai ir rezultatai dėsningi. Jei trūksta pinigų, tai nėra ko ten kasmet dalyvauti, o pasitaupyti ir nuvažiuoti po penkerių metų .
   Renka dalyvį į vasaros konkursą "Palangos žiburiai" su Basanavičiaus gatvės biudžetu. Dalyvis nekaltas, aukščiausiai buvo pakilęs We are The winners: https://www.youtube.com/watch?v=DBAdOlQPbwg
   Verta paskaityti senus komentarus
   Paskutinis taisė Arunasx; 2019.05.18, 13:59.

   Comment


    Dalyvis nekaltas, aukščiausiai buvo pakilęs We are The winners
    Nes seni vilkai nuvyko su idėja. O po to dalyvavo vien jaunimas su standartinėmis dainomis. Išskirti galima nebent Montvydą, kuris dalyvavo du kartus ir neblogai pasirodė. Tai norint svajoti bent apie dešimtuką, nereikia tų nuobodžių atrankų, kurios naudingos nebent LRT, o investuoti į Montvydą, kad gerai pasiruošęs nuvyktų su gera daina.

    Comment


     Užteks dalyvauti tikintis laimėti, reikia kasmet sabotuoti renginį iki kol mums uždraus dalyvauti. Išvaikyti visas komisijas ir prodiuserius. Parinkti visiškus bebalsius, kurie net dainuoti nemoka. Muzika turi būti visiška kakofonija, kuo blogesnė, tuo geriau. Jokių ekranų, jokių fonų, viena šviesa ant 1 atlikėjo, kuris apsirengęs juodai ir dar su balaklava ir dainuoja visišką šūdą. Ant galo iššauti vieną ugnies pirstelėjimą už 10 000 eurų. Pasirodymo pabaigoje atlikėjas (arba atlikėja) parodo vidurinį pirštą publikai, nusisuka, nusimauna kelnes ir pradeda sau plekšnot per užpakalį.

     Comment


      Parašė PoDV Rodyti pranešimą
      Pastebiu tendenciją, kad kai nusiunčiam plačiai nepažįstamą žmogų ir nepasiseka. Iki Eurovizijos atrankos nugalėjimo negirdėjau nieko apie Veklenko, Fusedmarc ir Pojavį Vieninteliai, kurie garsesni ir nepateko tai buvo Inculto su savo Eastern European Funk.

      O iš dainų, tai tik kelios labiau patiko iš pirmo karto, kitos pasimiršo po pasirodymo, Lietuva buvo tarp jų, atsimenu tik kaip skamba Veklenko balsas, tik tiek
      Na Fusedmarc savo aktyvumo ir aktualumo pike (prieš tuziną metų) buvo pakankamai žinoma grupė, gal ne nacionalinis mainstreamas, bet manau, visi, kas tada bent truputį domėjosi elektronika ar kažkokiom alternatyvom, žinojo.

      Comment


       Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
       Renka dalyvį į vasaros konkursą "Palangos žiburiai" su Basanavičiaus gatvės biudžetu.
       Čia grynai tinka apibūdinimas tam turkui iš San Marino - būna gi tokių grynai panašių į jį, kurie pagroja kartais vestuvėse "dasidurti" prie elektriko algos Bet juokas juokais - jis gali imti aukštą vietą. Tas jo dainavimas, vos siekiantis pigesnių barų lygį, irg yra prikolas, kurį daugybė žiūrovų suprato (verta paskaityti Youtubėje komentarus po jo pasirodymu) Be to, dar ir turkų diaspora ir neatsitiktinai dainoje šūktelna savo kalba "bir, iki, üç" (1, 2, 3).

       Na, argi neužkabintų tokit daina bobutės jubiliejuje rajono centro salėje?

       Paskutinis taisė Tomizmas; 2019.05.18, 16:20.
       Gimtoji Nalšia: Švenčionėliai | Švenčionys
       Mielosios Grigiškės

       Comment


        Nedidelis skandalas su kaimynų gudų komisija. Iš "Eurabačennios" finalo organizatoriai išmetė pačią komisiją. Ten kažkas prasitarė, už ką jie balsavo pusfinalyje.
        Finale bus skaičiuojami tik Baltarusijos žiūrovų balsai.
        Gal ir neblogas variantas, vertas pakartojimo - kartais tos komisijos priskaldo malkų.

        ​​​Беларускае журы на Еўрабачанні адхілілі ад галасавання ў фінале
        https://m.nn.by/articles/230681/

        Belarus: Jury Dismissed From Final After Revealing Semi-Final Points
        Https://eurovoix.com/2019/05/18/bela...-final-points/

        Comment


         Taigi, žiūriu finalą. Įspūdžiai: kaip niekada daug efektų, ir pakankamai įspūdingų, ištraukiančių net silpnokas dainas. Tikrai smagu žiūrėti. Parodyta daug išmonės, originalumo.

