Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Savitarnos kasos "IKI bitutė"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Maalinauskas Rodyti pranešimą
    Dėl straipsnio autorės sunku ką bekomentuot (pats naudojuosi praktiškai tik savitarnos kasomis ir niekur problemų neturėjau), bet dalis tiesos vis dėl to yra - jei parduotuvė ant klientų perkelia savo sąnaudas, turėtų pasiūlyti ir kokią nors nuolaidą. Bent jau simbolinę.
    tai kad visad sąnaudas ant klientu perkelia, arba darbo prasme kaip dabar arba kaina, jei auomatinių durų parduotuvei nėra čia irgi kaštai, tai ir čia tas pats, bet dėl durų niekas nesipiktina.

    Comment


      Na ir pripažinkime, kad IKI savitarnų sistema dažnai tiesiog stringa, aibė problemų su svarstyklėmis. Turbūt prasčiausia savitarna iš visų parduotuvių

      Comment


        Parašė Stadionas Rodyti pranešimą

        tai kad visad sąnaudas ant klientu perkelia, arba darbo prasme kaip dabar arba kaina, jei auomatinių durų parduotuvei nėra čia irgi kaštai, tai ir čia tas pats, bet dėl durų niekas nesipiktina.
        IMHO jei tu parduotuvei kainuoji mažiau, tai ir mokėti turėtum mažiau. Dabar taip gaunasi, kad aš, mažiau išlaidų parduotuvei kainuojantis klientas, moku tik pat kaip ir tas, kuris perkasi standartinėje kasoje, kur darbuotojui turi būti mokamas atlyginimas, t.y. savo sąskaita subsiduoju tuos kitus klientus.

        Comment


          Parašė liootas Rodyti pranešimą
          Na ir pripažinkime, kad IKI savitarnų sistema dažnai tiesiog stringa, aibė problemų su svarstyklėmis. Turbūt prasčiausia savitarna iš visų parduotuvių
          strigimo nepastebėjau (nors naudojuosi kone kasdien), bet truputį nervina tie nuolatiniai darbuotojų patvirtinimai. Tai dėl to kad įvedu čekį iš butelių pridavimo, tai dėl to kad reikalinga vizualinė prekių patikra (kokie nors mangai ar pistacijos). Gal ir nebūtų problema, jei būtų dedikuotas darbuotojas šalia, bet mano parduotuvėje prekes tvirtina darbuotojas atėjęs nuo dažnai vienintelės dirbančios kasos ir jis dažnai jaučiasi tarytum paslaugą darytų.

          Comment


            Iki savitarnos kasos tikrai yra trečios stadijos vėžys. Lidl irgi nekažką. Maxima ir Rimi - jokių problemų. Jei kas renkasi ten ne savitarnos kasas, arba stokoja protinių gabumų, arba virina juodas babkes.

            Comment


              Parašė Maalinauskas Rodyti pranešimą

              IMHO jei tu parduotuvei kainuoji mažiau, tai ir mokėti turėtum mažiau. Dabar taip gaunasi, kad aš, mažiau išlaidų parduotuvei kainuojantis klientas, moku tik pat kaip ir tas, kuris perkasi standartinėje kasoje, kur darbuotojui turi būti mokamas atlyginimas, t.y. savo sąskaita subsiduoju tuos kitus klientus.
              Nes turbūt savitarnos kasų įrengimas ir priežiūra nieko nekainuoja? Asmeniškai savitarnos kasos man privalumas, kadangi nereik laukt eilėj arba laukti trumpiau nei prie įprastinių kasų. Ir dar džiugu kai jose negalima grynais atsiskaityti, nes prie įprastinių kasų daug laiko užtrunka kol pirkėjas paskutinę minutę pradeda ieškoti piniginės tada po jos turinį krapštyti visus variokus, skaičiuoti ant pirštų, kol galų gale suvokia, kad visvien jų neužteks ir teks traukti tą taupytą 500eur kupiūrą, kurią paskui kasininkė ieškos kaip iškeist per kitas kasas.

