Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Eurovizija

Collapse
X
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

Parašė RokasLT Rodyti pranešimą

Ačiū mergaite, kad parašei šitą komentarą, nes kitaip nebūčiau žinojęs .
    Kitais metais siūlau į San Mariną siųsti kažką tokio

Comment

Monika Marija Kotryna Antuanetė buvo tiesiog neatpažįstama šiame pusfinalyje.

Comment

Iš antro pusfinalio į finalą pateko:
        1. Šiaurės Makedonija
        2. Olandija
        3. Albanija
        4. Švedija
        5. Rusija
        6. Azerbaidžanas
        7. Danija
        8. Norvegija
        9. Šveicarija
        10. Malta

Nepateko: Airija Armėnija, Austrija, Kroatija, Latvija, Lietuva, Moldova, Rumunija

https://www.delfi.lt/veidai/eurovizi...?id=81183217#/
        https://eurovisionworld.com/eurovisi...9/semi-final-2

Ar čia tik man atrodo, kad Izraelio konkurse kažkas netvarkoj su garso aparatūra?
        Net Maltos dainininkės balsas kažkaip keistai silpnai skambėjo, jau nekalbant apie mūsų Jurijų.

Comment

Šiemet mane galutinai užkniso Lietuvos atrankos sistema, jos organizacija. Ją būtina keisti.
          Užkniso taip, kad aš net nežiūrėjau atrankos, Jurijus man buvo dzin, vertinau tik vakar vakare. Baisiai silpnas pasirodymas.

Didžiuliai ir AKD tikrai būtų buvę geriau.

Comment

Alkoholis nepadėjo?
            It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

Comment

Spėju, kad laimės Nyderlandai, Šveicarija, Australijos cirkas arba Slovėnija. Norėčiau, kad laimėtų Slovėnija su pačia prasmingiausia daina, bet tokie dalykai visada būna tik stebuklas.
              Galbūt aukštai bus islandai. Manau, tikrai aukštai bus švedas, gal ir italas.

Comment

Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                Alkoholis nepadėjo?
                Man ar Jurai? Tai Jurai pats matei, kad ne. O man irgi nepadėjo. Ten buvo dugnas.

Comment

Statau už Švediją (jie kaip visad puikiai). Bet ar nebus taip su Italija vienais metais, kai visi piešė kaip favoritą, bet nieko nepasiekė.

Comment

Pastebiu tendenciją, kad kai nusiunčiam plačiai nepažįstamą žmogų ir nepasiseka. Iki Eurovizijos atrankos nugalėjimo negirdėjau nieko apie Veklenko, Fusedmarc ir Pojavį Vieninteliai, kurie garsesni ir nepateko tai buvo Inculto su savo Eastern European Funk.

O iš dainų, tai tik kelios labiau patiko iš pirmo karto, kitos pasimiršo po pasirodymo, Lietuva buvo tarp jų, atsimenu tik kaip skamba Veklenko balsas, tik tiek

Comment

Parašė spirit Rodyti pranešimą
                      Kokio velnio į finalą pateko albanė, kuri sudainavo tiesiog siaubingai? Oh, wait... Taigi Balkanai...
                      Tą patį galvojau, bet pažiūrėjus kitus komentarus visiem labai patiko

Comment

2019 metų Eurovizijos konkurso finalo dalyvių pasirodymų oficialus eiliškumas:

1. Malta
                        2. Albanija
                        3. Čekijos Respublika
                        4. Vokietija
                        5. Rusija
                        6. Danija
                        7. San Marinas
                        8. Šiaurės Makedonija
                        9. Švedija
                        10. Slovėnija
                        11. Kipras
                        12. Nyderlandai
                        13. Graikija
                        14. Izraelis
                        15. Norvegija
                        16. Jungtinė Karalystė
                        17. Islandija
                        18. Estija
                        19. Baltarusija
                        20. Azerbaidžanas
                        21. Prancūzija
                        22. Italija
                        23. Serbija
                        24. Šveicarija
                        25. Australija
                        26. Ispanija

Daugiau informacijos: https://eurovision.tv/story/eurovisi...he-grand-final.

Lažybinininkų prognozės:

1. Nyderlandai (jau gana seniai)
                        2. Australija (ženkliai pakilo po pasirodymo pirmojo pusfinalio metu)
                        3. Švedija (top-3 visą sezoną)
                        4. Šveicarija
                        5. Italija

Pilnas sarašas: https://www.oddschecker.com/tv/eurovision/winner.