         Dabar bandau prisiminti, kada Lietuva buvo nusiuntusi tikrai WOW!!! pasirodymą vaizdo, efektingumo prasme. Ne, to deja dar nebuvo. Tai vėlgi - ko norėti, aukštų vietų? Aha, tuoj.
         Gimtoji Nalšia: Švenčionėliai | Švenčionys
         Mielosios Grigiškės

         Comment


          Madona sensta - nebeištraukia aukštų natų per "Like a prayer"
          You might surprise yourself.

          Miestai.net FB

          Comment


           Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
           Taigi, žiūriu finalą. Įspūdžiai: kaip niekada daug efektų, ir pakankamai įspūdingų, ištraukiančių net silpnokas dainas. Tikrai smagu žiūrėti. Parodyta daug išmonės, originalumo.

           Dabar bandau prisiminti, kada Lietuva buvo nusiuntusi tikrai WOW!!! pasirodymą vaizdo, efektingumo prasme. Ne, to deja dar nebuvo. Tai vėlgi - ko norėti, aukštų vietų? Aha, tuoj.
           Na, Donato Montvydo pasirodymas 2016 metais buvo tikrai wow, ir su krūva efektų, negali ginčytis. Šiaip ir Fusedmarc pasirodymas (ne daina), buvo ne prastas.

           Comment


            Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
            O šiaip, sveikinimai Olandijai! Nesitikėjau, neįsiminė, bet komisijai patiko. Jie gi supranta...
            O prie ko čia ta komisija ? Daugiau balų (ir aukštesnę vietą) Nyderlandams skyrė Europos žiūrovai, ne komisija...

            Beje, pirmoje ir antroje vietoje atsidūrusios NL ir IT dainos paneigia jūsų labai pamėgtą teoriją apie tai, kaip Eurovizijoje būtina turėti daug blizgučių bei fejerverkų, nes kitaip - pražūtis
            Paskutinis taisė 10.000; 2019.05.19, 13:56.

            Comment


             Neramina televoting'o 12 balų Rusijai ir 10 balų Italijai. Jei būtų tas Italijos kūrinys būtų atliktas rusiškai, tai turbūt būtų visų geziukų ir jiems prijaučiančių vasaros hitas, kas reiškia, kad 80% atvejų mašinose ir šiaip kur nors gatvėj skambėtų būtent ši daina. O šiaip labai norėčiau pagyventi užsienyje ir sužinoti kiek atsiskyręs kultūriškai nuo Europos mūsų jaunimas, pvz. koks rusiško repo, hip hopo ar šiaip hitų paplitimas kitose Europos šalyse, kur negyvena didelės rusų mažumos.

             Galėtų likusi Lietuva be Vilniaus iš tikrųjų pagaliau įstoti į ES.
             Paskutinis taisė PoDV; 2019.05.19, 13:34.

             Comment


              Nieko Rusijos dainoje rusiško nebuvo. Jei ne politika, laisvai konkuruotų dėl pirmos vietos. Rusija gavo 12-tukų ir iš Čekijos, Izraelio, Estijos bei Latvijos žiūrovų. Estų net komisija skyrė 6. Kitaip sakant, mažiau politikuoja, o daugiau klausosi.
              Paskutinis taisė senasnamas; 2019.05.19, 14:38.

              Comment


               Man buvo labai keista dėl Vokietijos dainos. Negi ji tikrai taip jau niekam absoliučiai nepatiko, kad visai niekas nebalsavo? 0 taškų? Gal ne šedevras ta daina, bet visada per visą Europą ir Australiją atsiranda duodančių bent kelis taškus. O čia - niekas, visai.

               Kas liečia islandų grupės plakatus - šiaip tai, Islandija pripažįsta Palestinos valstybę. Čia mums gal keistai atrodo visa tai, kai Lietuva yra viena iš nedaugelio pasaulio šalių, kur Palestina nelaikoma valstybe, bet didžiojoje dalyje pasaulio laikoma.
               Paskutinis taisė Tomizmas; 2019.05.19, 15:37.
               Gimtoji Nalšia: Švenčionėliai | Švenčionys
               Mielosios Grigiškės

               Comment


                Nujaučiau, kad Vokietijai gali nepaeiti. Atrodo, kad kažkur girdėtas stilius iš ankstesnių metų, su kuriuo taip pat nepasisekė. UK irgi panašias tendencijas išlaiko. Kyla minčių, kad neturi populiarumo toks konkursas šiose šalyse, dalyvauja, kad dalyvauti, ir nesiunčia jokių įdomesnių dainų.

