Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

City Cafe

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    /\ tai aš žinau, kad tokių yra bet tai aš giliai buvau įsitikinęs, kad ir osiz vienas tokių ypač tas jo užrašas - dzūkelis šiauliuose, galvojau atvaręs studentas į šiaulius

    Comment


      #42
      U jė.Ryt einu į Vytauto didžiojo gimnaziją ir Ąžuolyno gimnaziją pateikti dokumentų dėl stojimo.Tikiuosi pasiseks ir pakliūsiu į pastarąją
      Kažkaip keista-kaip galima atmestinai žiūrėt į mokslus?Klasiokės kurių bendras vidurkis 9 išeina į kažkokią Vėtrungės gimnaziją, vien dėl to, kad nori mokytis su kitomis draugėmis kurių į geresnę gimnaziją nepriima.Eikit vaikai į mokyklą!
      Pasaulį reikia susprogdint, kad žmonės būtų laisvi, nes tada visos sienos išlėks į orą.

      Comment


        #43
        /\ šaunuolis labai geras tavo požiūris

        Comment


          #44
          Parašė Rodyti pranešimą
          Kuria koja iš lovos išlipai? Ta ar ne ta?
          Ta kur ne ta. O jei rimtai - neįsidėmėjau. Bet nenusiminkit. Pažadu, kad rytoj kai tik išlipsiu iš lovos, kad nepamirščiau iš karto būtinai užsirašysiu.

          Comment


            #45
            Parašė daktaras Rodyti pranešimą
            /\ šaunuolis labai geras tavo požiūris
            Mano klasėje panaši situacija. Auklėtoja visus nori iškišti į pačią prasčiausią Šiaulių gimnaziją, nors klasės vidurkių amplitudė maždaug 6 balai. Maždaug - kolektyvą išlaikyti.
            Esu ganėtinai ambicingas žmogus, nors ir nekaip savo pareiškimu sužibėjau jūsų akyse. Nesu perlas, bet norėčiau įstoti į bakalaureato klasę. Gal kas joje netyčia mokosi?

            Comment


              #46
              Klasėj esu pravadžiuojamas "debilu" ir kitais ne itin maloniais epitetais, tačiau man tas pats.Kitiems keista kaip aš galiu pirkti fizikos uždavinyną, sako "pailsėk" arba "nejau tau patinka mokytis?"Kažkaip keista, kai paklausi klasioko kur žada studijuot, tai arba nežino, arba nori tapt architektais, nors iš matematikos vos 4 išeina ir piešti nemoka.Pačiam man matematika patinka, nes gera mokytoja, daug ką išaiškina, moka sudominti matematika.Pasvarsčiau ir nusprendžiau viską mokytis kol tik pavyks, kad baigęs mokyklą galėčiau įstot kur noriu ir nebūtinai Lietuvoje.
              P.S.Pauliau, kas ta bakalaureato klasė?
              Pasaulį reikia susprogdint, kad žmonės būtų laisvi, nes tada visos sienos išlėks į orą.

              Comment


                #47
                Parašė Reptilias Rodyti pranešimą
                Klasėj esu pravadžiuojamas "debilu" ir kitais ne itin maloniais epitetais, tačiau man tas pats.Kitiems keista kaip aš galiu pirkti fizikos uždavinyną, sako "pailsėk" arba "nejau tau patinka mokytis?"Kažkaip keista, kai paklausi klasioko kur žada studijuot, tai arba nežino, arba nori tapt architektais, nors iš matematikos vos 4 išeina ir piešti nemoka.Pačiam man matematika patinka, nes gera mokytoja, daug ką išaiškina, moka sudominti matematika.Pasvarsčiau ir nusprendžiau viską mokytis kol tik pavyks, kad baigęs mokyklą galėčiau įstot kur noriu ir nebūtinai Lietuvoje.
                Kokia specialybė traukia?

