Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

City Cafe

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė LBP Rodyti pranešimą
    Dar priklauso nuo to, kieno pinigai leidžiami - savi prakaitu ar protu uždirbti, gimdytojų, vyro, žmonos....
    Šiais metais nedirbsiu . O ir vasarą Lietuvoj neišėjo padirbt, dėl LT įstatymų.

    Comment


      Parašė Mjso Rodyti pranešimą
      Keista, kad dar vasara nepradeda reklamuoti kaledu...
      Išties, visą tą "Kalėdų karštinę" sulaiko vienas labai paprastas dalykas - lapkričio pradžioje esančios vėlinės. Jei nebūtų šios "šventės", Kalėdos Akropolyje prasidėtų turbūt iškart po "mokyklinės mugės", rugsėjo vidury

      Comment


        Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
        Išties, visą tą "Kalėdų karštinę" sulaiko vienas labai paprastas dalykas - lapkričio pradžioje esančios vėlinės. Jei nebūtų šios "šventės", Kalėdos Akropolyje prasidėtų turbūt iškart po "mokyklinės mugės", rugsėjo vidury
        Ant IKI kasos čekių jau vidury vasaros buvo kažkas panašaus į "pradėk taupyti Kalėdoms šiandien" išspausdinta .

        Comment


          /\ va va kaip tik apie tą iki akciją norėjau rašyti, didesnio absurdo sugalvoti turbūt jau nebebuvo įmanoma...

          Comment


            Šiaip tai galima pastebėti, kad buitinės technikos, drabužių ir avalynės parduotuvėse tai Kalėdos jau pusę metų tęsiasi.. vasaros išpardavimas niekaip nesibaigia, beliks tik snaigių pridėt vitrinose, kad išpardavimas virstų į kalėdinės tematikos.
            Jūsų,
            Analitikas PlėtRa™

            Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

            Comment


              Parašė innuendo Rodyti pranešimą
              Su pidisoku kišenėje? Aš į parduotuves neinu, nebent žinau ką reikia nusipirkt. Pas mane jau radarai įgudę, vienoje pardafkėje nepraleidžiu daugiau nei 10 minučių. Ir šiaip, kol kas neturiu tiek pinigų, kad dažnai galėčiau sau leisti išlaidauti, žinant mano pomėgį žinomiems brand'ams .
              Oho geras, reiktu pasimokyti ir man parduotuvėje prabūti ~15 minučių O jei aš jau užeinu, tai, visiems baigias nervai, kol išeinu
              xXx. Purvina fantazija. Kai nerūpi niekas, ką sako kiti. Kai paskęsti tyloje, cigaretės dūmuose ar glamonių kvaituly.

              Comment


                Parašė ievutu Rodyti pranešimą
                Oho geras, reiktu pasimokyti ir man parduotuvėje prabūti ~15 minučių O jei aš jau užeinu, tai, visiems baigias nervai, kol išeinu
                Too bad for u. Man parduotuvėje pirmąjai baigiasi nervai.

                Comment


                  Parašė ievutu Rodyti pranešimą
                  Oho geras, reiktu pasimokyti ir man parduotuvėje prabūti ~15 minučių O jei aš jau užeinu, tai, visiems baigias nervai, kol išeinu
                  Toks jausmas, kad tu tuo didžiuojiesi.

                  Comment


                    Parašė Paulius Rodyti pranešimą
                    Toks jausmas, kad tu tuo didžiuojiesi.
                    Taigi tai taip miargaitiška. Tampytis po parduotuves dvi valandas ir galiausiai nenusipirkti nieko. Labai intelektualus laiko praleidimas.

                    Comment


                      Nekenčiu apsipirkinėt. Su moterimis iš viso išdurnėt galima. Galėtų, tai gyventų parduotuvėse. Būna kartais padaryt tenka išimtį ir atsijungt Mano apsipirkinėjimas vyksta taip - įbėgi į parduotuvę (jau iš anksto žinai ko reikia) ir pagal susiplanuotą trumpiausią maršrutą prabėgdamas susimeti viską į krepšelį, belieka sprintas prie kasų

                      Comment


                        Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                        Taigi tai taip miargaitiška. Tampytis po parduotuves dvi valandas ir galiausiai nenusipirkti nieko. Labai intelektualus laiko praleidimas.
                        Suprasčiau kad tas dvi valandas praleist su tikslu nusipirkt tai kas tik ten yra. O šiaip kad tik taip paslampinėti tai jau nežinau - man irgi greit nervai baigtųsi
                        You might surprise yourself.

                        Miestai.net FB

                        Comment


                          Parašė rat Rodyti pranešimą
                          Nekenčiu apsipirkinėt. Su moterimis iš viso išdurnėt galima. Galėtų, tai gyventų parduotuvėse. Būna kartais padaryt tenka išimtį ir atsijungt Mano apsipirkinėjimas vyksta taip - įbėgi į parduotuvę (jau iš anksto žinai ko reikia) ir pagal susiplanuotą trumpiausią maršrutą prabėgdamas susimeti viską į krepšelį, belieka sprintas prie kasų
                          Būtent. Eini pirkt džinsų- tai ir eini link džinsų. O va einu į parduotuves su draugėm, tai jos dar sijonus ir maikes apžiūrės, vėliau džinsus, vėliau apatinius, po to dar grįš prie džinsų. Brrr. Jei jau draugės eina prekintis tai manęs nebesikviečia, nes žino, kad nieko gero nebus .

