Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Balsuojam, kad Vilnius atsirastų Monopoly: World Edition žaidime

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Parašė Gator Rodyti pranešimą
    Kai kurie vilnieciai greičiau prabalsuos už žemiau esančius miestus, kad jie pakiltų, o Kaunas nukristų žemiau, nei balsuos už Lietuvos miesta. Tiesiog pastebima tokia mąstysena: Kaunas turi buti menkinamas, jei ne Vilnius, tai Lietuvos jokiuose rinkimuose negali atstovauti Lietuvos.
    Na jei kopijuoji mano nuomonę ir ją bandai išversti į kitą pusę, tai kitą kartą bent pasistenk tai padaryti taisyklingai, nes dabar gaunasi kažkas įdomaus: "Lietuvos jokiuose rinkimuose negali atstovauti Lietuvos".

    Taip pat būtų neblogai, jei turėtum ir kuo pagrįsti savo nuomonę. Šiuo atveju vargu ar Vilius prieš rašydamas "Butu Kaunas prabalsuociau" žinojo, kad galima tą sąrašą papildyti Kaunu. Tad jo reakcija patvirtina mano žodžius (kaip ir daugybė komentarų kitose temose).

    Comment


      #22
      /\ Pilnai pritariu. Musu nera jau tiek daug, kad galetumem sau leisti balsuoti uz kelis Lietuviskus miestus. Tegul visa lietuva balsuoja uz sostine, antraip, liksime be lietuvos.

      Comment


        #23
        Juk galima kiekvieną dieną atiduoti po 10 balsų už skirtingus miestus. Galim net ir Marjampolę įtraukt šeip. Tik kodėl nieks to nepadaro? Kai bandžiau pasiūlyti Kauną man išmetė kažkokį error'ą: You must use the autocomplete to pick a city

        Comment


          #24
          Prabalsavau, atidaviau 8 balsus ir dabar galvoju, kad gal nereikėjo tiek daug, nes gaunasi, kad ne tik Vilnius kyla į viršu, bet ir kitiems padedu, o to nereikėtų daryt .

          Comment


            #25
            Parašė Edd Rodyti pranešimą
            Kai kurie kauniečiai <...>
            Ačiū.

            Nubalsavau. Pasiūliau. Vakar, mačiau, Talinas gerokai mus lenkė, o Ryga - viena pozicija taip pat. Jei neklystu, reikia patekt į TOP20.

            Parašė RHCP@ Rodyti pranešimą
            Kai bandžiau pasiūlyti Kauną man išmetė kažkokį error'ą: You must use the autocomplete to pick a city
            Įrašius frazę leidžiama (ir privaloma) pasirinkti iš pagal ją pateiktų atitikmenų sąrašo žemiau esančiame laukelyje. Bus keletas variantų (bent Kauną renkantis). Siūlau rinktis „Kaunas, Kauno LT“.
            Paskutinis taisė ; 2008.01.26, 22:26.
            Įžvalgos.lt - FB - G+

            Comment


              #26
              Parašė Mantas Rodyti pranešimą
              O toks požiūris, kad arba balsuoju už Kauną, arba už jokį kitą miestą
              Dar karta kartoju labai aiskiai ir suprantamai : As ir niekas kitas sioje temoje to nesako, tu pats taip sugalvojai. Sita pasakau labai aiskiai!
              Balsuojant galima pasirinkti (puslapio autoriai suteike tokia galimybe tikriausiai tam, kad ja butu galima pasinaudoti, ar ne? ) arbalsuoji uz vilniu ar uz kauna ar uz siaulius.
              Kuo zmones balsuojantys uz Kauna yra prastesni negu balsuojantys uz vilniu?

              Comment


                #27
                Bus gerai ir be Vilniaus .Man tas "Vilnius" jau taip atsibodęs .

                Comment


                  #28
                  Parašė Edd Rodyti pranešimą
                  Na jei kopijuoji mano nuomonę ir ją bandai išversti į kitą pusę, tai kitą kartą bent pasistenk tai padaryti taisyklingai, nes dabar gaunasi kažkas įdomaus: "Lietuvos jokiuose rinkimuose negali atstovauti Lietuvos".

                  Taip pat būtų neblogai, jei turėtum ir kuo pagrįsti savo nuomonę. Šiuo atveju vargu ar Vilius prieš rašydamas "Butu Kaunas prabalsuociau" žinojo, kad galima tą sąrašą papildyti Kaunu. Tad jo reakcija patvirtina mano žodžius (kaip ir daugybė komentarų kitose temose).
                  Klausyk, jei nedasuto kokia buvo mano posto esme tai aiskinu: mano posto esme buvo tokia, kad lazda turi du galus. Tu teigi, kad kai kurie kaunieciai padaytu viska pries vilniu, o as tokiu atveju analogiskai teigiu, kad kai kurie vilnieciai padarytu viska pries kauna.

