Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Michailas Gorbačiovas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Man blogesnės nuomonės jau nebegalima senai sudaryt.

    Comment


      #42
      Parašė simas Rodyti pranešimą
      Tiesiog nauja klavetura


      Pirmas dalykas, tai išmok bent kablelius sudėt, o tai tavo rašliavą vos iš trečio karto skaitant pavyksta iššifruot. Negėda rašyti turbūt blogiau, nei vidutinis trečiokas?

      Antras dalykas, pyk nepykęs, bet skaitant tavo mintis apie sovietų sąjungos santvarkos pranašumą akivaizdu, kad esi susikūręs kažkokias nebūtas iliuzijas ir į visa tai žiūri kažkokiu labai keistu kampu. Tuo labiau, kad tu greičiausiai net neatsimeni tų laikų. Nemanau, kad dabar mąstytumei taip pat, jei būtum matęs pilkus miestus, susirūpinusius žmonių veidus, pašnibždomis, apie ką nors neideologinio besikalbančius tėvus, tuščias ir nesterilias parduotuves. Ir nors tada nebuvo kai kurių tavo išvardintų blogybių, tais laikais vyravo alkoholizmas, smurtas šeimoje, vagystės, sukčiavimai, "blatai", kyšininkavimas ir gerokai didesniu mastu, nei tai vyksta dabar (beje, daugelis šiandienos socialinių problemų yra paveldas iš sovietų sąjungos).

      Dėl to siūlau nebeskiest nesąmonių ir labiau pasidomėt anų laikų realijomis.
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        #43
        Blogybes atejo is amerikos juk kokie dabar filmukai, filmai, laidos ir pan. O seniau nebuvo tiek daug smurto vaikai buvo kulturingi o dabar bijai praeiti vienas kita gerbdavo ir visi bijodavo nusižengti istatimam
        O del kableliu tai neprates det juos internetinėje erdveje .

        Comment


          #44
          Parašė simas Rodyti pranešimą
          Blogybes atejo is amerikos juk kokie dabar filmukai, filmai, laidos ir pan.
          Dėl filmukų gal ir pritariu ir darysiu viską, kad mano vaikai tokių nematytų, bet ne filmukuose ir laidose reikia ieškoti pateisinimo tam režimui, nužudžiusiam keliasdešimt milijonų žmonių ir nemažiau tiek suluošinusiam. Gėdos turėk.

          O seniau nebuvo tiek daug smurto vaikai buvo kulturingi o dabar bijai praeiti vienas kita gerbdavo ir visi bijodavo nusižengti istatimam.
          Gal nenusišnekam. Matosi, kad tu apskritai nelabai žinai, kas buvo ir kas nebuvo. Ne multikais smurtas yra matuojamas.

          O del kableliu tai neprates det juos internetinėje erdveje .
          Teks priprast, nes tuoj už tokius atvejus pradėsim dalint pražangas už kalbos kultūrą.
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            #45
            Deje multikai dauka daro pries kelis metus kur nors pazek vaikas vaidindavo drakonu kovas ar paziuri koki filma ir įsivaizduoja save jo kalyje .

            Comment


              #46
              Parašė simas Rodyti pranešimą
              Deje multikai dauka daro pries kelis metus kur nors pazek vaikas vaidindavo drakonu kovas ar paziuri koki filma ir įsivaizduoja save jo kalyje .
              Taip taip. Sakaus pradėk dėt skyrybos ženklus, nes dar viena tokia tavo rašliava ir pradėsim baust.
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                #47
                Gerai, bet ir taip manau, kad mane nubaus už se tema.

                Comment


                  #48
                  Parašė simas Rodyti pranešimą
                  Maziau bet korupcija klestejo ir ji dabar klesti ir klestes tik tais laikas buvo gal ir mazesne is vienos puses ir nieko zmogus o is kitos tai tyliu geras del to kad siek tiek ivede demokratijos o blogas kad per daug ivede ir nebesugebejo sustabdyti ir man nepatinka kaip zmones niokoja viska pvz visokias karines bazes ir t.t. tai gal imkim ir padarykim muziejus
                  P.s man ne 17 biski daugiau
                  Tu kuriai žmonių kategorijai priklausai? Vergų - kurie negali gyventi be spygliuoto vergvaldžio botago už savo nugaros ar vergvaldžių - kurie negali gyventi neengdami kitų ir neišdavinėdami ar nepardavinėdami savo artimųjų už 30judo sidabrinių ar trečiai grupei?
                  Gal kartais tavo tėvai po sovietinio gulago griūties buvo atjunkinti nuo pagerinto sifograntų maitinimo lovio, kad taip ilgiesi sovietinės santvarkos ir pyksti ant Gorbačiovo už tai, kad jis nesugebėjo sustabdyti natūralaus istorijos rato tėkmės, fašistinės - kolonijinės imperijos žūties?
                  Gorbačiovui galima dėkoti už vienintelį dalyką - kad sugebėjo leisti sugriūti didžiausiai žmonijos istorijoje buvusiai fašistinei - kolonijinei imperijai be milijonų ar net dešimčių milijonų civilių žmonių mirčių, be pilietinių karų, tyliai "nuleidžiant garą".
                  Parašas :)

                  Comment


                    #49
                    Gal ir del gal ir ne as ja taip vertinu nes mano artimas giminaitis buvo: Snieckus

                    Comment


                      #50
                      Dėl nuomonės išsakymo niekas nenubaus. Ha! Kokia ironija nes tais laikais negalėtume taip laisvai išsakyti savo nuomonės.. (net jeigu manęs ir tavęs tada nebuvo ) .

