Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Mūsų nuotraukos

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Artas
    As siaip 15 aukte gyvenu, bet siaip pas mus daug jaunimeliu gyvena, tai galejau buti ir kas nors kitas

    o tavo panele atpazinau labai paprastai musu name(dabar ir tavo ) vieni kitus pazista ir zino labai gerai
    tai tiesiog pamaciau nauja veida ir dar 11 aukste islipo ir dar i desine iseidama is lifto pasuko ir dar simpatiska
    Na gal ir 15, kažkuris iš aukštesnių. Dar peržiūrėjau tavo senesnes foto ir tikrai man matytas

    Parašė Artas
    ir dar pradejau kalbinti, bet ji pasake kad jos bicas yra labai kietas, duos man velniu ir is miestai.net isbanins
    tai susilaikiau
    taip as ir supratau kad ten tavo panele
    Taip taip, prisakiau visiems lendantiems taip sakyt, kol kas veikia
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment



      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

      --------------------------------------------------

      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

      Comment


        na ka.. reikia papildyti ir taip retas merginu gretas stai ir as.. kycka su kyckinu.. ir siaip dar viena nuotraukyte (ps. jei kam ydomu, abi jos darytos Norvegijoje, Osle)

        Ka pasake dievas, kai sukure vyra? -Galiu ir geriau.. -Ir sukure moteri.. :beee: :D

        Comment




          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

          --------------------------------------------------

          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

          Comment


            Parašė kycka
            (ps. jei kam ydomu, abi jos darytos Norvegijoje, Osle)
            man idomu


            Prie ruso man buvo geriau

            Comment


              Parašė alonso
              man idomu
              Na cia siaip pries kelis metus sese lankiau. Deja, bet Bergene neteko pabut.. Kas zino, gal sia vasara pasitaisysiu ir aplankysiu , nes planuose - vykt i Norge truputi padirbet vasarai
              Ka pasake dievas, kai sukure vyra? -Galiu ir geriau.. -Ir sukure moteri.. :beee: :D

              Comment


                Hehe, malonu matyt merginų
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  cia John, jeigu pamirsote, kaip sis veikejas atrodo (nors cia turbut nelabai ir matosi)

                  Comment


                    Stai ir as.




                    Ragu ragai vienu zodziu

                    Comment


                      As

                      Comment


                        /

                        Maco foto idejai? Ar gal giminė su juo ?

                        Comment


                          Mano nuotrauku update..

                          P.S. nuotraukos darytos Berlyne(2005-10-(29-31))







                          Comment


                            Parašė Dzipas
                            /

                            Maco foto idejai? Ar gal giminė su juo ?
                            Kiek zinau ne

                            Comment


                              Tas bakalaurinis darbas jau pradeda "užknisti" :


                              Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                              --------------------------------------------------

                              Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                              Comment


                                O dar kažkas kaltina dėl gramatinių klaidų. Ne taip ir lengva ežiukams naudotis klaviatūra.

                                Comment


                                  Parašė Edd
                                  O dar kažkas kaltina dėl gramatinių klaidų. Ne taip ir lengva ežiukams naudotis klaviatūra.
                                  Klaviatūra - dar nieko, bet kaip jis sugeba taip neblogai fotkinti?
                                  Parašas :)

                                  Comment


                                    Fantastiška nuotrauka

                                    Comment


                                      Parašė Ežiukas
                                      Tas bakalaurinis darbas jau .....
                                      As taves kitokio ir neisivaizdavau peace man
                                      Paskutinis taisė Karolis!; 2006.04.24, 15:50.
                                      W. Churchill: "Niekada, niekada, niekada nepasiduokit".
                                      Burlenčių ir jėgos aitvarų maratonas, Šventoji 2007
                                      Buvęs "Elnio" odų ir avalynės fabrikas, Sinagoga ir Ch. Frenkelio vila Šiauliuose

                                      Comment


                                        Parašė Ežiukas
                                        Tas bakalaurinis darbas jau pradeda "užknisti" :

                                        A tai cia tu Eziuk pupseni vasaros siltais vakarais pievelei po mano langais... as ir sakau kad kazkur matytas sitas bicas nuotraukoi

                                        Super Foto Zmogau

                                        Comment


                                          "...brangioji, tu pailsėk, o aš pamigdysiu vaiką..."
                                          Kaip po dykumą blaškiausi

                                          Comment

                                          Working...
                                          X