              Comment


                Parašė evil Rodyti pranešimą
                Nes turbūt savitarnos kasų įrengimas ir priežiūra nieko nekainuoja?
                Kainuoja, bet mažiau nei įprastinių kasų (įskaitant darbuotojų atlyginimus).

                Parašė evil Rodyti pranešimą
                Asmeniškai savitarnos kasos man privalumas, kadangi nereik laukt eilėj arba laukti trumpiau nei prie įprastinių kasų.
                Na pripažinkite, nereikia ilgai laukti eilėje tik dėl to kad parduotuvė taupo - jei įprastų kasų būtų tiek pat kiek savitarnos, laukti ilgiau irgi nereikėtų

                Parašė evil Rodyti pranešimą
                Ir dar džiugu kai jose negalima grynais atsiskaityti
                IKI Bitutėje galima, yra kasos kur galima naudoti grynus. Kas kartais būna patogu, kai pvz reikia išnaudoti saują smulkių, kurią tetulė įprastoje kasoje pusvalandį skaičiuotų.

                Comment


                  Parašė Maalinauskas Rodyti pranešimą

                  IMHO jei tu parduotuvei kainuoji mažiau, tai ir mokėti turėtum mažiau. Dabar taip gaunasi, kad aš, mažiau išlaidų parduotuvei kainuojantis klientas, moku tik pat kaip ir tas, kuris perkasi standartinėje kasoje, kur darbuotojui turi būti mokamas atlyginimas, t.y. savo sąskaita subsiduoju tuos kitus klientus.
                  kasininkių nebėra beveik kur būtų vien tik kasininkės, todėl jei jūs einat į savitarna vadinasi darbuotojas eina kokį arbūzą pjauti ar tortą, kuri jūs irgi perkat, kuris tikėtina pigesnis nes to metu darbuotojui nereik kasoje dirbti..

                  Parašė Maalinauskas Rodyti pranešimą
                  Na pripažinkite, nereikia ilgai laukti eilėje tik dėl to kad parduotuvė taupo - jei įprastų kasų būtų tiek pat kiek savitarnos, laukti ilgiau irgi nereikėtų
                  tada būtų produktai brangesni bet vis tiek jūs to nežinotumėt

                  Comment


                    Savitarnos kasų esmė kad eilėje stovi trumpiau ir iš parduotuvės išsinešdini greičiau. Tokia ir jų nauda. Tad kažkokių papildomų nuolaidėlių nesitikėkit.

                    Comment


                      Parašė Stadionas Rodyti pranešimą
                      kasininkių nebėra beveik kur būtų vien tik kasininkės, todėl jei jūs einat į savitarna vadinasi darbuotojas eina kokį arbūzą pjauti ar tortą, kuri jūs irgi perkat, kuris tikėtina pigesnis nes to metu darbuotojui nereik kasoje dirbti..
                      Taip, bet tas arbūzas tampa pigesnis visiems pirkėjams, nepriklausomai nuo to, kokia kasa jie naudojasi. Mano darbo savitarnos kasoje sąskaita.

                      Parašė Stadionas Rodyti pranešimą
                      tada būtų produktai brangesni bet vis tiek jūs to nežinotumėt
                      Čia tai taip. Bet mes gi kalbėjome apie greitį, ne?

                      Comment


                        Nesuprantu to pasipiktinimo savitarnos kasomis.

                        Savo laiku, kai atsirado galimybė Statoile pačiam įsipilti degalų man labai patiko. Kai parduotuvėse nebereikėjo pasakoti pardavėjai kurių sausainių ir kiek nori, tai irgi man patiko. Kai atsirado galimybė pirkti lėktuvo bilietus ne per kelionių agentūrą, o pačiam internete peržiūrėti visus variantus ir išsirinkti, man irgi patiko.

