Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Mūsų nuotraukos

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Nicoje, Prancūzija.

    „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

    Comment


      Tai ir man reikia atsinaujinti, jeigu jau taip masiškai visi deda

      You've got one life! Live it!

      Comment




        www.tomflagman.com

        Comment


          Parašė daktaras Rodyti pranešimą
          panašus akmuo yra ir Utenoje

          Comment


            Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
            Na atsinaujinu ir aš

            Atvaizdas
            Verslininkas

            Comment


              Parašė daktaras Rodyti pranešimą
              He he smagiai, kur cia tas akmuo
              Beje grazios kojines

              Comment



                Comment


                  o nikon d2x

                  http://a.img-dpreview.com/reviews/Ni.../frontview.jpg ne sitaip atrodyti turetu? ar cia fotikas ne tavo ar irasas blogas apie turima fototechnika
                  Neišmeskite spalvų

                  Comment


                    Na tada jau turetu buti su 17-55mm f2.8
                    Irase viskas gerai, bet kai lekiu siaip kur, tai nevisada 2kg. norisi nesiotis
                    D60 kaip kompaktinis veidrodinis - super aparaciukas.

                    Comment


                      nu joaaa sunkokas
                      Neišmeskite spalvų

                      Comment


                        Parašė Gator Rodyti pranešimą
                        He he smagiai, kur cia tas akmuo
                        Beje grazios kojines
                        pagal akmenį

                        Comment


                          Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                          pagal akmenį
                          Jei vyriškos basutės uždaros, tuomet iš bėdos trumpos kojinės tinka, bet prie atvirų basučių ar sandalų kojinių nešioti negalima. Kojinės su basutėmis atrodo ne tik nestilingai, bet ir juokingai.

                          Šaltinis: http://www.alfa.lt/straipsnis/138624

                          Comment


                            Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                            Jei vyriškos basutės uždaros, tuomet iš bėdos trumpos kojinės tinka, bet prie atvirų basučių ar sandalų kojinių nešioti negalima. Kojinės su basutėmis atrodo ne tik nestilingai, bet ir juokingai.

                            Šaltinis: http://www.alfa.lt/straipsnis/138624
                            Dar gerai, kad nevadovauja kokie apatiniai prie ko tinka ar netinka...

                            Comment


                              Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                              Dar gerai, kad nevadovauja kokie apatiniai prie ko tinka ar netinka...
                              Aš tiesiog pritariu teiginiui: "Kojinės su basutėmis atrodo ne tik nestilingai, bet ir juokingai." Bet šiaip tai jo, koks skirtumas kaip atrodai, svarbu koks žmogus esi

                              Comment


                                Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                                Aš tiesiog pritariu teiginiui: "Kojinės su basutėmis atrodo ne tik nestilingai, bet ir juokingai." Bet šiaip tai jo, koks skirtumas kaip atrodai, svarbu koks žmogus esi
                                Mane labiausiai nervina, kad atsiranda visokie Mantai Petruskeviciai ir panasus bendraminciai, kurie ne tai, kad siaip madas pristatytu, bet per ziniasklaida pasityciojanciai aukleja visus, kaip reikia ar nereikia rengtis, o kas svarbiausi patys dazniausiai apsirenge kaip paskutiniai klounai...

                                Comment


                                  Dabar pakelkit rankas, kas į odinius batus basi įsispiriat. Tuoj visus pižonus išaiškinsim

                                  Comment


                                    Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                                    Aš tiesiog pritariu teiginiui: "Kojinės su basutėmis atrodo ne tik nestilingai, bet ir juokingai." Bet šiaip tai jo, koks skirtumas kaip atrodai, svarbu koks žmogus esi
                                    Tai juk tą ir parodo kaip atrodai koks žmogus esi. Šiuo atveju ne apie stilių eina kalba, kad reitų kišti visokius Petruškevičius.
                                    Flickr

                                    Comment


                                      Ievutu keliauja

                                      Keliauja toliau
                                      xXx. Purvina fantazija. Kai nerūpi niekas, ką sako kiti. Kai paskęsti tyloje, cigaretės dūmuose ar glamonių kvaituly.

                                      Comment


                                        Talinas?
                                        I love INNUENDO!

                                        Comment


                                          kas čia dabar per vėjai? mažiau visokias alfas skaitykit, prie kojinių prisikabino jeigu basam jose vėsoka, o batuose per karšta tai ir renkuosi tarpinį variantą išvis mane iš proto gali išvesti tas rūbų kultas Lietuvoje, tikri plūgai esam su visais "stilistais" priešaky. pažiūrėkit, kaip rengiasi žmonės vakaruose ir nesuka dėl aprangos galvų, ir ramiai gyvena.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X