                Comment


                  #48
                  Lengviau būtų pasakyti kokia netraukia-vokiečių kalba.Gal visai norėčiau studijuot matematiką, bet neaišku kur matematiką pabaigęs galėčiau įsidarbinti.Visai patiktų mediku būti(kaip ir mama), tačiau nemanau kad 8 metus atsimokysiu medicinos, bijau kad atsibos.Reikės kokį kartą normaliai prisėst ir pagalvot, tačiau kaip sakiau kai daug kas sekasi norisi viską studijuot ir plėsti savo žinias į visas puses
                  Pasaulį reikia susprogdint, kad žmonės būtų laisvi, nes tada visos sienos išlėks į orą.

                  Comment


                    #49
                    Parašė Reptilias Rodyti pranešimą
                    U jė.Ryt einu į Vytauto didžiojo gimnaziją ir Ąžuolyno gimnaziją pateikti dokumentų dėl stojimo.Tikiuosi pasiseks ir pakliūsiu į pastarąją
                    Kažkaip keista-kaip galima atmestinai žiūrėt į mokslus?Klasiokės kurių bendras vidurkis 9 išeina į kažkokią Vėtrungės gimnaziją, vien dėl to, kad nori mokytis su kitomis draugėmis kurių į geresnę gimnaziją nepriima.Eikit vaikai į mokyklą!
                    Va cia tai tikra tiesa. Tiesa sakant as savo klasiokiu nesuprantu viena nutare stot i liceju tai del jos kitos 3 klasiokes irgi stoja i ta liceju vien del jos kazkokia nsm. Ir kam sekiot is paskos kaip suniu?
                    http://public.fotki.com/GodLiKKe/ apsilankyk!!!

                    Comment


                      #50
                      Aš dar suprsčiau jei pereitų į geresnę mokyklą, tik dabar atvirkščiai.Labiausiai tai gaila klasės blondinių, kurios ne matieką daro, o smsus savo dešimčiai bachūrų siuntinėja...
                      Pasaulį reikia susprogdint, kad žmonės būtų laisvi, nes tada visos sienos išlėks į orą.

                      Comment


                        #51
                        Praatesiu savo tema. Ir jos ejo laikyt egzamino i Liceju is ju 4 tik viena islaike. Kadangi ji viena tik islaike ir buvo primta po menesio sugrizo. Nu kaip taip galima zaist su mokslais?
                        http://public.fotki.com/GodLiKKe/ apsilankyk!!!

                        Comment


                          #52
                          Parašė Reptilias Rodyti pranešimą
                          Labiausiai tai gaila klasės blondinių, kurios ne matieką daro, o smsus savo dešimčiai bachūrų siuntinėja...
                          Pamiršk tokias (nepaisant to, kad pavasarį tai sunkus uždavinys), pažiūrėk į perspektyvą ir suprasi, kas teisingu keliu eina. Ir visada turėk savo nuomonę (jei būtum kvailas, taip nepatarčiau, bet jaučiu, kad taip nėra), tegu kiti "loja", po 10 metų paskutinis juoksies tu. Tik, aišku, nužmogėt nereikia, manau, puikiai galima suderint protą su bendravimo laisvumu.

                          Žodžiu, eik savu keliu, nes, kiek matau, jis veda tinkama linkme.

                          Būsiu puikus tėtis, ar ne?
                          Įžvalgos.lt - FB - G+

                          Comment


                            #53
                            Be abiejoniu
                            Pasaulį reikia susprogdint, kad žmonės būtų laisvi, nes tada visos sienos išlėks į orą.

                            Comment


                              #54
                              Nu va,išsidaviau,kad dar tik aštuntokas,o jau visi laikė studentu Dar į temą:patarčiau nesitrankyti po jokias gimnazijas ir licėjus,verčiau normaliai pabaikit vidurinę mokyklą.Nereikia be reikalo sau krauti didesnio krūvio.
                              Mano darbai deviantart'e

                              Comment


                                #55
                                Vat dabar man ir yra didesnis krūvis.Mokausi menų gimnazijoje, tai tenka ne vieną valandą per dieną praleisti prie violončelės ar fortepijono.Šiais metais nusprendžiau kad man 8 metų muzikos jau gana-vis tiek netapsiu muzikantu.O jei nori gerai susitvarkyti savo gyvenimą ir išeiti į pensiją 40-ties - savo noru turi savo noru mokykloje mokytis daugiau nei užduota
                                Pasaulį reikia susprogdint, kad žmonės būtų laisvi, nes tada visos sienos išlėks į orą.