Kadangi Švedijos nacionalinės atrankos metu balsuoja nemaža dalis tarptautinės Eurovizijos komisijos narių, galima prisiminti, kad šiemet šalies atstovui visų 10 balsavusių šalių žiuri nariai skyrė po 12 balų.
                        Exp@nding h¤rizons

Comment

Parašė Silber418 Rodyti pranešimą
                          Lažybinininkų prognozės:

1. Nyderlandai (jau gana seniai)
                          2. Australija (ženkliai pakilo po pasirodymo pirmojo pusfinalio metu)
                          3. Švedija (top-3 visą sezoną)
                          4. Šveicarija
                          5. Italija

Pilnas sarašas: https://www.oddschecker.com/tv/eurovision/winner.

Kadangi Švedijos nacionalinės atrankos metu balsuoja nemaža dalis tarptautinės Eurovizijos komisijos narių, galima prisiminti, kad šiemet šalies atstovui visų 10 balsavusių šalių žiuri nariai skyrė po 12 balų.
                          Tai pagal betting odds šansas Nyderlandams nugalėti arti 70%, kas galėtų reikšti, kad jau galima nusiteikti Olandijos pergalei Olandija man įsiminė tik viena eilute - "loving you is a losing game" ir kad tai yra baladė, kurioje svarbiausia yra per lyrics (tekstą) perteikiama emocija

Sorry, bet pamatęs švedų dainą pagalvojau, kad švedų popsas gali palikti ir labiau wow įspūdį Bet jei Eurovizijai užtenka tik tiek ir dar turėti neblogą šansą atsidurti TOP5 ar net TOP3, tai gal ir užtenka
                          Paskutinis taisė PoDV; 2019.05.17, 22:32.

Comment

Parašė PoDV Rodyti pranešimą

Tai pagal betting odds šansas Nyderlandams nugalėti arti 70%, kas galėtų reikšti, kad jau galima nusiteikti Olandijos pergalei Olandija man įsiminė tik viena eilute - "loving you is a losing game" ir kad tai yra baladė, kurioje svarbiausia yra per lyrics (tekstą) perteikiama emocija

Sorry, bet pamatęs švedų dainą pagalvojau, kad švedų popsas gali palikti ir labiau wow įspūdį Bet jei Eurovizijai užtenka tik tiek ir dar turėti neblogą šansą atsidurti TOP5 ar net TOP3, tai gal ir užtenka
                            Prognozės taip pat dažnai kinta. Pavyzdžiui, 2014 metais Austrija tik jau transliuojamo finalo metu pirmavo, o 2015 metais favoritai buvo Italijos atstovai, bet laimėjo Švedijos atstovas. Iš tiesų, būtų smagu jeigu duetas (pvz. Slovėnijos) ar net grupė netikėtai laimėtų po pertraukos.
                            Exp@nding h¤rizons

Comment

Nežiūrėjau pusfinalių, dabar ant greičio peržiūrėjau finalines dainas, tai vienareikšmiškai best of da best man yra šita:

Jeigu vertinti šou, tai Azerbaidžanas ir Australija irgi parodė klasę. Iš Rusijos, kadangi jau Lazarevas, tai tikėjausi pamatyti ką nors kaip 2016 metais, bet deja nuvylė - trūksta ekspresijos, ir daina per liūdna. O Azerbaidžanas su Australija neblogai!

Norvegijos ir šveicarijos dainos ypatingai catchy!

Tikiuosi, kad kuri nors iš šių laimės.

P. S. o San Marino būtų visai gera daina ir pasirodymas, tik su viena sąlyga - jeigu dainuotų kas nors kitas Būtų šimtmečio bajeris, jeigu dar netgi laimėtų. Nors aišku, būna kaip tame posakyje "toks blogas, kad net geras".
                              Paskutinis taisė Tomizmas; 2019.05.17, 23:55.
                              Gimtoji Nalšia: Švenčionėliai | Švenčionys
                              Mielosios Grigiškės

Comment

Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                                Nežiūrėjau pusfinalių, dabar ant greičio peržiūrėjau finalines dainas, tai vienareikšmiškai best of da best man yra šita:
                                Ta prasme Islandija.
                                Visiškas nesusipratimas, jei nepasakyti stipriau

Toje saloje kažkada verta dėmesio buvo tokia dainininkė Silvia Night , kuri nepateko į pusfinalį

https://www.youtube.com/watch?v=KkydPOGTJKk

Comment

Parašė Romas Rodyti pranešimą
                                  Ta prasme Islandija.
                                  Visiškas nesusipratimas, jei nepasakyti stipriau
                                  Na kodėl nesusipratimas. Originalu, nekasdieniška, įdomu, netgi "kieta", palieka daugybę įspūdžių. Kol Lietuva nesiųs nieko originalaus, išskirtinio, tol standartinės neįsimenančios dainos (ir dar be jokio šou) pralaiminės ir kudakavimui iš Izraelio, ir islandiškam brutalumui.

