Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Mūsų nuotraukos

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Grybauju Vilniaus miskuose

    Comment


      Natūrali ar po operacijos?

      Comment


        Veikejau, kurioje cia vietoje grybavai? Kazkaip vieta lyg ir pasirode pazistama (nors galiu ir klysti)

        Comment


          Na čia toks takelis nuo Mykolo Romerio universitero (buves LTU) iki pamiškės stotelės tai važiuojant link centro dažnai tenka ten pabūvoti :]
          šiaip ten megsta narkašai visokie telefus atiminet, ypač panas myli Bet man kolkas nenuskilo dar

          Comment


            Parašė veikejas
            Na čia toks takelis nuo Mykolo Romerio universitero (buves LTU) iki pamiškės stotelės tai važiuojant link centro dažnai tenka ten pabūvoti :]
            šiaip ten megsta narkašai visokie telefus atiminet, ypač panas myli Bet man kolkas nenuskilo dar
            Aisku, vadinasi neklydau, pro ta miskeli kazkada kasden vaiksciodavau, nors man irgi pvyko isvengti susidurimu su piktadariais

            Comment


              na geriausia baika buvo kai kursioke papasakojo kaip jai sekes ten keliaut.
              žodžiu šiaip visada bijojo ten eit, ir niekada neidavo, bet vieną dieną prispyrė reikalas, kažkur velevo ir pan., tai ryžosi ten su drauge pereiti. Pirma kart ėjo ir pirmą kart užpuole
              Bet tai nieko, sake draugė rekt pradejo, o ji su rankinuku uždauže piktadarį
              taj visai laimingai baiges

              Comment


                Parašė veikejas
                Bet tai nieko, sake draugė rekt pradejo, o ji su rankinuku uždauže piktadarį
                taj visai laimingai baiges
                Turint omeny kiek visokio šlamšto paprastai moterys rankinukuose nešiojasi- užpuolikui tai greičiausiai baigėsi apysunkiu kūno sužalojimu
                Kaip po dykumą blaškiausi

                Comment


                  Parašė vytauc
                  Turint omeny kiek visokio šlamšto paprastai moterys rankinukuose nešiojasi- užpuolikui tai greičiausiai baigėsi apysunkiu kūno sužalojimu
                  W. Churchill: "Niekada, niekada, niekada nepasiduokit".
                  Burlenčių ir jėgos aitvarų maratonas, Šventoji 2007
                  Buvęs "Elnio" odų ir avalynės fabrikas, Sinagoga ir Ch. Frenkelio vila Šiauliuose

                  Comment


                    /\ sukežino, matyt, žąsinui makaulę taip, kad ilgai atsimins ir į tą miškelį tikrai daugiau nebeis

                    Comment


                      sveiki,

                      manau pats laikas ir man prisistatyti su vaizdeliu beigi komplimentais forumui - visuomet idomu, tvarkinga bei aktualu cia
                      Paskutinis taisė nawjia; 2014.05.16, 00:43. Priežastis: Kaip teisingai patalpinti nuotrauką: http://tinkle.miestai.net/showthread.php?t=1096
                      :eina:

                      Comment


                        Mergina mūsų forume yra itin retas reiškinys, taigi malonu
                        Mano galerija Flickr'yje

                        Comment


                          Aš su savo mergina Krokuvoj, balandžio mėn.

                          Comment


                            aciu 99 uz pagalba ir Mantui uz pasveikinima
                            :eina:

                            Comment


                              nawjia esi labai simpatiška mergina Džiugu kaip forumo gretas papildo mergina
                              "Klaipėda - Laisvu stiliumi"

                              Comment


                                Manau, kad čia turėčiau būti aš.

                                Comment


                                  Yo!

                                  Comment


                                    Atsinaujinam
                                    Paskutinis taisė Cholerikas; 2006.09.11, 15:47.

                                    Comment


                                      na ka pats laikas parodyti ir save "biski" jaunesne nei kiti cia esantys.. bet.. na neesme

                                      Comment


                                        Malonu matyti merginų forume
                                        Mano galerija Flickr'yje

                                        Comment


                                          Parašė Editulan Rodyti pranešimą
                                          na ka pats laikas parodyti ir save "biski" jaunesne nei kiti cia esantys.. bet.. na neesme

                                          o dar jei kaunietė būtum
                                          Mano nuotraukos @Fotki.com

                                          Auto Show Millennium 2007
                                          Retromobile 2007
                                          "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                          "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                          Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                          BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                          Kauno Marių Regioninis Parkas

                                          Comment

                                          Working...
                                          X