Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Smegenų pusrutuliai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Prieš

    IT. Sicilija
    PT. 11 dienų Portugalijos keliais
    LT. Kaunas 2009.01.04

    Comment


      #22
      man užtikrintai pagal atitinka viskas - dešinė ranka, geras loginis mąstymas ir šiaip gera galva speak man dar laaabai tinka nu tas ten kur ragelis kabo žodžiu viskas tip top ir šiaip iš tikrųjų - dažniausiai dešiniarankiams būna labiau išsivystęs kairys pusr., o kairiarankiams - dešinys pusr. todėl jeigu norite turėti dar protingesnes ir labiau išlavintas galvas - valdykite savo priešingas rankas, moksliškai berods yra įrodyta ar kažkas panašaus

      Comment


        #23
        Man mergina sukasi akivaizdžiai pagal laikrodžio rodyklę, ir nors ir labai ilgai žiūrėjau, niekaip nesupratau kaip žmonėms gali atrodyti kad ji sukasi prieš, na niekaip negaliu persijungti Na gal ir atitinka, esu dešiniarankis, tačiau su skiaičiavimais man niekada per daug nesisekė, dar mokykloje geriau ėjosi kalbos ar istorija, nei matematika. Taip kad nežinau kiek čia tiesos
        Snowflakes will attack U <3

        Comment


          #24
          Parašė oranger Rodyti pranešimą
          Man į abi puses
          Vienu metu? Gerai, klok, ką gėrei ir kokiais kiekiais
          Įžvalgos.lt - FB - G+

          Comment


            #25
            Parašė oranger Rodyti pranešimą
            Man į abi puses
            "Persijungti" nesunku, užtenka keletą sekundžių pažiūrėt į merginą, tada į smegenų paveiksliukus, o paskui vėl į merginą.
            man taip pat
            ziuri i mergina, po to i piesini su smegenim ir akies kampuciu stebi mergina.

            man netgi gaudavos kad ji ne sukasi, o tai i viena puse puse rato, tai i kita.

            jau anksciau macia si paveiksleli, bet tik siandien gavosi. ir sakyciau pakankamai paprastai, nors po to aki ir galva biski iskaudo

            Comment


              #26
              Panašų dalyką galima pažiūrėt LRT laidoj "Klausimėlis", ten klaustukas sukas, tai visad pavykdavo "perjunginėt".. Pradžioj galvojau, gal rimtai keitaliojas kryptys, tačiau po šitos temos supratau, kad ne aš vienas toks "perjunginėjimo" galiu turiu.

              Comment


                #27
                nu jeigu visiškai dvimatis daiktas ir sukasi tiksliai apie savo ašį, tai nesunku perjunginėt Čia tas pats, tik šiek tiek sudėtingiau... p.s. o kodėl skriaudžiat paneles? Joms versijos nebus?

                Comment


                  #28
                  geras triukas .... man sukasi tik pries laikrodžio rodykle, kai normaliai žiūriu, bet kairė ranka sustabarėjusi hmm - čia matyt prisitaikymas prie dešiniarankių visuomenės

                  o šiaip jei norit valdyti į kurią pusę ji suktųsi reikia žiūrėti į vieną tašką ekrano šone ir tik akies kampučiu į figūrą, tada matai, kaip viskas vyksta pusę per pusę: pusė apsisukimo prieš, o kita palei rodyklę - įdomu. Ir jei nori, pakeisti puses tiesiog reikia pradėti žiūrėti į krūtinę per norimą sukimosi kryptį

                  p.s. ilgai nekaitaliokit, nes iškarto smegenys užkaista
                  Paskutinis taisė tricky_kid; 2007.09.27, 19:42.
                  Propoganda ir penas mintims >>>

                  Idėjos, mokslo pasiekimai ir įdomybės
                  www.ted.com

                  Comment


                    #29
                    2 hunter:

                    am... kaip ten su pusrutulių išvystymais?


