Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Mūsų nuotraukos

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė aidz
    @Artas
    vargsas tavo draugas, o kuo tau jis nusikalto, jog duris sniegu uzmetei?

    xixixi
    Na cia tubut 1/10 sniego, o taip atrode galutinis variantas


    O siaip, del ko, mes uzblokavome durys tai as tikrai nepamenu turbut siaip sau

    Comment


      artas kaip dedi nuotraukas riskiai per didelias buk zmogus sumazink ju didi iki mazdaug 800x600 ar panasiai su kokia nors programa (as naudoju ACDsee) nes nieka suprast neimanoma kas ten pavaizduota

      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

      --------------------------------------------------

      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

      Comment




        Radau kompe save !!! gaila senoka foto, bet geriau nei nieko...

        Comment


          kas su manim nori "sulygt", kad as jauniausias ;

          Comment


            Bent toks jauciuosi labai jau jus visi pagyvene

            Comment


              Eik tu sau, koks tu kiets pacans esi. O numerys mashynos irgi tinka prie bendro vaizdzialio. B-)

              Comment


                Parašė Edgaex
                cia as,kurio visi nekenciat-Edgaex



                gal dabar dzipuk ar kas ten is kaunieciu sake,kad netycia ta kauniet atjungiau,suprasi kodel..negaliu nepasigirt kulturismu uzsiminejau 4 metus,akademiniu irklavimu 2 m. o abar lankau kickbox nuotrauka puses metu senumo
                nu taip liudna buvo siandien, bet kai pamaciau tave tai oi kai pralinksmejau ;]]] Dabar tikrai nesistebiu kodel nuo taves vaikai pabego Beja tarp savo tu uzsiemimu rask laiko pasiskaityt kokia knyga apie etiketa ar bent pradziamoksli "Kaip man ismokti gerbti kitus". Beja masina ir dar tokie numeriai tinka tau tikrai!!! Gali iskart pasakyt kad ten ne forsas o tikras miestietis is Vilniaus ar NET is Klaipedos, bet gink dieve ne is Kauno

                Comment


                  jooo gerai, kad Edgaex ne is Kauno, nes pravalas juodas butu ai neesme, visur visokiu yra, bet ne visokiu reikia

                  Comment



                    Kuris, ką nors prieš turėjo? Kaip pastebėjot ranka sulaužyta nuo žmonių mušimo.

                    Comment


                      Ech, kauniečiai jūs kauniečiai...
                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        vilniet vilnieti..argi nematai, kad cia zmones juokauja?
                        tiesa sakant cia is tos edgaex juokias..beje, tu ji isbaninai?


                        Prie ruso man buvo geriau

                        Comment


                          Parašė alonso
                          vilniet vilnieti..argi nematai, kad cia zmones juokauja?
                          tiesa sakant cia is tos edgaex juokias..beje, tu ji isbaninai?
                          O kas čia tokiom temon juokauja? Beje, aš daugiau iš Utenos nei iš Vilniau

                          Ne, nebaninau jo, tik mandagiai paprašiau, kad kartais susilaikytų
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            cia del idomumo, ir bendrai pasijuokti - koki laiska gavau is edgaex :

                            "lavonui alonso

                            Mantaz: citata ištaisyta


                            apie koki cia intelegentiskuma kalbam?


                            Prie ruso man buvo geriau

                            Comment


                              Parašė alonso
                              cia del idomumo, ir bendrai pasijuokti - koki laiska gavau is edgaex :

                              "lavonui alonso

                              Mantaz: citata ištaisyta

                              apie koki cia intelegentiskuma kalbam?
                              Edgaex pašalintas
                              Mano galerija Flickr'yje

                              Comment


                                neduociau daugiau 14 jam is kalbu oj prajuokino...

                                Comment


                                  Parašė Edgaex
                                  cia as,kurio visi nekenciat-Edgaex


                                  na sita nuotrauka maciau labai senai ir is matymo sita bicha pazystu

                                  Comment


                                    tai sakai, cia kai kas dejosi tuo kuo nera? nepilnavertiskumo kompleksai..


                                    Prie ruso man buvo geriau

                                    Comment


                                      Na ir logiskai pamascius - pries puse metu daryta nuotrauka? Tokie berniukai tikrai nebe su tokiais mersais tada vazinejo + dzinsai stylish nuotraukai manyciau minimum 5 metai

                                      Comment


                                        ..........




                                        Cia as,paxmelingas
                                        Alternative

                                        Comment


                                          linuxiukus susimetes ar man tik taip atrodo:

                                          Comment

                                          Working...
                                          X