                O čia už Šiaurės Makedoniją beveik visi jury balsavo, kad pasveikinti su nauju šalies pavadinimu? Pažiūrėjau, kad Graikijos jury neatsidėkojo labai, davė tik 1 balą, o žiūrovai iš vis balų nedavė. Makedonai (nei jury, nei žiūrovai) iš vis nieko nedavė graikams.

                Baltarusija ir Estija, atrodė, taip gerai pasirodė, kad buvo galima jiems pavydėti ne tik kad kolūkių ten joks landsbergis neišardė (BY) ar valdže taip nevage (EST), bet vis tiek liko prie galo, Baltarusija iš vis priešpaskutinė. Maniau, kad Ispanija bus aukščiau. Gal pasikartojantis stilius verčia žmones nuobodžiauti.

                Man šiųmetinė Rusijos daina nelabai patiko, ankstesnė Lazarevo daina iš 2016 m. palyginus labiau patiko. Televoting'e labai matosi balsavimas už kaimynus, todėl keliu prielaidą, kad balsuota ne už dainą "Scream", o tiesiog už tai, kad woow Rusija, kakaja kultura, kakaja muzika. Panašiai kaip Kipre balsuojama ne už Graikijos dainą, o už Graikijos vėliavą ir pavadinimą
                Paskutinis taisė PoDV; 2019.05.19, 16:41.

                Comment


                 Beje, iš karto po finalo buvo paskelbti ir pusfinalių rezultatai - šiemet Lietuva užėmė 11 vietą, nuo 10 vietos ir patekimo į finalą (o dešimti liko danai) skyrė vos vienas taškas. Jurijaus pasirodymas labiau patiko Europos žiūrovams (pagal surinktų taškų skaičių buvome 8 iš visų to pusfinalio šalių), o tuo tarpu komisijos skyrė mums viso labo priešpaskutinę vietą

                 https://eurovisionworld.com/eurovisi...al-2#lithuania

                 Tai faktiškai, būtume patekę į finalą, jei latviai mums būtų skyrę 12, o ne 10

                 Comment


                  Pagal televotingą Danija net nebūtų pakliuvus į finalą (Lietuva būtų patekus).

                  Iš televotingo, Lietuva davė Latvijai 12 balų, ir tai beveik vieninteliai balsai, kuriuos gavo Latvija nuo žiūrovų (1 balas ėjo nuo Moldovos).

                  Jei Lietuva būtų pakliuvus į finalą. Būtų liūdna žiūrėt kaip komisijos mums balų neduoda, bet atsitiestume su televoting'u

                  Comment


                   Nu tai standartiškai gaunam daug balų iš trijų šalių televotingo: Airijos, JK ir Norvegijos. Taip pat iš Latvijos jury.
                   Na tai nėra nei faina, nei smagu, o tik saviapgaulė. Mane patį nervuoja kaip Balkanai vieni kitus pastoviai apdovanoja. Be minėtų balų iš vis nežinia kada finale paskutinį kartą būtume buvę, bet gal nors tai paskatintų LRT kažko imtis.
                   O šiaip palyginus su tų šalių populiacija mūsų emigrantų ten labai mažai, nesuprantu kaip jie tą televotingą ten užkariauja

                   Comment


                    Parašė Evier Rodyti pranešimą
                    Nu tai standartiškai gaunam daug balų iš trijų šalių televotingo: Airijos, JK ir Norvegijos. Taip pat iš Latvijos jury.
                    Na tai nėra nei faina, nei smagu, o tik saviapgaulė. Mane patį nervuoja kaip Balkanai vieni kitus pastoviai apdovanoja. Be minėtų balų iš vis nežinia kada finale paskutinį kartą būtume buvę, bet gal nors tai paskatintų LRT kažko imtis.
                    O šiaip palyginus su tų šalių populiacija mūsų emigrantų ten labai mažai, nesuprantu kaip jie tą televotingą ten užkariauja
                    Nesidomėjau, bet darau prielaidą, kad Vakarų Europoje Eurovizija santykinai ne tokia populiari, daugiau vietos duoda rytų europiečių imigrantams pareikšti savo balsus

                    Comment


                     Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                     Man buvo labai keista dėl Vokietijos dainos. Negi ji tikrai taip jau niekam absoliučiai nepatiko, kad visai niekas nebalsavo? 0 taškų? Gal ne šedevras ta daina, bet visada per visą Europą ir Australiją atsiranda duodančių bent kelis taškus. O čia - niekas, visai.
                     0 balų nereiškia, kad niekas nebalsavo. Greičiausiai balsavo, bet visų šalių topuose netilpo ir todėl negavo nei vieno balo.

                     Comment

                     Working...
                     X