Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kavinės ir klubai Kaune

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Parašė liutass Rodyti pranešimą
    Todėl, kad tokios kavinės-klubai turi koncentruotis Laisvės alėjoje-senamiestyje.
    Visiskai pritariu. Turbut neteks apsilankyti tame Papa Jazz butent del to, kad smagiau linksmintis/vakaroti centre, o ne kazkur. O pats klubas/restoranas matosi yra kokybiskas ir smagi vieta. Tokia vieta kaip si turetu buti tik centre. Idomu kokie verslininku argumentai

    Comment


      #62
      Parašė Gator Rodyti pranešimą
      Pilstomas be abejones. Jam Pub yra Laisvel Alejoje, einant nuo fontano priesinga nei soboras kryptimi uz keliasdesimt mtru yra toks stiklinis pastatas su permatomu liftu.
      Ačiū Jau žinau, kur eisiu, kai kitą kartą būsiu Kaune.
      P.

      Comment


        #63
        Kad tam Jam Pub publika nekokia t.y. "marozai"
        I love INNUENDO!

        Comment


          #64
          Parašė Vilius Rodyti pranešimą
          Kad tam Jam Pub publika nekokia t.y. "marozai"
          ?
          Siaip publika ten ypac kulturinga

          Comment


            #65
            /\ gal vilius ne tuo laiku užtaikė?

            Comment


              #66
              Gotų kažkokių prisėdę amžiais
              „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

              Comment


                #67
                arba kazka maiso, nes seip ten daugiau neformalu teko matyti. nors buvau vos kelis kartus uzkiles...
                www.tomflagman.com

                Comment


                  #68
                  /\ va va būtent. kai šventėm cementofkę (šventėm ), tai buvo mūsų užsakytas visas 5 aukštas, su apsauga ir nieko daugiau neįleido, bet žmonės vis tiek eidavo bandyt pakliūt, tai užmatydavau, kad tikrai ne marozai ateina, o porelės, tokių tikrai daugiau neformalų

                  Comment


                    #69
                    Žiūrint ką marozais laikysim. Treninguotų džempube niekad neteko matyt

                    O Budweiserio alus Pas Paolo buvo geras atradimas

                    Comment


                      #70
                      Parašė Doncikas Rodyti pranešimą
                      /\ Nepilnamečiai? Ar čia junior Exit taip?
                      Ne junior. Adult, jei galima taip pavadinti.
                      16 Bit Lolitas mano buvo vienintėlis "partis" EXIT'e, dėl kurio ir nusivyliau pačiu klubu

                      Comment


                        #71
                        Žiūrint ką marozais laikysim. Treninguotų džempube niekad neteko matyt
                        matyt apie panašaus plauko veikėjus ir kalbame čia

                        Comment


                          #72
                          Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                          /\ va va būtent. kai šventėm cementofkę (šventėm ), tai buvo mūsų užsakytas visas 5 aukštas, su apsauga ir nieko daugiau neįleido, bet žmonės vis tiek eidavo bandyt pakliūt, tai užmatydavau, kad tikrai ne marozai ateina, o porelės, tokių tikrai daugiau neformalų
                          Cia tu kalbi apie tuos monstriskai apsirengusius ir veidus nusidaziusius asmenis, i kuriuos paziurejus atrodo, kad jie kasdiena svencia heloweena ir gasdina zmones?
                          Tai ar cia gerai, kad tokiu daug prisirinke?

                          Comment


                            #73
                            /\ neee, tuos švelnesnius

                            Comment


                              #74
                              Jam Pub'as studentijos pamėgtas, kiek žinau smagūs tūsai ten vyksta jau kuris laikas O dėl Papa Jazz, tai nuostabu Tik kaip dauguma minėjo - vietą netinkama
                              Mano nuotraukos @Fotki.com

                              Auto Show Millennium 2007
                              Retromobile 2007
                              "Kova 1". Driftingo čempionatas
                              "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                              Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                              BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                              Kauno Marių Regioninis Parkas

                              Comment


                                #75
                                Na kadangi istikimas fortui buvau, ir viena karta tam Jam pub buvau tai matyt ne tuo laiku uztaikiau, o maisyt nemaisau
                                I love INNUENDO!