                      Aš pats nepatyriau to viso, tačiau iš dabartinio savo suvokimo istorijos Gorbačiovą laikau tą kurio valdymo metu pagaliau burbulas sprogo ir katė ištrūko iš maišo. Kiek pats jis prisidėjo prie to negaliu pasakyti nes supratimas kas darėsi tuo metu mano (ir mūsų) yra gana siauras.

                      Tiesiog žinau kad Gorbačiovas buvo daug geresnis negu tie visi kiti prakeikti velniai prieš jį.

                      Comment


                        #51
                        Parašė simas Rodyti pranešimą
                        Gal ir del gal ir ne as ja taip vertinu nes mano artimas giminaitis buvo: Snieckus
                        Jei taip, tai tuomet turėtum žinoti, kad taip pat tavo giminaitė Sniečkaus motina išsižadėjo sūnaus už žmonių tremtis, už Lietuvos okupaciją ir pati 1944 pasitraukė į Vakarus. Taip pat turėtum žinoti ir tai, kad Sniečkaus augintinis Aleksandras Štromas, supratęs visos sovietinės sistemos absurdiškumą, tapo garsiu disidentu, antikomunistu, buvo iš esmės išvarytas iš Sovietų Sąjungos, nes kitu atveju grėsė kalėjimas. Taigi galvok, žmogau, ką kalbi.

                        Comment


                          #52
                          Parašė simas Rodyti pranešimą
                          Maziau bet korupcija klestejo ir ji dabar klesti ir klestes tik tais laikas buvo gal ir mazesne is vienos puses ir nieko zmogus o is kitos tai tyliu geras del to kad siek tiek ivede demokratijos o blogas kad per daug ivede ir nebesugebejo sustabdyti ir man nepatinka kaip zmones niokoja viska pvz visokias karines bazes ir t.t. tai gal imkim ir padarykim muziejus
                          P.s man ne 17 biski daugiau
                          Ech kokie mes naivuoliai. Tau patinka Kinijos sistema - kapitalizmas su įteisinta vergove? O ssrs tvarkos irgi nebuvo, tik apie ją nebuvo galima kalbėti. Jei įvykdavo kokia nelaimė, pvz.: lėktuvo katastrofa, tai toks dalykas neatsidurdavo naujienose. Geras to pavyzdys Černobilis. Tiktai kai švedai pradėjo kelti paniką (o jie tai pradėjo daryti kai juos pasiekė radioaktyvus debesis, t.y. maždaug po 4-5 d.), tada ir komiai pripažino, kad yra problema. Žmonės nieko nežinojo, nebuvo imtasi jokiu civilinės saugos veiksmų išskyrus Černobili. Tai viską pasako
                          Paskutinis taisė Perfect; 2007.09.26, 22:47.

                          Comment


                            #53
                            Parašė simas Rodyti pranešimą
                            <...> kaip gali smirdėti rašyba <...>
                            Dėka labai gražių lietuvių kalbos, kurios tu neišmokai, frazeologizmų, epitetų ir kitų literatūrinių priemonių rašyba smirdėti tikrai gali

                            Apie ką čia diskutuot? Apie Gorbačiovą diskutuot trūksta kompetencijos (man). Apie sovietinę santvarką galiu pasakyt savo nuomonę. Bet ji nė vieno sovietpalaikio nenudžiugintų.
                            Paskutinis taisė ; 2007.09.26, 22:49.
                            Įžvalgos.lt - FB - G+

                            Comment


                              #54
                              Parašė Rodyti pranešimą
                              Apie sovietinę santvarką galiu pasakyt savo nuomonę. Bet ji nė vieno sovietpalaikio nenudžiugintų.
                              Hmmm, kažkur mes jau tą nuomonę išgirdome... Kažkokiam kitame forume .

                              Comment


                                #55
                                Parašė taimis Rodyti pranešimą
                                Hmmm, kažkur mes jau tą nuomonę išgirdome... Kažkokiam kitame forume .
                                Prisipažįstu, kaltas...

                                Šita tema man jautri, pavadinkim taip Nors visvien visiškai kategoriškai į tai nežiūriu. Po visko...