                  Aiski mintis?
                  Juokas is tokiu ima - matai kaunieciai yra blogi, o vilnieciai geri ir taip nedaro

                  Comment


                    #29
                    Parašė Gator Rodyti pranešimą
                    Klausyk, jei nedasuto kokia buvo mano posto esme tai aiskinu: mano posto esme buvo tokia, kad lazda turi du galus. Tu teigi, kad kai kurie kaunieciai padaytu viska pries vilniu, o as tokiu atveju analogiskai teigiu, kad kai kurie vilnieciai padarytu viska pries kauna.

                    Aiski mintis?
                    Juokas is tokiu ima - matai kaunieciai yra blogi, o vilnieciai geri ir taip nedaro
                    Klausyk, man tikrai "nedašuto", jei tau kažkas šunta - ne mano problemos. Kalbėjau konkrečiai apie situaciją šioje temoje, kolkas nei vienas vilnietis šioje temoje nedavė suprasti, kad už Kauną nebalsuotų. Aiški mintis?

                    Comment


                      #30
                      Parašė simas Rodyti pranešimą
                      Bus gerai ir be Vilniaus .Man tas "Vilnius" jau taip atsibodęs .
                      Tik norėjau priminti, kad ten galima balsuoti ir už МОСКВА.

                      Comment


                        #31
                        Parašė simas Rodyti pranešimą
                        Bus gerai ir be Vilniaus .Man tas "Vilnius" jau taip atsibodęs .
                        Įdomus komentaras išėmus iš konteksto.

                        Comment


                          #32
                          Parašė Gator Rodyti pranešimą
                          Kai kurie vilnieciai greičiau prabalsuos už žemiau esančius miestus, kad jie pakiltų, o Kaunas nukristų žemiau, nei balsuos už Lietuvos miesta. Tiesiog pastebima tokia mąstysena: Kaunas turi buti menkinamas, jei ne Vilnius, tai Lietuvos jokiuose rinkimuose negali atstovauti Lietuvos.
                          Vat tas ir skirtumas kad vilnieciai taip nepadarys

                          Comment


                            #33
                            Vilnius Pakilo i 61 vieta Tuoj Bus 3 puslapi Svarbu jau Talina ir Ryga aplenkem

                            Comment


                              #34
                              Turbūt labai trumpam, nes dabar Talinas vėl #61
                              Mano galerija Flickr'yje

                              Comment


                                #35
                                Cia jau principo reikalasNagi as jau atidaviau savo siandienos balsa,nepatingekit ir jus atiduot viena balsa i diena,juk tik viena

                                Comment


                                  #36
                                  Dar kartą prabalsavau, Vilnius jau 60-as

                                  Comment


                                    #37
                                    Cia Jauciu tarp kokios 60 ir 40 vietos kokiu keliu simtu balsu skirtumasTik reikia isplatinti po visa lietuva si portalair galim tikietis sekmesAisku dar nepamirskit pasiulyt kauno ar klaipedos

                                    Comment


                                      #38
                                      Priedo dar galima balsuot už 10 miestų, tai negi taip sąžine užgraužtų jei pvz Vilnius patektų į topus ? Prabalsuočiau ir už Kauna, Šiaulius, Panevežį, Klaipėdą ar kurį kitą miestą, tačiau jų nėra sąraše, taigi geriau vienas iš jų, nei joks

                                      Comment


                                        #39
                                        Norėjau biški pasukčiauti,bet neapsižiurejau,kad būtinai turi patvirtinti registracija per el.pašta,nes jei to nepadarysi,tai po 72 valandų visi tavo balsai kurios atidaviai už mėgstamiausius miestus,bus anuliotiTaigi,patvirtinkit būtinai registracija per el.pašta

                                        Comment


                                          #40
                                          Parašė Edd Rodyti pranešimą
                                          Klausyk, man tikrai "nedašuto", jei tau kažkas šunta - ne mano problemos. Kalbėjau konkrečiai apie situaciją šioje temoje, kolkas nei vienas vilnietis šioje temoje nedavė suprasti, kad už Kauną nebalsuotų. Aiški mintis?
                                          Nereikia lia lia, vienas siaulietis pasisake taip pat, kaip ir kaunietis, bet is tavo puses kliuvo butent kaunieciams, kaip visada nieko naujo, todel ir pasakiau, kad jau atsibodai su savo tndencingais pasisakymais Kauno atzvilgiu. Gali issisukinet kiek nori, tas fakto nekeicia

                                          Comment

                                          Working...
                                          X