                    (dovanokit kiaulė aš)

                    Comment


                      #30
                      Fe0 nieko nesupratau? Man sukasi prieš jei ką, ir viskas atitinka...

                      Comment


                        #31
                        Parašė tricky_kid Rodyti pranešimą

                        o šiaip jei norit valdyti į kurią pusę ji suktųsi reikia žiūrėti į vieną tašką ekrano šone ir tik akies kampučiu į figūrą, tada matai, kaip viskas vyksta pusę per pusę: pusė apsisukimo prieš, o kita palei rodyklę - įdomu. Ir jei nori, pakeisti puses tiesiog reikia pradėti žiūrėti į krūtinę per norimą sukimosi kryptį

                        p.s. ilgai nekaitaliokit, nes iškarto smegenys užkaista
                        Žiūrėjau gal kelias minutes ir dariau kaip tu sakei, bet vistiek ji man tik pagal laikrodzio rodykle sukasi Kaip jūs perjungiat, neįsivaizduoju. Beje, visai nieko pana
                        Snowflakes will attack U <3

                        Comment


                          #32
                          Iš pradžių aš taip pat mačiau tiktai pagal laikrodžio rodyklę, bet bežiūrint į šešėlį sugebėjau pakeisti kryptį į prieš laikrodžio rodyklę. Kai smegenys priprato, gana nesunku dabar pakeisti kryptį ir matyti, kaip pusę rato sukasi į vieną, o kitą pusę į kitą.

                          Comment


                            #33
                            Parašė Hunte-r Rodyti pranešimą
                            p.s. o kodėl skriaudžiat paneles? Joms versijos nebus?
                            Gal per giliai mintį užkapsčiau

                            Comment


                              #34
                              cha cha
                              persijungiau! Galvojau, kad niekada nepamatysiu sukantis prieš. Bet dabar galiu persijungt ir taip, ir taip
                              ...bet geriausias atsakymas "Nėra čia jokios merginos"

                              Comment


                                #35
                                Persijungiau Rimtai, reikia žiūrėti į šešėlį, tada lengviau. Į krūtinę žiūrėti nereikėtų, nes blaško dėmesį...
                                Snowflakes will attack U <3

                                Comment


                                  #36
                                  Aš irgi persijungiau, dabar pagal matau va
                                  *******
                                  Miestai.net Fb

                                  Comment


                                    #37
                                    Įdomi situacija su tais pusrutuliais Mano kairysis smegenų pusrutulis išvystytas labiau nei dešinysis, turiu gerą regimąją atminti, taip pat labai gaudausi daugybėje skaičių ir t.t. Tačiau pasak paveikslėlio turėčiau būti dešiniarankis, bet yra atvirkščiai...
                                    دائما الليتوانيه

                                    Comment


                                      #38
                                      nu niekaip neiseina islaikyti to sukimosi "pries". vos tik sumirskiu ir ta merga vel i kita puse sukasi

                                      visgi po ilgo ziurejimo jau issitreniravau
                                      Paskutinis taisė FlagMan; 2007.09.27, 20:39.
                                      www.tomflagman.com

                                      Comment


                                        #39
                                        Biški pasistengus gali suktis i betkuria pusę. Žmogaus akis nepratus matyti vaizdo be šešelių ir perspektyvs, del to ir gaunasi žitas šposas.
                                        Life is a game that no one wins

                                        Comment


                                          #40
                                          Parašė 99 Rodyti pranešimą
                                          Iliustracijoje mergina sukasi, tai faktas. Tačiau prieš ar pagal laikrodžio rodyklę?



                                          Matančių merginą besisukančią pagal laikrodžio rodyklę, labiau išvystytas kairysis smegenų pusrutulis, prieš laikrodžio - dešinysis.

                                          O čia abstrakčiai parodytos atliekamos pusrutulių funkcijos:

                                          iš pirmo žvilgsnio dažniausiai sukasi pagal laikrodžio rodylę. bet kai pasistengiu imu matyt, kad vieną pusę rato sukasi pagal , o kitą prieš

                                          Comment

                                          Working...
                                          X