                                Comment


                                  #56
                                  Xe... Grįžau kątik iš LSKL finalo Triumfavom kaip ir buvo galima tikėtis, o aš stovėdamas pačiame E tribūnos centre sulaukiau "auksinio" kamuolo tiesiai iš Manto rankų
                                  Mano nuotraukos @Fotki.com

                                  Auto Show Millennium 2007
                                  Retromobile 2007
                                  "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                  "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                  Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                  BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                  Kauno Marių Regioninis Parkas

                                  Comment


                                    #57
                                    /\ aš irgi grįžau ką tik, KU šauniai atrodė, bet VDU vis tiek vertesni šiandien pergalės buvo... Bet Klaipėdos palaikymas buvo toks pats aršus kaip E tribūnos, kurioje pats sedėjau! VDU visada čempionai
                                    Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                                    Dordrechtas/Haarlemas
                                    Nesebaras/Plovdivas
                                    Kiolnas

                                    Comment


                                      #58
                                      Parašė tivoli Rodyti pranešimą
                                      /\ aš irgi grįžau ką tik, KU šauniai atrodė, bet VDU vis tiek vertesni šiandien pergalės buvo... Bet Klaipėdos palaikymas buvo toks pats aršus kaip E tribūnos, kurioje pats sedėjau! VDU visada čempionai
                                      Na šįkart nors ir turėjom kiekybę, bet neturėjom geros kokybės Ot būdavo sezono pradžioj ar vidury... Niekas neperrėkdavo mūsų O išvykos... Visąlaik namų sirgalius "permušdavom'
                                      Mano nuotraukos @Fotki.com

                                      Auto Show Millennium 2007
                                      Retromobile 2007
                                      "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                      "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                      Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                      BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                      Kauno Marių Regioninis Parkas

                                      Comment


                                        #59
                                        Parašė osiz Rodyti pranešimą
                                        Nu va,išsidaviau,kad dar tik aštuntokas,o jau visi laikė studentu Dar į temą:patarčiau nesitrankyti po jokias gimnazijas ir licėjus,verčiau normaliai pabaikit vidurinę mokyklą.Nereikia be reikalo sau krauti didesnio krūvio.
                                        Dalinai pritariu tavo nuomonei, tačiau jei žmogus mokosi blogos reputacijos mokykloje tai geriau jau pereiti kitur. O ir šiaip gabesniems vaikams reikia geresnių sąlygų.
                                        Pačiai daug kas siūlė eiti į vieną geriausią Dublino mokyklą- institutą. Bet man 12000 eurų už dvejus metus mokslo yra apgailėtina suma ir šiaip nenoriu, kad mano stogas nuvažiuotų galutinai .
                                        Šiaip džiaugiuosi savo mokykla, turim nerealius mokytojus, su mokyklos direktorium dažnai tenka per pertraukas arbatėlę gerti ir šiaip labai linksmai gyvenam .
                                        Kitą savaitę man dailės egzaminas. Laukiu kitų mokslo metų, kai beveik nebeturėsiu humanitarinių dalykų ir galėsiu pagaliau atsipūsti .

                                        Comment


                                          #60
                                          Pavydziu as jums entuziazmo, ypac kai egzaminai galutiniai ant nosies
                                          Realiai tai mokyklineje programoje nieko sunkaus nera, vidutinis moksleivis gali visus dalykus kokiam 9ui moketi, jei tik pasedetu bent po valanda kasdien, o vat sito man ir truko

                                          Comment

                                          Working...
                                          X