Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Grojaraštis. Tema apie muziką

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Žiūriu visi demonus pradėjo klausyti








    P.S.
    Parašė Irma Rodyti pranešimą
    Sunkias retai klausau, ši viena mėgstamiausių

    Youtube video
    Šita geresnė
    Paskutinis taisė zaraza-Šiauliai; 2011.07.14, 15:29.

    Comment






      + nerealus SoaD pasirodymas.

      Paskutinis taisė Čikupakas; 2011.07.14, 16:06.

      Comment


        Prieš porą metų dar buvo berniokai, dabar užsiaugino barzdas, atsikratė 13-mečių mergaičių fanių ir jama pasaulį.

        Comment


          Kodėl sunkaus roko muzikoje tiek agresijos? Ir kas keisčiausia, jos klausytojai nėra tokie agresyvūs, nedaro nusikaltimų, bent jau tikrai neteko girdėti ar matyti kaip sodina už grotų metalistus

          Comment


            Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą


            Youtube video

            + nerealus SoaD pasirodymas.

            Youtube video
            Ačiū, kad priminėt System'us. Buvo gaila, kai chebra išsiskyrė. Dabar, galvoju, pažiūrėsiu, ar nieko naujo jų fronte. Gi žiūriu - vėl susiėjo šiemet, bent jau koncertų turui. Gal sugalvos ir sukurt kokių perliukų dar, nors, kaip supratau, patys nežino ar tai darys...

            Comment


              Parašė andyour Rodyti pranešimą
              Kodėl sunkaus roko muzikoje tiek agresijos? Ir kas keisčiausia, jos klausytojai nėra tokie agresyvūs, nedaro nusikaltimų, bent jau tikrai neteko girdėti ar matyti kaip sodina už grotų metalistus
              Aš asmeniškai kartais taip išsilieju. Šiandien kai kas nesveikai buvo užknisę, jeigu būčiau dar kokią tralialiūšką išgirdęs, ryškiai būčiau dar ką nors ir sulaužęs. O parėjus geram metalo gabalui, iškart nurimau.
              Tiesa, kai per kiek kiek pravirą stoglangį įstrižai į mašiną įkritęs vanduo sugadino iPhone'ą, pasijutau neturintis jokio išsigelbėjimo DD.

              Ir TEISINGAI. Ši grupė užvakar išleido naują savo video vienai mėgstamiausių mano šių metų dainų. Įsivaizdavau kitaip, bet klasė - neįtikėtina. Pamačiau savo praeities didvyrius Papa Roach, na, merginų megėjams irgi akis yra kur paganyti...Žodžiu, gėris. Ir tada kiek apleisiu šitą temą, nes čia jau pusė - mano postai

              Comment








                Proud to be lithuanian.

                Comment


                  Šiek tiek chillo, kuriam reikia garso

                  Comment


                    Be demonų, dar tokie gabaliukai ŽIAURIAI veža





                    Paskutinis taisė zaraza-Šiauliai; 2011.07.15, 16:12.

                    Comment


                      Pasižvalgom tarp senų dainų...
                      Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                      Comment




                        Simply Red - Stars

                        *******
                        Miestai.net Fb

                        Comment






                          Comment



                            Aš neseniai parsisiunčiau visą SimCity žaidimą tik tam, kad turėčiau soundtrack'ą. Mano manymu, geriausias žaidimo soundtrack'as ever.

                            Mano mėgstamiausias... pamenu, klausydavau kažkada 2003, kai intensyviai vyko Vilniaus NMC plėtra. Dabar ta muzika man primena tuos laikus ir statybų vaizdus


                            Ir dar šitas...
                            Paskutinis taisė John; 2011.07.17, 18:57.

                            Comment


                              http://www.youtube.com/watch?v=GDA70...eature=related

                              Štai, tokia nieko dainuška..
                              ,, - Il parait que monsieur est decidement pour les suivantes.
                              - Que voulez-vous, madame? Elles sont plus fraiches."

                              Comment


                                Pamenat?



                                Comment


                                  Avicii - ID (Levels)

                                  Paskutinis taisė Silber418; 2011.07.19, 22:11.

                                  Comment


                                    Parašė John Rodyti pranešimą

                                    Aš neseniai parsisiunčiau visą SimCity žaidimą tik tam, kad turėčiau soundtrack'ą. Mano manymu, geriausias žaidimo soundtrack'as ever.

                                    Mano mėgstamiausias... pamenu, klausydavau kažkada 2003, kai intensyviai vyko Vilniaus NMC plėtra. Dabar ta muzika man primena tuos laikus ir statybų vaizdus
                                    Youtube video

                                    Ir dar šitas...
                                    Youtube video
                                    Rudenį laukiam naujo aukštaūgių derliaus, o kol kas galim archyvo vaizdus žiūrėti ir mėgautis alumi
                                    http://m.lrytas.lt/-1308629241130735...ms-belieka.htm

                                    Comment


                                      Parašė Irma Rodyti pranešimą
                                      Sunkias retai klausau, ši viena mėgstamiausių

                                      Youtube video
                                      Pamėgink







                                      ir jei sunkesnių norėsis tada:





                                      Paskutinis taisė music; 2011.07.19, 20:05.
                                      http://m.lrytas.lt/-1308629241130735...ms-belieka.htm

                                      Comment


                                        Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                                        Comment


                                          Šiek tiek nesukomerciškėjusios elektronikos:

                                          Andain - Summer Calling (Airwave Club Mix)

                                          ---
                                          Push vs. Globe - Tranceformation

                                          ---
                                          Aly & Fila - Eye Of Horus (Ronski Speed Remix)

                                          Comment

                                          Working...
                                          X