                                Comment


                                  #76
                                  Parašė Vilius Rodyti pranešimą
                                  Na kadangi istikimas fortui buvau, ir viena karta tam Jam pub buvau tai matyt ne tuo laiku uztaikiau, o maisyt nemaisau
                                  Na nezinau, gal pasitaiket taip, bet tai yra visiska nesamone, panasaus lygio jei ateiciau as i teatra ir kazkokiu mistiniu budu pamatyciau ten keleta marozu ir po to teigciau - ai nenoriu as i teatra, ten marozu pamegta vietele
                                  Cia nepriekaistauju ar kazka, tik mazdaug noriu akivaizdziai pademonstruoti ant kiek neteisinga nuomone apie publika
                                  Paskutinis taisė Gator; 2008.01.16, 00:31.

                                  Comment


                                    #77
                                    Parašė Vilius Rodyti pranešimą
                                    Kad tam Jam Pub publika nekokia t.y. "marozai"
                                    Mane Jam Pub'as butent tuom ir suzavejo kad ten normali publika rinkdavos, t.y. minimum marozu ir "auksinio jaunimo"
                                    You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                                    Comment


                                      #78
                                      Teko man keletą kartelių Jam pub'e pabūti,tai vienintelis dalykas,kuris patiko-Samsonas juodas,o šiaip publika tai praktiskai visas neformalus jaunimėlis,kurie labai negražiai žiurėjo i mano adidas džemperiuką :$

                                      Comment


                                        #79
                                        Kadangi su neformalais sutariu, tai tiks
                                        O šiaip kur didžiausias alaus pasirinkimas Kaune? Kokiam pub'e?
                                        P.

                                        Comment


                                          #80
                                          Iš pub'ų - tai B.O., bent jau į meniu pažvelgus taip atrodo... O šiaip tai alaus rūšių daugiausiai turi būti alaus restorane, t.y. "Avilyje"

                                          Bet B.O. nervina, nebesuprantu kas per publika dabar ten renkasi... bomžai kažkokie, besikalbantys su savimi čia rimtai...
                                          O kai buvau jaunesnė man ten taip patiko dabar verta eiti nebent 5dienį arba 6dienį į antrą aukštą, kai dj groja. Ir reikia ateiti su didele kompanija ir tikrai gerti ne arbatą, nes kitaip išprotėti galima

                                          B.O. smagūs būdavo prieš porą metų vykę trečiadieniais kino vakarai - sėdi sau prieblandoj, geri sidrą, vyną ar alų ir žiūri kokį nekomercinio kino filmą...

                                          Dar eidavau į "Suflerį" Mažajame teatre, girdėjau ten remontą padarė... gal kas buvot po remonto?

                                          Exit'as turi savų minusų, bet šiaip tai yra vienintelė vieta Kaune, kurią aš vadinu - klubu.

                                          Gaila, kad Fortą uždarė, tikrai kur dabar VDUišnikams reikės sėdėti pertraukų (paskaitų) metu , Jam Pub'e? Na, Jam Pubas vienas geresnių, bet ten jaukumo trūksta, o ir publika kartais būna 15kos metų.

                                          Į Pizza Jazzbarį man patinka eiti pavalgyti, patinka muzikinis fonas, bet sėdėti ten ilgiau nei 2 valandas nusibosta. Nors šiaip ten jauku, dar jauku Senamiesčio Vyninėje arba Kavos namuose. Mėgstu šias vietas.

                                          "Absento" ir "Papa Jazz" nebuvau - noriu nueiti. Jaučiu - patiks.

                                          Reziumuojant, manau pastoviau reikės pradėt lankytis naujajame The Face, man patinka jo idėja, jei tik ji bus realiai įgyvendinama - kultūrinis klubas - puiku. Tiesa, interjere ten nieko įspūdingo, bet daug erdvės, publika normali, o jei dar pradės rinktis menininkai ir t.t., tai aš ten tikrai sėdėsiu daugiau nei 2 valandas
                                          Paskutinis taisė d'Ark; 2008.01.16, 15:57.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X