Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

To T. Kiss U.

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Sumoki ir pirmyn.
    apie tai aš ir kalbu, todėl apie tikrą normalią meilę ne jūsų nosiai šnekėti, ir "juokelius" mėtyti, kurie yra visiškai ne vietoje ir dar įžeidžiantys žmonių jausmus

    Comment


      #22
      o siaip nepaisant viso sito zodziu karo butu suzinoti, kaip NIKUI pasiseke su meiles atgaivinimu. Patikejo mergina graziais zodziais, ar ne? Man visai irgi idomu, koks vieso issiliejimo efektyvumas.

      Galbut galima sukonstruoti apklausa (totalizatoriu) su galimybe speti ar pavyks NIKUI susigrazinti meile ar ne. As visgi statyciau uz neigiama rezultata

      Comment


        #23
        /\ žiūrint iki kokio lygio nikas prisidirbo visgi norėčiau, kad jie susitaikytų

        Comment


          #24
          Parašė daktaras Rodyti pranešimą
          apie tai aš ir kalbu, todėl apie tikrą normalią meilę ne jūsų nosiai šnekėti, ir "juokelius" mėtyti, kurie yra visiškai ne vietoje ir dar įžeidžiantys žmonių jausmus
          Aš tai tokius laiškus vadinu "vengimu mokėti". Pats tokius rašau, kai pinigų pritrūksta...
          You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

          Comment


            #25
            Parašė blitz Rodyti pranešimą
            Šiaip merginų esu paturėjęs jau ne vieną ir ne dvi, ir nei vienai iš jų nereikėjo saldžių žodelių.

            Sumoki ir pirmyn.

            Oi lūžau Eik tu ...
            Skaitau "Šiaip merginų esu paturėjęs jau ne vieną ir ne dvi", toliau galvoju bus - nes esu super gražus, galantiškas, mandagus etc etc... O čia p..t "Sumoki ir pirmyn."
            Įdomu, ką tos "merginos" pasakytų Turbūt - nepakartojamas ir vienintelis...

            Comment


              #26
              DAktare, tikrai pasitikiu Lietuvos medicina (skirtingai, nei daugeliu kitu sriciu). Todel esu tikras, kad kai baigsi mokslus Medica Kaunensis Unit-as'e (nepainioti su kitu panasiai skambanciu zodziu), galesi isgydyti visas mano negalias ir dar daugiau

              Beje, galiu patvirtinti, kad blitz irgi turi ivairiu psichiniu ir kitokiu negaliu (pvz .,yra psichoneuropatas ir ancefalopatas), todel atvaziuosime i Kauna gydytis abu.
              Paskutinis taisė John; 2007.11.04, 20:55.

              Comment


                #27
                šiaip kai pas ką nors kitą išsigydysite psichologines problemas, tada tikrai mielai pakviesiu atvažiuoti gydytis pas mane, jeigu būsiu tos srities specas, ką būtent konkrečiai jums tuo metu skaudės

                Comment


                  #28
                  Emigrantiškos cinikai jūs... cit, k noge.
                  Man irgi taip būna su žmonėm nori pasakyti vieną, bet pasakai ne tą, o tada tsakant... srėbt tenka... ilgai... srėbt...
                  Anyway... ai, tiek to...

                  Comment


                    #29
                    Ogo! Tai populiariausia mano tema
                    Daktare, tu maladec! Kol yra tokių Žmonių, pasaulis nesugriūs
                    Desade, kaip visada perskaitei tarp eilučiū
                    Na o visi kiti, hmmm...nenustebinote. Tačiau Jūsų etiketėse atsirado naujų, įdomių prierašų.

                    PiSi. Tikiuosi nesusipešit

                    Comment


                      #30
                      Parašė blitz Rodyti pranešimą
                      Aš tai tokius laiškus vadinu "vengimu mokėti". Pats tokius rašau, kai pinigų pritrūksta...
                      man kaip mokslininkui antropologiniu poziuriu butu labai idomu padiskutuoti, kodel egzistuoja tokie skirtumai seksualiniame gyvenime Uk ir Lietuvoje.
                      UK labai seksualizuota/erotizuota viesoji erdve. ( Tarkim tolete atlikinejau gamtinius reikalus ir pries mane esantis LCD ekranas tuo metu pasiule man 1. Pasimylet 2. pasididinti savo peni 3. bei palost )
                      I santykius zvelgiama is kitokio rakurso siek tiek .
                      UK seksualiniu partneriu keitimas yra daznesnis.
                      Zmones gyvena labiau pagal savo prigimti ( nzn ar cia ekonomika kalta )
                      "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                      - George W. Bush President of the USA

                      Comment


                        #31
                        Parašė DeSadas Rodyti pranešimą
                        UK seksualiniu partneriu keitimas yra daznesnis.
                        Zmones gyvena labiau pagal savo prigimti ( nzn ar cia ekonomika kalta )
                        Nebūčiau tuom toks tikras. Nors... ten visi susimoka tikriausiai - prie babkių. O iš EU fondo Lietuvoj sunku būtų šitam reikalui pajamt

                        Comment


                          #32

                          Ar nebus kai kurios "svietejiskos" ir nelabai pasaulietines organizacijos cia prikisusios savo nagu?

                          Comment


                            #33
                            Parašė John Rodyti pranešimą

                            Ar nebus kai kurios "svietejiskos" ir nelabai pasaulietines organizacijos cia prikisusios savo nagu?
                            Ar nebūtų galima kitą kartą labiau šrifto sumažinti? Nes mano akys, didelės ir pajėgios, kaip Raudonkepuraitės bobutės ne visas galimybes dabar išnaudoja.

                            Comment


                              #34
                              Beje, forume turim "susirūpinusių".
                              Kurie, spėju, dabar sedi priešais nuotraukas ir...

                              Comment


                                #35
                                tai Nikai ar atsiliepe tavo meile?
                                "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                                - George W. Bush President of the USA

                                Comment


                                  #36
                                  Parašė rat Rodyti pranešimą
                                  Ar nebūtų galima kitą kartą labiau šrifto sumažinti? Nes mano akys, didelės ir pajėgios, kaip Raudonkepuraitės bobutės ne visas galimybes dabar išnaudoja.
                                  Bijau, kad nenubaustu... patys zinot, kas.

                                  Comment


                                    #37
                                    Parašė Nikas Rodyti pranešimą
                                    Beje, forume turim "susirūpinusių".
                                    Kurie, spėju, dabar sedi priešais nuotraukas ir...
                                    Velnias, pamiršau užuolaidas užtraukt

                                    Comment


                                      #38
                                      kaip matome john yra geros nuotaikos, bijau kad su alaus bokalu komentarus raso
                                      "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                                      - George W. Bush President of the USA

                                      Comment


                                        #39
                                        Desadai, ne su alaus bokalu, o su karstos arbatos puodu ir termosu, nes po paskutiniu pasiuliavojimu issivyste siaubinga liga - persalimas (o gal gripas). Belieka viltis, kad tai nera mirtina ir kad kaip nors istempsiu

                                        Comment


                                          #40
                                          Nikai, jei mergina myli, tikrai sureaguos į šią žinutę, nesugebėtų likti abejinga

                                          Bet žiūriu pas kai kuriuos požiūris, į atvirai išsakomus jausmus, labai sustabarėjęs bei netolerantiškas Nors visi turim teisę išsakyti savo požiūrį, nors ir koks pižoniškas jis būtų
                                          *******
                                          Miestai.net Fb

                                          Comment

                                          Working...
                                          X