Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Dainos, kurias rekomenduotumėte

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Dainos, kurias rekomenduotumėte

    Šioje temoje dėkite Jūsų manymu geriausias Jūsų klausytas dainas.

    1. Dainas dėkite tikrai, kurios patiko Jums ir išskirtines.
    3. Būtų malonu jei prie dainos pridėtumėte savo komentarą apie dainą arba grupę, kurią ją atlieką.
    Paskutinis taisė Tadas; 2008.11.03, 13:11.
    „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

    #2
    Šiaip, jau lygtais yra 2 temos muzikai "Prospekte": Grojaraštis ir ...(neatsimenu) Kam reikėjo kurti trečia nelabai suprantu.
    Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
    Dordrechtas/Haarlemas
    Nesebaras/Plovdivas
    Kiolnas

    Comment


      #3
      Na čia panašiai kaip filmų ir knygų rekomendacijos, tačiau čia dainų rekomendacijos. Na jeigu netinka galite temą ištrinti.
      „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

      Comment


        #4
        Na jei jau pradėta tema, tai mano dainų daina.
        Nek - Laura non c'e (Praeitais metais pasirodė koveris atnaujintai Nek et Cerena)
        Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
        Dordrechtas/Haarlemas
        Nesebaras/Plovdivas
        Kiolnas

        Comment


          #5
          Tadas, a turi raumeny? Tuoj žmonės pradės visas savo fonotekas vardinti. O kiek tau dainų rašyt? Top 100?

          Comment


            #6
            rat, kiek nori tiek rašyk. Geriau, kad po vieną geriausią.
            „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

            Comment


              #7
              Ech... jaunieji maksimalistai. Po vieną iš visų 10-11 metų klausytų gabalų. Amžiaus užduotis.

              Galima pasiūlymą išdėstyt. Geriau sakyt po vieną dainą pagal žanrą.
              Paskutinis taisė rat; 2007.08.13, 15:20.

              Comment


                #8
                Man sita labai patinka, klausau ir niekaip neatsibosta:
                Sonic Youth-Stones
                Pasaulį reikia susprogdint, kad žmonės būtų laisvi, nes tada visos sienos išlėks į orą.

                Comment


                  #9
                  Po ilgų svarstymų ir dvejonių, supratau, kad mano Nr. 1 yra Donna Lewis - I Love You Always Forever (1996, popsas)
                  Kažkur apie 1996-1997 išgirdau (berods per M-1, o gal RC?), važiuodamas vėlyvą vakarą taksi (juodoj volgoj) Laisvės prospektu, Karoliniškėse ir kažkaip įstrigo.

                  P.S. Ne, aš ne taksi vairuotojas.
                  Paskutinis taisė rat; 2007.08.14, 11:00.

                  Comment


                    #10
                    Na aš irgi ilgai svarsčiau ir nieko nesugalvojau...iki kol winampas "neišsufflino" Keistuolių teatro "Geltonų plytų kelias" Čia mano Nr. 1, bo aš šitą dainą prisimenu turbūt tiek pat laiko, kiek prisimenu save Klasika visgi...

                    Comment


                      #11
                      Aš neišsirenku bet renkuos tarp Metallica - Nothing else matter ir The Cranberries - Zombie. Pastarąją išgirdau apie 1995 m., kai man buvo 10 m., ir ji įstrigo (girdėjau tik vieną kartą), bet tik apie 2001 sužinojau kas tai per daina ir grupė ir nuo to laiko turbūt nėra, sakykim savaitės, kad ta daina nenuskambėtų ausinėse bent keliatą kartų
                      P.

                      Comment


                        #12
                        Fantastiskas gabaliukas ir klipas

                        M.O.P. - Ante Up

                        Comment


                          #13
                          O cia as buvau ir .....pasilikau
                          Paskutinis taisė 99; 2007.08.14, 16:18.
                          Viking Laws

                          Comment


                            #14
                            Parašė John
                            Fantastiskas gabaliukas ir klipas
                            M.O.P. - Ante Up
                            ka keisto tame klipe pastebejau, kad visi ziurovai - baltaodziai. Idomu kodel?
                            Paskutinis taisė 99; 2007.08.14, 16:18.

                            Comment


                              #15
                              šiuo metu labiausiai kabinantis gabaliukas man yra Tenacious D - Tribute, kažkaip labai ilgai neatsibosta

                              Comment


                                #16
                                Daug tokių kurios patinka net sunku išrinkti, taigi pačią pirmą parašysiu, ir vieną iš paskutinių ( t.y kuri ilgai neatsibosta)

                                Maria Magdalena - Sandra Ši mėgstamiausia buvo apie 1992 metus. (Klipas atnaujintas)

                                Andain - Beautiful Things
                                dabar šią dažnai klausau
                                Paskutinis taisė Irma; 2007.08.15, 10:37.
                                *******
                                Miestai.net Fb

                                Comment


                                  #17
                                  Irmux, Andain - Beautiful Things pas mane taip pat labai ilgai prabuvo viena klausomiausių dainų.
                                  „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

                                  Comment


                                    #18
                                    Tai ar turetumete kas nors Dreams - Musu Dienos?


                                    Prie ruso man buvo geriau

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė tivoli Rodyti pranešimą
                                      Na jei jau pradėta tema, tai mano dainų daina.
                                      Nek - Laura non c'e (Praeitais metais pasirodė koveris atnaujintai Nek et Cerena)

                                      Čia daina apie kurią kalbėjau...Amžiaus daina.
                                      Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                                      Dordrechtas/Haarlemas
                                      Nesebaras/Plovdivas
                                      Kiolnas

                                      Comment


                                        #20
                                        Foje- Kibernetiniai zaislai ir Queen- Innuendo, dainos kurios buna perklausomos bent kelis kartus per savaite.

                                        Comment

                                        Working...
                                        X