                          Comment


                            Parašė rat Rodyti pranešimą
                            Nekenčiu apsipirkinėt. Su moterimis iš viso išdurnėt galima. Galėtų, tai gyventų parduotuvėse. Būna kartais padaryt tenka išimtį ir atsijungt Mano apsipirkinėjimas vyksta taip - įbėgi į parduotuvę (jau iš anksto žinai ko reikia) ir pagal susiplanuotą trumpiausią maršrutą prabėgdamas susimeti viską į krepšelį, belieka sprintas prie kasų
                            Pilnai pritariu. Aš - lygiai toks pat šiuo klausimu
                            You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                            Comment


                              Man net skaitymas apie tokius dalykus jau kaip reikalas erzina. Maistą perku vienoje vienintelėje parduotuvėj, todėl, kad žinau kur ten viskas sudėta ir greit galiu prabėgdamas susirinkti ko reikia.

                              Rūbų ir avalynės pirkimas matyt didžiausia kančia kokia tik gali būti apskritai, dėl to vis dažniau perku internetu, gaila, kad lietuviškų normalių parduotuvių nedaug, tai tenka savo pinigus išsiųsti į kitas valstybes. Ir laukti šiek tiek užknisa, bet užtat nereikia po visokius ****opolius vaikščioti, kas tikriausiai vienas žiauriausių ir morališkai labiausiai gniuždančių dalykų, koks tik apskritai begali būti. Niekad ir niekaip nesuvoksiu kaip kažkam gali būti kitaip, jau nebekalbant apie malonumo jautimą tai darant .

                              Comment


                                Vienas iš mėgstamiausių mano atsipalaidavimo būdų - shopintis
                                Visiškai atsijungiu. Tiesa, tai trunka gal 1-2 h, bet paskui lb viskas nusibosta ir lekiu lauk... į artimiausią kavinę, aptarti pirkinių. Todėl tam tinkamiausia yra kokia draugė, ne vyriškos giminės atstovas

                                Taip, esu girdėjusi savo adresu ir tokių replikų kaip: "kam tu viską čiupinėji?!"
                                Paskutinis taisė Irma; 2008.10.28, 01:24.
                                *******
                                Miestai.net Fb

                                Comment


                                  Parašė Irmux Rodyti pranešimą
                                  Vienas iš mėgstamiausių mano atsipalaidavimo būdų - shopintis
                                  Visiškai atsijungiu. Tiesa, tai trunka gal 1-2 h, bet paskui lb viskas nusibosta ir lekiu lauk... į artimiausią kavinę, aptarti pirkinių. Todėl tam tinkamiausia yra kokia draugė, ne vyriškos giminės atstovas

                                  Taip, esu girdėjusi savo adresu ir tokių replikų kaip: "kam tu viską čiupinėji?!"
                                  Va va, pagaliau, nors viena panelė forume yra, kuri tą dalyka mėgsta...
                                  Bet žinok turiu tokį draugą, kuriam apsipirkinėti tai yra viskas... Vieną kartą kartu išėjome, tai tada manaiau, kad aš nublūsiu
                                  xXx. Purvina fantazija. Kai nerūpi niekas, ką sako kiti. Kai paskęsti tyloje, cigaretės dūmuose ar glamonių kvaituly.

                                  Comment


                                    Parašė ievutu Rodyti pranešimą
                                    Va va, pagaliau, nors viena panelė forume yra, kuri tą dalyka mėgsta...
                                    Bet žinok turiu tokį draugą, kuriam apsipirkinėti tai yra viskas... Vieną kartą kartu išėjome, tai tada manaiau, kad aš nublūsiu
                                    Vargšas, kas jam? Saiko neturėjimas nėra gerai

                                    O šiaip to nedarau kiekvieną mėnesį. Bet kai būtina, tarkim naujas sezonas, ar jei proga yra tam. Be tikslo tampytis neturiu jokio noro, nes jei pamatau kas patinka, labai sunku nenusipirkti ir tai, kaip taisyklė, dažniausiai nėra būtinas pirkinys

                                    O dėl Kalėdų bumo. Tai turiu visus metus tam, kad susižinočiau ko kam reikia. Ir kai ateina Didysis metas pirktis, jau žinau tikslą ir po parduotuves labai lakstyti netenka
                                    Paskutinis taisė Irma; 2008.10.28, 11:22.
                                    *******
                                    Miestai.net Fb

                                    Comment


                                      Karas keliuose tik prasideda. Innuendo išlaikė driver theory test'ą .
                                      Paskutinis taisė innuendo; 2008.10.31, 19:22.

                                      Comment


                                        Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                                        Kelias keliuose tik prasideda. Innuendo išlaikė driver theory test'ą .
                                        Kelias keliuose? Sveikinu
                                        Mano nuotraukos @Fotki.com

                                        Auto Show Millennium 2007
                                        Retromobile 2007
                                        "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                        "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                        Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                        BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                        Kauno Marių Regioninis Parkas

                                        Comment


                                          Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                                          Kelias keliuose? Sveikinu
                                          Tpfu blyn, karas . klasiokės skolingos penkis butelius alaus. Nieks netikėjo. Trys klaidos

                                          Comment

                                          Working...
                                          X