Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kavinės ir klubai Kaune

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė liutass Rodyti pranešimą
    Prieš 10 metų jis buvo pats tas

    Prieš 10+ metų B.O. buvo gėjų baras dėl to ir pavadinimas Blue Orange, t.sakant Žydrasis apelsinas (čia rimtai)
    bet man tada ten lankytis neteko, nes viena vertus, įleidę nebūtų antra vertus, dar labai maža buvau

    p.s. man taip pat BO labiausiai patiko prieš 3 metus... Tos penktadieninės linksmybės... uch Gaila, kad šitas baras ritasi down...

    Orleanas irgi buvo penktadieniui vieta nebloga, ypač vasarą lauke... pamenu kai Orleane visi šėldavo grojant Empy-X "Palangos jūroj"

    Comment


      Parašė d'Ark Rodyti pranešimą
      Prieš 10+ metų B.O. buvo gėjų baras dėl to ir pavadinimas Blue Orange, t.sakant Žydrasis apelsinas (čia rimtai)

      nepamenu, kad ten kada nors bučiau matęs kažką panašaus. bet, kad Blue Orange - tai tikra tiesa.

      Comment


        Parašė ilestmort Rodyti pranešimą
        nepamenu, kad ten kada nors bučiau matęs kažką panašaus. bet, kad Blue Orange - tai tikra tiesa.
        tikrai

        Comment


          Gal nepastebėjot... )))
          *******
          Miestai.net Fb

          Comment


            Parašė Irmux Rodyti pranešimą
            Gal nepastebėjot... )))
            buvo laikas, kai garbanė barmenka man alaus nelabai noriai įpildavo... taip, kad stebėjimams laiko tikrai užteko.

            Comment


              Tai įsivaizduokit, jei prieš 10+ metų kasnors viešai skelbtų, kad tai gėjų baras, nei vienas sveikas neišeitų pro duris na, matyt, buvo eilinis mažas barelis, kaip ir visi kiti aplinkui, tik šiame gal rinkosi spalvingesni lankytojai ir mergaičių gal neįleido

              Comment


                Parašė d'Ark Rodyti pranešimą
                Tai įsivaizduok, jei prieš 10+ metų kasnors viešai skelbtų, kad tai gėjų baras, nei vienas sveikas neišeitų pro duris na, matyt, buvo eilinis mažas barelis, kaip ir visi kiti aplinkui, tik šiame gal rinkosi spalvingesni lankytojai
                žinant kauną 98-aisiais, B.O. nebuvo eilinis mažas barelis. o kadangi, kaip supratau, Jus buvote tuo laiku eilinė maža mergaitė - tai Jums taip ir atrodo.

                Comment


                  Parašė ilestmort Rodyti pranešimą
                  žinant kauną 98-aisiais, B.O. nebuvo eilinis mažas barelis. o kadangi, kaip supratau, Jus buvote tuo laiku eilinė maža mergaitė - tai Jums taip ir atrodo.
                  Matyt taip buvo. Bent jau aš tai ten eidavau su mergytėm pabendrauti. beje, su mergytėm ir eidavau.

                  Comment


                    Parašė liutass Rodyti pranešimą
                    Matyt taip buvo. Bent jau aš tai ten eidavau su mergytėm pabendrauti. beje, su mergytėm ir eidavau.
                    nobody's perfect.

                    Comment


                      Na, paaskaičiuokim, 98-siais aš tikrai buvau eilinė(??? , nee ) bet tikrai maža mergaitė ir į kabakus nevaikščiojau. Bet gi B.O. atsidarė daugiau kaip prieš 10 metų, man rodos, 1995 m. jau veikė, tai gal ir buvo kurį laiką koks nors gėjų bariukas, kuris dėl mūsų netolerantiškos visuomenės greitai užsidarė. Vis gi, gal neatsitiktinai BO ilgą laiką buvo pankų baras, kaip bebūtų šis baras juk niekada nesiskundė tolerancijos trūkumu marginalinių visuomenės grupių atžvilgiu. So...
                      O kad ten būta gėjų baro man prieš porą metų pasakojo keli seni BO lankytojai, o tai galėtų būti visai ne iš piršto laužtas bajeris, nes tai būtų ir atsakymas kodėl toks baro pavadinimas.
                      Paskutinis taisė d'Ark; 2008.01.21, 14:35.

                      Comment


                        nu, tai Senas Stalčius, B.O. ar Bumerangs, dažniausiai 10+ atgal metų lankomos vietos taip sakant kultūringam laiko leidimui

                        Orleanas irgi buvo penktadieniui vieta nebloga, ypač vasarą lauke... pamenu kai Orleane visi šėldavo grojant Empy-X "Palangos jūroj"
                        smagiausi vakarai/naktys būdavo trečiadieniais, bet ir tai, tol kol apie juos žinojo nedidelis žmonių kiekis.
                        Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                        Comment


                          Parašė 99 Rodyti pranešimą
                          nu, tai Senas Stalčius, B.O. ar Bumerangs, dažniausiai 10+ atgal metų lankomos vietos taip sakant kultūringam laiko leidimui
                          O geriausias buvo "Pegasas". Ech...

                          Comment


                            kazkada per pietus i BO uzsukom..... daugiau ten nebeeisiu... Skliautai yra gerai.... Kolegos po darbo daznai ten uzsuka, jei turiu laiko - prisijungiu...
                            jam pub tik del vaizdo per balkona man patinka...
                            o dar vilniaus gatvej yra prie sporto prekiu restoranelis. neatsimenu kaip vadinasi gaila..... bet man ten patinka...
                            Linkėjimai,
                            Akvilė

                            Comment


                              Retro Bordo?

                              Comment


                                Geriausias baras buvo "Galera" Senamiestyje.
                                Alternative

                                Comment


                                  Gaila Galeros...

                                  Praeitą penktadienį teko pabūvoti "The Face". Įspūdis tikrai geras: vieta mieste, patalpos, žmonės, muzika ir organizuotumas buvo puikus. Mano nuomone, Kaunui to seniai trūko. Tą puikiai parodo susirinkusių žmonių kiekis.
                                  Įdomus klubo "grojaraštis"- vieną dieną groja Marilyn Manson, kitą dieną drum'n'bass.

                                  Comment


                                    Parašė astralindy Rodyti pranešimą
                                    Gaila Galeros...

                                    Praeitą penktadienį teko pabūvoti "The Face". Įspūdis tikrai geras: vieta mieste, patalpos, žmonės, muzika ir organizuotumas buvo puikus. Mano nuomone, Kaunui to seniai trūko. Tą puikiai parodo susirinkusių žmonių kiekis.
                                    Įdomus klubo "grojaraštis"- vieną dieną groja Marilyn Manson, kitą dieną drum'n'bass.
                                    Ale baisios kainos ten
                                    „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

                                    Comment


                                      Aukštos kainos atbaido visokią ne itin mokią publiką, kurios tikslas pigiai pagert ir patriukšmaut.
                                      It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                      Comment


                                        Nu tai jėtau, kam tas klubas tada skirtas jei degtinės butelis beveik 90 litų
                                        „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

                                        Comment


                                          /\ rimtai publikai

                                          Comment

                                          Working...
                                          X