Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Smegenų pusrutuliai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Na aš kai įjungiau šią temą sukos PRIEŠ, tik nuleidau puslapį paskaityt pirmus komentarus ir pakėlus jau sukos PAGAL Ir dabar jau kuris laikas nesulaukiu, kad vėl PRIEŠ suktus
    Mano nuotraukos @Fotki.com

    Auto Show Millennium 2007
    Retromobile 2007
    "Kova 1". Driftingo čempionatas
    "Foje" Gali Skambėti Kitaip
    Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
    BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
    Kauno Marių Regioninis Parkas

    Comment


      #42
      Verta pamineti, kad kairysis pusrutulis gauna informacija is desiniosios akies, o desinysis - is kairiosios. Kai uzdengiu desinia aki, tai mergina sukasi pagal laikrodzio rodykle (dirba desinysis pusrutulis), kai uzdengiu kairiaja - pries laikrodzio rodykle (dirba kairysis).

      Kai univere deste privalomaji psichologijos kursa, zmogaus pusrutuliu atskyrimas buvo mane labiausiai suintrigavusi tema. Pvz. jei zmogui perskirti pusrutuliai ir jis tik desniaja akimi skaito, tai jis sugeba perskaityti, bet zodziu neiprasmina. O kai ziuri kairiaja, nesugeba perskaitytu zodziu perpasakoti, taciau smegenys uzrasa iprasmina...
      Paskutinis taisė gyvulatis; 2007.09.27, 21:45. Priežastis: sumaisiau puses, blin :)

      Comment


        #43
        reikia kad zmones i skirtingas puses matantys besisukant, paziuretu per ta pati kompiuteri, ir tada viskas butu aisku kame cia paslaptis.

        Comment


          #44
          deja - man kaip užciklinta varo vis tiek pagal ir žiūrint tik dešine, ir žiūrint tik kaire

          Comment


            #45
            Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
            Na aš kai įjungiau šią temą sukos PRIEŠ, tik nuleidau puslapį paskaityt pirmus komentarus ir pakėlus jau sukos PAGAL Ir dabar jau kuris laikas nesulaukiu, kad vėl PRIEŠ suktus
            lengviausia "perjungti" pasitelkus erdvinę vaizduotę reikia susikaupt ir įsivaizduot, kad ištiesta priekin merginos koja ne artėja, bet tolsta nuo tavęs - ir prašom, sukasi į prieš laikrodžio rodyklę. o jeigu perjunginėt kas pusę rato, ims atrodyti kad ji šoka

            Comment


              #46
              15 min. kankinaus ir akis dangsčau, kaip gyvulatis sakė, nu ir nors užmušk nepriverčiau jos suktis prieš laikrodžio rodyklę.
              P.

              Comment


                #47
                Parašė vap Rodyti pranešimą
                15 min. kankinaus ir akis dangsčau, kaip gyvulatis sakė, nu ir nors užmušk nepriverčiau jos suktis prieš laikrodžio rodyklę.
                Mano sielos brolis ;D

                Comment


                  #48
                  esu desinrankis ir tikrai, daugiau priklausau 'right brain functions'
                  Sita mergina sukas tiek i viena, tiek i kita puse. Jeigu i ja ziuresime pastoviai ir idemiai (kaip kad kazkas cia 15min bande) ,tai nemanau ,jog pasikeis puse Man asmeniskai ~80% sukas pagal laikrodi.

                  Comment


                    #49
                    Esu matęs šį bajeriuką. Moku mikliai "priversti" ją suktis prieš laikrodžio rodyklę, bet kaip ir daugumai - nieko nedarant, ji sukasi pagal...
                    Kaip po dykumą blaškiausi

                    Comment


                      #50
                      Is pradziu labai tiksliai maciau kad mergina sukasi pagal laikrodzio rodykle, o po isiziurejus vaizdas pasikeite, mergina sukosi pries laikrodzio rodykle, ir vel atvirksciai
                      Alternative

                      Comment


                        #51
                        Man tai ji vietoj stovi
                        beg, borrow and steal

                        Comment


                          #52
                          Vieną kartą, nors tu užmušk, sukosi prieš. Dabar jau sukasi pagal.... mistika
                          Nėra to blogo, kas neišeitų į internetą

                          Comment


                            #53
                            Prieš
                            http://m.lrytas.lt/-1308629241130735...ms-belieka.htm

                            Comment


                              #54
                              Man tai lengviausia persukti jos sukimosi krypti tai ziurint i ekrana pasistengti zvelgt toliau, taprasme ziuri i atvaizda ir tarsi ziureti ne i ji o tarsi kiaurai ji i toli, bet seip tai ji visdelto sukasi

                              Comment


                                #55
                                Ir abiem akimis žiūrėjau, ir kaire, ir dešine, ir užsimerkęs - vis tiek sukosi pagal. Taigi, kokios išvados? Tie kas mato tik pagal laikrodžio strėlę (kaip aš) ir niekaip kitaip yra tinginiai? Nes tingi matyt kitaip?
                                Po paraliais negali ji suktis prieš, nes sukasi pagal, pagal visus 2d 3d ir sufreakintus fizikos dėsnius

                                Comment


                                  #56
                                  atsidariau, perskaičiau naujus komentarus ir vėl priscrollinau merginą. ir kokiai sekundei ji ėmė suktis prieš dabar jau vėl grįžo pagal ir nors tu ką, nepasikeičia

                                  Comment


                                    #57
                                    ką čia šnekat man ji sukasi visą laiką prieš nepersigalvodama

                                    stebėkit kad ir jos koją. ir tik vienoj vietoj abi kojos susilieja, mat kitaip visi matytume tą patį vaizdą tiesiog ot.
                                    http://m.lrytas.lt/-1308629241130735...ms-belieka.htm

                                    Comment


                                      #58
                                      ramiai ateis laikas, pamatysit ir jus sito stebuklo antra dali
                                      www.tomflagman.com

                                      Comment


                                        #59
                                        Na va... Jau be jokių problemų išeina "apsukti" merginą. Tik va norint ja sukt prieš laikrodį reik žiūrėt į kojas. Žiūrint į galvą neina persilaužt. O norint sukt pagal laikrodį persilaužimas vyksta ir į galvą, ir į kojas žiūrint.
                                        Mano nuotraukos @Fotki.com

                                        Auto Show Millennium 2007
                                        Retromobile 2007
                                        "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                        "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                        Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                        BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                        Kauno Marių Regioninis Parkas

                                        Comment


                                          #60
                                          nesuprantu aš jūsų, kokie dar persilaužimai? ji sukas pagal laikrodžio rodyklę ir taškas.
                                          bandžiau visaip žiūrėti, patikėkit

                                          Comment

                                          Working...
                                          X