                        Tai pačiam įsidėti degalų šlangą į mašiną ne problema, pačiam įsidėti sausainius į vežimą ne problema, lėktuvo bilietus nusipirkti ne problema, tai taip pat ir bar kodą kasoje nuskanuoti ne problema. Svarbiausia viskas vyksta greitai, be eilės ir nereikia dealinti su žmonėmis.

                        P.s. aišku alkoholi stengiuosi nepirkti savitarnoje, nes labai jau nesmagu eiti ieškoti kažkokio darbuotojo amžiaus patvirtinimui.

                        Comment


                          Parašė Maalinauskas Rodyti pranešimą

                          Kainuoja, bet mažiau nei įprastinių kasų (įskaitant darbuotojų atlyginimus).
                          Na pripažinkite, nereikia ilgai laukti eilėje tik dėl to kad parduotuvė taupo - jei įprastų kasų būtų tiek pat kiek savitarnos, laukti ilgiau irgi nereikėtų
                          Tai šie du dalykai ir yra susiję, vietoj vienos įprastos kasos už tuos pačius kaštus įrengiama dvi ar trys savitarnos kas sumažina laukimo laiką, bet tik tiem kurie naudojasi savitarnos kasomis. Ir nežinau kodėl tiek žmonių piktinasi, kad parduotuvės taupo pirkėjų pinigus, nes bet kuris prekybininkas mielai įrengtų dešimt kart daugiau kasų su pardavėjais, jei tik pirkėjas norėtų išleisti daugiau.

                          Parašė Maalinauskas Rodyti pranešimą
                          IKI Bitutėje galima, yra kasos kur galima naudoti grynus. Kas kartais būna patogu, kai pvz reikia išnaudoti saują smulkių, kurią tetulė įprastoje kasoje pusvalandį skaičiuotų.
                          Taip yra ir kitose parduotuvėse, bet būna dedikuotos kasos kur nėra priimami gryni ir ten eilės mažesnės. Tetulių problemų su skaičiavimu irgi lengva atsikratyti - tikrai daug kur užsienyje kasininkai patys neskaičiuoja, o yra automatai kur pirkėjas sumeta grynus ir jam automatas atiduoda grąžą, nors prekės skenuojamos kasininko. Ir šiaip - iš kur šiais laikais turėtu saują smulkių?

                          Comment


                            Parašė Maalinauskas Rodyti pranešimą

                            Taip, bet tas arbūzas tampa pigesnis visiems pirkėjams, nepriklausomai nuo to, kokia kasa jie naudojasi. Mano darbo savitarnos kasoje sąskaita.



                            Čia tai taip. Bet mes gi kalbėjome apie greitį, ne?
                            bendru atveju savitarnos kasos mažina/kelia lėčiau produktų kaina nes mažėja sąnaudos. kitas mūsų diskusijos klausimas yra teisingumas tarp tų kurie moka savitarnoj ir ne savitarnoje, nes paprastoj kasoje perkantis padaro daugiau sąnaudų nei savitarnoje. paprasta kasa palikta analfabetams kurie tiesiog negali kitaip. jie tikrai kažkiek padaro sąnaudų daugiau, bet jus sutaupot laiko savitarnos kasoje nes dabar vidutinei parduotuvei kiek 1-2 kasos dirba, visa laiką galit eiti į paprasta kasą ir taip gauti finansinį teisingumą.

                            Comment


                              Parašė tajus2 Rodyti pranešimą
                              Nesuprantu to pasipiktinimo savitarnos kasomis.
                              Jei čia skirta man, tai aš nei trupučio nesipiktinu. Pats naudojuosi tik savitarnos kasomis - čia yra akivaizdžiai win-win dalykas, mažinantis kainas parduotuvėje. Aš tik hipotetiškai samprotauju, kad jeigu tavęs aptarnavimas parduotuvėje kainuoja mažiau (tavo rankų darbo sąskaita), būtų logiška, jei gautum kažkokią, kad ir simbolinę, nuolaidą. Vien kaip paskatinimą daugiau žmonių naudotis savitarnos kasomis.