                                Mano nomonė galėtų pasikeist, jei Rusija kardinaliai pakeistų savo požiūrį į tai, kas buvo. Kuo greičiau pradės tai daryti, tuo daugiau šansų turės. Tačiau ji ne tik to nedaro, bet net ir eina priešingon pusėn. Todėl savo pozicijos neatitrauksiu nė per nago juodymą. Pykit ir kritikuokit. Ber pamąstykit, kodėl aš visai kitaip kalbu apie nacius ir apie dabartinę Vokietiją. Gal išvados po to leis kitaip viską suprasti.
                                Paskutinis taisė ; 2007.09.26, 23:06.
                                Įžvalgos.lt - FB - G+

                                Comment


                                  #56
                                  Parašė Rodyti pranešimą
                                  Prisipažįstu, kaltas...

                                  Šita tema man jautri, pavadinkim taip Nors visvien visiškai kategoriškai į tai nežiūriu. Po visko...

                                  Mano nomonė galėtų pasikeist, jei Rusija kardinaliai pakeistų savo požiūrį į tai, kas buvo. Kuo greičiau pradės tai daryti, tuo daugiau šansų turės. Tačiau ji ne tik to nedaro, bet net ir eina priešingon pusėn. Todėl savo pozicijos neatitrauksiu nė per nago juodymą. Pykit ir kritikuokit. Ber pamąstykit, kodėl aš visai kitaip kalbu apie nacius ir apie dabartinę Vokietiją. Gal išvados po to leis kitaip viską suprasti.
                                  Dar suprantama, kai kritikuojama šalies valdžia, bet kai dėl tam tikros valstybės vykdomos politikos pereinama prie tokių pareiškimų, kad tos valstybės tauta turėtų būti nušluojama nuo žemės paviršiaus yra mažų mažiausiai graudu ir apgailėtina. Taip paminama bet kokia pagarba žmogui ir tai yra labai arti to požiūrio, kuriuo vadovavosi tiek Hitleris, tiek Stalinas.

                                  Man asmeniškai buvo gėda, nes su tokiais pareiškimais demoralizuojamos visos Baltijos ir vakarų šalių puoselėjamos vertybės.
                                  Mano galerija Flickr'yje

                                  Comment


                                    #57
                                    Parašė Mantas Rodyti pranešimą
                                    <...> pereinama prie tokių pareiškimų, kad tos valstybės tauta turėtų būti nušluojama nuo žemės paviršiaus yra mažų mažiausiai graudu ir apgailėtina.
                                    Kartoju tai, ką sakiau (gali iš naujo tai paskaityti originaliame pranešime):
                                    1. Leninas, Stalinas ir Putinas yra didžiausi idiotai.
                                    2. Rusija turėtų būti izoliuota arba perkelta į Antarktidą. Pirmas teiginys - tai pareiškimas jos blogos įtakos (bet kokios, tiek ekonominės, tiek moralinės) sustabdymui. Antras - tik simbolinė ironizuota hiperbolė.
                                    3. Ne visi rusai yra blogi.
                                    4. Taip pat pasakiau, kad galėčiau švelninti savo poziciją, jei Rusija į istoriją žvelgtų ne su pasididžiavimu, bet su apgailestavimu.


                                    Kaip matai, apie jokį tautos nušlavimą nebuvo kalbos. Taipogi, trečias punktas rodo, kad po visko aš visvien į tai stengiuosi žiūrėti objektyviai, ko Rusija daryti net ir dabar nė neketina, šalyje istorija piešiama su pasididžiavimu ir labai didelė dalis tautos būtent taip ją ir priima.
                                    Paskutinis taisė ; 2007.09.26, 23:31.
                                    Įžvalgos.lt - FB - G+

                                    Comment


                                      #58
                                      Tiesą pasakius, nelabai suprantu šios temos tikslo, tai dabar jau apie kiekvieną veikėją atskiras temas kursim? Aš noriu apie Lukašenką, galima?

                                      O ką aš manau - na teigiamas dalykas būtų perestrojka, dėl kurios Lietuva gavo galimybę tapti nepriklausoma, bet nemanau kad tai vien šio dėdės nuopelnas, vistiek ten buvo kažkokia komuniagų partija ar kažkas tokio...
                                      Snowflakes will attack U <3

                                      Comment


                                        #59
                                        Davai sukuriam po atskirą temą kiekvienam politikui ir diskutuojam.

                                        Nematau temos tikslo.
                                        „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

                                        Comment


                                          #60
                                          Mano asmenine nuomone, Gorbačiovas turėtų sėdėti Lietuvos kalėjime už sausio 13 d. įvykius. Jo garsioji frazė "Aš nieko nežinojau" - mažų mažiausiai kvaila. Vyriausiasis kariuomenės vadas (TSRS KP generalinis sekretorius tuo metu būdavo ir kariuomenes vadu) nežino, ką daro jo pavaldiniai. Absurdas. Tokiu nesąmonių TSRS nebūdavo. Vienintelį kartą nepaklusnumas gensekui buvo parodytas, kai Gorbis buvo Forose. Kuo tai baigėsi, visi žinom.
                                          Birth, school, METALLICA, death

                                          Comment

                                          Working...
                                          X