Buvo šiemet atrankoje puiki, linksma, išskirtinė daina - AKD "Mažulė". Abejingų tikrai nebūtų palikusi. Bet ne - geriau kaip visada, standartas. Tai standartinis ir pasiekimas - kaip dažniausiai būna, prie galo.

Jeigu Lietuva siųstų tai, ką nusiuntė Islandija, klausimų "kodėl vėl neįvertino" nekiltų. Tik aš nesuprantu, kas mūsų šaliai to neleidžia. Iš kur pas mus tas susivaržymas, savęs stabdymas, kūrybingumo standartizavimas? Negi kažkokie kultūriniai dalykai? Kažkuo man tai susišaukia su standartiškumu toje pačioje architektūroje, įdomių ir originalių projektų kritika, kai žymiai prastesni praslysta be dėmesio.
                                  Paskutinis taisė Tomizmas; 2019.05.18, 10:39.
                                  Gimtoji Nalšia: Švenčionėliai | Švenčionys
                                  Mielosios Grigiškės

Comment

Labiausiai atkreipiau į dainas su folk motyvais. Dėl to, kad folk elementai būdingi tik tai šaliai, panašiai kaip kalba, kelių ženklų dizainas ar įstatyminė bazė

Kokybiškiausiai išpildyta buvo Albanija. Žiūrėjau pasirodymą ir nelabai mačiau prie ko prisikabint, nors buvau nusiteikęs iš pradžių skeptiškiau. Gali būti, kad žmonėms nepatinka ši daina dėl to, kad tiesiog negauna tai ko nori atėję pasižiūrėt tokio konkurso.
                                    Neblogai Norvegija, vien dėl to, kaip pabandė realizuoti Samių folkloro elementus. Grupės pavadinimas Keino matyt turi sąsajų su Norvegijos samių sostinės Kautokeino pavadinimu. Žemu balsu samių kalbos eilutes dainuojantis dainininkas yra kilęs iš Kautokeino ir yra Norvegijos samis Turi trūkumų, kad truputį per marga daina
                                    Prasčiausiai Lenkija. Ar tik jie ne atėjo padainuot kaip protesto prieš Eurovizijos formatą? Per daug grubiai, jokio grakštumo, vieninteliai iš tokio tipo dainų ir nepateko į finalą.

Kitų folk'inių dainų, jeigu buvo, aš nepamenu

Comment

Jeigu Lietuva siųstų tai, ką nusiuntė Islandija, klausimų "kodėl vėl neįvertino" nekiltų. Tik aš nesuprantu, kas mūsų šaliai to neleidžia. Iš kur pas mus tas susivaržymas, savęs stabdymas, kūrybingumo standartizavimas? Negi kažkokie kultūriniai dalykai? Kažkuo man tai susišaukia su standartiškumu toje pačioje architektūroje, įdomių ir originalių projektų kritika, kai žymiai prastesni praslysta be dėmesio.
                                      Iš tikro manau, kad čia iš tikrųjų yra lietuvio kultūros ypatybė, kad "išsišokti" yra blogai, o iš kitų išsiskiriantis (ir net geresniu bandantis atrodyti žmogus) yra smerkiamas, nes "ką jis čia vaizduoja".
                                      Post in English - fight censorship!

Comment

Man jie irgi number 1.
                                        O šiaip čia akmenukas į politkorektiškumo temą haha. Nes jie būtent ir kviečia atmerkt akis į tai kas dedasi pasaulyje, net dainos tekste yra žodžiai "Europa žlugs"

Comment

Lietuva nuolat vaikosi kažkokio eurovizinio formato (kelių metų senumo) ir bando pataikyti į madą, bet su vidutiniais atlikėjais ir vidutiniais biudžetais be šansų svajoti apie aukštas vietas. Todėl reikėtų kasmet eksperimentuoti ir siųsti ką nors nestandartiško, pradedant nuo liaudies ansamblių, baigiant folkroko grupėmis ar operos solistais. Tai žiūrovai bent jau įsidėmėtų. Atrankose paprastai dalyvauja jauni (žali) atlikėjai, kurių pagrindinis tikslas pasireklamuoti, bet jie nėra tokio lygio, kad platesniu mastu kažką nustebintų. Tai ir rezultatai dėsningi. Jei trūksta pinigų, tai nėra ko ten kasmet dalyvauti, o pasitaupyti ir nuvažiuoti po penkerių metų .

Comment

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                                          Working...
                                          X