                              Comment


                                Parašė Maalinauskas Rodyti pranešimą

                                Jei čia skirta man, tai aš nei trupučio nesipiktinu. Pats naudojuosi tik savitarnos kasomis - čia yra akivaizdžiai win-win dalykas, mažinantis kainas parduotuvėje. Aš tik hipotetiškai samprotauju, kad jeigu tavęs aptarnavimas parduotuvėje kainuoja mažiau (tavo rankų darbo sąskaita), būtų logiška, jei gautum kažkokią, kad ir simbolinę, nuolaidą. Vien kaip paskatinimą daugiau žmonių naudotis savitarnos kasomis.
                                Atvažiuojate į parduotuvę, prisikraunate pilną vežimą ir einate į savitarnos kasą? Aš nesu toks psichologiškai stiprus ir tokiu atveju einu į normalią kasą. O einant nusipirkti kelių daiktų - aišku, einu į savitarną, nes taip tiesiog greičiau ir paprasčiau.

                                Comment


                                  Parašė MikasRidikas Rodyti pranešimą

                                  Atvažiuojate į parduotuvę, prisikraunate pilną vežimą ir einate į savitarnos kasą?
                                  Tikrai taip. Pradžioje išsirikiuoju ant svarstyklių savo terbas, tada skanuoju ir kraunu prekes tiesiai į jas, paskirstydamas pagal svorį ar pan. Sumokėjęs kraunu pilnas terbas vežimėlin ir išvažiuoju.
                                  It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                  Comment


                                    Parašė MikasRidikas Rodyti pranešimą

                                    Atvažiuojate į parduotuvę, prisikraunate pilną vežimą ir einate į savitarnos kasą? Aš nesu toks psichologiškai stiprus ir tokiu atveju einu į normalią kasą. O einant nusipirkti kelių daiktų - aišku, einu į savitarną, nes taip tiesiog greičiau ir paprasčiau.
                                    jei ne piko metu gal ir įmanoma į įprastą kasą eiti, bet šiaip aš net neeinų į parduotuves kur nėra savitarnos kasų (pagrinde mažos maximos).

                                    Comment


                                      Parašė MikasRidikas Rodyti pranešimą

                                      Atvažiuojate į parduotuvę, prisikraunate pilną vežimą ir einate į savitarnos kasą? Aš nesu toks psichologiškai stiprus ir tokiu atveju einu į normalią kasą. O einant nusipirkti kelių daiktų - aišku, einu į savitarną, nes taip tiesiog greičiau ir paprasčiau.
                                      na aš kai neturiu šeimos ir gyvenu prie pat parduotuvės, tai man savitarnos kasos pilnai užtenka - niekada dar nereikėjo krauti pilno vežimėlio.

                                      Comment


                                        Savitarnos kasas labai mėgstu. Problema tik tada, kai jos stringa. Vienas atvejis, kai jos stringa, tai perkant itin lengvas smulkias prekes, kurių nesugeba pasverti. Antras atvejis, kai strigo “Bitutė”, buvo liečiamojo ekrano nereagavimas. Trečias atvejis — blogai užklijuotas arba per smulkus brūkšninis kodas.
                                        ПТН ПНХ
                                        «Русский военный корабль, иди нахуй!»

                                        Comment


                                          Parašė mantasm Rodyti pranešimą
                                          Greičiau snaigutės iš tų laikų kai tai dar nebuvo madoj. Nu nes labai didelė psichologinė trauma jei savitarnos kasoj kažkas nenusiskanuoja.
                                          Labai didelė psichologinė trauma, kai nenusiskanuoja ir būmerė pradeda įsivaizduoti, kad į ją visi žiūri, laiko durne ir tuoj aprėks ją…
                                          ПТН ПНХ
                                          «Русский военный корабль, иди нахуй!»

                                          Comment

                                          Working...
                                          X